Wygrana Siarki w Siedlcach

Drugoligowa Siarka wygrała w Siedlcach z Pogonią 2:1 (1:0), w meczu 15 kolejki. W spotkaniu tym w barwach tarnobrzeskiej drużyny zadebiutował Wojciech Muzyk, który w 81 minucie obronił rzut karny, nie udało mu się jednak skutecznie zainterweniować przy dobitce.

Od 79 minuty Siarka grała w przewadze, po tym jak drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Tomasz Lewandowski.

POGOŃ SIEDLCE – SIARKA TARNOBRZEG 1:2 (0:1)

0:1 – Dawid BAŁDYGA 44′
0:2 – Ivan Agudo MARTINEZ 77′
1:2 – Cezary DEMIANIUK 81′

Pogoń: 1. Maciej Kikolski – 98. Maciej Kołoczek (89, 16. Jakub Sinior), 24. Przemysław Misiak, 2. Tomasz Lewandowski, 19. Maciej Wichtowski, 23. Nikodem Fiedosewicz – 7. Damian Szuprytowski (73, 99. Bartosz Wicenciak), 6. Mateusz Piotrowski (62, 8. Kamil Włodyka), 31. Ernest Dzięcioł – 20. Cezary Bujalski, 56. Cezary Demianiuk.

Siarka: 33. Wojciech Muzyk – 16. Wojciech Bieniarz (75, 22. Filip Krempa), 37. Michał Bierzało, 11. Marcin Stefanik – 18. Piotr Cichocki, 25. Szymon Kaliniec (90, 14. Pawło Chmelenko), 10. Lukáš Hrnčiar (75, 6. Marcel Tyl), 9. Dawid Bałdyga (61, 3. Cezary Stańczyk), 7. Oleksandr Yatsenko (61, 8. Iván Agudo), 20. Bartosz Sulkowski – 28. Kamil Adamek.

żółte kartki: Lewandowski, Bujalski, Demianiuk, Fiedosewicz, Wicenciak, Włodyka – Stefanik, Bierzało, Sulkowski.
czerwona kartka: Tomasz Lewandowski (69. minuta, Pogoń, za drugą żółtą).

sędziował: Piotr Pazdecki (Koszalin).

źródło: 90minut.pl

W ramach 16 kolejki Siarka podejmie Stomil Olsztyn. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 22 października br., początek godz.14.