LIVE: „Jak uzdrowić finanse i gospodarkę Polski?”. Zapraszamy na transmisję spotkania z politykami Platformy Obywatelskiej (video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję otwartego spotkania z politykami Platformy Obywatelskiej – posłanką Izabelą Leszczyną i przewodniczącym Rady Regionalnej PO Zdzisławem Gawlikiem.

Spotkanie odbędzie się w środę 9 listopada br., w hotelu Evva  (ul.Wyszyńskiego 4). Początek godz.18. Wcześniej tj. o godzinie 17.30 rozpocznie się konferencja prasowa, z której również przeprowadzimy transmisję.

LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
62 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HistorykSztuki
24 dni temu

Trzeba rozmawiać o budżecie państwa. Nie dla rozdawnictwa dla wszystkich. Nie dla pokazowych spółek-nowotworów pokroju Orlenu. Nie dla budżetu Państwa wyciekającego do fundacji lub „instytutów”.
Jak tam Horała CPK? Jak tam znawcy urbanistyki i sztuki od Pałacu Saskiego, z tego co wiem to chcecie odtworzyć Pałac w formie nadanej przez kacapskiego kupca. A co tam się będzie mieścić?
PiS lubi „duże projekty” zupełnie jak Adolf i Duce. No i Stalin. Lubicie wielkie projekty? Przyznajcie się.

obywatel
24 dni temu
Reply to  HistorykSztuki

Popatrz na te twarze ???? Geniusze się znaleźli ???
Tekst Waść w sam raz pasuje do zdjęcia ??
Gdyby nie polityką to ZERO ???

obywatel
24 dni temu
Reply to  HistorykSztuki

Waść a jak tam Grat ???
Gdzie te kur .a elektrownie atomowe ???
Ani projektów, ani umów na realizację a koryto było wielkie i świnie czyściły ???

ODYSEUSZ
24 dni temu

Polaków Oszukujemy, Polaków Okradamy , Polaków Opluwamy w skrócie PO służąc niemieckim interesom ! kwik kwik kwik skowyt świń oderwanych od koryta i rzeczywistości próbujący zakłamywać swoje złodziejskie rządy przez 8 lat !

tusk złodziej.jpg
Mietek pocięgło
24 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

1. Afera SKOK – gigantyczne pieniądze trafiają w nieznane miejsca, w tle politycy układu władzy; 2. Afera rolna – utrudnienie zakupu ziemi polskim rolnikom; 3. Afera wiatrakowa – zniszczenie sektora energii odnawialnej w Polsce; 4. Afera samoloty VIP – kupowanie bardzo drogich, przepłaconych samolotów bez przetargu; 5. Afera billboardowa – kampania reklamowa rządu za pieniądze ze spółek Skarbu Państwa; 6. Afera z milionami na premie i pensje urzędników Kancelarii Sejmu; 7. Afera „pilnowania internetu” – Marcin Kędryna, urzędnik prezydenta Andrzeja Dudy cenzuruje Tygodnik Podhalański; 8. Afera „córki leśniczego” – minister Jan Szyszko załatwia pracę u ministra Mariusza Błaszczaka… na posiedzeniu rządu; 9. Afera z wycinką Puszczy Białowieskiej – wbrew stanowisku Polaków, ekologów i UE; 10. Afera Edmunda Jannigera, młodego doradcy Antoniego Macierewicza – tajemnicze powiązania, niejasna rola; 11. Zamach na Konstytucję – brak przestrzegania podstawowych praw w Polsce; 12. Afera z pijanym, uzbrojonym funkcjonariuszem Straży Marszałkowskiej w Sejmie, atakującym protestujących; 13. Afera z wypadkami SOP (wcześniej BOR) – rządowe samochody masowo rozbijane; 14. Afera Bartłomieja Misiewicza – zachowanie niegodne członka rządu, arogancja; 15. Afera nawałnicowa – rząd przez 3 dni nie pomógł ludziom na zniszczonych terenach Borów Tucholskich. Do dzisiaj nie przekazano pieniędzy z UE; 16. Afera z brakiem odzyskania… Czytaj więcej »

walt
24 dni temu

chcesz obudzić sumienia wyborców pisu lub konfabulacji ?
albo liczysz na ich intelekt ? zawiedziesz się 🙂

ale też widać po peo,że niewiele się nauczyli od tamtej pory gdy ich oderwano od koryta.

ODYSEUSZ
24 dni temu

Dla przykładu aktualne osiągnięcia władzy PeŁo w osobie Trzaskowskiego w Warszawie ! Tyle samo uczynią dla Polski. Co do afer związanych z PIS-em zawsze powtarzam jedni są warci drugich czas na zmiany czas na nowe nieskorumpowane twarze w polityce !

czaskowski w warszawie.jpg
obywatel
24 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Wpisać idola , lokalnego bożka , trochę ująć coś dodać i WÓDZ z Tbg jak malowany ??
PO i KO to jedno ???

W Krakowie telewizja miejska za 40 mln dla 20 osób i spółka ( igrzyska europejskie) miało być 400 mln a teraz grubo ponad miliard złotych ???

Tacy ludzie będę pierd ..ć o finansach i gospodarce ( po historii , prawie i tym podobnych bezużytecznych kierunkach )???

ODYSEUSZ
23 dni temu
Reply to  obywatel

Dokładnie Trzaskowski = Bożek ten sam tok myślenia i zarządzania miastem !

obywatel
23 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

I teraz tu na fotce TŁUSTA KOCICA , chyba też belfer ???
Specjalistka od finansów po ( chyba) polonistyce ??? JAK Bożo histeryk a jak dodamy politologa to mamy SAME WYBITNE „autorytety) da gospodarki i finansów ???

A to przypadkiem nie ta co twierdziła, że” 500+” to pomysł Kopaczki ?????

obatel
20 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Następny celebryta, a`la Nowak „ministerek”, od dróg Ukrainy.

Tom
24 dni temu

Jak naprawiali finanse przez 8 lat rządzenia wiadomo.Dziękuję za diagnozę ze trzeba wrócić do tego co było by było tak jak było.Frajerów niech szukają gdzie indziej

walt
24 dni temu

to byłoby może i fajne gdyby posprzątali po pisuarze ci co ich miałkie rządy ten pisuar doprowadziły do koryta.
ale to pewnie znowu partyjne spotkanie dla znajomych omnibusa i partyjnej wierchuszki… wszak nawet tusk nie może być tak zajęty harataniem w gałę by zakłądać,że z twarzą omnibusa da się taki Tarnobrzeg odbić pisuarowi…. ale próbować warto wszak sam tusk żadną krynicą mądrości nie jest.

essa
24 dni temu
Reply to  walt

że co?

walt
24 dni temu
Reply to  essa

że jajco 🙂
dla jaj się wpisałem właśnie wszak się tam nie wybieram przecież.

obywatel
24 dni temu
Reply to  walt

Ha, ha, ha – ale kręcisz jak żyw jak ci z Partii Oszustów ( komitetu oszustów).???

essa
24 dni temu

Jeszcze po was nie posprzątali,np.vat 23%!Gdzie są pieniądze z OFE???

Szczepan
24 dni temu
Reply to  essa

ile lat było na sprzątanie?

obywatel
24 dni temu

Jak uzdrowić ??? Zabrać koryto świniom, wieprzom, knurom, maciorom !!!
Ciągle te same twarze od lat żyjacy na koszt podatników , bez opamiętania dojących obywateli..
Rozdawnictwo kasy obywateli dla swoich od lat i stolków za nic nie robienie , koniec dofinansowań do partii politycznych, zakaz wpłat przez osoby że spółek państwa ( samorządu) dla komitetów wyborczych jak i stowarzyszeń, fundacji z budżetu państwa, odpowiedzialnosć karna dla urzędasów państwowych, samorządowych za przekroczenie uprawnień, oszustwa, kłamstwa ( sprawy z urzędu) z dożywotnim zakazem pełnienia funkcji w urzędach itd. itp.

Alf
24 dni temu
Reply to  obywatel

O mafiach spółdzielczych zapomniałeś dopisać

obywatel
24 dni temu
Reply to  Alf

Ha, ha, ha – słuszna uwaga ale oni nie obiecywali ,
że ” ukrócą złodziejstwo w spółdzielniach ” – tak obiecywał Kaczyński ( jeszcze są afisze wyborcze u ludzi zajmującym się tym tematem a teraz jego lokaj – Adamczyk rządzi zasłużony dla mafii od MZRSM w Tarnowie – tej samej mafii do której należą mafię spółdzielcze z Tbg).

Alf
24 dni temu
Reply to  obywatel

Co prawda to prawda

obywatel
24 dni temu
Reply to  Alf

Jakbyś chciał Waść wiedzieć to skur…k zatrudnił w ministerstwie ponoć prawników z mafii spółdzielczej aby członkom spółdzielni utracić ochronę i oddalać siatki .
Podobnie jest u tzw rzecznika praw oligarchii – to samo .
Kaczyński miał ukrócić złodziejstwo a jego ekipa ( od Adamczyka , Ziobry i ich nominaci ochraniają przestępców z mafii spółdzielczej ).

Spróbuj Waść ukraść batonika za pięć złote albo obrazić oligarchę z poparciem PIS-u od razu milicja, prokurator, nominat pisowski w sądzie i warchoł prawny się znajdzie
ABY OBYWATELA upierdo…ć .

A Takie zakłamane, oszustne , złodziejskie nasienie z badania politycznego jest pod ochroną .
Kur..a niczym ten pierd…y kraj nie różni się od Rosji Putina !!

obywatel
24 dni temu

To są jaja !
Ludzie idący po kasę i koryto , będą mamić propagandą bo oni zrobili jak byli u władzy ???
Przykład helikopter : sprzedawał resztę to się dało w mieście ( udziały w spółkach), przejął zalew ( z kopalnia machów) aby swoich poobsadzać na stołkach ( słynne premie dla cwaniaków podczas gdy zwykłych ludzi hurtem zwalniali).
Ludzie co 8 lat rządzili i nic nie zrobili a teraz kur..a będą usprawniać gospodarkę i finanse ???
Zakłamani do cna politykierzy ( za mniej niż ???? pracuje idiota lub złodziej ) – to oblicze wiecznych koryciarzy chcących żreć i chlać na koszt biednych obywateli tego kraju !!!
Jak widać cynizm i podłość nie ma granic????

obywatel
24 dni temu

A ten gawliczek to czasami nie jest w spółce miasta rządzonym przez PO w Warszawie ???
Geniusz z Podkarpacia ???

Tom
24 dni temu

Wyborów w PL nie wygrywa się w Wilanowie tylko w Końskich podobnie w Tarnobrzegu – Wyborów nie wygrywa się hotelu 4* tylko na ulicy.targowisku.Niby proste a tak trudno im zrozumieć.Gdzie mój ukochany poseł Poncyliusz że go tam nie ma czyżby przed samymi wyborami zamierzał się tu zjawić żebrząc o głosy poparcia

fach
24 dni temu

Ci z PO tacy, z PiS siacy, a z Konfederacji owacy 😉 Ale jak przychodzi do otwarcia obwodnicy, to przedstawiciele teoretycznie wrogich sobie stronnictw razem ją otwierają w miłej atmosferze. Ale jak trzeba obsadzić stanowiska w mieście, to zajmują je zgodnie przedstawiciele przeciwstawnych partii telewizyjnych. Urodziny Mazurka 🙂 A zachodnie korporacje opanowują rynek wypierając polskie firmy, niezależnie kto rządzi. A Rosja i Białoruś i tani handel z nimi złe, niezależnie kto rządzi. A biegunka legislacyjna hamująca przedsiębiorczość nie ustępuje, niezależnie kto rządzi. Dziel i rządź sprawdza się od wieków.

miszkaniec
24 dni temu
Reply to  fach

Jak trzeba obstawić stanowiska to opcja nieważna. Patrz Kalinka _ Bożek.
Nepotyzm partyjny ,że hej.

Przykład zatrudnienie Urzedzie Miasta .

obywatel
24 dni temu
Reply to  miszkaniec

Ale bożek lokalny to z PO i z poparciem PO sołtysem został a więc koniecznie na zlocie musi być wraz z bezradnym , przewodniaczącym.
Jeszcze Prezio Mądrala z TTBS, wice-Jitka, ten co NIEDBAŁ o nic w KS Machów ( oprócz kieszeni swej)
z geniuszem od zarządzania ( pontonem) specjalistą od premii EKSTRA i jest KLIKA !

Ada
24 dni temu

Leszczyna, wyjątkowy znawca finansów, ekonomii, budżetu państwa Czysta kompromitacja.

Jan
24 dni temu
Reply to  Ada

Polonistka po wsp. Szok.

Gość
24 dni temu

Może raczej: JAK WYCIĄGNĄĆ TARNOBRZEG Z CZARNEJ DUPY? Po tym jak nueudolni samorządowcy go tam wepchneli!
Moim zdaniem tego osobnika z prawej też do nich trzeba zaliczyć. Bo kto niby wykończył miejską komunikację samochodową (MKS) w Tarnobrzegu? Komu się w głowie uroiło że tarnobrzeskie autobusy nie mogą jeździć do Sandomierza. W Stalowej Woli do dziś jeżdżą z powodzeniem do Niska!!! To chyba po jego decyzjach linie 11 przejął PKS a MKS upadł. Dziś w Stalowej Woli na miejskie autobusy aż miło popatrzyć i pojeździć a w Tarnobrzegu każdy widzi jak jest. Czy to nie on wprowadził minimalną liczbę uczniów w klasach co sprawiło że w kilku szkołach nie było pierwszych roczników a szkołą groziło zamknięcie. O zakazie oświetlania kościołów i służbowej jajecznicy na bekonie to już nawet nie wspomnę.
Po co ten osobnik pcha się na tak zaszczytne stanowisko w mieście a tak „obesrane” przez dotychczasowych zasiadaczy stołków.
To już chyba 3 albo 4 spotkanie tych kolesi. Czy chodź był na jednym padły jakieś konkrety dla miasta Tarnobrzeg?!
Kochani mieszkańcy nie dajcie się kolejny raz nabrać tym … pip….pip…

Patriota
24 dni temu

Ja pier… . PO zatroskane o naród i finanse. To za ich czasów była bezkarność przestępców w tym finansowych (z VAT na ten przykład). Gdzie byli jak rządzili, co robili? Ano sprzedawali Polskę i chcieli ją podstawić pod but Niemiec i Brukselki.

Jeden z polityków niemieckich powiedział: „Polskę zdobędziemy bez ani jednego wystrzału”. Niewiele brakowało a tak by poczynili za sprawą wazeliniarzy z PO (Tusk i przyjaciele).Nie udało się za czasów II wojny światowej to chcieli teraz ja zdobyć, kilka dekad po wojnie.
PO precz z Polski, precz z naszego regionu !!! Was już przerabialiśmy !!!

Polska ma samych wrogów w środku i dookoła: opozycję z Tuskiem, Trzaskowskim na czele, Niemców, Szwecję (nie chcą zagrabionych Polsce zabytków oddać), Rosję, Białoruś, Czechy i ostatnio Izrael coś do Polski pije jakąś nienawiścią.

Nie dajmy się !!!
Jak na razie nieźle sobie Polska z nimi radzi.

sympatyk_PO
24 dni temu

Po co przyjęliście Mastalerza do sowich szeregów.
Większości osób z którymi rozmawiałem kojarzy się bardzo negatywnie z tym co zrobił za swojej kadencji. Na pewno na niego nie zagłosuję.

Chyba, że to był ukłon w stronę PIS.

obywatel
24 dni temu
Reply to  sympatyk_PO

Chyba Mądrala z TTBS też będzie wykład miał na tym złocie , bo geniusz z PO dokonuje cudów w TTBS i wszyscy mieszkańcy dostają po kieszeni a tylko mądrala prezes DO KIESZENI jak też VEL PARKING – ANALITYK zresztą też dziecko PO !!!

Szpak
24 dni temu

I znowu Mastalerz…Ten gość wstydu nie ma…

obywatel
24 dni temu
Reply to  Szpak

A no nie ma i nigdy nie miał .
W tbg jako sołtys jechał na kredytach, które spłacane są do dnia dzisiejszego i być UZDRAWIAŁ będzie chyba swoje finanse bo ostatnio cienko z posadkami z nadania politycznego !
Cudotwórca , objawienie , czarodziej ???

Marzena
23 dni temu
Reply to  Szpak

W koncu politolog to gdzie pójdzie do roboty ?

walt
23 dni temu
Reply to  Szpak

wstydliwi raczej do polityki nie idą.
tu trzeba umieć udawać,że gdy plują deszcz pada.

Alf
24 dni temu

Powiedzmy sobie prawdę. Daliśmy się zwyczajnie kupić PiS owi. Wszyscy albo prawie wszyscy korzystaliśmy i nadal korzystamy z rozdawnictwa albo jak kto woli korupcji wyborczej. Początkowo może i wierzyliśmy ,że te pieniądze pochodzą z uszczelnienia systemu podatkowego, mafii varowskich itp. Z biegiem czasu stawało się niestety oczywiste ,że to za pożyczone prawie wszystko robimy. Żaden rząd nie zbliżył się do takiego zadłużenia jak robi to obecny .To grube setki miliardów Stworzyli sprytny system , gdzie BGK wypuszczał obligacje z gwarancją państwa i rozdawał potem te pieniądze na prawo i lewo. Największym beneficjentem jest PFR, które z tego finansował wszystkie tarcze i wszelkiej maści fundusze . Samych fundacji funduszy mamy kilka tysięcy. Wszystko się rozmywa i trudno się w tym połapać . Niestety ale ostatnie dwie próby BGK wciśnięcia komuś tych obligacji zakończyły się fiaskiem. Nie było chętnych lub żądano za oprocentowanie lichwiarskich odsetek. Następne podejście 15 i 30 tego miesiąca. Jak dalej nie będzie chętnych to czeka nas bankructwo i tak skończy dojna zmiana

Tom
24 dni temu
Reply to  Alf

Proponujesz teraz dać się kupić na oszczędności i naprawy finansów krótko mówiąc oni się bawią lulki palą a my zaciskamy pasa.Inne propozycje ?

Alf
24 dni temu
Reply to  Tom

Tak . Spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć ,że nie stać nas tak rozbudowany socjal. Jako jedyni w Europie wydajemy na to prawie 18 % PKB. Druga sprawa to budowa nagle 2 elektrowni atomowych . Koszt każdej to około 100 miliardów złotych. Nagłe zbrojenie armii idące również w setki miliardów. Skąd na to brać pieniądze.?. Rząd chce pożyczać. Idziemy prostą drogą do scenariusza Wenezueli. Tam też socjalistyczny rząd rozdawał i pożyczał bez opamiętania aż kraj zbankrutował

Tom
24 dni temu
Reply to  Alf

Emocjami się kierujesz i łykasz propagane opozycji jak pelikan.Mówisz nie stać nas na elektrownie atomowe to niby skąd mamy brać energię bo przecież nie z węgla.Zbroimy się bo sowieci się liczą tylko z panstwami po zęby uzbrojonymi.Wolnosc i nieodległośc nie ma ceny a do do Wenezueli to nas lata świetlne dzielą

Alf
24 dni temu
Reply to  Tom

Co do energii , to wystarczyło utrzymać stare zasady rozliczeń na fotowoitalikę i nie zmuszć jak obecnie oddawać część energii za darmo państwowym koncernom energetycznym. Ludzie sami wyręczali państwo i budowali mix energetyczny . Ale rząd pod wpływem koncernów , które uznały ,że danina 20 lub 30 % jest zbyt niska dla nich zarżnął kurę znoszącą złote jajka. . W efekcje zainteresowanie w nowych przepisach spadło o 94 % . Ludzie nie są aż tak głupi. Wierzysz ,że stać nas jak szumnie zapowiadają 2 armię Europy za pożyczone pieniądze? Propagandę to masz jak Pan Błaszczak mówi o zakupie 500 Himarsów gdy Amerykanie mają coś koło 540 sztuk.

walt
22 dni temu
Reply to  Alf

ty łykasz propagandę a oj nie pisząc dziś o atomie a jeszcze trzy lata temu klaskał gdy duda mówił,że Polska ma węgla na 200 lat…. i pewnie dlatego przez lata nie przejmując się Ukrainą sprowadzała go tyle z Donbasu,pewnie dlatego kupują w Afryce,Kolumbii i Australii a nasze polskie kopanie z uśmiechem na ustach zamykali.
te głupki łykają jak im powiedzą,że to UE kazała zamknąć kopalnie… i co? niby posłuchali ? jak w sprawie KPO albo w sprawie kopalni w Turowie ? 🙂

ale pelikany łykają te bogoojczyźniane teksty i narracje zamykanej twierdzy w koło całego ogólnoświatowego spisku antypolskiego.
dla nich nie ma już ratunku.
są na to za głupi i zbyt zakłamani by nawet przyznać się do błędu.
typowe Polactwo.

obywatel
23 dni temu
Reply to  Alf

Nas na socjal stać tylko nie stać nas na tą oligarchię polityczną ze swoimi mafiami ???

obywatel
24 dni temu
Reply to  Tom

A jak wygrają ” piniędzy Nima i nie będzie”, będą się pytać ” gdzie są Zakopane „??

obywatel
23 dni temu
Reply to  Alf

Waść szukaj początku TKM a to zaczęło się za PO ( patrz helikopter w Tbg ) wszystko swoimi obstawiali ( koryta) a że obecnie ” uczeń ” przerósł dupnego nauczyciela to teraz jest z drugiej strony :

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://wiadomosci.wp.pl/setki-tysiecy-zlotych-na-kampanie-pis-placa-milionerzy-dobrej-zmiany-6831850665839296a%3Famp%3D1&ved=2ahUKEwjQmKXE-qH7AhWGp4sKHR3UArgQFnoECAkQAQ&usg=AOvVaw3R7wzMpO4NfNKlWVZP2gCo

CHYBA IM SIĘ WYDAJE tym z Partii Oszustów , że TERAZ ZNOWU ICH KOLEJ???

Tylko nieudacznicy zapomnieli , że aby mieć spokój JAK SIĘ KRADNIE to czasami trzeba się z pionkami podzielić ( aby przypadkiem pionki nie odstrzelili SZEFA bańdy)..

misiu
24 dni temu
Reply to  obywatel

tęsknisz?

obywatel
23 dni temu
Reply to  misiu

Jak ma być lądowisko nad zalewem to i helikopter by się przydał ???

Czy tęsknię ??? Jego też uwielbiam jak sołtysa skur….ja !!!
Co bym robił jakby ich nie było ???
Wtedy nic tylko pić do zapomnienia !!

orzeł
24 dni temu

po jajecznicy mam wymioty i biegunkę a jak lecę helikopterem zawroty głowy. ktoś co doradzi na to? Tylko taniego bo mi się pieniądze konczą

zniszczona reputacja
24 dni temu

Po raz kolejny Tarnobrzeg odwiedzają członkowie PO, kilka razy w roku przyjeżdżają do tego miasta i rujnują perspektywy na jakiekolwiek szanse na współpracę z władzami rządowymi ,na inwestycje i na rozwój. Pytam sie ,KTO ICH ZAPRASZA? Komu potrzebne są takie wizyty? Jeszcze wczoraj w Tarnobrzegu gościł wiceminister infrastruktury ,była transmisja w TVP Info, jeszcze wczoraj Tarnobrzeg na chwile podniósł się z kolan i był pokazany z dobrej strony, a jutro przyjadą członkowie partii oszustów aby zrobić kampanię antypis co w naszej sytuacje oznacza zastój i stagnację i zerwanie współpracy z rządem.

Jan
23 dni temu

Polonistka Leszczyna rozprawia o budżecie jak ślepy o kolorach.

obywatel
23 dni temu
Reply to  Jan

Znowu kur…a nauczyciel to jak w Tbg i czy aby dwa autorytety tarnobrzeskiego nauczycielstwa z urzędu na wykładzie były ???

wrzos
24 dni temu

CO DOBREGO MASTALERZ PODCZAS SWOJEJ KADENCJI ZROBIL DLA MIASTA TARNOBRZEGA !!? WIELKIE G…..NO !!! BUJAL SIE TYLKO W HELIKOPTERACH ZA KASE PODATNIKOW INWESTOROW Z MIASTA POGONIL, PREFERUJAC TYLKO SWOJE LOKALNE UKLADY NIKT GO TU NIE CHCE ANI W MIESCIE ANI REGIONIE NIECH SIE BUJA!!!!!!!!!

obywatel
22 dni temu
Reply to  wrzos

W końcu coś Waść rozsądnego napisałeś ???

Marzena
23 dni temu

Finanse już może uzdrowić nie po-pis tylko Konfederacja

Gość
23 dni temu
Reply to  Marzena

Chcesz to głosuj na przyjaciół Putna. Im pewnie ruski mir się marzy. Dla mnie to potencjalni przyszli kolaboranci

Wincenty
22 dni temu

A Zdzicho Gawlik nie załapał się ostatnio u Rafauła na szefa warszawskiego MPO. Oczywiście merytorycznie….

obywatel
22 dni temu
Reply to  Wincenty

Poznał się na geniuszu od ekonomii z Podkarpacia ??

Neutralny Politycznie
22 dni temu

Komentarz po wizycie Donaldusia w Sandomierzu: Donalduś: „Panie Kaczyński, to jest ostatni moment, pan już przegrał tę wojnę” Wojnę to wy z opozycji toczycie, bo chcecie władzy, tylko, że ta wasza władza dobrze polakom nie wróży i nie posłuży. Was już przerabialiśmy, wasze antypolskie rządy, biedę i rozkładanie Polski na obie łopatki, służalczość wobec Brukseli, byle się Brukselce przypodobać. Tobie facet się to opłaciło, docenili cię i wylądowałeś na intratnym stołku. Przypomnę ci słowa niejakiego ministerka Sienkiewicza „Polski już nie ma” i rzeczywiście nie było, bo ją zniszczyliście, a obecni rządzący próbują z lepszym lub gorszym skutkiem po was odbudować. Donalduś: „… i oddał pieniądze Polakom.” Oddaj Donalduś pieniądze zagrabione Polakom z OFE. To jedna wasza kradzież, a druga to bluzganie w Polskę w UE i to przez wasze oszczerstwa wobec Polski pieniądze UE zablokowała. To nie wina obecnie rządzących, ale takich ja ty, Cimoszewicz, Miller, Lewandowski, Ochojska i wam podobni, wrogowie Polski i Polaków. Donalduś: „Jeśli natychmiast tego nie zrobicie i nie odblokujecie tych pieniędzy, ludzie po was przyjdą” To po was powinni przyjść i wywieźć was na taczkach najlepiej do Niemiec do IV Rzeszy. Tam wasze miejsce. Celowo pisałem , ty, was, cię, z małej litery bo na… Czytaj więcej »

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
62
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content