Dymisja trenerów sandomierskiej Wisły. Zespół nie rozegra ostatniego meczu w rundzie

Po ostatniej porażce ze Stalą Stalowa Wola dymisję złożyli obaj trenerzy trzecioligowej Wisły Sandomierz. Drużyna nie pojedzie na ostatni meczu ligowy, do Świdnika.

Po rozstaniu z Wisłą, pierwszy trener – Jarosław Pacholarz, przeniósł się do czwartoligowej Korony Rzeszów.

” Drodzy kibice, sympatycy naszego Klubu; jak dobrze wiecie, od dłuższego czasu borykamy się z wieloma problemami; głównie finansowymi. Przyczyn jest kilka, nie wszystkie od nas zależne; choć błędów na pewno się też nie ustrzegliśmy. W niektórych sytuacjach można było postąpić inaczej, podjąć inne decyzje. Można też było wcześniej się poddać. Walczyliśmy; ufaliśmy w różnego rodzaje obietnice i zapewnienia, które zresztą cały czas padają. Wszędzie jest niestety tego wszystkiego kres i ściana; do której właśnie doszliśmy.
Atmosfera od jakiegoś czasu łagodnie rzecz ujmując nie jest najlepsza, czego przykładem są wyniki ostatnich meczów.
W dniu wczorajszym zawodnicy nie pojawili się na treningu. Biorąc to po uwagę ale też wcześniejsze ich zaangażowanie w meczach i poprzednich treningach trener Jarosław Pacholarz złożył dymisję, to samo uczynił drugi trener Maciej Jarosz.
Wydawało się, że od blamażu z Koroną i przegranego meczu ze Stalą u siebie nic już gorszego nie może się stać. A jednak; w efekcie tego wszystkiego co powyżej na ostatni mecz ligowy w tej rundzie nie jesteśmy w stanie pojechać, także spotkanie z Avią Świdnik się nie odbędzie. O tym fakcie już powiadomiliśmy departament rozgrywek PZPN jak również niedoszłą drużynę rywali.- informuje w mediach społecznościowych klub Wisły Sandomierz.
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dufo
15 dni temu

Czyli co?Walkower dla Avii i degradacja czy jak?

robson
15 dni temu
Reply to  dufo

wisla z kim ty trzymasz?

dzikowia
12 dni temu
Reply to  dufo

degradacja

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content