LIVE: „Tak dla In Vitro”. Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej (video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej, inaugurującą w Tarnobrzegu akcję pn. „Tak dla In Vitro”. Konferencja odbędzie się we wtorek 29 listopada br., w biurze europosłanki Elżbiety Łukacijewskiej oraz posła Pawła Poncyliusza (ul.Wyspiańskiego 3a, pokój nr 44).

Organizatorką konferencji jest Grażyna Potańska, przy współpracy z europosłanką i posłem oraz przewodniczącym lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej Norbertem Mastalerzem.

LIVE

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
53 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grażyn Zakrzowski
2 miesięcy temu

Na prawde mieszańcy mogą tylko pozazdrościć „takiej” Platformy w Tarnobrzegu repzerentowanej przez Pana Mastalerza, najbardziej skompromitowanego Prezydenta miasta Tarnobrzega gdzie w 2014 roku mieszkańcy powiedzieli mu dość i pognali. Jak widać nic go to nie nauczyło i nadal chcę czerpać przywilleje z władzy jak cała PO. Doskonale Pan Mastalerz wie czym pachnie władza.
50 tyś Nagród dla kolegów, działki nad jeziorem które zdobył aby dzisiaj mógł udawać wielkiego przedsiebiorce. Dla Mastalerza zwykly mieszkanieć to był nikt brzydził się prostym człowiekiem.

Dzisiaj ramie w ramie z Mastalerzem idzie małżeństwo Państwa Potańskich Pani Grażyna i Pan Bogusław. Jak widać takie praktyki im bardzo pasują, pod szyldem PO tylko drenować miasta dla własnych układów.
Teraz będą ludzi omamiać invitro, jakby powazniejszych problemów nie było, to własnie są praktyki PO i tak potrafią poważne problemu i takie mają pomysły dla Polski

Five
2 miesięcy temu

Nie jestem za PISem ale ŻENADA, którą Ci ludzie czyt. POtańscy, Ł#kaciejewska, M#stalerz odwalają aż boli bo śmieśzyć to już dawno przestała. A bym zapomniało o rodowitym tarnobrzeżaninie Pawle P#ncyliuszu ehhhhhhhhhhh

Gospodarz_domu
2 miesięcy temu
Reply to  Five

POncyliusz to fikcyjne biuro poselskie otworzy chociaż raz na miesiąc czy tylko bierze na niego dofinonsowanie ? Bo pamiętam jak Stępień mial biuro poselskie to było codziennie otwarte dla interesantów

obywatel
2 miesięcy temu

Co mieszkańców Tbg czeka to wiemy z historii oraz obecnej ekipy zarządzającej w mieście ale cóż dla koryta są w stanie zrobić wszystko , nawet zapomnieć o swoich czynach ???
Ciekawe czy milicjant przewodniczący bezrady będzie ???
Jakoś siedział cicho jak jego kolega ( histeryk) wprowadził podatek lokalny – cmentarny ( bezprawny) ???

Gość
2 miesięcy temu

A to In Vitro to nie w pakieciel z aborcją? Od kiedy szanowny małżonek wrócił na Tuskowe łono będzie musiał popierać aborcję. Przynajmniej tak Donald zapowiedział. 🙁
A tak na marginesie. Jak się mają te działania na rzecz życia do faktu likwidowania kolejnych oddziałów w naszym szpitalu? Gdzie będą rodzić te kobiety?
Może szanowny małżonek zapyta marszałka Ortyka i dyrektora szpitala Stolarskiegi o losy naszego szpitala. A panie że stowarzyszania odpowiedzą na konferencji prasowej ile położnych straci pracę w Tarnobrzegu ?! Kto będzie przyjmował te dzieci na świat? Dawcy czy tatusiowie w drodze do sąsiednich szpitali ?!

Jolka
2 miesięcy temu
Reply to  Gość

Szpital likwidują a im populistyczne hasła w głowach !!! 🙁 🙁 ;(
P.s. mammograf już załatwialiście?

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Jolka

Na razie to załatwiają położne w szpitalu , wieść niesie że już dostają wypowiedzenia ???

Tak myśle
2 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Spoko, pojadą do wujka Helmuta za zachodnia granice i tam prace znajdą.

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Tak myśle

No tak – niech wszyscy mieszkańcy najlepiej wyjadą ( na stałe) ???
Wystarczy jak urzędasy, bezradni, prezia, kasta i milicja pozostanie i to wystarczy – będą czyścić dwoje kieszenie aby sobie koryto napełnić ??

odp
2 miesięcy temu
Reply to  obywatel

tutaj ludzie nie maja wyboru bo młodzierzy nie stać na kupi mieszkania by zapewnic byt swoim rodzinom i przy takich zarobkach to mozna sie garba dorobic a staran nie ma żadnych bo coraz bardziej ludzie sie boja i to jest widoczne a miało być tak pieknie ale ciekawie za ile lat to bedzie widoczne bo obiecywac każdy polityk potrafi dla tego srednia wieku to jest 65 lat i ludzi bedzie ubywac bo nic nie jest robione w tym temacie od lat w tym karju a coraz gorzej jest od 3 lat

Jolka
2 miesięcy temu
Reply to  Tak myśle

Lepiej ty się tam wybierz będzie mniej głupich wpisów.

znający temat
2 miesięcy temu
Reply to  Jolka

Tam zarobią w przeliczeniu na złotówki 8000 zł.

Cienty Walenty
2 miesięcy temu
Reply to  znający temat

I za mieszkanie zaplaca 3 tys. wyzywienie jeszcze 2 tys i maximum zostaje2-3 tys za prace na wygnaniu !!!!!

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Cienty Walenty

Ale Waść zostaje a tu od pierwszego do ostatniego – nie dotyczy urzędasów z urzędu Tbg na stołkach i radnych bo oni zawsze sobie podniosą jak zajdzie potrzeba a nażreć i popić to na dożynkach, potancówkach , dniach działkowicza i dniach spółdzielców ( tam zawsze zaproszeni), spotkaniach na obiadkach po imprezach ( po otwarciach inwestycji lub spotkaniach z ???) ???
Oczywiście kawę , wodę mają za darmo w urzędzie a niektórzy nawet 400 zł dziennie mieli ( niektórzy mówili i pisali że na jajecznicę – ale ta jajecznica musiała mieć zajeb…ty wkład ???).

Jezioran Tarnobrzeganu
2 miesięcy temu

A najzabawniejsze jest to że przez całą kadencje cisza wszyscy żyją w zgodzie i harmonii, rok przed wyborami, nagle ktoś wraca do PO drugi nagle wyciąga brudy ukrywane przez 4 lata i tak nagle wszystko na jaw wychodzi.

obywatel
2 miesięcy temu

I się bawią przy każdej okazji , oczywiście za i na koszt mieszkanców tak jak tam :

https://wiadomosci.onet.pl/bialystok/rezygnuje-przez-polityczne-imprezy-zarzadu-starosta-bialostocki-to-obrona/bz7y5kz

Gość
2 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Proszę nie przytykaj Białegostoku do naszego miasta. Ani żadnego byłego miasta wojewodzkiego. Dlaczego ? Bo nie ma chyba takiego drugiego w kraju które tak zostało zniszczone i zdegradowane przez tzw.samorządowców i to od miejskich radnych i prezydentów tego miasta po władze wojewódzkie i krajowe wszystkich opcji politycznych.
Dlatego uważam że w przyszłorocznych wyborach w Tarnobrzegu powinna być jednocyfrowa frekwencja wyborcza . Niech się sami wybierają i paplają w tym gownie.W tym samym jakie zgotowali Tarnobrzegowi.

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Gość

Waść o chodziło o miasto tylko traktowanie kasy miasta a o kasę wydawaną na zabawy !!!

odp
2 miesięcy temu
Reply to  Gość

jesteśmy wolnymi ludzmi czy nie
bo wiem ze za kase mozna kupić prawie wszystko ale jak ludzie sprzedaja swoj honor to sa takie skotki jak widac ale kiedy sie poprawi bo to już trwa 3 lata zastaszaniu ludzi na całej linii ale w naszych miastach to duzo wiecej i kiedy to sie ma zamioar poprawic?

obywatel
2 miesięcy temu

Wy chodzi na to że poprzednio Potanski startował z komitetu kapitana NEMO a teraz chyba będzie odwrotnie chyba że kapitan wystartuje z kolesiami z PIS-u.

Raczej bez poparcia z Partii Oszustów szans nie ma ( jak i obecna ekipa) tylko co zrobi prezio z TTBS ( oto jest pytanie) , grzyba z histerykiem i jest z PO ???

wyborca
2 miesięcy temu
Reply to  obywatel

No właśnie cudowne dziecko Plutka prezio z TBS . Chyba zostanie bo prezydent mówił ,ze w okolicy nie ma kompetentniejszego.

obywatel
2 miesięcy temu

Mamić będą in vitro a jednocześnie głosy z Partii Oszustów mówią o likwidacji 500+ na dzieci ????
To się kupy nie trzyma ??? – pomożemy zrobić dzieci ale ich utrzymać już NIE ( radźcie sobie sami )???

Imię
2 miesięcy temu

Nie można brać komunii Świętej i być w kościele Jezusa Chrystusa popierając in witro i tzw.czarne marsze

Ela
2 miesięcy temu
Reply to  Imię

Nie? Można jeśli się rzuci przynajmniej niebieski banknot na tace. Rozwody w Piśmie Świętym .zakazane a w sądach biskupich czy jak ich tam zwał dozwolone? . Ale tam chyba niebieskie nie wystarczą.

wyborca
2 miesięcy temu

Po tym co miastu zrobiła ekipa Bożka Potański wygląda na człowieka ,który może wprowadzić prządekw tym mieście.Tylko czy tak by było. Czy będzie miał siłę wymienić urzedników Kalinkowych i Bożkowych z którymi się bratał przez całą kadencję. Bo jest tak prezydent nie musi być geniuszem i znać się na wszystkim. Do tego należy dobrać wspólpracowników ,którzy biorą odpwoiedzialność. Ale trzeba dobrać dobrych .Nie według kądzieli a według kompetencji.aby miasto zaczęło właśnie żyć.
Nie chce mi się wymieniać z nazwy wuredników zatrudnionych przez Bożka. Z pewnoscia poszliby do sądu o naruszenie dóbr osobistych , bo władza się nie myli ma zawsze rację.
Mylą się natomiast wyborcy w tym również Ja.

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  wyborca

No to sołtys dobrał pomocników , powsadzał na listy swojego komitetu wyborczego .
A Potanski to z czyjego komitetu startował ???
Bez jaj .

Myślący wyborca
2 miesięcy temu
Reply to  wyborca

Klasyczna podmiana Potański za Bożka. Nic się nie zmieni. Ten sam układ. Jaką z niego opozycja? Pytanie, czy tarnobrzeżanie dadzą się nabrać?

?????
2 miesięcy temu
Reply to  wyborca

„Po tym co miastu zrobiła ekipa Bożka Potański wygląda na człowieka ,który może wprowadzić prządekw tym mieście.Tylko czy tak by było. Czy będzie miał siłę wymienić urzedników Kalinkowych i Bożkowych z którymi się bratał przez całą kadencję”

Poważnie piszesz? PO juz przerabialiśmy i dalej przerabiamy.

walt
2 miesięcy temu
Reply to  ?????

już porządkował spółkę akcyjną od piłki.
wykolegowali go jak małego chłopca.

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  ?????

Takie bajki ( że zrobi porządek) to wciskaj tym z komitetu KOZ a nie tu ??
Przewodniczący bezrady a siedział cicho jak sołtys wprowadził podatek cmentarny ( bezprawny) – gdzie był i co zrobił ???
Jakoś cicho siedział ( i siedzi) a sołtys obiecał dopłaty do wody dla mieszkanców????
A kto jak nie on podpisał się pod wnioskiem o max w sprawie wynagrodzenia sołtysa a sołtys opowiadał że tylko chciał 80 procent ???
Gdzie był jak sprzedawali udziały w wodociągach na inwestycje dla turystów ( nad zalewem) ???

Cwane ?????? chcą podmienić tylko szyld aby dalej pozostać przy KORYCIE ( zamienić histeryka na milicjanta) i tylko o to chodzi aby ogłupić mieszkańców kolejny raz ??

To tak jak poprzednio z płuto – szyldem będzie bezradny a radził będzie ten z PO ??

Chyba że zrobi taki jak w milicji ???

Roman Siarkowiec
2 miesięcy temu

Czy będą darmowe placki również dla meżczyzn ? czy tylko placki są przewidzane dla działaczy Platformy ?
Ja bym chciał darmowy placek, może Pan Mastalerz by się podzielił chyba że placki tym razem nie będą za darmo tylko dla wybranych ?

Czy będą te placki za darmo ?

Internauta
2 miesięcy temu

Cytat: „…może Pan Mastalerz by się podzielił…” 

U bogatego zawsze po obiedzie. Nie spodziewaj się, że bogaty z biednym się podzieli.

obywatel
2 miesięcy temu

No tak ??
Kolejny pijar ??
To ile załatwiła paniusia kasy dla Tbg ??

Zbliżają się wybory to trzeba się pokazać w Tbg ale czy ktoś jeszcze się na to nabierze ???

Jezioran Tarnobrzeganu
2 miesięcy temu

I to rozumiem ma być przepis na uzdrawianie gospodarki w dobie galopującej inflacji i kryzysu energetycznego?
Takie happeningi to może w Warszawie się przyjmą ale nie w TBG. To tylko świadczy o braku wiedzy na temat potrzeb mieszkańców Tarnobrzega.

Jezioran Tarnobrzeganu
2 miesięcy temu

No ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Przynajmniej wiadomo na kogo NIE głosować

Chce placka za darmo
2 miesięcy temu

Bendoł placki za darmo ?

walt
2 miesięcy temu

dziwna ta platforma… jak rządzili to chodzili na smyczy episkopatu a tusk nawet się przechrzcił by być parafianinem jedynego kościoła hehehe.
w Tarnobrzegu platformę reprezentował pluta ultrakatol co głosował za zaostrzeniem prawa aborcyjnego ręka w rękę z pisuarem.
teraz reprezentuje ją były pisowiec poncyliszu,który nie ukrywa swoich konserwatywnych i prokościelnych poglądów.
a były prezydent to już zapomniał jak urzędując z biskupem kolędy śpiewał ?
teraz będą lewakami i przeciw kościółkowi ?
ktoś w to uwierzy ? ktoś da się nabrać ?

ale skoro nabierają się cały czas na pis i dziubka to dlaczego mieliby się nie nabrać na metamorfozę innych politycznych oportunistów ?

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  walt

Taka partia jaki wódź – najpierw ślub kościelny przed wyborami i fotki z ołtarzykiem a po nawet ołtarzyk znikł ??

Uwaga
2 miesięcy temu

Patrząc na to co się dzieje w Tbg od wielu, wielu lat, to ja odnoszę wrażenie, że niektórzy zostali „zrobieni” metodą in vitro zanim stała się popularna.

Internauta
2 miesięcy temu
Reply to  Uwaga

i zapewne coś w tej metodzie nie pykło.

fach
2 miesięcy temu

In vitro jest w Polsce legalne, aborcja w uzasadnionych przypadkach też, więc w czym problem? 🙂 Grzanie takich tematów nakręca tylko ludzi przeciwko sobie. Ale władcom świata zależy na pogłębianiu podziałów społecznych i umacnianiu systemów partyjnych 😉 Na szczęście ruch Pana Macieja Maciaka rozwija się, więc może w najbliższych wyborach będzie można wybrać inną drogę.
https://youtu.be/UIkIAuHsv8c – czas od 1:00:00.

Walet
2 miesięcy temu

Niech no tylko Platforma mocno pomyśli nad potencjalnymi kadydatami. Ano Pan P. ani Pani P. nie dadzą nic innego jak tylko wodę na młyn dla Pana K. albo Pana K. Pani Z. nieco namiesza, ale góra 4ta w stawce, mimo naprawdę wielu starań, które ja doceniam ale ogół wyborców raczej nie.

Gość
2 miesięcy temu

A gdzie i kiedy można podpisać petycje przeciwko likwidacji Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu ?

Internauta
2 miesięcy temu
Reply to  Gość

Podpisać petycje można u Tuska, Czaskoskiego , u Grodzkiego vel Koperta. W każdym czasie. Dojdą do władzy centralnej to wyciągnę podpisane petycje i będzie na czasie

Gość
2 miesięcy temu

Ale osobistości na tej konferencji zaszczyciły Tarnobrzeg 🙂
Sprzątaczha z biura by nie wystarczyła tylko sam kierownik się fatygował ?

orzeł
2 miesięcy temu

TAK dla masztu w Zakrzowie, TAK dla helikopter dla każdego, TAK dla jajecznica dla każdego, TAK dla tania działka dla Każdego Teścia i kolegi, TAK Narcyzom, TAK TAK TAK
Inicjatywa słuszna tylko ten jeden nie pasuje, brakuje jeszcze goryla w słuchawce, skoczka partyjnego Lukiego i by był komplet.
OPOZYCJO – opamiętaj się daj szansę się wybrać

Cienty Walenty
2 miesięcy temu

Czy ta zdzira z Zakrzowa ma zamiar jeszcze zaskoczyc za darmo !???? A ta druga to juz ma tez wystarczajaco duzo dzieci !!!! I ta Godlewska i ta tleniona cichodajka Potanska i adoptowany Mastalerz to sa blazny !!!!!

Cinkciarz
2 miesięcy temu

To ta Godlewska co ma syna co przekety robił i był w więzeniu, przestępca finansowy??? ?
No Brawo Platforma ale macie kadry ?. Wstyd dla takiej parti tacy ludzie ?
Jak tak można, to można wręcz powiedzieć. Kryminalne otoczenie

Bocian
2 miesięcy temu
Reply to  Cinkciarz

Kto wie jak ona ma naprawde na nazwisko Godlewska,Wojcik,czy Baska albo jeszcze inaczej ?! Tak ten jej synus to przekret jakich niewielu w Tarnobrzegu !!!! Sa tam jeszcze Zdyrski Wojtek, Szczytynski Michal ,Leszek L byly sedzia „pilkarski” powracajacy z USA , Mieszkowicz Mariusz …..ktorzy moga mu dorownac w przekretach !!!!!

orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  Bocian

mocne słowa, albo jesteś tak odważny albo tak… 🙂 Jak mnie byś tak nazwał to by była sprawa albo klepanie 🙂 Powodzenia 🙂

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  orzeł

No tak taki kraj – za prawdę karać , za poglądy jarać, za opinie jarać , za oceny jarać ???
To takie typowe SB-e i UB – e metody
ale w tym kraju gdzie nie popatrzysz tam UB, SB TW ( w ukryciu) .

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/tajemnica-slynnej-dzialki-morawieckiego-ksiadz-z-teczka-w-sb/bn2zp3c

Jeszcze ktoś opowiada bzdury że komunizm upadł w tym kraju ???

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/tajemnica-slynnej-dzialki-morawieckiego-ksiadz-z-teczka-w-sb/bn2zp3c

orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

jeśli ktoś ma na kogoś dowody to do prokuratury a nie smarować w necie po nazwiskach. Zza klawiatury każdego można zbesztać

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Cinkciarz
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
53
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content