31. Finału WOŚP w Tarnobrzegu: Rusza rekrutacja wolontariuszy

Tarnobrzeski Sztab WOŚP wchodzi w najbardziej gorący okres przygotowań do 31. Finału WOŚP w Tarnobrzegu. W dniach 2-8 grudnia odbędzie się rekrutacja wolontariuszy tarnobrzeskiego grania. 

To Wolontariusze są najważniejszym ogniwem każdej kwesty. Podczas najbliższego finału w Tarnobrzegu i powiecie kwestować będzie ponad 200 wolontariuszy. 
 
Rekrutacja Wolontariuszy podzielona jest na dwa etapy i wzorem lat ubiegłych, odbędzie się on-line na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl. Przeprowadzana będzie od piątku 2 grudnia do czwartku 8 grudnia tego roku.
 
Samo zarejestrowanie w systemie jest bardzo proste i intuicyjne. Na naszej stronie internetowej www.wosp-tarnobrzeg.pl przygotowany jest poradnik krok po kroku jak przejść proces, dodatkowo w razie problemów i pytań służymy pomocą – prosimy o kontakt z koordynatorką ds. wolontariuszy Julią Stasiak, której numer telefonu też jest dostępny na naszej stronie internetowej (602 306 527).
 
Drugi etap rekrutacji to telefoniczna weryfikacja, którą przeprowadzą opiekunowie wolontariuszy.

 

Podczas 31. Finału będą także kwestować nasze Sztabowe Puszki Stacjonarne. Jest to rozwiązanie dla firm, które chcą wspierać WOŚP poprzez kwestę w swoich lokalach. Rejestracja takich firm rozpocznie się 10 grudnia i tak jak wolontariuszy, będzie przeprowadzona on-line. Opiekunem Puszek Stacjonarnych w naszym Sztabie jest Aleksandra Kuroczko, z którą można się kontaktować telefonicznie pod numerem 733227580.

info: Tarnobrzeski Sztab WOŚP

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content