LIVE: Uroczystość związana z rozpoczęciem budowy farmy fotowoltaicznej – PV Jeziórko. Zapraszamy na transmisję (video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję uroczystości związanej z rozpoczęciem budowy jednej z największych w Polsce farm fotowoltaicznych – PV Jeziórko (powiat tarnobrzeski).

W wydarzeniu – które odbędzie się na terenie inwestycji (lokalizacja) – weźmie udział m.in. Wojciech Dąbrowski – prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej i Marcin Karlikowski  prezes zarządu PGE Energia Odnawialna.

Uroczystość odbędzie się w czwartek 8 grudnia br., początek godz. 13.30

LIVE

foto: pixabay

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stanisław były funkcjonariusz MO w Tarnobrzegu
1 miesiąc temu

Czy będą darmowe placki od Małżeństwa Potańskich ?

Jezioran Tarnobrzeganu
1 miesiąc temu

W dobie galopującej inflacji obawiam się że nie. Teraz to takie modne zaciskajmy pasa bo inflacja, nie było inflacji yez było zaciskanie pasa. Już od tego zaciskania pasa kregosluby ludziom przerwie…

tw misiek
1 miesiąc temu

stasiu ilu ludziom wyrzadziles krzywde? wiesz ze karma wraca?

Jolka
1 miesiąc temu

A kiedy prezydent Bożek I małżeństwo Potańskich wezmą udział w ponownym otwarciu oddziału chorób wewnętrznych w naszym szpitalu?! Kiedy zakończą tułaczkę swoich schorowanych mieszkańców po obcych szpitalach ?

LICZNIK MARSZAŁKA ORTYLA
1 miesiąc temu
Reply to  Jolka

228 dzień hańby marszałka Ortyla, prezydenta Bożka i dyrektora Stolarskiego.

obywatel
1 miesiąc temu

Tarnobrzeg to ma tyle wspólnego z powiatem ( oprócz nazwy) co ????
Ciekawe czy sołtys Tbg zaproszony i ewentualnie PO CO ????
Gmina grębów , Jeziórko nad Żupawką i co to wspólnego z Tbg i Wisłą ???
Chyba tylko tyle że żupawka wpływa do rzeki wpływającej do wisły.????

Szanowna Redakcjo może coś o inwestycjach kapitana Nemo w Tbg –
tylko bez inwestycji w konta komitetu KOZ ( miejcie litość dla ubogich mieszkanców miasta )????

Leon
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Gdyby nie ten Nemo to byś do sklepu musiał promem pływać!

As
1 miesiąc temu

Znak czasów , w których żyjemy. Kiedyś byłoby otwarcie takiej instalacji i tyle. Dziś takich uroczystości jest co najmniej kilka zanim zacznie to działać. Nie szkoda czasu i funduszy na takie zabawy ?

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  As

Ale jest wyżerka i popijawa ?

osiedle Jeziórko
1 miesiąc temu

Super że sie odbędzie taka uroczystość! A gdzie sie podział prezydent DB i dlaczego nie weźmie udziału w uroczystości na osiedlu Jeziórko? Przecież wszystko co leży koło Tarnobrzega jest miastem ,więc się cieszyć kolejną inwestycją w mieście Tarnobrzeg na osiedlu Jeziórko!

Gość
1 miesiąc temu

Będzie na tej imprezie prezyden Tarnobrzega? A odważy się zapytać prezesa zarządu PGE o możliwość przywrócenia w Tarnobrzegu Rejonu Energetycznego? Prezydencie Bożek odwagi bo jak widać na przykładzie obwodnicy ten mielecki nie ogarnia nowego Rejonu. Chyba tylko nieliczni wieżą w bajki że ciemności na obwodnicy związane są z oszczędnościami.

Z ostatniej chwili
1 miesiąc temu

A co tam robi prezyden Stalowej Woli ?
Jest jeszcze powiat tarnobrzeski czy już stalowowolski?! Tarnobrzeg też tam wcielony prezydencie Bożek
A może prezydent Stalowej Woli reprezentuje urojone czwórmiasto? 🙂

obywatel
1 miesiąc temu

A kto to jest Bożek ???
Od tylko od witacza do witacza a witacz Tbg jest za Mokrzyszowem ( przed mostem na Trześniówce)????

Co innego prezydent St.Woli – nie zauważyłeś Waść że to przyszłość (????)

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,28102346,cudowne-dziecko-pis-czyli-lucjusz-nadberezny-w-radzie-nadzorczej.html&ved=2ahUKEwiKluHnkOr7AhVdQvEDHaIOD3AQFnoECAwQAQ&usg=AOvVaw2wdFxEYmW_tSRpjUUXmp0e

Tarnobrzeg czeka i czeka
1 miesiąc temu

Zamiast zakłady z miejscami pracy robią u nas bezobsługowe farmy, tracąc jednocześnie tereny uzbrojone pod inwestycje. Niech w stalowej robią farmy. Gdzie zakłady pracy gdzie strefa dla Tarnobrzega za zniszczony celowo przemysł siarkowy? Do piekła zdrajcy.

obywatel
1 miesiąc temu

Jest RIWIERA, jest kolekcja, będzie KASYNO , GALERIA być może , jest droga obwodową ( odebrana i jeszcze niedokończona), będzie spalarnia /nad cudem inżynierii jak miasto weżmie kredyt na wykonanie drogi dojazdowej /, może będzie miasto podwodne z tunelami, aleja dni i nocy,/na Serbinowie/, były dożynki, potancówki, skok na kasę bandy czworga /skok radnych nie wyszedł /,
jest park przyrodniczo-krajobrazowy /a może już po wyroku Sądu Administracyjnego go nie ma i pozostały tylko tablice/, będzie też Bałon /namiot/ na boisko, jest centrum seniora , jest koryto dla komitetu KOZ /choćby TTBS/, są palmy , są nasadzenia bożkowe i film o nasadzeniach , jest ścianka wspinaczkowa czyli same koszty .

Wystarczy tych straconych lat i pojeb…ch wizji – jeszcze tylko burdelu brakuje i istne LAS BAGNAS.

A reszta jak się weźmie kredyt /pożyczkę/ lub znowu puści obligacje lub sprzeda resztę udziałów w wodociągach lub działki, tereny szkoły/, lub dostanie kasę od rządu /niewiadomo też czy tego nie zwróci jak 8mon/ bo na wkłady nie ma własne i WIELKI DEFICYT zwany stabilizacją zadłużenia .

Zakłady pracy po co jak koryto jest dla swoich .Reszta ma w ramach czwórmiasta zapierd…ć do pracy w Stalowej .

Obserwator
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

W samo sedno ,to nie śmiech lecz płacz bo już tyle nam zostało .BRAK SŁÓW,I CHĘCI OPISYWANIA TEGO CAŁEGO GNOJU !.Co się odpierda.. w naszym Vegas.

obywatel
1 miesiąc temu

To czwórmiasto to taka LIPA jak zwykle dla prestiżu , którego twarzą obecnie jest SIWY UŚMIECHNIĘTY DZIADZIA na fotkach – a DZIADZIA to przeszłość ( niebawem) jedna WIELKA POMYŁKA i BŁĄD mieszkanców tego miasta .

A tam poczytaj :

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://sztafeta.pl/2022/02/10/lucjusz-nadberezny-stalowa-wola-pgnig/&ved=2ahUKEwjFluOXk-r7AhVU_rsIHVuxDv4QFnoECA4QAQ&usg=AOvVaw3crVj3Tbn-w18-sXj-9Qau

Jan
1 miesiąc temu

Prezydent Stalowej Woli załatwił właśnie tańszy prąd dla swojego miasta. Prezydent Bożek spał w swoim gabinecie czy tańczył z seniorami ?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

Kręci film z życzeniami na święta i nowy rok i się głowi /bo przecież zgodnie z tradycją/ SIĘ NALEŻY

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://memy.pl/mem/201744/Koryto&ved=2ahUKEwj9uZuNmur7AhVsiYsKHetzAzYQFnoECCcQAQ&usg=AOvVaw1pZugjKN8nKnEp3GRxrIu6

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

Co się Waść przy…sz do dziadzia , teraz jest czas na zabawy w Tbg .

Jeszcze chyba z parkietu nie zszedł –
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://nadwisla24.pl/2022/07/19/w-tarnobrzegu-odbyla-sie-druga-potancowka/&ved=2ahUKEwjAmO3Cner7AhVD_CoKHRXEAhsQFnoECCUQAQ&usg=AOvVaw0bw0Y-eQ7whktNhhMzGEbD

A na prąd to weźmie pożyczkę i już to jest zaplanowane w budżecie na przyszły rok .
Kto by się tym przejmował – jakimś deficytem i kosztami .

otóż to
1 miesiąc temu

Ano właśnie, widać dokładnie czym zajmują sie władze Tarnobrzega a czym władze Stalowej Woli. U nas jest stagnacja i zaspokajanie bierzacych potrzeb gminy zwanej „miastem” i to są te priorytety i zajmowanie się sobą. A Stalowa Wola sie rozwija, myślą o inwestycjach ,rozwijają stosunki z sąsiadami, szukają terenów inwestycyjnych ,plany na przyszłość i dbanie o dobre relacje z rządem

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
21
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content