Czytanie ebooków jest modne – co warto przeczytać?

Camilla, żona obecnego króla Anglii Karola III, założyła klub czytelniczy w mediach społecznościowych. Dzieli się w nim ze swoimi obserwatorami wrażeniami po przeczytaniu wybranych książek. Stało się tak dlatego, że czytanie jest na topie. Dziś nie musimy już dźwigać opasłych tomów. Wystarczy telefon lub czytnik ebooków. Ponieważ te urządzenia mieszczą się w kieszeni lub torebce, można czytać zawsze i wszędzie. 

1. Ebooki obyczajowe na święta

2. Relaks z romansem

3. Saga rodzinna

Ebooki obyczajowe na święta

Zima i czas między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem, to czas wypoczynku i relaksu. Zapewnią ci to ebooki obyczajowe. Sięgnij po romans, powieści współczesne lub historyczne. Odnajdziesz w nich magiczny świat, dowiesz się czym jest prawdziwa miłość, albo porwie cię wielowątkowa saga rodzinna. Ebooki obyczajowe gwarantują niezapomniane wrażenia, ale także odpoczynek od codziennych trosk. Najbardziej rozchwytywane ebooki można kupić w sieci Empik. 

Miłośnikom świątecznych klimatów polecamy powieść Magdaleny Kordel pt. „Zagubiony anioł”. Bohaterką jest Michalina, która spędza wyjątkowe święta w nowym domu. Wszystkie z jej życzeń wypowiedzianych szeptem spełniły się. Na swojej drodze spotyka jednak biedną dziewczynę z dzieckiem, w której odnajduje własny portret sprzed lat. Postanawia jej pomóc. To historia o tym, że życie jest pełne cudów.   

Równie wzruszająca jest historia Marii, bohaterki powieści Natalii Sońskiej pt. „Bez Ciebie nie ma świąt”. Życie Marii kręci się wokół pracy i siedmioletniego syna. Pomaga jej w tym ojciec, który ma bardzo dobry kontakt z wnuczkiem. Tymczasem Maria odnawia znajomość z Konradem, kolegą  z dzieciństwa. Co było dalej? O tym dowiesz się z lektury. Ta powieść rozgrzewa serca i pozwala wierzyć, że miłość istnieje naprawdę.

Relaks z romansem

A może skusisz się na gorący romans? Takim właśnie jest powieść Julii Brylewskiej pt. „The legacy”. Autorka opisała dzieje Fallon, młodej dziewczyny pracującej w cukierni w sercu Brooklynu. Uczucia bohaterki zranił pewien mężczyzna z bogatej rodziny. Pewnego dnia, jego brat składa jej propozycję, aby udawała jego narzeczoną. Czy Fallon przyjmie jego ofertę? Niech to pozostanie tajemnicą, dopóki nie kupisz ebooka. 

Saga rodzinna 

To naprawdę niezwykła opowieść o dziejach rodziny z Wołynia. Joanna Jax w drugim tomie swojej sagi wołyńskiej pt. „Wojna”, ukazała tragedię osób zamieszkałych na kresach wschodnich. Ustabilizowane życie Marty i jej bliskich legło w gruzach wraz z wybuchem wojny, która zmieniła Orliczyn w gruzowisko. Wobec wojennej pożogi, muszą poukładać swoje życie na nowo. Czy im się uda? O tym przekonasz się po lekturze książki. 

materiał zewnętrzny

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content