Zespół Feel zagrał w finale tarnobrzeskiej „Choinki Życzeń” (fotoreportaż)

Koncert w ramach akcji charytatywnej „Choinka Życzeń” odbył się na placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Gwiazdą wieczoru był zespół FEEL, z wokalistą Piotrem Kupichą na czele. Na koncercie razem z Feel wystąpił Storo, czyli Paweł Storożyński.

Datki zebrane przez wolontariuszy podczas koncertu oraz innych wydarzeń „Choinki Życzeń” są przeznaczone na opłacenie turnusów rehabilitacyjnych dla trojga podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.

Przed koncertem członkowie zespołu FEEL spotkali się z podopiecznymi Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu oraz innych placówek z regionu.

„Choinka Życzeń” to akcja charytatywna pozwalająca zebrać pieniądze na leczenie i rehabilitację dzieci będących pod opieką Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.

Zdjęcia: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
orzeł
1 miesiąc temu

na hali by było za ciepło

janwdupowkręt
1 miesiąc temu

…CO ZA STRATA PRĄDU!!!
(…)

Chłop
1 miesiąc temu

Najsomprzód to łopaty trzaby publice wrynczyć coby śnieg ogarneły bo ni mo kto tego pocynić. Potym do imprezowanio. Do tego to ześta pirwsze, a do roboty łostatnie.

Leon
1 miesiąc temu
Reply to  Chłop

nie zesraj się.

walt
1 miesiąc temu

cholera to był bardzo atrakcyjny piątek na prowincji.w Browarze był jakiś stand up,w Jednorożcu też koncert,wernisaż w Wozowni a w Sandomierzu krótki dość ale piękny koncert Kwiatu Jabłoni 🙂

nigdy wiecej
1 miesiąc temu
Reply to  walt

a co cie obchodzi sandomierz walcie to chyba nie nalezy pod tarnobrzeg na szczescie

walt
1 miesiąc temu
Reply to  nigdy wiecej

a dlaczego miałby nie obchodzić ? ja się nie brzydzę jeździć do kina do Stalowej na koncert do Sandomierza czy do innego Mielca,Gorzyc,Niska czy Kolbuszowej albo Nowej Dęby.
zwłaszcza jeśli dzieje się tam coś ciekawego.
koncert Kwiatu Jabłoni piękny i każdemu polecam.
liznął człowiek troszku kultury.
a szkoda bo właśnie na tych punków czy wernisaż u nas bym poszedł gdyby nie miał już biletu na wspomniany koncert.

Amatorka muzyki
1 miesiąc temu

Kupicha był? To ten co ćwierkał jak to kocha swoją rodzine i potem odszedł od żony do jakiejś modelki? Nie ma dla takich miejsca na scenie. Drugi po Marcinkiewiczu.

walt
1 miesiąc temu

miłość do rodziny (dzieci,matki,siostry,brata) nie wyklucza się wcale ze zmianami partnerek. zwłaszcza ci znani i bogaci mogą liczyć na przychylność wielu dziewcząt i kobiet ,które nierzadko dla kilku miesięcy,lat rozkoszy same są w stanie zostawić swoje rodziny. życie pisze lepsze scenariusze niż niejeden turecki czy latynoski serial i to w naszym,prowincjonalnym mieście też widać. statystyki nie kłamią – w bogobojnej Polsce rozwodów prawie 1/3 małżeństw się rozpada… różne są przyczyny,wg bilbordów odejście od boga (tylko którego skoro są tacy co pozwalają mi nawet na cztery żony i wydaje się to wielu facetom godne i bardzo sprawiedliwe 😉 ) wg innych poluzowanie obyczajów i zmiany właśnie w obyczajowości mimo przestróg pasterzy (ci dla niepoznaki rozładowują napięcie seksualne z dziećmi za co najsurowszą karą póki co nad Wisłą jest przeniesienie do innej parafii czyli zmiana terenów łowieckich 😉 ). jest więc przypadek śpiewaka przypadkiem znanym i powszechnym nawet na naszej poświęconej ziemi 😀 jak mówił jeden koleś dwa tysiące lat temu – kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień 😉 zresztą mówiło się od dawna,że na miejscowych potańcówkach jak ktoś w ryj nie dostał i czyjejś dziewuchy ktoś nie obrócił to była kij nie impreza 😛 trzeba się cieszyć życiem a… Czytaj więcej »

Lechu- bis
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Jestem ZA, po przeczytaniu części tekstu powyższego , i nawet PRZECIW, po przeczytaniu niektórych fragmentów.

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Lechu- bis

na szczęście nie pisałem tego dla poklasku twego czy czyjegoś innego 😉

dobrze zagrali
1 miesiąc temu

Od g. 12 tej w niedzielę,gdy się obudziłem dochodziły dźwięki melodii zza okna, byłem pewien że to gra z jakiegoś auta, ale wątpliwość pojawiła się gdy kilka razy coś zagrało krótko i nie były to oklepane melodie ,tylko coś z płyty. Wtedy zrozumiałem że żaden z sąsiadów nie byłby w stanie włączyć coś innego niż radio , tylko musiało to byc z placu Głowackiego. Coprawda nie wiedziałem że jest jakaś większa impreza na placu , ale na sam koncert przyszedłem bo było jasne że jest koncert i naprawdę fajnie zagrali. Tylko bić brawa i czekać na powrót. Zespół bardzo fajne, wspomnienie miłych lat 2000-nych, kiedy była trochę inna muzyka niz obecne i było w czym wybierać

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content