Pożyczki na 100% przyznawalności w Sandomierzu – gdzie takie znaleźć?

Mieszkańcy Sandomierza zdają sobie sprawę z surowych wymagań banków dotyczących udzielania kredytów, dlatego wielu z nich decyduje się na pożyczki pozabankowe, które są znacznie łatwiej dostępne. Czy jednak gwarantują one stuprocentową przyznawalność? Poszukajmy odpowiedzi na to pytanie.

Duże wymagania banków i małe firm pożyczkowych

Banki w Sandomierzu i każdej innej miejscowości w Polsce oferują z reguły najbardziej konkurencyjne na rynku pożyczki. Relatywnie niskie oprocentowanie na poziomie 10-20% RRSO sprawia, że pożyczanie jest objęte stosunkowo małymi kosztami. Problem w tym, że produkty bankowe są trudno dostępne, bo objęte surowymi wymogami związanymi z oceną zdolności kredytowej klienta. Aby otrzymać środki w banku, trzeba uzyskiwać odpowiednio wysokie zarobki z legalnego, udokumentowanego źródła i przedstawić dokumentację, która potwierdza ten fakt. W rezultacie wiele osób nie ma szans na uzyskanie kredytu ani pożyczki bankowej.

Gdy bank odmawia udzielenia finansowania, mieszkańcy Sandomierza mogą jeszcze skorzystać z innego rozwiązania, jakim są pożyczki w firmach z sektora pozabankowego, takich jak np. Provident, Vivus czy Kuki. Jak można się domyślać, przyznawalność jest w tym przypadku znacznie większa niż obarczonych licznymi wymogami kredytów bankowych. Procedury obowiązujące  w firmach parabankowych są o wiele szybsze i prostsze, a kryteria akceptacji wniosków bardziej liberalne. Czy to jednak znaczy, że każdy, kto tylko chce, może liczyć na uzyskanie dodatkowych środków?

Kryteria przyznawania pożyczek pozabankowych

Wiele firm pozabankowych kusi klientów błyskawiczną decyzją, maksymalnie ograniczonymi formalnościami, brakiem limitów wiekowych (udzielanie pożyczki od 18 lat) a nawet nieuwzględnianiem BIK podczas rozpatrywania wniosku. Nie zmienia to faktu, że każdy wniosek jest dokładnie analizowany, a pewne wymagania mimo wszystko istnieją. Nie ma więc czegoś takiego jak pożyczka o stuprocentowej przyznawalności, a niektórzy klienci powinni mieć świadomość, że nie otrzymają finansowania. Kiedy istnieje takie ryzyko?

Firmy pozabankowe mają co prawda znacznie mniejsze wymagania, jednak pewne kryteria trzeba spełnić, żeby móc liczyć na zastrzyk gotówki. Podstawowym aspektem jest dobra historia zadłużenia. Każde przedsiębiorstwo pożyczkowe ma prawny obowiązek jej analizy i na tej podstawie dokonania oceny wiarygodności kredytowej klienta. Praktyka pokazuje, że zła historia kredytowa, która obejmuje przeterminowane, niespłacane od dawna zobowiązania, wyklucza możliwość zaciągnięcia pożyczki.

Pożyczki bez BIK i oferty prywatne

I nawet jeśli dana oferta jest reklamowana jako „bez BIK”, oznacza to tylko nieuwzględnianie w analizie wniosku tej konkretnej bazy kredytobiorców, jaką jest BIK. Tymczasem inne, podobne źródła informacji kredytowej są jak najbardziej sprawdzane – niezależnie od firmy i jej propozycji zawsze co najmniej jedna baza podlega analizie. Więcej informacji dotyczących wymogów przyznawania pożyczek można znaleźć na stronie https://sowafinansowa.pl/artykuly/pozyczki-100-przyznawalnosci/.

Warto wskazać też na jeden wyjątek, w przypadku którego pożyczka może zostać przyznana od ręki, bez żadnej analizy i bez sprawdzania historii zadłużenia. Chodzi o świadczenia prywatne, nieobjęte przepisami regulującymi procedury i formalności odnoszące się do przedsiębiorstw z sektora pozabankowego. Warunki pożyczek prywatnych są ustalane całkowicie indywidualnie, a osoby, które ich udzielają, nie podlegają nadzorowi KNF.

artykuł sponsorowany

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marlena
29 dni temu

Szybka Gotówka to dobra firma, jeśli chodzi o ich ofertę to wydaje mi się że jest jedna z najlepszych (tak mi się przynajmniej wydaje jak sprawdzałam oprocentowanie), jestem zadowolona z całego przebiegu dlatego zostawiam pozytywną opinię

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content