Sto razy zanurzyli się w Jeziorze Tarnobrzeskim (fotoreportaż oraz video)

„Sylwestrowe wyzwanie morsowe” – pod taką nazwą w ostatni dzień roku, nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbyło się morsowanie, połączone z serią resetów, czyli pełnym zanurzeniu głowy w lodowatej wodzie.

Pomysłodawcą wydarzenia był Łukasz Szpunar, jeden z organizatorów anielskich kąpieli o wschodzie słońca. Wyzwaniu, obok pomysłodawcy sprostało jeszcze trzech śmiałków, Sławomir Wiatrowski z Tarnobrzega oraz Kamil Węgrzyn i Krzysztof Podjasek z Dębicy.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mors
29 dni temu

Informuję ,z e1 stycznia o godz.7,30 Nowego Roku nad jeziorem Tarnobrzeskim prezydent D.Bożek wszedł w krótkich spodenkach do lodowatej wody w asyście małżonki.
Informuje również ,że o północy nie było prezydenta na Placu Czerwonym i nie było go na balkonie swojego gabinetu i nie złożył mieszkańcom życzeń.
Nasz prezydent nie lubi bezpośrednich spotkań z miszkańcami tylko ustawione wywiady w telewizji lokalnej i Echu Dnia.

Oki
29 dni temu
Reply to  Mors

N
A Placu Czerwonym nie pojawił dię też dyktator Putin o czym też Cię informuję.Lepiej Ci w związku z tym

Ha ha
29 dni temu
Reply to  Oki

Lepiej w tego Sylwestra było Oki .Nie musiał pracować na konto swojego pryncypala na Placu Czerwonym
Lepiej było Chyba tak.

greg
27 dni temu
Reply to  Mors

Sylwester i północ to chyba nie godzina urzędowania prezydenta

priorytety
29 dni temu

No tak, pokazane sylwestrowe morsowanie, co nikogo to nie obchodzi poza niewielką grupą sympatyków, a nie pokazane powitanie nowego roku na placu w centrum miasta. Coś tu nie gra

Szczepan
26 dni temu
Reply to  priorytety

A może chodzi o to, że nie było miejskiego sylwestra w centrum miasta i nie ma czego pokazywać?

ODYSEUSZ
29 dni temu

Jak słaby intelektualnie jest obecny Świat. Koleś który w slipach popylał na Śnieżkę , później do Sandomierza staje się lokalnym guru lemingów. Jeszcze trochę i zacznie wyskakiwać z każdej lodówki w powiecie 🙂

ODYSEUSZ
29 dni temu

Najlepsza focia z glutem nr 54

Agnieszka
29 dni temu

Zastanawia mnie co trzeba mieć w głowie żeby wchodzic do wody z telefonem i robić sobie samoyebki

? ? ? ? ? ? ? ? ?
27 dni temu
Reply to  Agnieszka

Ciekawi mnie czy te ich smartfony są wodoszczelne.

cytat z Koranu
28 dni temu

źródło: pl.wikisource.org/wiki/Koran_(wyd._Nowolecki)/ fragment z rodziału IV „Z czterech głównych punktów Koranu pierwszym jest modlitwa, wymagająca czyszczenia i mycia. ?Dwa rodzaje są oczyszczenia, jedno zwane Ghost, to jest zanurzenie całego ciała, drugie zwane Uodu które zależy na myciu twarzy, rąk i nóg pewnym sposobem. ?Pierwsze jest wymagane w szczególnych razach tylko po stosunkach z kobietą, lub za zbliżeniem się do umarłego. U kobiet po połogach; drugie przed modlitwą. ?Te czyszczenia Mahomet może wziął od Żydów. Przynajmniéj że się zgadzają z sobą w wielu punktach. ?Al Ghazali wylicza cztery rodzaje puryfikacji; czyszczenie ciała od brudu, czyszczenie członków od wszelkich niesprawiedliwych czynów; czyszczenie serca od wszelkiéj złéj skłonności, nakoniec czyszczenie tajnych myśli ze wszystkiego tego, coby mogło sprawić roztargnienie w służbie Boga, dodając, że ciało jest dla serca jak zewnętrzna skorupa dla ziarna. Dla tego uskarża się mocno na tych, którzy szukają wyższości w zewnętrznem obmyciu, nad innemi, zastawiając swój umysł bez uprawy, obciążony dumą, ciemnotą i hypokryzją. ?W razach choroby, lub dla braku wody, wolno im użyć na ten cel miałkiego piasku albo też kurzu. Na ten czas uderzają rękoma o piasek i jak umaczanemi w wodzie przechodzą niemi po częściach mających być czyszczonemi. Żydzi i Magowie takie same maję przepisy w… Czytaj więcej »

walt
28 dni temu

a Oni dalej niezłomnie mimo uszu puszczają kolejne gorzkie żale hejterów….
szacun.
psy szczakają,karawana jedzie dalej !
takiej samej wytrwałości i determinacji w Nowym Roku !
byście wciąż byli solą w oku miejscowych ujadaczy.amen.

jeszcze ponad rok
28 dni temu
Reply to  walt

byle do wyborów. Ludzie nie chcą takich władz, poparcie najniższe od lat, takiego dziadostwa w Tarnobrzegu nie było dawno.

walt
28 dni temu

vox populi vox dei 🙂

zobaczymy jak to będzie bo akurat mnie się zdarza o tych sprawach rozmawiać ze swoimi rówieśnikami i nie tylko i nie zauważyłem by obecną sytuację uznać za jakąś wyjątkową.
wydaje się,że u schyłku rządów poprzednich prezydentów jeszcze mocniej chłostano ich i stawiano przed pręgieżem zawiedzionych obietnic.

zresztą do wyborów samorządowych,dzięki macherom z pisuaru,jest kilkanaście miesięcy.
to i dużo i mało.

no nie?
26 dni temu
Reply to  walt

madrcu co tam u ciebie?

Oki
28 dni temu

Władzą była zmieniana od lewą do prawa .Poprawiło się ?.Czytając to forum niektórzy mogą odnieść wrażenie że jest katastrofa tyle tylko że nie biorą pod uwagę że to forum jest niszowe które przyciąga głównie hejterów , nieudaczników życiowych i tego podobnych genouszy którzy mają złote rady jak rozwiązać każdy problem by żyło nam się lepiej.Takie baju baju a życie płynie sobie spokojnie dalej i te wybory niczego nie zmieni. Polecam komentarze jaki pojawią się na tym forum .Będą takie same beż względu kto będzie rządził.Niemozliwe? Proszę zerknąć na ST Wolę. Nadberezny też jest hejtowany choć dla niektórych na tym forum to normalnie zbawici, rycerz na białym koniu.

walt
28 dni temu
Reply to  Oki

to chyba oczywistość dla wszystkich co zerkają tu regularnie,że owe komentarze nie mają przełożenia na wyniki wyborów.
gdyby tak było wygrywałby co wybory błędny rycerz albo złote dziecko partii.

Oki
28 dni temu
Reply to  walt

Niby tak ale nie brakuje zakutych rycerzy mający problem ze wzrokiem i słuchem jak to w zakutej zbroi

jeszcze ponad rok
28 dni temu
Reply to  Oki

To forum jest niszowe???????
Ty wiesz ile tysięcy ludzi codzień czyta i ile ludzi komentuje? Policz sobie, niektóre tematy maja do 300 komentarzy. Dla porównania takie Tarnobrzeg.info od 20 lat komentuje non stop ta sama wąska gartka osób, te same niki wciąż tam siedzą i klepią w klawiatury to samo a na dokłądkę uważaja się za elitę, totalna stagnacja, nie wiem czy z urzędu czy z władz, ale to jest w kółko to samo. Co porównujesz Nadbereżnego, to jest człowiek z klasą, gdy tylko się pojawi i cokolwiek powie to widze od razy że wysoki urzędnik, że ma mocne zaplecze, mocne wsparcie, szeroki horyzont na sprawy które organizuje i wie co mówi.

Oki
28 dni temu

Zrozum człowieku podstawowe rzeczy.Skutecznosc Nadbereznego skończy się wraz ze zmianą władzy w PL.Inni będą wybitnymi Prezydentami – Wrocław Łódź,Gdańsk,Poznań Sopot.Warszawa.Ich będziesz podziwiał jak Nadbereznego bo będą mogli wszystko w przeciwieństwie do Prezydenta ST Woli którego dopadnie niemoc.To po pierwsze .Co do rzekomej popularnisci tego forum i nawet trzystu komentarzy to przyjmij do wiadomości ze te 300 komentarzy może napisać jedenen człowiek który zmienia nicki ile razy chce tylko Ty tego najwyraźniej nie kumasz – to po drugie .

walt
28 dni temu
Reply to  Oki

ja tam tu się jeszcze wpiszę,na tbg.info gdzie od dawna jest kółko różańcowe nawet bym nie chciał.
zresztą byłem tam cenzurowany w swoim czasie dlatego się oddaliłem bez żalu zresztą.

jeszcze ponad rok
28 dni temu
Reply to  Oki

Mogłby pisać, ale tak nie jest. Bardzo łatwo ocenić czy pisze jeden czy wiele ludzi,styl, jeżyk,zasób słowny, interpunkcja.

Anka
27 dni temu
Reply to  Oki

I tu mnie ująłeś-zgadzam się!

realny
26 dni temu
Reply to  Oki

czlek porownuje miasteczko tbg do poznania czy gdanska a do kolbuszowej do nie laska?

Anka
27 dni temu

Ludzie? ,dlaczego ktoś mówi za mnie! nie rość sobie do tego praw!

niestety
27 dni temu

takie sa pierwsze objawy choroby psychicznej

Internauta
22 dni temu
Reply to  niestety

Raczej nie. Może korzystają z „Drogi Icemana”, metody Wima Hofa

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
28
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content