Siarkowcy wrócili do treningów (fotoreportaż oraz video)

Przygotowania do rundy wiosennej wznowili w miniony poniedziałek piłkarze drugoligowej Siarki. W pierwszych treningach udział wzięło czterech bramkarzy i dziewiętnastu zawodników z pola.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sen zimowy
18 dni temu

Ciekawe po co wrócili teraz, zamiast zapaść w sen zimowy i obudzic sie pod koniec marca? I tak wszystko stanęło, to po co sie wysilać z treningami w styczniu?

nowy
17 dni temu

Dalej trenują na orliku hahahahha.Ale obciach.Nawet w Ożarowie maja sztuczne pełnowymiarowe boisko.Gdzie ja trafiłem.Co za chlam.

Real
17 dni temu
Reply to  nowy

To jedź na wieś pławo i tam się zachwycaj. 3 liga grupa 4 za 5 baniek rocznie hehe

daro
17 dni temu
Reply to  nowy

siemka mały cwelu z pława

dziadostwo
17 dni temu
Reply to  daro

tyś był gdziekolwiek dalej niż w Pławie, że tak o nim rozprawiasz? Ależ żałosne….

Fhuf
17 dni temu
Reply to  nowy

Won

taka prawda
17 dni temu
Reply to  nowy

W Ożarowie dawno temu zmodernizowali stadion i udostępnili na treningi dla Alitu. A w Tarnobrzegu stadion jest tylko na oficjalne mecze, soboty i niedziele, bo nie chce im sie naprawiać uszkodzonej trawy. Jest jeszcze euroboisko na szkole nr 10 pełnowymiarowe ze sztuczną nawierzchnią, ale tam juz terminy wypełnione i trudno rezerowować ,bo ono jest ogólnodostępne dla wszystkich. Jednak orliki nie są złe do ćwiczeń zręcznościowych, gorzej jeśli chodzi o treningi do meczów i taktykę. Nie przejmuj sie komentarzami poniżej, dziady znają tylko Stalową Wolę, nigdzie nie byli nigdzie dalej, nie wiedzą że są inne miasta

Real
17 dni temu
Reply to  taka prawda

My na orliku pyknęliśmy awans gwałcąc min. sralową na jej przepieknym pisowskim zapleczu 😀 jak masz z tym problem, to w takim razie Idź na stronę Ożarowa i tam się podniecaj – to przecież wasz wspólny poziom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alit
16 dni temu
Reply to  Real

pierwsza kopalnia odkrywkowa na ziemi sandomierskiej powstala w piasecznie

Ty gifno
16 dni temu
Reply to  alit

Nie znasz historii, poszukaj i się doucz.

Tudor
16 dni temu
Reply to  alit

Ziemia sandomierska (łac. Terra Sandomiriensis) – polska jednostka terytorialna, położona między Pilicą a Wisłą oraz między Sanem a Dunajcem. Od średniowiecza wraz z ziemią krakowską tworzyły tzw. Małopolskę.

Chciał zabłysnąć i znów się nie udało. Nie myl pojęć. Gdy tworzyła się kopalnia w Piasecznie, podział na księstwa już nie istniał.

Ziemia krakowska i sandomierska to historyczna Małopolska, a nie województwo świętokrzyskie czy podkarpackie.

no nie?
15 dni temu
Reply to  Tudor

ale byl powiat sandomierski pacanie

Kretyn
16 dni temu
Reply to  taka prawda

Pierwsze słyszę ze w tej wiosce Tarnobrzeg jest pełnowymiarowe sztuczne boisko.Chyba dla krasnali.buùuuu

Skunks
16 dni temu

A zaległe pensje piłkarzy wypłacone?

rafi
16 dni temu
Reply to  Skunks

śmierdzisz skunksie wysypiskiem

pilkarz
16 dni temu
Reply to  Skunks

Nie wypłacono i nie wypłacą.Taka to zasada w tym obsranym klubiku.Klepac po plecach a jak chcesz zarobic to won.Oj naiwni piłkarze.Tyle fajnych klubów w y tu naiwnie czekacie na wypłaty.Mieszkacie na walizkach w wynajetych pokojach czy mieszkaniach po pięciu .W innych klubach dostajesz na czas kontraktu mieszkanie dla siebie.Taka to jest Siarka śmierdząca.

Ty gido
16 dni temu
Reply to  pilkarz

Won kulfo.

Real
16 dni temu
Reply to  pilkarz

Kto ma ambicję gra i za nieduże pieniądze kto liczy tylko na hajs i łatwiznę idzie do 3 (4) ligowej zietkaes pławo i udaje że gra o coś i dyma Lucjusza frajera a raczej podatnika pławskiego aż dudni 😀

Fusy
16 dni temu
Reply to  Real

Za nie duże pieniądze to można grac sobie na orliku.Jak się jest piłkarzem to gra się za pieniądze duże.Ale tu ani takich ani srskich.Tylko klepią po plecach.

Real
16 dni temu
Reply to  Fusy

Kasę to jeszcze trzeba umieć wydawać. Wy tego nie potraficie dlatego pozostają wam derby z Wiązownicą. Bądźcie sobie panami piłkarzami na szczeblu regionalnym My nimi nie będziemy na centralnym 🙂 🙂 🙂

Kosynier
15 dni temu

Dzisiaj po poludniu SMRODZIANKA wylatuje czarterem na oboz do Chmielowa i rozegra tam 4 mecze kontrolne z OCICANKA ,STALAMI ,TARNOWSKA WOLA i JADACHAMI !

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
21
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content