Tragiczny finał poszukiwań 38-letniego mieszkańca Gorzyc

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 38-letniego mieszkańca Gorzyc. Mężczyzna ostatni raz widziany był w niedzielę wczesnym popołudniem, kiedy wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili zgłoszenia do niego nie powrócił. Dzisiaj w nocy, członkowie grupy Ratowniczo-Poszukiwawczej Legion Gerarda z Krosna, na jednym z pól uprawnych, odnaleźli zaginionego mężczyznę. Jego tożsamość potwierdziła najbliższa rodzina.

Mieszkaniec Gorzyc zaginął 15 stycznia br., wczesnym popołudniem. Mężczyzna, nie informując bliskich dokąd wychodzi, ubrał zimową kurtkę i udał się w nieznanym kierunku.

Od niedzieli poszukiwania prowadzone były przez policjantów oraz inne służby ratownicze. Dzisiaj około godz. 1 w nocy, członkowie grupy Ratowniczo-Poszukiwawczej Legion Gerarda z Krosna, odnaleźli ciało zaginionego, na jednym z pól uprawnych w gminie Zaleszany.

Rodzina potwierdziła tożsamość 38-latka. Wstępne wykluczono, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Trwają czynności zmierzające do wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

źródło: Policja

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
As
1 rok temu

Skoro do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie , to nie wyklucza udziału osób drugich . Wielka tragedia ,Ludzie sobie przestają radę dawać coraz częściej a nikt tego nie dostrzega i w porę nie wyciąga pomocnej dłoni. Oczywiście jeżeli przyczyną było to o czym myślę

młody
1 rok temu
Reply to  As

Ja, ty, on. On to osoba trzecia.

orzeł
1 rok temu

Nowy ład

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content