LIVE: Spotkanie w sprawie „nowoczesnego rozwiązania zagospodarowania odpadów komunalnych”. (zdjęcia oraz video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję spotkania w sprawie nowoczesnego rozwiązania zagospodarowania odpadów komunalnych, które odbędzie się w środę 1 lutego br. w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Początek godz.17.30

LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
54 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
orzeł
1 rok temu

moja propozycja na śmierci jest taka: Proszę malować na workach barwy tęczy a pan Braun sam je wyniesie gdzieś 🙂 Pani Małgorzata mu może pomorze, do pomocy mają przecież też osiłków co bronili ostro kościoła 🙂 Może wywiązął je do swojego sojuza

Urzednik
1 rok temu
Reply to  orzeł

Robisz błędy ortograficzne Kto podjął decyzję o zatrudnieniu w urzedzie takiej osoby????

orzeł
1 rok temu
Reply to  Urzednik

no widzisz co ten słownik wyprawia 🙂 Oczywiście, jak ktoś coś powie nie po waszej myśli to musi być z urzędu lub z PO 🙂 Pisałem już że nie jestem z tej branży, jakby płacili ze 4x tyle to bym się może zastanowił dopiero 🙂

obywatel
1 rok temu
Reply to  Urzednik

Lepiej błędy w ortografii niż podejmowanie bezprawnych uchwał, zarządzeń tak jak w Tbg przygotowane przez miernoty urzędnicze .
Wojewoda już 40 uchylił uchwał, zarządzeń dwóch geniuszy belfrowskich , doktora , radnych i urzędasów .
Z błędu ortograficznego nikt nic nie stracił a z bezprawnych opłat wprowadzonych przez belfra z udziałem doktora za cmentarz komunalny ludzie tracili swoją kasę.

walt
1 rok temu
Reply to  orzeł

hahah dobry plan !

nowa nadzieja
1 rok temu
Reply to  orzeł

zrobiłeś mi dzień

Obserwator sesji
1 rok temu

Potanski będzie dyskutował na temat śmieci.
Przecież już wyraził zgodę na spalarnię Głosował za zamiana działek

smakosz
1 rok temu

A żądna władzy Grażyna już piecze placki na przywitanie elektoratu dla Bogusława.Ja przychodzę,może będą zjadliwe?

walt
1 rok temu

ale musi się chłop jakoś wyróżniać marząc o prezydenturze więc będzie bił pianę a potem jakby się nawet udało zrobią z niego głupka jak gdy się wepchał na prezesa spółki akcyjnej od kopania 🙂

odp
1 rok temu
Reply to  walt

jak mam być traki sam prezydent jak bożek w ciele innego to pora sprzedawać i uciekać z tego miasta bo ciekawi mnie przez ile czasu ono się wyludni?

Propozycja
1 rok temu

Pora się zająć nie tylko sprawą segregacji śmieci ale też samymi koszami na śmieci. Zwyczajnie są brudne, pomalowane farbami przez wandali. Pora je umyć, wyczyścić z zewnątrz i czasem od wewnątrz, bo zwyczajnie z nich śmierdzi.

Gość.
1 rok temu
Reply to  Propozycja

Jak będą umyte to będziesz prawidłowo segregować śmieci ? Polaczek to taki głupi naród że u Niemca to wie gdzie są kosze i gdzie peta czy papierek wyrzucić i nawet puszkę po jedzeniu umyje i wrzuci do metalu. W swoim kraju tam gdzie nasra tam zostawi. Nawet pozłacane pojemniki tego nie zmienią

z Tbgu
1 rok temu
Reply to  Gość.

Zapewne chodzić musi o estetykę otoczenia i o zapobieganie pojawienia się gryzoni, na ten przykład szczurów.

z Tbgu
1 rok temu
Reply to  Gość.

Ciesz się, że nie mieszkasz we Włoszech. Tam śmieci leżą porozrzucane na ulicach albo składowane w workach, też na ulicach.
——
Tak na marginesie dodam: jakiś makaroni (Włoch) dopier… się do Polski w unijnym kołchozie, w parlamencie Unii Europejskiej. Teraz się okazało, że ten szczekający na Polskę pies zamieszany jest w aferę łapówkarską.
Ta cała UE to wrzód na DUPIE Europy. Tylko czekać jak się rozpadnie. Pora opuścić to skorumpowane towarzycho wrogie Polsce za kasę.

diana
1 rok temu

!niema mieszkańców,jak zobaczą ,że wiekrzosć mieszkańców jest po 70- dziesiatce to dopiero będzie jazda,śmieci za pare lat bedą po 100 zł lub wiecej!!!

Cristina
1 rok temu
Reply to  diana

To będzie trzeba wyjechać stąd, zostaną tylko ci, których będzie stać mieszkać w tym mieście, bo już jest ciężko, ale bogaty biednego nie zrozumie.

Gość.
1 rok temu

Mnie martwi inna sprawa. Pani która prowadziła wykład była już w Tarnobrzegu 2 lata temu. Co prezydenci I radni przez ten okres zrobili w tej sprawie ?!
Dziś znów rżną głupa robiąc tylko dobre wrażenie że im zależy aby mieszkańcy nie płacili więcej za wywóz nieczystości.
Moim zdaniem to kolejny dowód że nie mają prawa i nie mogą mieć żadnych stanowisk w urzędzie miasta po następnych wyborach samorządowych . WSZYSCY BEZ WUJĄTKU !!!

Farbowane lisy
1 rok temu
Reply to  Gość.

Odpowiedz jest prosta-nic, a przepraszam przecież w tajemnicy przed mieszkańcami realizowali plany budowy spalarni.

z Tbgu
1 rok temu
Reply to  Farbowane lisy

Jeśli to prawda, to CBŚ, CBA, Policja powinny się temu przyjrzeć.

ABC
1 rok temu
Reply to  z Tbgu

Czyli kto?Pan Bogusław robi na śmieciach swoją kampanie wyborczą.

obywatel
1 rok temu
Reply to  ABC

Robi, robi a popatrz na zdjęcie nr 10 jak pisowscy radni pękają że śmiechu z tych bredni .
To taka konferencja jakby przygonili kolesi z centrum seniora ( babuliny, dziady) a reszta to politykierzy nieudacznicy ??

Obserwator
1 rok temu
Reply to  Gość.

Pełna zgoda Brak kompetencji do decydowania o sprawach miasta.
Degradację miasta zatrzymać Natychmiast Tylko jak to zrobić jak władza okopana .

z Tbgu
1 rok temu
Reply to  Obserwator

Podobnie jest w każdym miejscu czy top w pracy, czy w bloku czy nawet w rodzinie. Z niektórymi osobami nie wygrasz. Maja poparcie a to u pijaczków, a to u złośliwych bab, a to u prostaczków co nie wiedzą, co się na tym świecie dookoła dzieje, u cwaniaczków. Zakrzyczą Was, jeśli będziecie chcieli coś dobrego poczynić, coś zmienić na lepsze.

Naród polski jest waleczny. Najczęściej walczy między sobą.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Gość.

Ciekawe ile kasy zgarneła ???
Chyba ba za darmo nikt czasu nie marnuje ???

Jan
1 rok temu

Teoretyczne lanie wody. Spotkanie tylko po to aby cyniczni radni mogli powiedziec spotykalismy się,rozmawialismy…. Na spotkaniu nie bylo żadnych konkretów.

Hipokryci
1 rok temu
Reply to  Jan

Był jeden, ogłosili, że spalarnia to nie my , tylko prezydent.

Jan
1 rok temu
Reply to  Hipokryci

Działki same się zamieniły. Bajdurzenia prezydenta,że mieszkancy palą odpadami miało na celu,ze plastikowe butelki chłopy będą zawozic do przyszlej spalarni? Czychodziło , że i tak palą to spalarnia nie zaszkodzi?

Janko muzykant
1 rok temu
Reply to  Jan

Tych trzech radnych twierdzi, że są przeciw spalarni i chcą biogazownie, a prezydent im mówi prosto w oczy i spalarnia i biogazownia. Radni bezradni. Organizują spotkanie, aby zamydlić oczy mieszkańcom, jak to się o nich troszczą. Nic nie zrobili w tej sprawie od 4 lat. Jepiej późno niż wcale.

Jan
1 rok temu
Reply to  Janko muzykant

Nie słyszałem kategorycznych twierdzeń, może radny Potanski jasniej się wyraził. Widac,ze prezydent potrafi skutecznie przekonywac do swoich zamierzen. Np. Parkometry kretynskie rozwiązanie dorzynające handel.

Magda
1 rok temu
Reply to  Jan

Parkometry? Bardzo dobry pomysł, przynajmniej jest gdzie zaparkować.

Andrzej
1 rok temu
Reply to  Magda

jest pod blokami

Magda
1 rok temu
Reply to  Hipokryci

Trzeba przecież zaistnieć.

Wiktor
1 rok temu

FCC kilka lat wstecz zostawila Tarnobrzeg i odeszła w siną dal. I taka firma wygrywa przetarg na odbiór odpadów? Juz daje do myslenia. Spotkanie porazka ogólny wykład o gospodarce odp. Jedyny konkret to podanie ile mieszkancy wytwarzają odpadów. Tylko co z tym zrobic. Gospodarka komunalna u nas nie istnieje. Jestesmy za malym osrodkiem by budowac duzy zaklad przeksztalcania odpadów. Najlepsze wyjscie to dogadac się ze Stalową Wolą. Na pewno nie pozwoloic na budowę spalarni.

fach
1 rok temu
Reply to  Wiktor

Czyli działanie z rodzaju „zastanawiamy się, mamy pomysły, prowadzimy rozmowy” 🙂 Tarnobrzeg – miasto niemocy 😉

teoria
1 rok temu
Reply to  fach

Nawet za czasów województwa tarnobrzeskiego Tarnobrzeg był tylko formalną stolicą tego rejonu, zaś realną była Stalowa Wola. Najprostszy przykład: SW ma drogę krajową, a Tbg nie. Teraz gdy cegłę przykrył styropian jest podobnie. Wielki Tarnobrzeg, choć tak naprawdę wielki nigdy nie był, już nie wróci. Na gôrze wymyślono dla niego funkcję zaplecza sypialnego oraz plażowo-grillowego dla Stalowej i Mielca.

fach
1 rok temu
Reply to  teoria

Niestety zbyt mało ludzi to dostrzega. Najlepsze że wielu z tych, którzy pragną powrotu czasów świetności, zamiast zagłosować w wyborach na kandydatów z partii rządzącej, zagłosowało na ich kontrkandydatów 😉 Na szczęście w najbliższych wyborach Ruch Dobrobytu i pokoju najprawdopodobniej wystawi swoją listę, tak że nie trzeba będzie kalkulować z kandydatami z partii telewizyjnych 🙂 Jakby co program na następną kadencję napisany.
comment image

Jan
1 rok temu
Reply to  teoria

Nikt nam nie wymyslil funkcji. Sami wpakowalismy się w bagno a scisle mleczarz nas wpakował. Nie ma co biadolic,tylko dzialac.

Toma
1 rok temu
Reply to  Wiktor

Stalowa już dyktuje ceny. Najlepiej nie robić nic i płacić innym? Tyle ile zażądają, bo przecież bę dą monopolistami. Naprawdę o to chodzi?

Jan
1 rok temu
Reply to  Toma

Stalowa wybudowała potęzny zakład mechaniczno- biologicznego przeksztalcania odpadów. Zaklad powinien obslugiwac sąsiednie gminy ,min. Tarnobrzeg. Im tez zalezy aby mieli co przetwarzac. Jak wiadomo liczba mieszkancow maleje. Śmieci lokalnie nie już nie będzie przybywac.

walt
1 rok temu

o był pan Damian miejscowy pitt bull pisu 🙂

SOT
1 rok temu
Reply to  walt

Pitbull? Może nie ratlerek, ale do poziomu Kurskiego jednak daleko.

walt
1 rok temu
Reply to  SOT

uroczy facet.
pamiętam jak się przechwalał ile to razy leciał samolotem 🙂
prowadził swoją kampanię i był przeciw wszystkim choć oczywiście powtarzał pisowskie bzdury i minęło trochę czasu i okazało się,że startuje do Rady… z jakiej listy ?
no wszyscy byli zszokowani,że z pisuaru 😀
o tyle o jego niezależności.tfu !

Damian
1 rok temu
Reply to  walt

aż dałem Ci lajka bo zrobiłes mi usmiech w ten ponury za oknem dzien:) Tak byłem bo jako mieszkancowi miasta zależy mi na projektach które w dłuzszej perspektywie zatrzymają wzrost cen za odpady, wodę i kanalizacje a budowa w biogazowni w synergii z Oczyszczalnią taki wzrost mogłaby zatrzymać. Jestem jak najbardziej za pomysłem budowy biogazowni bo przykład STW pokazuje że majac dwie instalacje można zarabiac także na zielonych odpadach z TBG produkując z nich prąd czy regranulat. W przeciwienstwie do pani z Konfedracji nie bedę wycierał sobie gęby Polską bo to od Nas mieszkanców i naszych projektów zalezy co z tym tematem zrobimy i tak postrzegam ten wystwiechtany do granic niemozliwosci patriotyzm a wyzwanie nie jest na rok czy dwa ale na conajmniej kilka i nie ma barw politycznych bo wszyscy jako mieszkancy płacimy za wzrost kosztów. Miłego dnia , pozdrawiam.

Antagonista
1 rok temu
Reply to  Damian

Lepiej wytrzyj swoją gębę, bo masz z czego.

walt
1 rok temu
Reply to  Damian

myślę Damianie,że nieprzypadkowo z dziećmi partii biegasz i wcale nie widzę w tym nic złego,że chcecie urwać też coś dla siebie 🙂
nie miałem wątpliwości od początku czemu służyła twoja aktywność przed laty i zdaje się to wszystko składać w jedną całość.
no wyrzucanie z pozycji pisowskich komuś wycieranie sobie gęby tanim patriotyzmem to jest wyższy poziom trollingu moim skromnym zdaniem.
jeszcze niedawno na własnym fb dosłownie chciałeś nas- w domyśle zdrajców wypie… za co serdecznie Ci podziękowałem i usunąłem ze znajomych jeśli nie pamiętasz 🙂

natomiast w tym sensie twoją aktywność rozumiem i nawet doceniam bo od dawna boleję,że się z naszego pokolenia niespecjalnie ludzie sprawami publicznymi przejmują choć i to z czegoś wynika.

myślę,że nasze społeczeństwo dzięki właśnie rządzącemu pisowi jest tak rozegrane,że jedne grupy społeczne czy zawodowe nie są w stanie ze sobą dojść do jakiegokolwiek,minimalnego nawet kompromisu w najpoważniejszych nawet sprawach ,że będziemy za to cenę płacić jeszcze przez długie lata tak jak zapaść demograficzna już dziś zapowiada piękną katastrofę i to pomimo tego,że przecież będący przeciw imigrantom zarobkowym pis sprowadza ich ile tylko może mimo swojej pokrętnej i kłamliwej retoryki.
także życzę miłego dnia 🙂

Damian
1 rok temu
Reply to  walt

Drogi Waldemarze , moge Cie tylko przeprosic bo wtedy ten post nie dotyczył stricte Ciebie no ale skoro go tak odebrałes to trudno, nie było to moją intencją. Nie kazdy publicznie przeprasza, ja nie mam z tym oporów. Nie naleze do zadnej partii ( bylem 2 lata w Porozumieniu ale kiedy zobaczylem ze chodzi o stołki a nie o konstuktywną prace na rzecz miasta to dałem sobie spokój ). Dzieki że doceniasz moja aktywnosc bo osobiscie uważam że my mieszkancy w powinnismy sie organizowac i pracowac na rzecz miasta, mamy zresztą do tego swiete prawo wolnosci stad moje uczestnictwo w spotkaniu w temacie ktorym tez sie dosc mocno interesuje. Zyje w Tarnobrzegu i zamierzam pomimo rozlicznych podrozy z ktorych możesz sobie zartowac ( masz tez prawo ) to jest to moje miejsce na swiecie i zalezy mi żeby sie nie zwijało a rozwijało choc dobrze wiesz ze nie jest to łatwe. Jesli chodzi o sprawy ogolno krajowe nie chce mi sie ich wogole komentowac , wszyscy maja sporo za uszami i wszyscy w jakis sposob mowia to co mowią co nie zawsze jest prawdą a wyborcy czesto wpadaja w monotonny tryb ufania we wszystko . Gra polityczna obliczona na podział… Czytaj więcej »

walt
1 rok temu
Reply to  Damian

wiadomo,że to nie jest forum by cokolwiek rozwiązywać tylko by sobie troszkę dopiec 😉 mnie nie przeszkadza,że ktoś się organizuje i to muszę pisowcom oddać,że dzięki strukturom,dzięki gadzinówkom,dzięki klerowi i klubom gazety polskiej są bardziej zjednoczeni. natomiast jeśli ktoś występuje pod szyldem pisu to zupełnie uczciwie przyznaję się,że usłyszałem z ust waszego prezesa na kaczych nogach i jego akolitów-obleg,że kompletnie nie chciałbym z wami nawet muchy ubić w kiblu a co dopiero mieć cokolwiek wspólnego. dla mnie wrogiem wybacz więc jest pisuar. i nie znam większego. to najwięksi szkodnicy w historii 3 RP i już wielu zaczyna za to płacić a wszyscy zapłacimy w najbliższych latach i dekadach. ale tego chcieli Polacy ci najprawdziwsi z prawdziwych i festiwal polskości i rozdawnictwa trwa. zwłaszcza,że prezydent z pisu rządził Tarnobrzegiem ze świtą przez ponad 3 kadencje i ja doskonale pamiętam co się wtedy działo i kto te spółki komunalne i resztę zaczął wyprzedawać a jako,że pana Mastalerza kompletnie nie szanuję i nie poważam i trudno mnie o sympatie do platformy podejrzewać,to nawet jego nie uważam za większego szkodnika niż pana Dziubińskiego,który dzięki wyborcom pisu cały czas siedzi w sejmiku a jego vice kolejne stołki menadżerskie zalicza z wiadomym skutkiem. dlatego jak ktoś… Czytaj więcej »

Anna
1 rok temu
Reply to  Damian

„Rzeczywistosc jest bardziej skomplikowana”…”Sytuacja geopolityczna jest w tej chwili duzym wyzwaniem”.
a kiedy nie była ??? :)))))
to tak na poważnie ?? mmm…. głębokie przemyślenia

obywatel
1 rok temu
Reply to  Damian

Tamci z partii oszustów kłamali a jak powiedział dworczyk ” wcale nie jesteście lepsi” – to taka szarańcza które dorwała się do koryta i wszystko zrobi dla siebie .
Szarańcza pozbawiła prawa obywateli do obrony za obrazę przepisów prawa przez kastę a zwłaszcza neo sędziów z pisowskiego nadania
Pisowska szarańcza na wniosek solidarnych od koryta pozbawiła też polaków prawa do obrony umożliwiając kaście neo sędziów pisanie uzasadnień na uproszczonym formularzu .

Miejmy nadzieję, że Polacy wypierd…ą WAS od rządu i zniknięcie z historii

https://wiadomosci.wp.pl/lex-kaczynski-od-kuchni-ziobro-sciemnial-poslowie-glosowali-dwa-razy-prezesowi-pis-pomogl-var-opinia-6862094714849888a

Donald
1 rok temu
Reply to  obywatel

tak głosujcie na mnie,gwarantuje wiek emerytalny 80 plus

info z internetu
1 rok temu
Reply to  Donald

i zmniejszone zasiłki pogrzebowe i bide na każdym kroku i rozłożone państwo polskie na obie łopatki i podległość pod Niemców i… i jeszcze długo można tak wymieniać.

Fiskus dębolistny
1 rok temu

Bardzo interesujące i merytoryczne wystąpienie pani prelegentki. Na pewno ogromną spalarnia Tarnobrzegowi nie jest potrzebna, a nie chce wdychać wyziewów z importowanych śmieci. Prezydent na koniec stwierdza, że może być i spalarnia nad jeziorem, i biogazownia. Nie. Jest nas za mało, a będzie coraz mniej. Dla obu tych przybytków musielibyśmy chyba przywozić śmieci z Chin.

vicek
1 rok temu

Jakich Chin tylko z Dymitrowa i wystarczy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
54
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content