Rzecznik umorzył postępowanie wobec nauczycielki z Niska, na którą poskarżyli się uczniowie z Ukrainy

Rzecznik dyscyplinarny Kuratorium Oświaty w Rzeszowie umorzył postępowanie wobec nauczycielki z Niska, na którą poskarżyli się uczniowie z Ukrainy – informuje w mediach społecznościowych Małgorzata Zych, z tarnobrzeskiej Konfederacji.

Postępowanie dyscyplinarne wobec Małgosi Cisło nauczycielki matematyki, na którą donieśli ukraińscy uczniowie z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku zostało umorzone. Przypomnijmy, protest społeczny, w jej obronie, który odbił się szerokim echem w mediach, odbył się w Tarnobrzegu 16 stycznia 2023 roku.
Rzecznik dyscyplinarny powołał się na art. 54 Konstytucji RP czyli prawo do wyrażania poglądów oraz przepisy Karty Nauczyciela.
Zdaniem Rzecznika Małgorzata Cisło nie uchybiła obowiązkom nauczyciela a zarzuty Dyrekcji CEZ w Nisku dotyczące dyskryminacji uczniów zostały całkowicie odrzucone jako nieznajdujące potwierdzenia w materiale dowodowym” – informuje Małgorzata Zych.


Przypomnijmy, nauczycielka matematyki w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, brała udział w pikiecie informacyjnej pn.”Stop Ukrainizacji”. Po tym wydarzeniu do dyrekcji szkoły wpłynęła petycja grupy ukraińskich uczniów, którzy poczuli się urażeni poglądami nauczycieli i zażądali pociągnięcia jej do odpowiedzialności dyscyplinarnej. W obronie nauczycielki w Tarnobrzegu odbył się protest, który relacjonowaliśmy tutaj: Protestowali w obronie nauczycielki z Niska. Na kobietę poskarżyli się uczniowie z Ukrainy (zdjęcia oraz video)

foto: archiwum

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
79 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
1 miesiąc temu

Brawo

fach
1 miesiąc temu

Jest jeszcze sprawiedliwość 🙂 Jutro w Kijowie szczyt UA-UE, czyli na zachodzie UA jest dostatecznie bezpiecznie i spokojnie, ale kilkumilionowa migracja skierowana do Polski. Pomyśleć że kiedyś 7000 przybyszy miało stanowić problem 😉

walt
1 miesiąc temu
Reply to  fach

a w takiej stolicy to już od dawna widać ilu śniadych przybyszów mimo swojej pokrętnej retoryki pis ściągnął 🙂 na szczęście ściana wschodnia tego nie zobaczy i na partię dalej będzie głosować.
bo dajo ! 🙂

Lilith
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Na wrocławskich, śląskich i krakowskich ulicach od około 10 lat też widać mocny wzrost ilości śniadych. Widać też wzrost ilości lokali typu szisza-bar.

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Lilith

mnie to akurat nie przeraża.
na mnie taki tani nacjonalizm i straszenie innymi nie działa.

ale na większość Polaków do tej pory działało tylko oni mają ograniczoną percepcję i święcie wierzą rządowym gadzinówkom i propagandystom.

a przecież od lat w Tarnobrzegu kebaby się sprzedają i byli tu chłopaki i z Egiptu i z Uzbekistanu czy Tunezji i nikogo nie okradali tylko dawali jeszcze pracę.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Widzisz jaką masz krótką pamięć ! Pamiętacie jak ciapaty zgwałcił Polkę w kebabie na Sienkiewicza ? Jakoś dziwnie szybko sprawę zamietli pod dywan bo nie wiadomo jak potoczyły się dalsze zdarzenia. Poczytaj o pladze kradzieży na stacjach benzynowych przez śniadych zwłaszcza w okolicach dużych miast- tankują paliwo i uciekają . Więc zanim coś napiszesz sprawdź bo się ośmieszasz kłamczuszku 🙂

walt
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

pech polega na tym manipulatorze za rubelki,że sporo wyroków sądowych zdarza mi się czytać i najczęściej w roli złodzieja występują w nich rdzenni Polacy.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Z tego artykułu dowiesz się o wzroście kradzieży paliwa nie tylko przez śniadych ale również przez gości zza wschodniej granicy https://www.money.pl/gospodarka/plaga-kradziezy-na-stacjach-paliw-policja-podala-dane-6807285630417824a.html

walt
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

tyle co obajtek okradł Polaków w ostatnich miesiącach a teraz dalej robi to PGNiG to wiesz ludzie widzą to i puszczają im hamulce widząc,że złodzieje rozmiaru sasina czy innego obajtka cały czas są bezkarni,ba jakich zaszczytów dostępują… a szumowsky family ?teraz czarnek zapowiada laptopy dzieciom 😀 pewnie dostarczy ten sam skremowany co te respiratory.
Polska to jest kraj gdzie odpowiedzialność dotyka tylko maluczkich a przykład jak zawsze idzie z góry dlatego bardzo wielu ludziom już dziś wszystko jedno.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  walt

haha czemu zmieniasz temat na inny , a nie odniosłeś się do wcześniejszej sprawy i linków? Widzisz kto tu jest kłamcom i manipulatorem ?- nie ładnie walt niedługo będziesz niczym Morawicki pinokio 🙂

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  walt

A jeżeli chodzi o Obajtka – oni wszyscy są siebie warci PIS – PO jedno zło a lewactwo tuż totalnie porażka

obajtek lezer.jpg
walt
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

po 1 po polsku pisze się KŁAMCĄ a nie kłamcom 😉
po 2 nie uważam,że peo-pis jedno zło bo choć oba nie z mojej bajki to pis uważam za największego szkodnika w najnowszej historii.
po 3 to wiesz ja nie panicz co pisałem wiele razy więc lewactwu zawdzięczam iż urodziłem się w publicznym szpitalu i do publicznych szkół chodziłem,wiem,że w wielu miejscach na świecie nawet tyle nie mają.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Toś błysnął jak leszczu w przerębli z literówką 🙂 Nagroda jobla dla Ciebie jak nic się należy 🙂

walt
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

nie moja wina,że ruski translator nie zmienia ci końcówek 😉

odp
1 miesiąc temu
Reply to  walt

no to pora stajkowac i przestać sie bac ale to nie jest mozliwe za duzo ludzi mieszka starej daty w tym kraju a młodzierzy juz nie zalerzy na tym co sie dzieje i maja wyje……

walt
1 miesiąc temu
Reply to  odp

strajkować ? wątpię by poza garstką ludzi ktokolwiek to zrobił.
nad Wisłą ludzie lubią kłaniać się kolejnym panom i całować w berło.
widać to doskonale w Tarnobrzegu od 20 lat.
p.s. młodzież i zależy piszemy w języku polskim przez Ż 😉

odp
1 miesiąc temu
Reply to  walt

oj sorry za ortografie ale ja nie tylko polskiego jezyka uzywam wiec nie za bardzo zwracam uwage na byki

walt
1 miesiąc temu
Reply to  odp

ale to razi… przez internet i pisanie w sieci wszyscy popełniamy sporo błędów ale tym bardziej trzeba z tym walczyć 😉

Józiek
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Ten przypadek z przed 7 lat pamiętam.
Chodzi mi o te kradzieże na stacjach benzynowych.

Józiek
1 miesiąc temu
Reply to  Józiek

A, ok. Miało być pod tym postem z gwałtem w kebabie.

orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

ale jak Polacy za granicą kradną to jest cacy 🙂 Ile samochodów z Niemiec i innych krajów przyjechało do nas? 🙂 Z resztą daleko szukać, niektórzy nawet choinki kradną 🙂

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  orzeł

Widzę że powtarzasz kłamliwą narrację niemców na temat Polaków. A ile niemcy ukradli i zrabowali nie mówiąc o morderstwach w czasie II wojny światowej Polakom ?!

orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

no o to chodzi , że w każdym kraju są złodzieje. Jedni kradną u nas, u siebie a nasi u innych i też u siebie. Tak było jest i będzie. Z tego co piszesz wynika, że jak Kali ukraść krowę to dobrze ale jak Kalemu to już źle

Roman
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Odpowiedź na wzrost tych kradzieży paliwa jest w artykule i wcale mnie to nie dziwi bo będzie jeszcze gorzej. Podobno wzrosła też liczba napadów na mniejsze sklepy spożywcze,punkty kasowe i jubilerów. W Polsce robi się jak na początku lat 90 z napływem turystów zza Buga.

Obiektywny
1 miesiąc temu
Reply to  Roman

W Polsce robi się jak na początku lat 90 z napływem turystów zza Buga.

Chyba raczej demokracją źle pojęta Polakom odbiła.

Józiek
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Podaj źródło, albo spieprzaj do matuszki raSSiji, głąbie.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  Józiek

o Widzę Józek się obruszył , spokojnie bo Ci żyłka pęknie masz link do gwałciciela https://supernowosci24.pl/kebab-na-ostro-usilowanie-gwaltu-w-barze/

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Józiek

akurat taka sprawa była…
i wbrew temu co sugeruje nikt tu nikogo nie krył.
zresztą sam podaje linki do artykułów.

BimBom
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

To że nie wiesz jak potoczyła się sprawa nie znaczy że zamieciono pod dywan.Z mojej wiedzy wynika że sprawnie to załatwiono czy wyrok i kazamaty.Przypominam że II RP była państwem wielonarodowościowym gdzie obok siebie żyły różne nacje .

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  BimBom

Nie twierdziłem że sprawa została zamieciona tylko że słuch po tym zajściu zaginął. Mówisz że II RP była krajem wielonarodościowym i czym to się skończyło – rzezią Polaków na Wołyniu dokonaną przez sąsiadów ukraińców z dawien dawien zwanymi kozakami ! Chyba pomyliłeś okresy i miałeś na myśli I RP ale to też multikulti doprowadziło do rozbioru RP. Patrz konflikt zbrojny Bałkany lata 90 ubiegłego wieku

walt
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

rzeź wołyńska miała miejsce od 1943 do 1945 roku czyli w momencie gdy państwa polskiego nie było !
na wskutek różnych nacjonalizmów w 2 RP dochodziło do różnych incydentów czy zamieszek ale to bardziej pochodna fatalnej polityki Piłsudskiego (Peltura i tak dalej czy sprawy Litwy i Wilna zajętego przez Żeligowskiego co wielu Litwinów do dziś Polakom słusznie zresztą wyrzuca).
cała tradycja Rzeczpospolitej jest wielonarodowa,wielokulturowa i wielowyznaniowa od samego początku czyli od Piastów.
dość powiedzieć,że na naszych terenach czy kilkadziesiąt kilometrów na wschód jeszcze w czasie 2 RP mieszali się Polacy,Ukraińcy,Łemkowie a we Lwowie możemy zobaczyć jak obok siebie stoi katedra katolicka,ormiańskiego kościoła czy cerkiew,której metropolią apostolską zawsze był Kijów.

wystarczy Potop oglądnąć by przypomnieć sobie,że wyznawcy islamu też byli wiernymi sługami Rzeczpospolitej czy ich królów,wystarczy pojechać na Podlasie nie tylko do Białegostoku by zobaczyć symbole związane z islamem i Tatarami żyjącymi tam od setek lat.
podobnie bohaterem Insurekcji Kościuszkowskiej i żołnierzem Legionów Dąbrowskiego był żyd Berek Joselewicz albo prapradziadek Jana Hartmana Izaak Kramsztyk.

stary komuch
1 miesiąc temu
Reply to  walt

My stare komuchy zawsze głosujemy na peło bo chcemy miec wiek emerytalny 80 lat,niech żyje komuna

Leon
1 miesiąc temu
Reply to  stary komuch

Podnoszenie wieku emerytalnego jest konieczne, ponieważ w wyniku starzenia się społeczeństwa i wydłużania średniej długości życia, coraz więcej osób jest w stanie przebywać na emeryturze przez dłuższy okres czasu. Oznacza to, że coraz więcej środków jest potrzebnych, aby zapewnić stabilność i zrównoważenie systemu emerytalnego. W związku z tym podnoszenie wieku emerytalnego jest konieczne, aby zapewnić, że system emerytalny będzie w stanie utrzymać się w przyszłości.
Nie jest to jednak zabieg komunistyczny, ponieważ nie jest on oparty na ideologii komunistycznej, a jest jedynie odpowiedzią na konkretne wyzwania i potrzeby rynku i systemu emerytalnego. Celem jest zapewnienie stabilności i zrównoważenia systemu emerytalnego, a nie narzucanie jakiejkolwiek określonej ideologii. Wiele krajów na świecie, nie tylko kraje komunistyczne, podnosi swój wiek emerytalny, aby zapewnić stabilność i zrównoważenie systemu emerytalnego.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  Leon

Czyli chcesz pracować do śmierci. Kiedy zrozumiesz że składki emerytalne to kolejny podatek to zrozumiesz że to z czym mamy do czynienia to niewolnictwo w nowym wymiarze coś na wzór stuningowanej pańszczyzny !

Józiek
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Leon, słuchaj Odyseusza – wszak to światowej sławy ekonomista z St. Petersburga. A najlepiej się zna na odsetkach od kredytów hipotecznych xD

odp
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

masz wybór
nikt nie moze ci rozkazywac chyba ze to robi pieniadz

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Leon

ale już chyba nikt z rozsądnych 30/40 latków na emeryturę państwową nie wierzy widząc dzisiejsze kupowanie emerytów przez pisuar i liczbę urodzeń.
czy to przypadek,że piewcy pisowskiej Polski jak ziemkiewicze ale i prezydent długopis czy beria kaczki kamiński sami wysyłają swoje dzieci za granicę ? 🙂

orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  Leon

ale obniżanie wieku jest potrzebne aby wygrać wybory, po nich choćby potop

Obiektywny
1 miesiąc temu
Reply to  Leon

O wydłużaniu się życia to brednie na życzenie tych z PO+PSL. Popatrz na klepsydry ile ludzie mieli lat kiedy umarli albo idź na cmentarz.
Starszy człowiek jest zwyczajnie mniej wydolny i zazwyczaj ma jakies schorzenia, czy chce czy nie chce.
Tak poza tym to trzeba ustąpić miejsca młodszym i nie przyczyniać sie w ten sposób bezrobocia.

walt
1 miesiąc temu
Reply to  stary komuch

jakbym był starym komuchem to bym głosował za SLD KGB a jako,że jestem młodym komuchem to głosuję na Razem 😉
peo to dla mnie konserwatywna i prokościelna centroprawica.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Program partii Razem na jednym obrazku skierowanym do swoich wyborców zgodnie z ich możliwościami intelektualnymi postrzegania Świata 🙂

gbt w skrócie.jpg
walt
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

nie wątpię,że taki klakier powtarzający ruską propagandę nic więcej z tego nie zrozumie ale znowu popełniasz ten sam błąd,że przez swój pryzmat czyli głąba patrzysz na innych.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  walt

haha widzę że uderzyłem w czuły punkt. A jeżeli twierdzisz inaczej podaj kilka punktów programu wyborczego lewackich partii z chęcią się dowiem co oferujecie Polakom, po za deprawacją moralną społeczeństwa ?

walt
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

podałbym byku gdybym po 1 widział w tobie partnera do dyskusji,po 2 zakładał,że taki klakier w ogóle jest zainteresowany dyskusją a nie okładaniem się i po 3 gdybyś cokolwiek rozumiał.

a wrzucając treści i zdjęcia wprost od ruskiej propagandy raczej dyskwalifikujesz się z tego zbioru,który powyżej opisałem więc uznajmy,że ładniej nie napiszę ci spier…. :*

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  walt

haha czyli nie znasz i nie wiesz za czym głosujesz więc nie ściemniaj. Który to szympans na tratwie to TY ? 🙂 ps typowe zachowanie lewackich środowisk jak nie mają kontrargumentów i nic mądrego do powiedzenia to zaczynają się inwektywy … Mnie to nie rusza a tylko pokazuje Twoje prawdziwe oblicze :):):)

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Rzecz w tym Waść , że czy lewackie czy prawicowe to obecnie jeden ch – takie same ryje ??? Bez różnicy .
Nic się nie zmieniło tylko ryje : jak były mafię tak są do czasu kiedy zwykli obywatele odzyskają swoje prawa i przegonią mafię sadowniczy cze , klamców, oszustów z parlamentu i urzędów ??
Najgorsze jest ścierwo w białych kołnierzykach ochraniacz aby h przez swoich !!!

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.wolna-polska.com/sedziowsko-prawnicza-mafia-ma-sie-calkiem-dobrze/&ved=2ahUKEwiZ84OD7fb8AhXul4sKHYEIBJMQFnoECAgQAQ&usg=AOvVaw2eIotQHPk2yizqk5jBdptL

Jan
1 miesiąc temu

Zła wiadomosc dla konfederatów czytaj kacapów. Muszą znależc nowe paliwo do rozrabiania.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

A Tobie dalej słoma i zaściankowość oraz poddanie wystaje z butów…Ale to dalej nie dociera do kozackich onuc !

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Przespaceruj się po śmietnikach,może znajdziesz choinkę?

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

Lewackie symbole powinny być usuwane z przestrzeni publicznych i na równi traktowane z symboliką faszystowską czy też komunistyczną. Zresztą faszyzm i komunizm wywodzi się w linii prostej od środowisk lewicowych !

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Was mozna wrzucic do jednego worka z KODem ,Rebelyantami i inną lewacką chołotą.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu

Tu jest Polska nie upadlina – jeżeli to się nie podoba gościom ze wschodu to niech wracają do siebie – tam jest ich miejsce ! Kto to widział aby gość dyktował swoje warunki i przekonania gospodarzowi który wykazał miłosierdzie ?!

dziwna wojna na upadlinie 1.jpg
orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

czyli sami sobie wywalili ścianę od środka 🙂 trzeba by do tego zrobić komisje śledczą na wzór Smoleńskiej i eksperymenty jak te ze zgniataną puszką po piwie 🙂 A może jeszcze inna teoria 🙂 Może to ruskie po bombardowaniu przychodzą i wszystko układają na swoje miejsce wszak to nowy mir?:) Ale nie bo jeszcze widać lodówkę i telewizor, no chyba że przed plądrowaniem:) Lub następna 🙂 Czy zdjęcie jest ze strony z końcówką ru?:) Czy może wypuszczona od troli? 🙂 Teorie można mnożyć

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  orzeł

Obejrzyj zdjęcie raz jeszcze i zastanów się kto ma interes w propagandzie i kłamliwym przekazie w Świat.. Nie od dziś wiadomo że media kłamią

orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

czyli jak do tego doszło? Opowiedz nam

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  orzeł

Skoro negujesz obraz który widzisz, sam sobie odpowiedz co to była za bomba skoro potrafiła zburzyć ścianę bloku pozostawiając nietknięte meble nawet nie osmolone i jabłuszka na talerzu centralnie na stole….Wyreżyserowane jak nic dla celów propagandowych aby kozackie onuce łykały ściemę niczym pelikany 🙂 Myślę że na Ukrainie nie ma znaczących działań wojennych bardziej są to medialne kłamstwa, a prawdziwa wojna jest skrywana i toczy się na Bliskim Wschodzie na linii Izrael – Iran ! Nie zdziwiłbym się gdyby cały sprzęt wojskowy rzekomo dla Ukrainy płynął statkami w ramach wsparcia militarnego do Izraela….

orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

ja nic tu nie neguje ale widzę że Ty wiesz jak do tego doszło więc pytam

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  orzeł

Nikt z Nas nie wie jak jest naprawdę ale po to Bozia dała Nam wszystkim rozumek aby z faktów samemu wyciągać wnioski. Rządy wszystkich krajów oszukują swoich obywateli to jest jedna pewna rzecz !

orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

„Nikt z Nas nie wie jak jest naprawdę” i z tego powodu możemy sobie zakładać różne prorosyjskie teorie 🙂 Brawo Ty 🙂 Co do ostatniego zdania to pełna zgoda

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Ha, ha, ha – mamy armię ???
Tylko kto tego dziadostwa będzie bronił jak tylko propagandą :

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/oto-przyczyny-fali-odejsc-z-wojska-pelny-obraz-zgnilizny-to-juz-nie-jest-wojsko/hlrbvh9

BimBom
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

A od kiedy to proniemiecki onet jest dla Ciebie źródłem prawdy żartownisiu

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  BimBom

o tym nie pisze tylko onet – o odchodzeniu z wojska ???
Poczytaj – tam są wypowiedzi byłych wojskowych i skąd przypuszczenie że kłamią ???

BimBom
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Przecież to jest teatr .Najważniejsze to przyłożyć rządzącym.Nie ważne kto rzadzi ludzie odchodzą zwalniają się albo Ich zwalniają bo likwidują jednostki jak to było za złej zmiany.Samo życie a gazety podkręcają temat bo z tego żyją kto jak kto ale Ty powinieneś ogarnąć temat

orzeł
1 miesiąc temu

wyrok sprawiedliwy jednak osobie uważającej się za wykształconą, nie przystoi pokazywanie się w takim towarzystwie

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
As
1 miesiąc temu

I o co było robić tyle zamieszania ? Sprawa sama się wyjaśniła. Show pana choinki nie był potrzebny

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  As

Ha, ha, ha – zapierd???? choinkę z sądu to trzeba mieć ???

Tylko co to była za choinka i co na niej było to inna sprawa ???

Za tą choinkę która wyniósł zamiast konserwatora powierzchni płaskich z lewackimi ozdobami to powinien dostać order – jakby nie patrzeć postawienie tego drzewka to profanacja i obraza uczuć religijnych – to nie była żadna choinka ??

As
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Chodzi o cudzą własność i jej zniszczenie. Uważaj z tym orderem bo namierzy cię na kwadracie i zrobi to samo jak coś mu się nie spodoba. W sumie to kłopotu z usunięciem nie będzie jak nie sztuczna. Będzie cyrk jak tego pajaca jeszcze raz debile wybiorą

Polak
1 miesiąc temu

Gdzie są wszyscy humanitarni z nawoływaniem o pomoc dla Turcji, naszego sojusznika z NATO, oraz Syrii, gdzie trzesięnie ziemi pochłonęło tysiące ofiar? Dalej od nas, to już nie trzeba się przejmować, co nie?

fach
1 miesiąc temu
Reply to  Polak

A ile trwa np. wojna w Jemenie? Całe lata, ale jakoś na ten temat uniesień humanitarnych nie ma 🙂 Jak to mówią, bliższa koszula ciału 😉

BimBom
1 miesiąc temu
Reply to  Polak

Przecież beż nawoływania pomoc jest udzielana.Caritas od lat wspiera humanitarnie Syrie .Ratownicy PSP już ratują ludzi z gruzów w Turcji.Dolóż się a nie szukaj dziury w całym.Pomoc z każdym dniem będzie coraz większa

Polak
1 miesiąc temu
Reply to  BimBom

O Ukrainie jakoś piszecie mimo, że pomoc jest im udzielana bez nawoływania, choćby przez państwo. A przez ponad 2 dni od trzęsienia ziemii w Turcji i Syrii nikt nie zająknął się o nim ani słowem. Co, nie mówili o trzęsieniu w Wiadomościach ani w Faktach?

BimBom
1 miesiąc temu
Reply to  Polak

Ty pisząc o Turcji i Syrii ratujesz sytuacje i jesteś głosem wołającego sumienia nas wszystkich że aż że wstydu nie zabieramy w tym temacie głosu. Tak na marginesie nie zabiera się tu głosu wielu ważniejszych sprawach a życie toczy się nadal.Jezeli temat Ukrainy powoduje u ciebie gorączkę to stłucz termometr a jak jak masz problem z widzeniem to załóż kolorowe okulary i będziesz zdrów jak ryba

Polak
1 miesiąc temu
Reply to  BimBom

Rozumiem, że musisz wykazywać się na odcinku ukraińskim. Jednak wasze milczenie przez ponad 2 dni w temacie trzęsienia ziemii, przez które zginęły tysiące ludzi, mocno podważa obiektywny humanitaryzm, niezależny od rodzaju dramatu, lokalizacji i narodowości pokrzywdzonych. Ale wasza rzecz, sławcie dalej Ukrainę.

BimBom
1 miesiąc temu
Reply to  Polak

Mam ten komfort że nic nie muszę i podważanie przez Ciebie mojego humanitaryzmu tyle dla mnie znaczy co zeszłoroczny śnieg.Robie co chcę i czuję się z tym dobrze.

Polak
1 miesiąc temu
Reply to  BimBom

Zatem skoro tyle dla ciebie znaczy co zeszłoroczny śnieg, to nie tłumacz się, tylko skup się na tym co chcesz robić i z czym czujesz się dobrze, tj. na sławieniu Ukrainy. A gdybyś chciał bardziej wesprzeć sąsiadów, to jedź tam pomagać, oni potrzebują ludzi. Tam już podobno do wojska zabierają chłopaków z ulicy.

BimBom
1 miesiąc temu
Reply to  Polak

Podobno to w Moskwie rowery kradną.W jaki sposob komu oraz jak pomagam to moja prywatna sprawa mówiąc wprost – mój kaprys a nie Twój interes

srg
1 miesiąc temu

idi na huj ukru

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
79
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content