Nowy kierownik Domu Dziennego Pobytu w MOPR

Agnieszka Orłowska od 1 lutego została kierownikiem Domu Dziennego Pobytu w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu. Poprzednio zajmowała stanowisko kierownika Działu Usług Opiekuńczych, a z pomocą społeczną w Tarnobrzegu związana jest od ponad 20 lat.

Agnieszka Orłowska jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyła jednolite studia magisterskie na kierunku socjologia. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosiła kończąc studia podyplomowe na kierunkach: socjoterapia, organizacja pomocy społecznej, mediacje i negocjacje biznesowe, sądowe i pozasądowe, a także na kierunkach usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze oraz psychoonkologia w praktyce klinicznej.

Od ponad 20 lat jest związana z pomocą społeczną. Początkowo pracowała na stanowisku pracownik socjalny/terapeuta w Środowiskowym Domu Samopomocy w Tarnobrzegu. Od 2014 r. po pozytywnym przejściu przez procedurę konkursową, zajmowała stanowisko Kierownika Działu Usług Opiekuńczych. Była odpowiedzialna także za realizację Rządowych Programów „Asystent osoby niepełnosprawnej” i „Opieka wytchnieniowa”, a także realizowała w MOPR projekty skierowane do seniorów pn. „Tarnobrzeg dla Seniorów” i „Asystent Seniora”.

Agnieszka Orłowska pełni funkcję Przewodniczącej Miejskiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych. Jest także Prezesem Stowarzyszenia „Maja” im. Marii Delimaty, które prowadzi działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz osób wykluczonych społecznie.

Info: UM Tarnobrzeg

 

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Butch Cassidy
1 rok temu

Gratuluje

PIS jest ok
1 rok temu

I bardzo dobrze, skończy się ten cyrk z Panem Kowalczykiem za którym stoi lokalna Platforma z Panem Mastalerzem. Wykreował sie Pan kowalczyk na troskliwego opiekuna. Wiadomo że to bliski kolega Mastalerza i już pewnie obecane stanowisko jest. A jak zarządzał placówką to w lecie co się pod stolikiem emmerytom polewalo ? to każdy wie.

obywatel
1 rok temu
Reply to  PIS jest ok

A kto stał i stoi za tym co powołał obecnego ???
Nie ogłupiaj ludzi , za sołtysem stało PO , SLD , nowoczesna, ORMO, milicja i PZPR !

Kowalczyk to raczej chyba kojarzony z PiSem a nie z PO ???

Fakt faktem sołtys jak tylko dowiedział się o parodiach w MOPR powinien kogoś się pozbyć ( albo szefowej albo kierownika) a tolerowanie takiej sytuacji w MOPR świadczy tylko o braku jak
a teraz chce uchodzić za Wodzą ???
Cienki Bolek chce podreperować swoją opinię przed wyborami tak jak z opłatami za śmieci : najpierw proponuje podwyżkę o 4 złote a później niby obniża o 2 złotych i podnosi o 2 złotych .

Ciąg dalszy hipokryzji ???

Zosia
1 rok temu
Reply to  obywatel

W MOPR jest mobbing w wykonaniu p.lewinskiej, to raczej nie parodia. Smutne lecz prawdziwe, mobbing lewinskiej przy aprobacie władz miasta. (Ostatnie posiedzenie Rady Miasta ) końcówka proszę posłuchać co tam się dzieje. P. Pekar ujawnia dokumenty ,które pracownicy pisali przez ostatnie lata do Włodarzy, a oni udawali, że o niczym nie wiedzą chowając pisma do szuflady. To są nasi OBROŃCY na których możemy liczyć…

obywatel
1 rok temu
Reply to  Zosia

No to chyba ostatnio jakąś nagrodę odbierała ???
jaki problem – zawiadomić prokuraturę i już ???

Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Zosia

Za Kukurki był podobno mobbing, za Lewińskiej jest mobbing więc widocznie na takie stanowisko potrzeba faceta bo kobiety to potrafią wydrapać sobie oczy żeby pokazać kto tu rządzi

odp
1 rok temu
Reply to  PIS jest ok

ale co z tego ze sa zmiany na stołkach jak upadłe miasto anioła nie ma pieniędzy na to aby dzieci pomagali swoim rodzicom to jest polska i nie mam zamiaru porównywać jej do innych państw unii europejskiej bo jesteśmy na samym końcu wiec jak ktoś ma dobre serce i nie patrzy na banknoty dalej nie pisze bo brak słów…..

Janusz
1 rok temu
Reply to  odp

nawet jak miasto upadnie to pozostaną Lasowiaczki i Rada Kobiet a one już dobrze wiedzą jak zabawić mieszkańców by było wesoło

obserwator
1 rok temu
Reply to  Janusz

Zapomniałeś o radnych co to wejdą na ściankę wspinaczkową i zatańczą na potańcówkach na placu czerwonym .A w pierwszej parze w Bożek z Kapuściakową.

Szczepan
1 rok temu
Reply to  PIS jest ok

to, że ktoś ma kolegę w PO nie wyklucza bycia dobrym człowiekiem. Pan Krzysztof był b.dobrym kierownikiem. Wkładał w pracę 100% siebie.
Wiem, że Pani Agnieszka jest wymagającym, ale dobrym przełożonym, walczącym o jak najlepsze warunki pracy.
Obu Państwu życzę powodzenia.

Pis nie jest okey
1 rok temu
Reply to  PIS jest ok

Obecna władza jest kojarzonaz pisem. To ,ze akurat Kalinka z nimi waoczy to tylko gra ybowrcza . Bozek trymaz marszałkiemz pisu w posłamiz pisu Warchol ,Weber i jzdzi do premiera . Jeżeli to miałoby przełożenie na dobro miasta to okey. Problem w tym,ze Kalinka przypisuje sobie wszystkie działania z poręki pis. Ale jak Bozek się na to godzi to jego problem.

Jan
1 rok temu

Nie znam tematu,ale wiem z autopsji ,że aspółpraca z kobietą\kierownik jest tragiczna. Może mężczyżni umiejętność zarządzania kształcili od pokoleń i etap sadyzmu mają poza sobą, umiejętność odpuszczenia,elastycznosci mają we krwi,coś jak dopasowanie angielskiego garnituru.

Pyzdra, ten od Janosicka
1 rok temu
Reply to  Jan

„aspółpraca z kobietą\kierownik jest tragiczna.”

Tyz prowda. Tyż miałem babsko wstrętne z zachowań na stanowisku kierownika. Przerost formy nad treścią. Wielkie mniemanie o swojej wielkości. A wredne toto było, że hej. Całe szczęście, że szybko usunął ją ze stanowiska mężczyzna, jej przełożony.
Zapamiętajcie: wielkim się jest do czasu tj. do kiedy zajmuje się stanowisko kierownicze i do kiedy jest zdrowie. Spadek ze stołka i nieuleczalna choroba powoduje, że ten wielki robi się bardzo malutki.

Wiktor
1 rok temu

Nie znam kobiety ale wygląd siostryRachel z Lotu nad kukułczym gniazdem.

tarnobrzeżanin
1 rok temu

Gratulacje Pani Agnieszko!
W końcu kierownik z odpowiednimi kwalifikacjami na tym stanowisku

Postaw mi kawę na buycoffee.to
15
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content