Kibice dla chorej dziewczynki. Za nami finał akcji „Gloria Cup 2023” (fotoreportaż oraz video)

Finał akcji „Gloria Cup 2023” odbył się w sobotę 18 lutego br. w tarnobrzeskiej hali MOSiR. Głównym punktem wydarzenia był turniej piłkarski.

W turnieju obok trzech drużyn złożonych z kibiców Siarki, udział wzięli też reprezentanci Wisłoki Dębica, Wisły Sandomierz i JKS Jarosław. Rywalizację wygrali fanatycy z Sandomierza, przed kibicami z Dębicy i Siarki.

Wydarzeniu towarzyszyły: rywalizacja w wyciskaniu sztangi i licytacje, odbyła się również prezentacja pierwszej drużyny Siarki Tarnobrzeg.

Charytatywny turniej „Gloria Cup 2023” był zwieńczeniem akcji, w ramach której kibice i sympatycy Siarki, zrzeszeni w Złotej Siarce zbierali pieniądze na rehabilitację dla 3 – letniej Glorii Koper z Tarnobrzega, która urodziła się jako wcześniak z wadą wrodzoną ośrodkowego układu nerwowego – rozszczepem kręgosłupa oraz wadą jednej ze stóp. Najbliżsi dziewczynki walczą o to, aby Gloria postawiła pierwszy krok – więcej szczegółów tutaj

Turniej „Gloria Cup” poprzedziła zbiórka pieniędzy do puszek oraz z internetowych licytacji. Kibice okazali wielką hojność, do tej pory udało się zgromadzić na koncie zbiórki ponad 40 tys. zł.

video; Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content