LIVE: Protest przeciwko degradacji szpitala w Tarnobrzegu (zdjęcia oraz video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję protestu przeciwko degradacji Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu. Protest odbędzie się we wtorek 21 lutego br. przed szpitalem. Początek godz.`12

Zaproszenie kierujemy do wszystkich którym na sercu leży jego przyszłość. Szpital przez 120 lat służy mieszkańcom Tarnobrzega, powiatu tarnobrzeskiego oraz mieszkańcom ościennych powiatów i nie zasługuje na takie ograniczanie jego działalności, jak zamykanie oddziałów i poradni, kluczowych dla leczenia i zaspokajania potrzeb zdrowotnych mieszkańców – informuje organizatorka Małgorzata Zych, pełnomocnik Konfederacja/Ruch Narodowy.

Subskrybuj
Powiadom o
160 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wrzos
1 rok temu

NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM ANI ZYCHOW ANI KONFEDERACJI DLA JASNOSCI PIS-U I PO TEZ, ALE WYJATKOWO TE AKCJE POPIERAM ZLE SIE DZIEJE , ZE TAKI DUZY SZPITAL NIE JEWYKORZYSTANY TYM BARDZIEJ ZE POSIADA WIELE NOWOCZESNYCH I DROGICH URZADZEN, KTORE NIE SA W PELNI WYKORZYSTANE OT CHOCIAZBY NA KLINICZNYM ODDZIALE ONKOLOGII A CHORZY CZESTO MUSZA JEZDZIC DO RZESZOWA ALBO BRZOZOWA.

wojtek
1 rok temu
Reply to  wrzos

hehe dobre prosze podac nazwe tych urzadzen czyzby strzykawki?

Medyk
1 rok temu
Reply to  wojtek

Widać że nie masz pojęcia w tym temacie

Obatelka
1 rok temu
Reply to  wrzos

To prawda , ja też nie jestem za żadną opcja ale szkoda takiego szpitala,którego można pozazdrościć (może to zazdrość powoduje że się go niszczy)w innych nawet większych miastach. Kiedyś też chciano zdegradować nasz nowoczesny sąd, który wtedy był drugi w Polsce pod względem funkcjonalności i bezpieczeństwa.

odp
1 rok temu
Reply to  wrzos

ale nie tylko szpital jest wielkim budynkiem w miescie sa inne i też tam miest beznadzieja
skoro nikt w tym miescie nie ma dobrych pomysłow ludzi ubywa nie chca pracowac nawet tego społecznie nie robia bo ludzie nie maja ja juz dobrych serc tylko jest pogon za papierkiem na którym nowa deba zarabia zwanym kasa

Gość
1 rok temu
Reply to  wrzos

Ciekawe czy przynajmniej raz regionalne media staną na wysokości zadania i do jutra rozgłoszą ten protest.
Portalowi NADWISŁĄ24 już dziękuję . Resztę mediów zachęcam do działania. W szczególności proszę o to nasze radio LELIWA .

Awilel
1 rok temu
Reply to  Gość

Leliwa? Mało prawdopodobne. Pisanie o Leliwie, nasze radio, to nieporozumienie, to radio rządzących elit.

Sluchacz
1 rok temu
Reply to  Awilel

Dyrektor radia Leliwa jest bratem wiceprzewodniczacego rady miasta pana Szwedy z z Wielowsi .

Gość
1 rok temu
Reply to  Sluchacz

Tylko ze nasze radio LELIWA powstało już ponad 25(?) lat temu a wiceprzewodniczący jest od 4 lat. Więc gdzie tu problem? Wszystkim radnym powinno zależeć na przywróceniu działalności oddziału chorób wewnętrznych I bardzo dobremu funkcjonowaniu naszego szpitala. Myślę że jutro mimo podziałów wszyscy radni i prezydenci zameldują się pod NASZYM szpitalem.

Pomylka
1 rok temu
Reply to  Gość

Mylisz się i to bardzo Żaden z radnych nie będzie przed szpitalem
Oni mają opiekę medyczną zapewnioną

Olo
1 rok temu
Reply to  Pomylka

Mylisz się, no ale tak jest jak się człowiek nie interesuje, nie sprawdza, nie czyta. Przed p. Zych i innymi już jena radna dopytywała, mówi od jakiegoś czasu o problemach ze szpitalem. Składa oficjalne pytania. Nie wszyscy są jednakowi. No ale to trzeba sesji posłuchać, śledzić zapytania radnych, zbierać jak najwięcej wiadomości.
Przyjdą CI co będą chcieli się pokazać, ugrać swoje na przyszłość, choć dobre i to.

Ala
1 rok temu
Reply to  Olo

Jak ich tam nie będzie to mam nadzieję że w przyszłych wyborach nikt na nich nie odda ani jednego głosu.

LVT
1 rok temu
Reply to  Awilel

Podobnie TN, dla nich bieganie w szortach wokół jeziora jest ważniejsze od protestu. TVL należy pochwalić, zamieścił info.

Gość
1 rok temu
Reply to  Awilel

Dla mnie jeśli jest w naszym mieście to jest nasze. I chwała im za to że są. Życzę im żeby bardziej dbali o interesy naszego miasta i serdecznie pozdrawiam.

Awilel
1 rok temu
Reply to  Gość

Oczywiście, że nasze-to taka aluzja. Ja też im życzę, aby bardziej dbali o nasze interesy, choćby na bieżąco informować o ważnych sprawach dotyczących Tarnobrzega. Ten tytuł na pierwszej stronie W szortach i ubraniu pobiegli wokół Jeziora Tarnobrzeskiego mnie „powalił”. Może następnym razem będą bez szortów i to będzie prawdziwy news Leliwy.

Boys
1 rok temu
Reply to  Gość

Nasze to w dawniejszych czasach.Dzis jest prywatne i nie nasze.

Gość
1 rok temu
Reply to  Boys

” Jesteś szalony mówię ci ”
Nasze bo redakcja jest w naszym mieście. Szkoda ze tego nie możemy powiedzieć o pogotowiu ratunkowym i rejonie energetycznym. Ich siedziby są już w Mielcu. To samo pewnie chcieli zrobić z naszym szpitalem. Nie pozwólmy im na to!!! Jutro pod szpitalem obecność obowiązkowa . Ciebie Boys też to dotyczy.

Boys
1 rok temu
Reply to  Gość

Nie korzystałem nie korzystam i nie będę korzystał z „naszego „szpitala z mi tylko wiadomych powodów .W bliskiej okolicy jest wiele naprawdę dobrych szpitali przynajmniej dla mnie.Niestety nie spotkamy się pod tym szpitalem

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Boys

Chyba nie w Dębicy gdzie zmarła niedawno kobieta.

Gość
1 rok temu
Reply to  Boys

Nigdy nie mów nigdy. Źle nikomu nie życzę (no chyba że tym nieudacznikom z um którzy zrujnowali moje miasto 🙁 🙂 ) ale przykładowo. Przewracasz się na śliskim chodniku i tracisz przytomność. Przyjeżdża mieleckie pogotowie (bo ci nieudacznicy z um dali sobie to tarnobrzeskie zlikwidować) I gwarantuje ci ze nie powiedzą : o to ten znany tarnobrzeski „Boys” dawajcie helikopter wieziemy go do wojskowej kliniki w stolicy. 🙂 🙂 Co zrobią? Zawiozą cie do szpitala w… Tarnobrzegu . I co mądralo?
Nigdy nie mów nigdy …

Boys
1 rok temu
Reply to  Gość

Jeżeli jestem nieprzytomny to nie mam wpływu na swój los ale po odzyskaniu zawsze mogę na swoje żądanie wypisać się ze szpitala i przenieść się do innego.Nikt na siłę nie ma prawa mnie tu trzymać.. Wystarczy mieć odwagę

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Gość

Punkt krwiodawstwa by się przydał.

Chory
1 rok temu

Wreszcie ktoś nagłośni te sprawę.
Prezydent Bożek powinien to zrobić dnia następnego jak marszałek nie wywiązał się obietnicy uruchomienia oddziału wewnetrznego

Nagle zachorowałem i z sort gdzie udzielono mi pomocy nikt nie chciał mnie przyjąć do osciennych szpitali.
Jak w końcu znalazłem się na oddziale i jakiego szpitala nie powiem aby nikomu nie zaszkodzić że zostałem przyjęty.

Ciekawi.mnie zdanie prezydenta gdyby musiał zjeździć pół województwa aby jego osoba bliska znalazła się w potrzebie leczenia szpitalnego

Teraz to ta atakowana przez prezydenta Bożka Pani Zych nagłaśnia i protestuje przeciwko takiemu traktowaniu mieszkańców Tarnobrzega
Brawo Pani Zych

GOŚĆ
1 rok temu
Reply to  Chory

Bozek przechandlował oddział chorób wewnętrznych na montaz 4 kamer przy drogach wjazdowych do Tarnobrzega ?! 🙂 🙁

Ta se myśle, że
1 rok temu
Reply to  Chory

„Nagle zachorowałem i z sort gdzie udzielono mi pomocy nikt nie chciał mnie przyjąć do osciennych szpitali.”
Kryminalna sprawa. Na pewno kwalifikuje się do powiadomienia NFZ.

walt
1 rok temu

wtorek 12 – organizatorzy chyba liczą tylko na emerytów bo młodzież szkolna czy pracujący mogą po prostu nie dać rady się pojawić.

to ma swój niesamowity wymiar jeśli zerknąć na to jak głosują mieszkańcy gminy i powiatu tarnobrzeskiego przez ostatnią dekadę – że akurat pis degraduje i próbuje zlikwidować szpital w Tarnobrzegu.

Jaa
1 rok temu

Ile osób z Tarnobrzega kończy medycynę na kierunku lekarskim i ilu wraca do rodzinnego miasta?
Zastanówcie się dlaczego się tak dzieje?
Prosta sprawa.

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Jaa

Jak nie jest dzieckiem lekarzy czy prawników to nie ma co szukać zatrudnienia w naszym mieście w tych zawodach, zwłaszcza na początku swojej kariery zawodowej.Podobnie porobiło się z innymi zawodami,chyba że do przysłowiowego kopania rowów i to często na czarno .

O to to...
1 rok temu
Reply to  Obatelka

o to to, o to to… . Liczą się powiązania rodzinne. Na ten przykład na policji po 90 roku to dzieciątka i inni członkowie rodzin paniczy na stanowiskach podostawali skierowania na szkołe oficerską. Obowiązkowo wysoka grupa zaszeregowania bo takiemu plecakowi krzywda nie mogła się dziać.Inni na jedna gwiazdkę na pagonach nie mogli się doczekać przez całe życie. Prywatne rancho jak za milicji.

odp
1 rok temu
Reply to  O to to...

ale czemu nie napiszesz co się dzieje w tych czasach z mundurówka (wojsko policja straż straz miejska urzad celnu itp)

Ta se mysle, że
1 rok temu
Reply to  odp

… wszędzie jest jednako. Niemalże w każdym miejscu pracy. Czasem, przez przypadek coś inni osiągną, kiedy swoi już to poczynili.

Paweł
1 rok temu
Reply to  Obatelka

Bzdura zupełna … Jestem lekarzem i pracuję w tym szpitalu , nie mam żadnych koneksji , których mieć naprawdę nie trzeba . Wystarczy mieć chęć do pracy i dyplom .Problem jest zupełnie inny , lekarzy po prostu nie ma .Polska jest na przedostatnim miejscu w Europie jeśli chodzi o ilość le karzy na 1000 mieszkańców. W dyscyplinach takich jak chirurgia , interna czy pediatria będzie tylko gorzej co wynika z nadmiaru obowiązków przy zmniejszonej obsadzie Oddziałów i społeczno – politycznej nagonce na lekarzy i liczne pozwy o błędy w sztuce .

Piotr
1 rok temu
Reply to  Paweł

Tylko tak dziwnym trafem wszędzie w okolicy oddziały chorób wewnętrznych funkcjonują tylko w Tarnobrzegu nie.
Pracujesz w szpitalu czy może w komisji zdrowia u prezydenta Bożka?
Jeśli pracujesz w szpitalu to dlaczego nie chcesz dyżurować w przyszpitalnej przychodni Nocnej I Świątecznej Opieki Zdrowotnej?

Paweł
1 rok temu
Reply to  Piotr

Nie da się dyzurowac wszędzie… dyżury w innych szpitalach są obstawione w większości przez lekarzy tam niepracujacych m.in .przeze mnie .
Poza tym przypominam ze Szpital w Kolbuszowej zamknal oddzial chorób wewnętrznych przed Tarnobrzegiem…
No i szpital Tarnobrzeski podlega marszałkowi, nie zadnemu Bożkowi …

Gaweł
1 rok temu
Reply to  Paweł

Szpital w Tbg jest wojewódzki i nie porównuj go do Kolbuszowy, tu powinny obowiązywać wyższe standardy.

Boys
1 rok temu
Reply to  Paweł

Pani Pawle idzie lepsze
Pana kolega medyczny niejaki Grodzki proponuję model duński czyli zamiast 1000 szpitali wystarczy ok.130 w PL.Wówcas lekarzy będzie za dużo albo się będą potykać jeden o drugiego.Jeszcze chwilę cierpliwości, wybory w tym roku

Alf
1 rok temu
Reply to  Boys

Człowiek pisze zgodnie z prawdą zresztą ,że jest za mało personelu w szpitalach a lekarze są zaszczuci. Boją się podjąć ryzyko z obawy o konsekwencje prawne w przypadku powikłań czy w ostateczności śmierci pacjenta. Zobacz ile razy w ostatnich latach wzrosła liczba pozwów o błędy w sztuce lekarskiej. Rząd zmienia prawo żeby tylko przypodobać się wyborcom. Lekarze zamiast leczyć sporo czasu spędzają łażąc po prokuraturach i sądach. Oczywiście robią to w godzinach pracy. Są kancelarie które dzwonią nie wiem skąd mają numery i proponują wzięcie sprawy w zamian za procent od wygranej. Dochodzimy do jakiś absurdów , bo dzieje się tak również w innych dziedzinach. Koniec końców i tak finalnie my za to wszystko płacimy w np. wyższych polisach OC

Boys
1 rok temu
Reply to  Alf

Za błędy wszędzie i każdy odpowiada.Niby dlaczego lekarzy ma to nie dotyczyć.Jakas nowa kasta

Roman
1 rok temu
Reply to  Paweł

Studia lekarskie są też bardzo trudne i kosztowne – to też należy wziąć pod uwagę. Powołanie to nie wszystko.

wasyl
1 rok temu
Reply to  Roman

Tylko lekarze studiują za podatnika kasę , potem dostają dyplom i ucieczka za granicę , warunki im nie odpowiadają , za mało kasy a co ma powiedzieć chory emeryt mający najniższą emeryturę lub rentę ? Kto ma ich podtrzymywać na zdrowiu syfem BigFarmy , to tylko egzystencja , powolne wymieranie chorych i starszych . Konował powinien dostawać kasę za WYLECZENIE CHOREGO a nie tylko wciskanie mu świstka z kodem na trucizny.

Jozek
1 rok temu
Reply to  Jaa

Zapomiales dodać że dobór dyrektorów szpitala z nadania pis zadziałał.na szkodę mieszkańców.
Gdzie jest teraz Stasiak który uwielbia światła reflektorów.
Gdzie są jego promotorxy i mocodawcy do stołków coraz lepiej płatnych

obywatel
1 rok temu
Reply to  Jozek
wasyl
1 rok temu
Reply to  Jozek

Jest teraz taki następny co chce budową lądowisko dla helikopterów , a widać ciężki kryzys i upadek szpitala . Chory kraj i to co teraz się wokół nas dzieje , bo to nie leczenie tylko powolne umieranie , trzeba liczyć tylko na zielarzy i leczyć się ziołami . Służba zdrowia straciła autorytet w narodzie , kłamiąc, judząc , szczując co widać było w srovidzie . Ważne tylko kłamstwa i byle się zgadzała kasa w kieszeni konowałów od koncernów za chemię podtrzymującą życie .

Piotr
1 rok temu
Reply to  Jaa

Zastanów się ty i to mocno zanim będziesz wypisywać głupoty.
Myślisz że w Sandomietzu, Stalowej Woli czy Nowej Dębie pracują rodowici lekarze tych miast? WINNI SĄ TYLKO DYREKTORZY SZPITALA I MARSZAŁEK ORTYL BO ON JEST ORGANEM ZARZĄDZAJĄCYM NASZEGO SZPITALA . Stasiak i Stolarski nigdy nie powinni być dyrektorami tej placówki. Życie pokazało dlaczego nie.

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Piotr

Zatrudniają się być może naprzemiennie ktoś z jednego miasta zatrudnia kogoś z drugiego i wice versa żeby pozornie nie było powiązań?

chory
1 rok temu
Reply to  Obatelka

to jak dyrektor rzadzi ze nie ma kasy to był i jest najgorszy szpital ludzi nie lecza i sie nie opiekuja nie dawac lekarzom pielęgniarkom bo maja nie jedna prace w innych szpitalach przychodniach i prywatnie maja prace i dyżury

Kiedyś pacjent
1 rok temu
Reply to  chory

Byłem kiedyś i ja w tym szpitalu jako pacjent. Obsługa pacjenta przeciętna, niczym się nie wyróżniająca. Chyba, że się jest pacjentem tzw.wpływowym. Byłem tego świadkiem. Jednemu takiemu mało w d… strzykawki nie weszły.

odp
1 rok temu
Reply to  chory

no jak bym miał wybrac ten szpital aby skorzystac z pomocy to bym nie skorzystał ubezpieczenie głowno daje a prywatnie to nie ma tutaj dobrych fachowców aby ich nawet polecać
a co do pani zychowej nie zacznie działać bo duzo tylko mówi i praktycznie sie wszedzie pokazuje ale zaszwe jest na pozycji przegranej

Milena
1 rok temu
Reply to  odp

Walczy o ważne sprawy. Jestem pewna, że twoja opinia ją kompletnie nie interesuje.

fach
1 rok temu

Jak widać wystąpienie ze struktur samorządowych sprzyja inicjacji słusznych protestów 😉 Szkoda, że Pani Zych nie zrezygnowała wcześniej z członkostwa w radzie kobiet. Ale lepiej późno niż wcale 🙂

zołza
1 rok temu
Reply to  fach

Dmuchanie balonu. Nie wyszły siarczki, nie wyszła spalarnia, to może by się przykleić do szpitala. Tłumy ludzi codziennie szuka pomocy i ją znajduje, wystarczy pochodzić po korytarzach szpitala. Pozwólcie lekarzom i pielęgniarkom pracować i chorym nie przeszkadzajcie.

Nadzieja
1 rok temu
Reply to  zołza

No tak, jak śmiecie nam przeszkadzać, „nasza karawana jedzie dalej”, a tarnobrzeżanie niech korzystają z karawanów.

Tak se myśle
1 rok temu
Reply to  zołza

że dobrze się stało, że się znalazła osoba, która temat drąży, bo za długo oddziału wewnętrznego nie ma, lekarzy w karetkach nie ma, stanowiska dyspozytora Oddziału Ratunkowego nie ma i jest rzeczywiście ze szpitalem nieciekawie.
Pani Małgorzata Zych może śmiało startować na stanowisko Prezydenta Miasta Tarnobrzega.

Oby
1 rok temu
Reply to  Tak se myśle

Niech stratuje A Bożek i pis już jej się boją sądząc po ilościach ataków i lajkow

Julka
1 rok temu
Reply to  zołza

Znajduje 😉 🙂 🙂 na trzech pustych piętrach po byłym oddziale chorób wewnętrznych. Obudź się Zołzo i przyjdź jutro pod szpital.

fach
1 rok temu
Reply to  zołza

Odróżnijmy sprawę funkcjonowania istniejącego szpitala publicznego nadzorowanego przez zarząd województwa od sprawy powstania planowanej spalarni prywatnej dopuszczanej, bo nawet nie nadzorowanej, przez gminę 🙂 A co do przeszkadzania, to protest przed szpitalem nie będzie przeszkadzał osobom w środku, no chyba że w przerwie na papierosa 😉

Do zolzy
1 rok temu
Reply to  zołza

Tale jesteś zolza.
Jak nie wiesz w jakiej sytuacji są chorzy po likwidacji wewnętrznego i innych oddziałów to nie obrażaj Pani Zych
Z Twojej perspektywy pisowskie lub Bożkowi wszystko jest okey
Nikomu nie wolno krytykować ani władzy krajowej ani lokalnej bo ja jestem beneficjentem tej władzy.
My tylko wiemy co jest dobre dla kraju i miasta
I tak miasto tonie.Ale zawsze znajdą się tacy co się nie utopia
Tylko ze reszta nie może być obojętna ZOLZO

obywatel
1 rok temu
Reply to  fach

Przecież konfederacja popierała w kampanii komitet bozkowy ( KOZ) a teraz są przeciw ???
Dzięki nim mamy dwóch belfrów w urzędzie że swoją kliką ???

Tomek
1 rok temu
Reply to  obywatel

Tylko krowa nie zmienia poglądów. Dobrze jest przyznać się do błędu a jeszcze lepiej wyciągać wnioski.

Gama
1 rok temu
Reply to  Tomek

Wtedy nie było Konfederacji.

Tomek II
1 rok temu
Reply to  Tomek

Te minusiki pod wpisem Tomek dają osoby zwiazane z władza To tzw osobnicy ds obrony obecnej władzy
To ewidentnie widać na tym forum

Gama
1 rok temu
Reply to  obywatel

Tylko Kukiz 15.

Gość
1 rok temu
Reply to  Gama

Sprzeda się znowu za 2-3 stołki

fach
1 rok temu
Reply to  obywatel

Nie Konfederacja tylko KORWIN, Konfederacji wtedy jeszcze nie było 😉 A z tego co kojarzę Pani Zych nie należała wtedy do środowiska KORWIN. Nawet teraz należy do niego tylko pośrednio z racji jego koalicji ze środowiskamj Konfederacji Korony Polskiej oraz Ruchu Narodowego. Natomiast czy i kogo będzie popierać w nadchodzących wyborach jej aktualne środowisko to się okaże 🙂

Błąd
1 rok temu
Reply to  obywatel

I to był.najwieksxy błąd.
Nabraliśmy się na sztucznie wytworzony celebrycki wizerunek prezydenta
To mamy co mamy
Mamy takiego prezydenta na jakiego zasłużyliśmy

fach
1 rok temu
Reply to  Błąd

Celebrycki jak celebrycki. Bardziej chodzi o to, że Pan Bożek kandydował jako kontrkandydat kandydata PiS-u, a urząd sprawuje współpracując z ludźmi związanymi z PiS-em. No ale wyborcy mieli wybór, więc alternatywa wyborcza zadziałała dobrze 😉 Na przyszłość zachęcam do poparcia Ruchu Dobrobytu i Pokoju reprezentowanego przez Pana Macieja Maciaka.
https://youtu.be/52-yyYeo6YU

loczek
1 rok temu
Reply to  obywatel

wiele małżeństw rozpadło się a przecież na początku tak było zayebiście

Alf
1 rok temu

Dla mnie to kolejny lokalny happening , żeby tylko zwrócić na siebie uwagę. Na problem uwagi nie zwróci bo ma bardzo ograniczony zasięg i znaczenie. Niestety ale najprawdopodobniej kolejny raz nie pojawi się Pan Braun. Wieść niesie ,że badania wykazały iż wypowiedzi jego i Pana Korwina szkodzą partii . Zobaczycie ,że nawet słowo na temat Ukrainy i wojny też nie padnie. Takie tam farbowanie lisa. Na szczęście wcześniej powiedziano wystarczająco dużo ,żeby wyrobić sobie zdanie. Oczywiście tylko do wyborów

Szczwany lis
1 rok temu
Reply to  Alf

Farbowany lis jest już w UM.

Lisica
1 rok temu
Reply to  Szczwany lis

I nawet mieszkańcy potrafią wskazać tego farbowanego lisa w urzędzie miasta

Gość
1 rok temu
Reply to  Alf

Proszę nie mieszaj polityki ze sprawami lokalnymi. W Warszawie niech sobie nawet łby pourywają. Tu o dobro naszego Tarnobrzega powinniśmy walczyć wspólne bez względu jakie mamy sympatię i przekonania polityczne.

As
1 rok temu
Reply to  Gość

Chcesz przez to powiedzieć ,że robią to osoby nie mające ambicji politycznych ? Poczekaj do wyborów , przekonamy się

Alf
1 rok temu
Reply to  Gość

Czy zatem jeżeli nie politycznym happeningiem była ostatnia akcja w sprawie zboża technicznego z Ukrainy ? Czy to jest jeden z najbardziej palących problemów naszego miasta ? Takie mam zdanie w tym temacie

Fla
1 rok temu
Reply to  Alf

Dla ciebie spalarnia, czy Zwierzyniec to też polityka? Tak się składa, że Małgorzata Zych angażuje się w różne ważne sprawy dla lokalnej społeczności. Zrób coś ty, a nie krytykuj innych.

Alf
1 rok temu
Reply to  Fla

Widzisz. Zadałem Ci proste pytanie , a Ty odwracasz kota ogonem unikając odpowiedzi co ludzi tu mieszkających obchodzi jakieś techniczne zboże. To też była inicjatywa Pani Zych , czy takie dyrektywy z góry przyszły ?. To właśnie dla mnie jest mieszanie wielkiej polityki do naszych spraw

Fla
1 rok temu
Reply to  Alf

Ja nie jestem Gość

Beta
1 rok temu
Reply to  Alf

Tak rozumując to spalarnia to tez wielka polityk, bo PiS daje przyzwolenie na budowanie ogromnej liczby spalarni w Polsce. Lokalny PiS w tej sprawie popiera D. Bożka.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Beta

Ha, ha, ha – lokalny tarnobrzeski PiS to taka kopia jak tu – poczytaj o działaczu PiSu !!!
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/egzamin-sedziowski-corki-piotrowicza-porazajace/j7rvwe4

Miastowy
1 rok temu
Reply to  Beta

Oczywiście że pis w Tarnobrzegu idzie ręką w rękę z Bożkiem
OPolicz ilu ludzi pisowskich zatrudnił Bożek i ilu zatrudnił w spółkach i radach nadzorczych.
Te liczby mówią same o sobie.
Pis bierze wszystko nawet nie od swoich.
Tak rozumieją dobro wspólne

Tomek
1 rok temu
Reply to  Alf

Czyli Panu Bogu świeczki a diabłu ogarek. Cel uświęca środki. Jesli należy do Konfederacji musi też działać dla dobra partii. Dla mnie najważniejsze że też dział na rzecz naszego miasta. Ma kobitka odwagę. Wszyscy przytulili uszy stawiając krzyżyk na szpitalu i siedzą cicho w zaciszu swoich gabinetow (prezydenci i radni) a ona przynajmniej coś próbuje. Wszystko dla dobra Tarnobrzega.

Brawo
1 rok temu
Reply to  Tomek

Brawo Pani Zych

Alf
1 rok temu
Reply to  Fla

Gdyby spalarnia w co wątpię miała tu swoją siedzibę płaciła u nas podatki to byłbym raczej za. Gdyby miasto zyskiwało rocznie kilkadziesiąt milionów to brzmi kusząco jak dla mnie Marzy mi się drugi Kleczew chodź i tam rząd PiS u namieszał ostatnio zmieniając granice administracyjne i odbierając znaczną część dochodów

Ta se myśle, że
1 rok temu

Degradacja nie tylko szpitala jest, ale całego Tarnobrzega.

Obatelka
1 rok temu

Szkoda mi też niszczejącego budynku po zajezdni PKS na Dzikowie. Mogłyby tam powstać tanie noclegi czy nawet jakąś bursa czy coś.Ale po co ? Lepiej wynajmować prywatnie za dużą kasę a istniejące zasoby wyburzyć i sprzedać działkę.

As
1 rok temu
Reply to  Obatelka

A to przypadkiem jeszcze za mleczarza nie zostało już sprzedane ?

Boys
1 rok temu
Reply to  As

A od kiedy to nie swoje gmina może sprzedawać

Tak se myśle
1 rok temu
Reply to  Obatelka

Był czas, że PKS-em rządziła kobieta. Tragedia.

Gość
1 rok temu
Reply to  Tak se myśle

Która?! Bo może jej przyjść do głowy start w wyborach samorządowych. Jeśli wiesz to podaj bo takich ludzi trzeba eliminować z kierowniczych stanowisk i nie dopuścić aby znaleźli się w naszym samirządzie

Janusz
1 rok temu
Reply to  Tak se myśle

Jeździłem autobusem za jej rządów i nie powiem że było źle bo jako kierowcy PKS dobrze zarabialiśmy na owe czasy

? ? ? ? ?
1 rok temu
Reply to  Janusz

Długo tak było? Kobiety nie nadają się do rządzenia, gdziekolwiek by to było. Nadają się do zajmowania sie dziećmi (szkoły, przedszkola), na sekretqarki, do magazynów (niektóre skrupulatne) i pewnie w innych zawodach, ale nie do rządzenia.

Janusz
1 rok temu
Reply to  Obatelka

Nawet na lokale biurowe mogliby to wynajmować ale widocznie lepszy interes żeby stały puste jest tam chyba tylko agencja ochrony i nic więcej

Anka
1 rok temu

Mawiają, Tam gdzie nie ma dobrego gospodarza tam nic nie będzie. Szpitala nie będzie, Galerii też, tylko jakas skrojona miniturka…..Podwyżki za to będą za smieci. Dziękujemy bardzo za zaangażowanie naszych władz.

Gość
1 rok temu
Reply to  Anka

Co według Ciebie władze miasta powinny zrobić w sprawie szpitala i galerii? Mogą to samo co Ty czyli g,wno. Ludzie naprawdę ośmieszacie się . Czytacie to co piszecie ?

Tak se myśle
1 rok temu
Reply to  Gość

Miasto może nie utrudniać. Czegokolwiek: budowy, rozwoju…

Gość
1 rok temu
Reply to  Gość

Raczej czego władze nie zrobiły. Marszałek Ortyl obiecał prezydentowi i radnym że oddział wewnętrzny wznowi działalność przed 25 kwietnia 2022. Nie dopilnowali tej obietnicy.
Inwestor starał się o budowę galerii 10(?) lat Urzędnicy powinni uporać się z tymi papierami w dwa lata? Tylko dzięki nim nie ma w Tarnobrzegu galerii z prawdziwego zdarzenia.!!! Będziemy mieć kolejny barak zwany park handlowym w centrum miasta bo oczywiście teraz tego urzędasy nie przyblokują.

Gość
1 rok temu
Reply to  Gość

Ta miasto weźmie za ucho marszałka i właściciela galerii. Albo lepiej ty to zrób. W gębie każdy mocny

Jan
1 rok temu
Reply to  Gość

Moim zdanie władze miasta powinny podjąć działania aby Tarnobrzeg opuścił to chore województwo. NIECH SIĘ RZESZÓW UDŁAWI STALOWĄ WOLĄ A STALOWA WOLA RZESZOWEM.

no nie?
1 rok temu
Reply to  Jan

juz dawno powinniscie opuscic i przejsc pod kuratele sandomierza wtedy przynajmniej bedziecie zyc po krolewsku

PAULINA
1 rok temu
Reply to  no nie?

tak,klepiąc biedę,nawet największy zakład przenoszą do nas,hahahaha

no nie?
1 rok temu
Reply to  Jan

lub utworzcie wlasne mini wojewodztwo tarnobrzeskie

Prawda
1 rok temu
Reply to  Gość

Gość To przypomnij sobie odpowiedź na zapytanie co Bożek robił w sprawie szpitala.
Wiesz co jego rzecznik odpowiedział Dzwonił wiele razy co nie zostało udokumentowane.
Daj sobie spokój z taką obrona bo tylko pogrążasz.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Prawda

Tu można poczytać gdzie i z kim Bożek i Pluta się spotykali ( chyba na kawie z tym Kruczkiem i to w kawiarni )??

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.facebook.com/profile.php%3Fid%3D100082569604587&ved=2ahUKEwiRt5yRpaf9AhUxiIsKHeiHB2sQFnoECBYQAQ&usg=AOvVaw2hNlWGB8ZuIfNx9YYQDWl6

To na zapytania BEZRADNEJ ????

Prawda
1 rok temu
Reply to  Anka

Trzeba to wreszcie głośno powiedzieć
Bożek nie nadaje się na gospodarza miasta i szkoły też

Żwirek i Muchomorek
1 rok temu

Nareszcie ktoś z jajami, kto chce walczyć o przetrwanie tego szpitala! Od dawna konferencje i to takie jak najszerzej nagłaśniane powinni robić pod szpitalem wszyscy, którzy pełnią w tym mieście (i nie tylko) funkcje publiczne z wyboru mieszkańców. I publicznie pytać do skutku Ortyla i kolegów o to jak i kiedy zamierzają wreszcie rozwiązać ten problem! Do skutku! Gdzie jesteś prezydencie?! Gdzie jesteście radni miejscy?! Jak dotąd Uniwersytet Trzeciego Wieku zrobił więcej niż wy! Wstyd! Szpital, owszem, wojewódzki ale pacjenci nie są wojewódzcy – pacjenci to w większości mieszkańcy tego miasta! To wasi wyborcy! Przypomnicie sobie o nas dopiero rozlepiając plakaty i rozdając ulotki przed wyborami? A teraz gdzie jesteście? Nie wstyd wam że babka nie pełniąca żadnych funkcji publicznych nagłaśnia temat a wy siedzicie sobie cichutko jak mysz pod miotłą? To że szpital nie jest miejska jednostką to nie znaczy że można udawać że nie ma tematu! Po to was wybraliśmy, żebyście działali w naszym interesie! Jeśli nie możecie inaczej to działajcie choć w ten sposób żeby nagłaśniać tą sprawę. Ile razy monitowaliście zarząd województwa? Czy występowaliście do ministra zdrowia? Czy prosiliście o wsparcie ludzi którzy cos znaczą i mogą pomóc? Czy występowaliście do posłów? A gdzie jest radny… Czytaj więcej »

Tak se myśle
1 rok temu

„A gdzie jest radny wojewódzki Dziubiński? Śpi?”

On jest od… „rozwalania”, podobnie jak Donalduś w Polsce. Dziwię się jak taki facet mógł zostać wybrany do Sejmiku Województwa Podkarpackiego:
https://sejmik.podkarpackie.pl/o-sejmiku/radni/6-kadencja

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Tak se myśle

Kiedyś opublikował portret Schetyny w kobiecym makijażu. No a wiele lat wcześniej dał działkę pod budowę kościoła,bo nie było kasy na przedszkole w tym miejscu.

Jasiek
1 rok temu
Reply to  Tak se myśle

Ten radny Dziubinski to tylko jeździ na posiedzenia

Jak był prezydentem to rządzili i decydowali wiceprezydenci .
Czego wymagasz .

obywatel
1 rok temu
Reply to  Jasiek

Czyli nic się nie zmieniło ???
Figurant z Krosna a rządzi z Dymitrowa !!!
Takie cuda to tylko w Tbg – od witacza do witacza a wszystko co przed i po tam Normalność a w środku stado owiec, baranów, osłów którym przewodzą świnie ????

Obatelka
1 rok temu

Jeszcze trochę a zawłaszcza inne gminy jezioro tarnobrzeskie,powykupuja okoliczne działki od prywatnych właścicieli podstawieni ludzie i będą rządzić Tarnobrzegiem za nasze pieniądze i czerpać zyski.

Elka
1 rok temu

W punkt !!!

Pacjent
1 rok temu

Brawo Wreszcie konkretnie i tak jak jest
Nie da się zaklinać rzeczywistosci

Tarnobrzeg moim miastem
1 rok temu

Dobrze by było gdyby TVN Polsat i TVP Info i inne dostali zaproszenie, na jutro.

obywatel
1 rok temu

A co z tego wyniknie – NIC ???
Może palewicza z tarnobrzeskiego sądu ruszyć , pomoże mu także warchoł kolega lokalnego bożka ???
Nawet asesorzy są w tarnobrzeskim sądzie ze stalowej woli ( zgadnijcie kto i kto tam wykłada ).
Pisowska zaraza to dopiero KASTA ??

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/egzamin-sedziowski-corki-piotrowicza-porazajace/j7rvwe4

Elka
1 rok temu

Brawo za odwagę

Setlarski
1 rok temu

Ratownik ze szpitala.

Setlarski
1 rok temu

W końcu komuś zależy na losach tego szpitala. Szkoda że tak mało rdzennych mieszkańców żyje sprawami Tarnobrzega jak np sprawa spalarni śmieci przy Jeziorze które może przynieść wiele korzyści z racji turystyki dla miasta.
Co jest z Wami mieszkańcy, weźcie sprawy w swoje ręce, bo znów ktoś załatwi sobie intratny interesik Waszym kosztem a wesprą go w tym sprzedajni nieporadni BezRadni.

Fiskus dębolistny
1 rok temu

O 12 dużo ludzi w pracy jest

anon
1 rok temu

szpital upadnie nie maja kasy gdzie jest rzad aby dał od tego sa aby utrzymywac i ministerstwo zdrowia , ale nie maja kasy rzad okradł zadłużył kraj i wzieli dal siebie

Alf
1 rok temu
Reply to  anon

W przyszłości o ile nie daj Boże PIS wygra wybory będą pieniądze tylko na zbrojenia to 4% PKB i o ile wystarczy na socjal prawie 18 % PKB o reszcie możecie zapomnieć

Peo
1 rok temu
Reply to  Alf

to głosuj na po,grodzki obiecał model duński z 1000 szpitali wystarczy 130 to ich obietnice,a i jeszcze podniesienie spowrotem wieku emerytalnego do 68 lat

walt
1 rok temu
Reply to  Peo

co weselsze u nas ten program realizuje pisuar 🙂

Norbert
1 rok temu
Reply to  Alf

Pis to po wyborach skończy jak AWS Maniusia Krzaklewskiego a jak zabraknie prezesa to już w ogóle partia skończy jak AWS i Samoobrona

PAULINA
1 rok temu
Reply to  Norbert

no to bedzie wiecej lekarzy bo po obiecała model duński,czyli likwidacje ponad 500 szpitali w Polsce

As
1 rok temu
Reply to  PAULINA

Po jednej wypowiedzi jednego człowieka wieki temu wyciągasz bardzo daleko idące błędne wnioski. Gdyby wszyscy z takim uporem jak ty pod różnymi nickname powtarzali te same brednie to sam już nie wiem co by było lub czego by nie było

aka
1 rok temu

Już się rzygać che jak słyszę o tej kobicie!,tym sposobem taka aktywność na pewno nie przysporzy jej zwolenników,liczy na punkty w kandydowaniu na stołek prezydenta lub posła?,watpię aby miała jakieś poparcie!,zresztą to już nie konfederacja tylko pis!

Kaka
1 rok temu
Reply to  aka

To twój prezydent stoi na PiSowskiej nodze.

GrzegorzT
1 rok temu

W szpitalu uruchomiwy spalarnię śmieci. Szpital uratujemy, jezioro uratujemy, wszyscy będą szczęśliwi..

Ppp
1 rok temu

Zróbmy tam biedronkę

As
1 rok temu

Gdzie ta transmisja ?

Roman
1 rok temu

Ale ekipa

walt
1 rok temu

z przykrością stwierdzam,że niestety ale godzina protestu była niewypałem,piszę obserwując w sieci z pracy.
ale też nie jestem zaskoczony bo nasze społeczeństwo jest wyjątkowo bierne.
zwłaszcza tu musi być ciężko wyjść niektórym jak sobie uświadomili,że tarnobrzeski szpital po kawałeczku i po cichutku likwidują ich ulubieńcy z pisuaru.
ale widzę,że Szlęzak był i pewnie niejeden się skusi na oddanie głosu na niego.
sam kiedyś oddałem głos gdy startował z list PSLu… niestety nie splamię się oddaniem głosu na oszołomów z konfy,od brauna czy innego mentzena.

fach
1 rok temu
Reply to  walt

Nie zgadzam się z tym, że godzina protestu była niewypałem, bo szpitala potrzebują przede wszystkim seniorzy, a akurat oni mają wtedy czas 😉 Zgadzam się natomiast z tym, że niektórym głupio było zaprotestować przeciwko degradacji szpitala nadzorowanego przez ich ulubieńców politycznych 🙂

walt
1 rok temu
Reply to  fach

być może ta grupa społeczna nawykła jest dzięki życiu w PRL do czołobitności względem władzy ?

ale bywałem na różnych protestach i generalnie ostatnie lata brutalnie pokazały,że niespecjalnie mają one sens za tej władzy.może stąd ten marazm ?

fach
1 rok temu
Reply to  walt

Gdzie byli liczni emeryci należący kiedyś do Solidarności, jak i byli PZPR-owcy? Oni raczej do czołobitnych nie należą 🙂 Natomiast co do sensu protestów, to najskuteczniejsze są te pod domami polityków, oczywiście odbywające się i przebiegające legalnie. Nic tak nie motywuje do służby obywatelom jak okrzyki lub śpiewy pod oknem domu przy zainteresowaniu sąsiadów 😉

walt
1 rok temu
Reply to  fach

emeryci to mówią w większości : dajo ! więc nie będą protestować 🙂

Ela
1 rok temu
Reply to  fach

A gdzie byli ubecy i byli milicjanci? Kiedyś potrafili pałować a teraz ?

fach
1 rok temu
Reply to  Ela

Zapytam ogólniej, żeby była Pani zadowolona 😉 Gdzie byli nieczołobitni emeryci? 🙂

Ateista
1 rok temu
Reply to  Ela

Siedzą w kościele w pierwszej i drugiej ławce

Alf
1 rok temu

Ja zrozumiałem ,że jednak pracownicy szpitala nie chcą identyfikować z tą inicjatywą a to im powinno również zależeć. Jak powiedziała Pani Zych domyśla się ,że z obawy o możliwość utraty zatrudnienia. Dziwne to bardzo , bo przecież są związki zawodowe i ich reprezentantom taka obawa nie grozi. Z pracowników szpitala na kilkaset osób nie pojawił się nawet jeden przedstawiciel. Kto w końcu nie dojechał bo przeciągano to sztucznie o kilkadziesiąt minut w wyraźnym oczekiwaniu na kogoś ? Tak jak napisałem do wyborów zero Ukrainy wojny i nad czym szczególnie boleję Pana Brauna , którego nazwisko jednak padło . Liczba uczestników w liczbie kilkunastu a pod koniec pikiety kilku nie zrobi na władzy wrażenia. Proszę zdecydowanie popracować nad organizacją kolejnej konferencji, bo ta była chaotyczna. O wielokrotnym namawianiu uczestniczek do zabrania głosu nawet nie wspomnę. To załatwia się przed a nie w trakcje .

! ! ! ! ! ! ! ! !
1 rok temu
Reply to  Alf

Tyle ich co sobie popłakali, tyle ich co sobie popłakali, tyle ich co sobie popłakali…

Jezioran Tarnobrzeganu
1 rok temu

Kończąc rymem, to twe słowa zostają między pośladami.

Jolka
1 rok temu
Reply to  Alf

Oglądałeś to z wygodnego i dobrze płatnego stołka w jednym z tutejszych urzędów?! Czepiasz się pracowników że ich nie było ale co się dziwić. Dyrektor i jego świta nieudacznicy ale zwolnić mogą . Więc nie dziw się ze pracownicy przytulili uszy i siedzą cicho licząc że Marszałek Ortyl w końcu stanie na wysokości zadania. Czep się radnych bo żadnego nie było a powinni bo zostali wybrani do reprezentowania mieszkańców.
BRAWO DLA PANI ZYCH. KOBIETA A MA WIEKSZE PRZYSŁOWIOWE J…. niż ten mors w garniturowych portkach.
Ja się dużo dowiedziałam np. o radnym Mikrucie . Ktoś go wepchał do rady naszego miasta (oczywiście w majestacie chorego prawa) bierze kasę zwykłego radnego i dodatkowo za przewodniczącego komisji zdrowia a nic dla szpitala i mieszkańców nie robi ( wszystko w majestacie chorego prawa)
Jak to jest drodzy mieszkańcy że nie wstydzi się chodzić po ulicach naszego miasta jeśli „opiekuje” się chorymi w innym mieście niż nasze. Mam nadzieje ze głosów więcej od mieszkańców nie dostanie.
Ja teraz czekam na sesję RM . Ciekawe czy dalej radni i prezydenci z koalicji PO/PiS będą rżnąć głupa I ponownie przemilczą temat zamkniętego oddziału chorób wewnętrznych.
Czy zlikwidują niepotrzebny i kosztowny twór jakim jest KOMISJA ZDROWIA ?

Alf
1 rok temu
Reply to  Jolka

Pomijając resztę bo może nikt nie identyfikuje się z metodami działania i poglądami organizatorów to czepiasz się radnego wybranego przez mieszkańców w demokratycznych wyborach i sugerujesz ,że powinien się wstydzić ,że pracuje w innym mieście ? Dobrze zrozumiałem ?

Wiktor
1 rok temu

Bozek i pozostały oświatowe dziadostwo wodstawkę.

aka
1 rok temu

A ja zostałam poproszona o udział w tym proteście i nie byłam,bo jak się dowiedziałam co mam robić to stwierdziłam że nie będę uczestniczyć w cyrku jednej osoby!poza mną zostali można powiedzieć nagabywani inni,sadząc po zdjęciach tez się nie zdecydowali!,trochę wstyd tak oszukiwać innych kierując się tylko i wyłącznie szumem medialnym,kierowanym na jeden cel!

Bronisława
1 rok temu
Reply to  aka

Skoro zostałaś poproszona, a tak piszesz to nie należysz do miłych osób.

aka
1 rok temu
Reply to  Bronisława

Tak w tym wypadku nie należę ,nie sprzedaję się aby ktoś miał z tego zysk!

Bronisława
1 rok temu
Reply to  aka

Nic dodać, nic ująć-idealny opis twojej osobowości

Wiesław
1 rok temu

Bardzo udany protest z pozytywnym przesłaniem na przyszłość. Słowa uznania dla organizatorów i tarnobrzeżan, którzy w nim uczestniczyli.

Krystyna
1 rok temu
Reply to  Wiesław

Dobre pozytywne hasła. Podobało mi się to: „Tarnobrzescy lekarze wróćcie do naszego szpitala. Potrzebujemy Was.”

96636_b.jpg
Alf
1 rok temu
Reply to  Krystyna

No napisane odręcznie jednym charakterem pisma. To Pani Zych pisała może ?

Propozycja
1 rok temu

Degradacja następuje stopniowo. To się dzieje ze szpitalem w Tarnobrzegu.

Kiedy byłem pacjentem na oddziale wewnętrznym to byli lekarze w ilości 4 kobiety, jeden mężczyzna i ordynator mężczyzna. Może jeszcze ktoś był zatrudniony i być może, że go nie widziałem i o nim nie wiem. To załoga na trzy piętra.
Może pora pomyśleć o powrocie tej załogi i zmniejszenie oddziału do dwóch pięter?

Jaka góra, taki dół. Góra jest odpowiedzialna za m.in. stworzenie należytej atmosfery pracy, a ordynatorzy m.in. za organizację swoich oddziałów.Jeśli jest dobra atmosfera i człowiek jest doceniony, to można normalnie pracować. Atmosfery dobrej zazwyczaj nie ma bo interes lekarzy jest nadrzędny nad interesem pielęgniarek i innych osób zatrudnionych w szpitalu.

Konfederacja
1 rok temu

Mam super pomysł bierzcie Shreka na prezydenta. Ludzie w Stalowej Woli nawet by dopłacili do takiego rozwiązania.

Agresor
1 rok temu

Obyś się sam obrzygał nienawistniku.

Przyszły tarnobrzeski nieboszczyk
1 rok temu

W związku z taka kiepską „kondycją” szpitala , SOR, Pogotowia Ratunkowego, proponuję Tarnobrzeżanom przygotować się do zgonu i wykupić miejsce na cmentarzu na pochówek, spisać testament, dać wytyczne rodzinie w sprawie pogrzebu, nagrobka.
Może się wszak zdarzyć, że karetka do Was przyjedzie zbyt późno, albo w ogóle nie przyjedzie, kiedy przyjedzie to trzeba będzie Was dowieźć do innego szpitala oddalonego o xx kilometrów od Tbg i w tym czasie może nastąpić Wasz zgon.
Ja tak poczyniłem i jestem spokojny bo nikt z rodziny za mnie nie będzie musiał myśleć.

TNMintn
1 rok temu

Pan Bóg jest po Naszej stronie.

Ateista
1 rok temu
Reply to  TNMintn

Jaki Bóg nie ma żadnego Boga za dużo jest zła na świecie

Pacjent Oddziału
1 rok temu

Tam powinni zostać powymieniani lekarze a w szczególności z oddziału reumatologii bo to jedna mafia!!! Leczą ludzi tylko jeśli chodzą na wizyty prywatne do Pani dr. Michałeczko a kogo nie stać na wizyty prywatne u wspomnianej Pani doktor i chcą się leczyć na fundusz to mają pacjenta gdzieś!!! A lekarze są podpuszczeni przez Panią Michałeczko rzucają słuchawką telefonu, wyłączają go całkowicie ignorując ciężko chorego pacjenta!!! Lekarze są wulgarni i bardzo hamscy i niemili!!! Jak już ktoś łaskawie odbierze z lekarzy to odpowiadają ciężko choremu pacjentowi bardzo niemiło i jednym słowem mówiąc po hamsku obrażając pacjenta!!! Jedynym normalnym i miłym lekarzem tego oddziału jest Pani doktor Kuczyńska takich lekarzy potrzeba! A nie hamów którzy olewają ciężko horych pacjentów!!! Pielęgniarki na tym oddziale są też niemiłe choć może i nie wszystkie!!! Bo są podpuszczeni przez Panią dr. Michałeczko – ordynator oddziału reumatologi.!! Panie Marszałku i osoby decyzyjne proszę coś z tym zrobić z tymi lekarzami bo nie może tak być że lekarze leczą ludzi co mają pieniądze i chodzą na wizyty prywatne a lekarze są hamscy i wólgarni dla pacjenta!!!!!!!

Pacjent Oddziału
1 rok temu

Zabierają leczenie lekami biologicznymi które to leczenie finansuje NFZ! nie żaden szpital! A lekarze są tylko dysponentami niestety!! osobą którzy tego leczenia potrzebują ze względu na bardzo ciężki przebieg choroby!! zapisując podstawowe lekarstwa z apteki które nie pomagają a choroba coraz bardziej postępuje!!!!! a leczenie wspomnianymi lekami kwalifikują osoby dużo bardziej zdrowsze i poruszające się samodzielnie które to osoby chodzą na wizyty prywatne bo mają pieniądze do gabinetu Pani doktor kosztem innych pacjentów wymagających faktycznie tego leczenia!!! Wtedy również i miejsce się znajduje na oddziale dla tych pacjentów i lekarze się nimi zajmują i poświęcają czas pacjentowi! A pacjenci leczący się na NFZ z powodu braku pieniędzy! są traktowani po hamsku, wogóle nie są wysłuchiwani, odpowiedzi tych lekarzy są bardzo wulgarne i niemiłe! Nawet telefonu nie potrafią odebrać od tych pacjentów!!! Szczyt hamstwa i nic więcej tak traktować ciężko chore osoby !!! Jedynym miłym lekarzem na tym oddziale, który potrafi zrozumieć ciężko chorego pacjenta i poświęcić mu czas jak prawdziwy lekarz z serca, nie dla własnych korzyści! jest wspomniana wyżej Pani dr. Kuczyńska! A pozostały skład lekarzy do wymiany na lekarzy leczących z serca nie dla pieniędzy bo żerują kosztem bardzo chorych pacjentów!!! Jeśli Pan czyta Panie Marszałku i osoby… Czytaj więcej »

Pacjent Oddziału
1 rok temu

I nie tylko ja mam problem z tym oddziałem tego szpitala! Wystarczy wejść na internet i poczytać opinie pacjentów którzy mieli styczność z Panią Michałeczko i tym oddziałem i opisują całą sytuację w podobnych słowach do moich!! Jest wielu niezadowolonych pacjentów z leczenia przez Panią Doktor i leczenia na tym oddziale. Pozdrawiam.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
160
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content