Minimalna i maksymalna wysokość kredytu – ile wynosi?

Każdy konsument może potrzebować pożyczki gotówkowej. Banki mają różne oferty kredytów gotówkowych. By dostać kredyt gotówkowy, trzeba mieć zdolność kredytową. Jeśli chodzi o kredyt gotówkowy, to może być on bez zabezpieczeń lub z zabezpieczeniami. Każdy bank decyduje, jaką kwotę może zaoferować swoim klientom bez poręczycieli lub weksli. W artykule wyjaśniamy, ile wynosi minimalna i maksymalna wysokość kredytu gotówkowego.

1. Kto może otrzymać kredyt gotówkowy?

2. Dlaczego warto wykorzystywać kalkulator kredytu gotówkowego?

3. Wniosek o kredyt gotówkowy: tradycyjnie czy online?

Kredyty gotówkowe są niezwykle popularnym produktem w każdym banku. Nie każdy jednak może otrzymać kredyt gotówkowy. Udzielenie kredytu zależy od tego, czy potencjalny pożyczkobiorca będzie miał realną możliwość systematycznej spłaty raty kredytu. Bankom zależy, by klienci decydowali się na ubezpieczenie kredytu gotówkowego. By wybrać najkorzystniejszy kredyt, należy przejść do rankingu kredytów gotówkowych, który znajduje się na stronie https://ekredyt24.com.pl/. Dzięki porównywarce mogą Państwo od razu zauważyć, która pożyczka gotówkowa jest godna uwagi. Trzeba mieć na uwadze, że z oprocentowaniem kredytu gotówkowego może być różnie — chodzi o to, że banki też stosują promocje, które mają na celu zwrócenie uwagi konsumentów na produkty bankowe. Porównywarki kredytów gotówkowych zawierają aktualne oferty, dzięki czemu nie muszą Państwo tracić czasu na poszukiwanie kredytu we własnym zakresie. Można sprawdzić, jak wygląda prowizja bankowa, oprocentowanie kredytu gotówkowego i Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO). 

Kto może otrzymać kredyt gotówkowy?

O kredyt gotówkowy online może ubiegać się każda pełnoletnia osoba, która ma udokumentowane źródło dochodów. Nawet jeśli w kredycie konsumenckim jest mowa o tym, że jest dawany na oświadczenie, to nie ma możliwości otrzymania go bez zbadania, w jakim stanie jest zdolność kredytowa osoby wnioskującej o tani kredyt gotówkowy. Przed podpisaniem umowy kredytowej bank sprawdza wpływy na osobisty rachunek bankowy, może domagać się historii rachunku z innego banku i zaświadczenia o zarobkach. Na 100% sprawdzone będą dane w BIK. 

Dlaczego warto wykorzystywać kalkulator kredytu gotówkowego?

Ranking kredytów gotówkowych skraca czas poszukiwania odpowiedniego kredytu do minimum. Od razu można dowiedzieć się, na jakich danych bazuje oferta banku. Nie trzeba już szukać informacji w każdym banku oddzielnie. Można sprawdzić, jaka jest minimalna kwota kredytu. Zazwyczaj w grę wchodzi kwota 1000 zł. Jeśli chodzi o to, jaka jest maksymalna kwota kredytu gotówkowego, to w tym przypadku jest spora rozbieżność ofertowa w bankach. Trzeba sprawdzać nie tylko oferty standardowe, ale i specjalne. By zaciągnąć kredyt gotówkowy w wersji maximum, trzeba mieć bardzo wysokie zarobki, a także niewzbudzającą żadnych wątpliwości zdolność kredytową. 

Wniosek o kredyt gotówkowy: tradycyjnie czy online?

Zdecydowanie łatwiej i wygodniej jest starać się o udzielenie kredytu gotówkowego przez internet. W zależności od tego, jaka jest całkowita kwota kredytu, można wszystko załatwić online lub część formalności dokończyć w tradycyjnej placówce bankowej. Natomiast wnioskowanie w 100% w sposób tradycyjny to dość duży problem, gdyż banki nie zatrudniają już tylu pracowników co kiedyś, co ma wpływ na czas oczekiwania na swoją kolej i termin podpisania umowy kredytowej. Poza tym można się spodziewać, że od razu padnie propozycja skorzystania z innych produktów bankowych. 

materiał zewnętrzny

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content