Marcowa kąpiel w Jeziorze Tarnobrzeskim już w środę, wschodzie słońca

Kolejny raz zapraszamy do wspólnej charytatywnej kąpieli o wschodzie słońca. Spotykamy się nad Jeziorem Tarnobrzeskim 1 marca (środa) od ok. 6.00, wspólne wejście do wody o godzinie 6.15.

Kąpiel będzie odbywała się na plaży przy głównym wjeździe nad Jezioro Tarnobrzeskie, po prawej stronie pomostu. Przygotujemy ognisko, będzie można się ogrzać, upiec kiełbaskę lub stanąć w kręgu i porozmawiać. Można wziąć termos z ciepłą herbatą czy kawą.

Prosimy ubrać się na biało z anielskimi atrybutami.
Na kąpieli będzie można zaopatrzyć się w wyjątkowe przedmioty z logiem Jeziora Aniołów. Kwota ze sprzedaży oraz zbiórki jak zwykle będzie przeznaczona na budowę hospicjum dla dzieci.

ZAPISY przez stronę www.jezioroaniolow.pl – tam należy kliknąć „pomagam”, uzupełnić formularz i pobrać numer startowy (postępując według instrukcji na stronie). Pochwal się numerem na swoich social mediach, pokaż znajomym, że jesteś Aniołem.
Jezioro Aniołów to cykliczna akcja charytatywna. Spotykamy się na wspólnym wejściu do wody, razem celebrując wschód słońca. Zbieramy pieniądze na budowę Hospicyjnego Domu Aniołków – dla dzieci z nowotworami, placówka mieści się w gm. Zaleszany. Opiekę nad budową sprawuje Fundacja z Serca Dla Serca.
Aby wesprzeć zbiórkę należy wykupić cegiełkę wspierającą budowę Domu Aniołków. Można to zrobić na miejscu, wrzucając datki do puszki Fundacji lub poprzez zbiórkę internetową https://zrzutka.pl/anielskiewsparcie
 
Nasze spotkania płynnie przeszły w morsowanie. Jeśli nie chcesz morsować, możesz symbolicznie zamoczyć stopy lub zostać na plaży. Liczy się wsparcie!
 
Jeśli chcesz morsować, przygotuj sobie luźne, ciepłe ubranie na przebranie. Możesz wziąć termos z ciepłą herbatą lub ogrzać się przy ognisku.
 
info: organizator
foto: archiwum
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Waldorf
11 miesięcy temu

Skończcie już z tym, proszę, Fotki jeleni na rykowisku macie dużo ciekawsze.

żenada
11 miesięcy temu
Reply to  Waldorf

Żołedzie ogolić i do piaskownicy. Ale jak się nie ma pomysłu na miasto to czymś trzeba zaświecic

ania
11 miesięcy temu

nie można juz patrzeć na rytuały wodne 😉 jak nie morsy to anioły ,rozumiem szczytny cel i wszystko inne ale te golasy juz się uprzykrzyły,serio ! i do tego pierdyliard zdjęć!

Darek
11 miesięcy temu

Po co

4013029.jpg
obywatel
11 miesięcy temu

Rozumiem szczytny cel ale metody prymitywne i prostackie .
To już jest żałosne , te ciągłe imprezy nad jeb???? zalewu !!!!

Zaleszany Zaleszańskie a w Tbg to coś się dzieje np; sprawa hospicjum ???

Tak na marginesie a co z Hospicjum w Miechocinie ???? Czy już funkcjonuje ???

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content