Tarnobrzeg: Pasaż zamiast galerii

Nie Galeria Tarnobrzeg a Pasaż Dominikański ma powstać w centrum miasta. Informację tę podało wczoraj Radio Leliwa, które gościło na swojej antenie inwestora przedsięwzięcia, Leszka Dąbrowskiego, prezesa Master Development Poland.

Przeszklony pasaż o powierzchni ok.11 tys.m2 ma zostać wybudowany w centrum Tarnobrzega, u zbiegu ulic Sienkiewicza i Sikorskiego. Pierwotnie, w miejscu tym stanąć miała piętrowa galeria, o powierzchni ponad 18 tys.m2.

Jak tłumaczył na antenie radia Leliwa prezes Dąbrowski, zmianę planów wymusiła pandemia, w czasie trwania której galerie były zamykane. – Teraz na hasło „galeria” drzwi się zatrzaskują” – wyjaśniał. Z tych samych powodów inwestor zrezygnował z kina.

W pasażu będzie kilkudziesięciu najemców z różnych branż oraz parking podziemny dla 300 samochodów.

Budowa obiektu ma ruszyć w II kwartale bieżącego roku, jej zakończenie planowane jest na drugi/trzeci kwartał 2024r.

WIĘCEJ INFORMACJI W ROZMOWIE Z PREZESEM LESZKIEM DĄBROWSKIM, W RADIO LELIWA, W ARTYKULE PN. Tarnobrzeg. Budowa centrum handlowego

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
144 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dzikowiak.
1 rok temu

To już lepiej nic nie budować. Prawdziwa galeria to jest w Stalowej Woli

Wieśka K
1 rok temu
Reply to  Dzikowiak.

Galeryjka chyba Kilka sklepów i tyle

666
1 rok temu
Reply to  Dzikowiak.

To już lepiej w stalowej zburzyć. Tu będziecie mieć wszystko.

Gosc
1 rok temu
Reply to  Dzikowiak.

Nie ma niedziel handlowych a wtedy galerie sie wypelnialy ludzmi.Teraz dopoki tak bedzie nie bedzie ozywienia.Poza tym drozyzna i wojna w Ukrainie nie sprzyjaja rozszerxanou czegokolwiek.Duzo sieci i allepow sie zwija.

Gosc
1 rok temu
Reply to  Dzikowiak.

Podobno stoi na dzialce prywatnej i za dzierzawe tej dzialki wlasciciel galerii płaci krocie . Nie chcial sprzedać dzialki bo woli trzymac reke na kasie i galerian w szachu. Oby u nas tak kogos nie wyrolowali .

Jan
1 rok temu
Reply to  Gosc

tak,płacą ile własciciel powie milion to milion,3 miliony to trzy,hahaha,dziecko idz sie wyśpij

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Jan

A może i milion ? Może woli brać pieniądze ciągle niż sprzedać raz i kwita. Przecież nikt nie zrezygnuje z wynajmu i nie zburzy galerii będzie płacił i płacił a ceny dzierżaw i wynajmów rosną.

Totalny upadek Tarnobrzega
1 rok temu

Galeria na miarę wartości inwestora czyli słabe to. Inwestor kpi sobie z Tarnobrzega. Kolejny park, szkoda to budować, lepiej wybudować w tym miejscu pomnik z tablicą z wizualizacją oraz napisem TU MIAŁA STAĆ GALERIA TARNOBRZEG.

Tarnobrzeżanin
1 rok temu

To jest jakaś kpina i skandal. Została wydana zgoda na zagospodarowanie tego terenu w celu budowy prawdziwej galerii (dwupoziomowej, z kinem, nowymi obiektami gastronomicznymi). Prezydent Bożek sam podkreślał, że Tarnobrzeg w końcu doczeka się miejsca gdzie będzie w pewien sposób rekreacyjnie spędzić czas. Pomijam już kwestie, że budowa obiektu ciągle się przesuwa w czasie. Jednak inwestor otrzymując zgodę na budowę umawiał się z miastem na zupełnie inny obiekt! Jeśli Prezydent ma jaja to powinien cofnąć zgodę, mieszkańcy nie potrzebują kolejnego Parku Tarnobrzeg (może w nieco bardziej rozbudowanej wersji). W dodatku marki w tym całym pasażu w większości te które w Tarnobrzegu już są (może poza PizzaHut, KFC, punktem Empik, Sinsay czy Carrefour). Co do kina to niech inwestor nie gada głupot – w Stalowej Woli, Przemyślu i Krośnie Helios jakoś działa, w Mielcu jest Multikino, o Rzeszowie to nawet nie ma co wspominać. Może po prostu trzeba było zejść trochę ze stawek za wynajem, to wówczas chętni by się znaleźli. Rossmann, Euro RTV AGD, Pepco? To są jakieś żarty? Te marki są już obecne w mieście, miało być coś nowego! Z branży gastronomicznej to można było się bardziej wysilić. PizzaHut i KFC to trochę słaba oferta dla osób które chciałby… Czytaj więcej »

Totalny upadek Tarnobrzega
1 rok temu

1000% racji, nie dało się tego lepiej opisać.

Kolejnego parku z tymi samymi markami po prostu nie potrzebujemy już w mieście – 4 rosmanana i 5 pepco – po co?

obywatel
1 rok temu

Był ogłoszenie by wielki sukces ( jak za komuny) a teraz wychodzi, że będzie taki ” miejski dom handlowy ”

Zresztą realnie patrząc z uwagi na odpływ mieszkańców ( ubytek ludności) to inwestor musiałby być IDIOTĄ aby budować ” galerię z kinem ” !
Siła nabywcza mieszkanców miasta jest delikatnie pisząc LICHA i MARNA a ewentualną oligarchia ( z urzędu, mafii spółdzielczej , milicja, pt kuratora i kasta nominowana przez pisowców ) z zarobkami ekstra TO ZA MAŁO aby to mogło na siebie zarabiać ????

Na pocieszenie dla baranów , owiec i osłów z TBG ( wierzących w propagandę) to to , że będą KIBLE ( chyba też płatne) i PARKINGI ( też ponoć płatne)
– a reszta to już w Tbg JEST i co najwyżej zmieni lokalizacja przeprowadzając się do nowego DoMU Handlowego ????

dadada
1 rok temu

Jak jestes taki mocny i wiesz ze ekonomicznie by ci sie to oplacalo to moze ty wybuduj Galerie w tym grajdole.Bedziesz trzepal kase.W tym grajdole Tarnobrzeskim Wielowiejskim to co najwyżej centrum odzieży używanej miałoby sens.Takie z windami,schodami ruchomymi i podziemnym parkingiem hahahhaha dla wózków na ciuchy.

Belzebub
1 rok temu

Zapomniales policzyc sklepow -Biedronka I Zabka.!!

Paweł
1 rok temu

Zapomniałeś wspomnieć że jeszcze placówka banku PKO będzie 🙂 🙂 🙂

Ada
1 rok temu

Jeszcze może być KIK, bo jest tylko jeden:)

John
1 rok temu

Obudź się człowieku, to miasto idzie na dno. Podwyżki i nagrody były co roku? Sprawdź to, jak były to znaczy, że zadanie wykonane.

Pytanie
1 rok temu
Reply to  John

Były te podwyżki czy nie Bo premie to były na pewno

Meta
1 rok temu
Reply to  Pytanie

Były

Zegarmistrz
1 rok temu
Reply to  John

nie narzekaj bo Sołtys obiecał, że w tym roku będzie więcej potańcówek nieopodal mojego zakładu

Gosc
1 rok temu
Reply to  Zegarmistrz

Potancowek to akurat nie ma i w tym widze upadek miasta . Kiedys bylo po kilka dziennie w lokalach i zwyklych salach.Teraz cisza i tylko raj dla starych. Kościoły,apteki i przychodnie oraz markety -maja wiec starsi wszystko co im do życia potrzebne a młodzi smutne życie.

GrubaZośka
1 rok temu
Reply to  Zegarmistrz

O to super na pewno przyjdę

Janusz
1 rok temu
Reply to  GrubaZośka

Gruba Zosiu dobrze wiesz, że wszyscy etatowi urzędnicy niezależnie od masy własnej mają odgórny prikaz stawienia się na placu czerwonym więc twoja obecność jest obowiązkowa, a nie dobrowolna jak tu dzielnie agitujesz.

Big
1 rok temu

Teren prywatny ,kasa prywatna a tu znalazł się genius z minionej epoki co chc decydować co na nie swoim i nie za swoje ma powstać.Ty się chyba że ścianą zderzyłeś że takie popierdułki piszesz..Resztę dopisał celebryta tego forum niejaki Obywatel

As
1 rok temu

Ta super naprawdę super pomysły. Za cofnięcie zgody na budowę inwestor natychmiast poleci do sądu. Sąd zasądzi milionowe odszkodowanie, które zapłacimy my wszyscy. Widać tylko takie firmy chciały otworzyć w naszym mieście swoje sklepy. Stąd pewnie okrojona wielkość bo na więcej chętnych zabrakło. Zapewniam Cię ,że o tej galerii zostały powiadomione wszystkie liczące się marki , bo taki z automatu jest system rekrutacji .Zajmują się tym wyspecjalizowane firmy. Cieszmy się tym ,że w końcu coś powstanie,. Pomysły typu miasto miałoby dyktować inwestorowi jakie firmy mogą być to już niezły kosmos

Do As
1 rok temu
Reply to  As

As nie pisz w sobotę bo będziesz zmęczony w poniedziałek w pracy.
A Twoja praca wymaga ciągłej koncentracji przy tworzeniu manipulacji

As drugi
1 rok temu
Reply to  As

To nie było cofnięcie pozwolenia a jego Iana Gdyby prezydent nie zmieniło pozwolenia to pozwolenie na budowę galerii wygasa Nie wprowadzaj fermentu o karach umownych
Prezydent nie zawarł żadnej umowy tylko wydał decyzję pozwolenie na budowę galerii
Taki jesteś As poinformowany a.udajesz asystenta Bożka

Wieslaw
1 rok temu

Niech będzie pasaż Przynajmniej teren uporządkują Lepsza łąka po pas Nic tylko krowy na wypas wypuścić

Tarnobrzezanin
1 rok temu

Pełna zgoda Tarnobrzezanie powinni rozliczy i powiedzieć prezydentowi Bożkowi że ponosi winę za zaoranie miasta
Przecież dobrze znał stan miasta i zobowiązał się go uzdrowić A teraz wszyscy winni tylko on prezydent nic nie może.
Prezydent nie zadał egzinu do następnej klasy bo z zarządzania dwója

Playboy
1 rok temu
Reply to  Tarnobrzezanin

Prezydent jak Prezydent ale ci jego doradcy to poziom CKM-u

Gosc
1 rok temu
Reply to  Playboy

Nikt nie chce nic robic tylko wygrać wybory i sie ustawić wraz z grupą przyjaciół i rodziny.

Janusz
1 rok temu
Reply to  Playboy

kupił bym taki kalendarz z urzędniczkami w stroju Ewy

adam
1 rok temu
Reply to  Janusz

Czy aby na pewno wszystkich ?

Media Expert
1 rok temu
Reply to  Janusz

nie zapominaj o Ocicankach!

obywatel
1 rok temu
Reply to  Tarnobrzezanin

I uzdrowił , czemu się przypierd???? do belfra – stabilizację przez zadlużenie , bierze z kumplami kredyt na spłatę poprzedniego kredytu i wykup obligacji ???
Mistrzostwo świata w krętactwie jakiego jeszcze nie było w tej poskomunistycznej mieścinie !

Pytanie do prezydenta
1 rok temu

Dlaczego prezydent nie wypowiada się w temacie.
Zmienił już pozwolenie na budowę pasażu w miejsce galerii.
U nas wszystko po cichu.
Sukcesy ogłaszają się z hukiem
A takie sprawy zleca inwestorowi który nawet nie zająknął się co ze zmianą pozwolenia.
Władza decyduje ale ogłasza z opóźnieniem.
To takie na poziomie pierwszej klasy.

dadada
1 rok temu

Jak jestes taki mocny i wiesz ze ekonomicznie by ci sie to oplacalo to moze ty wybuduj Galerie w tym grajdole.Bedziesz trzepal kase.W tym grajdole Tarnobrzeskim Wielowiejskim to co najwyżej centrum odzieży używanej miałoby sens.Takie z windami,schodami ruchomymi i podziemnym parkingiem hahahhaha dla wózków na ciuchy.

Gosc
1 rok temu
Reply to  dadada

A moze by tak na razie nic nie budować tylko zadbac o zielen zeby trochę odswiezyla powietrze .Broń Boże nie robic nic betonowego tylko jakies ławki bylo by cos dla oddechu.

Zegarmistrz
1 rok temu

Prezydent ma „wybitnych doradców” w osobach naczelników i szeregowych urzędników skoro wystawiają go na śmieszność chociażby w takich kwestiach jak potańcówka na placu czerwonym.

Gosc
1 rok temu
Reply to  Zegarmistrz

Zaden prezydent nie byl i nie bedzie dobry bo dziala w ukladzie.Musi robic to na co mu pozwola .Musialby wykazac sie niezwykla odwagą bezinteresownoscia i mądrością lecz wtedy byłby dopieto krytykowany i narazony na intrygi.Gdyby sluchal tylko wyborcow i rozsądnych doradców też bylby krytykowany bo nie wszystkim wyborcom zalezy na dobru i dobre rzadzenie tez by im sie nie podobalo. Polacy musieli kiedys kombinowac i to im zostalo.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Zegarmistrz

Jaki szef taka załoga – tylko tyle!

Sproket
1 rok temu

BRAWO, cała prawda.

adam
1 rok temu

Galeria nie byłaby może nazwana Dominikańską więc by była za bardzo świecka, bez kontroli.

Pablo
1 rok temu

Dokładnie, Pan prezydent zachowuje się jak marionetka, wystąpienia publiczne jedyne co ma opracowane na wysokim poziomie żeby ludziom zamydlać oczy!

WERONIKA
1 rok temu

Na co komu galeria w tbg! Więcej ciuchlandow trzeba!!! 99% ludzi w tbg jest biednych A bogacze jeżdżą swoimi wypasionymi furami do galerii w krakowie , w Rzeszowie

dadada
1 rok temu
Reply to  WERONIKA

…i do Stalowej Woli

Z Tbg-u
1 rok temu
Reply to  WERONIKA

Sama prawda. Na co galeria w Tarnobrzegu, małej mieścinie? Po co galeria skoro nic nowego w niej nie będzie prócz tego co już w Tarnobrzegu jest? Po co komuś kino skoro w telewizji jest mnóstwo kanałów z filmami?
Sklepy znikają z powierzchni ziemi. Jest mnóstwo niewykorzystanych lokali w mieście po sklepach. Nie wierzycie to się po mieścinie naszej przejdźcie, naocznie się przekonacie.

W tym miejscu powinien powstać parking na xxx samochodów. To jest właściwe miejsce. Oczywiście w jakiś sposób odgrodzony od pobliskich bloków.

Kiedy potrzebowałem cokolwiek zakupić, jechałem do Rzeszówka do galerii i wiecie co? Nie znajdowałem tego co potrzebuję. Dużo sklepów, towaru, ale… nic dla mnie. Znalazłem co poszukiwałem w internecie i tam dokonałem zakupu.

Gosc
1 rok temu
Reply to  WERONIKA

Nawet spore wyplaty wydadza w tychże galeriach a potem przyjezdzaja i zaciskaja pasa, pala byle czym i piora papier toaletowy.

Wyborca
1 rok temu

Dość Odszukać konferencje na której Bożek ogłaszał sukces Jaka była euforia terminy i ogłoszenie udziału Bożka w przedwsiezieciu.
Później był płot a teraz jest nic
Prezydent Stalowej Woli czy Mielca sukcesy ogłaszają jak są ewidentne.
A u nas sukces goni sukces w stylu ścianki wspinaczkowej Ledwo ukończona za ogromne pieniądze i tylko dlatego że był covid to mógł robić beż rady.

Tarnobrzeg to jednak nie ma szczęścia do prezydentow
Wybieramy przypadkowych dla których to miasto tańczy i śpiewa na placu czerwonym

odp
1 rok temu
Reply to  Wyborca

ale wybieracie i do kogo teraz pretensie sie ma
fakt wybierani sa ludzie co nie maja głowy do tego i nisza wszystko
wydaje sie im ze sa uczeni ale poziom ich nie przekracza 15 lat w tych czasach czyli 21 w

Robin
1 rok temu
Reply to  odp

Wybierają takie miernoty bo same miernoty pchają się do samorządowego koryta.
Powinno być to prawnie zakazane. Dlaczego w tej podłej demokracji na kierowanie wózkiem widłowym trzeba mieć uprawnienia a na kierowanie miastem już nie. Startuje najgorszy element i teraz mamy tego efekty.

Janusz
1 rok temu
Reply to  Robin

no ale chyba nie masz na myśli naszego lokalnego Misiewicza bo on jednak wsławił się niemałą ilością porno zdjęć co zapewne zaimponowało Prezydentowi gdy go powoływał do magistratu

Jjjbrae
1 rok temu

Szkoda gadać

rowerowy
1 rok temu

Miał być rozwój infrastruktury dróg rowerowych, jest powielanie dróg pieszo-rowerowych z kostki. Miała być obwodnica, jest opaska śródmieścia. Miała być galeria, będzie pasaż. Miała być kadencja oddłużania i rozwoju, będzie kadencja dodłużania i stagnacji.

Rumcajs
1 rok temu
Reply to  rowerowy

Nie będzie kabaretu. Będzie chór!!! Tego właśnie wymaga od nas w tym czasie społeczeństwo!

Belzebub
1 rok temu

I tak od kilku lat- czarna owca z Krosna oklamuje mieszkancow.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Belzebub

Nic ująć a dodać można mnóstwo ??

Gosc
1 rok temu
Reply to  Belzebub

Kto jest z Krosna?

Belzebub
1 rok temu
Reply to  Gosc

KON TROJANSKI!!!

TongPo
1 rok temu
Reply to  Belzebub

On ma tyle do gadania co żyd za okupacji

Robin
1 rok temu
Reply to  TongPo

Dlaczego nie ma nic do powiedzenia?! Okupacji przecież już nie ma 🙂

Łysy
1 rok temu

Niech będzie i pasaż byle by był empik

Roman
1 rok temu
Reply to  Łysy

Empik będzie też mi go brakuje a mają tam fajne książki i unikatowe czasopisma

Media Expert
1 rok temu
Reply to  Roman

będzie git jak na stoisku gazetowym pojawi się CKM

Ciekaw
1 rok temu
Reply to  Media Expert

CKM by jeszcze schodził pośród pryszczatych i emerytów. Ale nie widzę randomowego Tarnobrzeżanina idącego po aktualne wydanie „The Times” lub „Washington Post”. Nie ten rynek, nie ta klientela. Empiki zamieniły się w sklepy ze wszystkim. Płyty CD i winylowe – bardzo drogie, może na papeterii się dorobią.

Ciekaw
1 rok temu
Reply to  Roman

Empik? Zmiłuj się. Unikatowe czasopisma są, książki w cenach sugerowanych na okładce, czyli to samo co w naszych księgarniach. Przykład Krakowa: dostaniesz w Empiku prasę zagraniczną, ale książek się tam nie kupuje. Od tego jest np. Bonito.

Tomek
1 rok temu

Jakie władze taka galeria… pseudo

odp
1 rok temu
Reply to  Tomek

jak to wszystko ma wygladac tak samo jak za kadencji bozka to lepiej nic nie budowac tylko buzyc bo do wszystkiego w tym miescie sa pretensie (pkp drogi polcar itp} wiec mie ruszam juz tych tematów co powstanie a co nie bo i tak głowa boli od tych mydlenia oczów biednych polaków

fach
1 rok temu

Ufff, już myślałem że to szpetne ogrodzenie będzie stało bez potrzeby kolejny rok albo i więcej 🙂 Co do nowej wersji inwestycji może i mało ambitna, ale lepszy deptak ze sklepami niż łąka z psimi gownami. Sądzę, że mimo zredukowania i tak będzie to wyglądało ładniej niż czarne pudła na riwierze 😉

Z Tbg-u
1 rok temu
Reply to  fach

Będzie dookoła następna kostkoza/betonoza.

fach
1 rok temu
Reply to  Z Tbg-u

Teren prywatny, więc właściciel może zbudować cokolwiek na co uzyska zgodę. Gmina mogła odkupić i inaczej zagospodarować ten teren, ale były ważniejsze wydatki 🙂 Poza tym spójrzmy szerzej na okolicę skrzyżowania ulic Sikorskiego i Sienkiewicza. Dwie puste hale, kilka niskich budynków handlowych z parkingami, kilka domów jednorodzinych, jeden gmach z cegły ze skwerem, długi trawnik przy ul. Orzeszkowej, kilka wieżowców i łąka. W uproszczeniu pomieszanie funkcji i kształtu, na dodatek z architekturą niezbyt wysokich lotów. Także nie ma co wybrzydzać 😉

fach
1 rok temu
Reply to  fach

Kształtów, nie kształtu.

Hilary
1 rok temu
Reply to  fach

Nie dwie puste hale tylko jedna i nie kilka domów tylko jeden dom i przedszkole.

fach
1 rok temu
Reply to  Hilary

Racja, sprawdziłem i zgadza się. Wczoraj wieczorem wymieniłem z pamięci, stąd te pomyłki. Ale to nie zmienia istoty rzeczy – pomieszanie funkcji i kształtów pozostaje 🙂 Ani dowtown z wieżowcami, ani centrum z gmachami, ani starego miasta z kamienicami tam nie będzie 😉

z Tbg-u
1 rok temu
Reply to  fach

Jeden właściciel może budować wg. widzimisię, drugi i następni tak samo i powoli, powoli pozbędziemy się zieleni w miejscach gdzie jest potrzebna czyli tam, gdzie przebywają ludzie i jeździ mnóstwo samochodów.
Do funkcjonowania organizmu ludzkiego niezbędne jest świeże powietrze.

Gosc
1 rok temu
Reply to  z Tbg-u

To prawda. Nigdzie w Europie nie umieta tyle ludzi na choroby sercowo-naczyniowe co w Polsce, bo dwa raxy tyle. To „zasluga” w duzym stopniu zanieczyszczonego powietrza!

obywatel
1 rok temu
Reply to  z Tbg-u

A pamiętasz waść sprawę budowy masztu w ZAKRZOWIE ???
Dla przypomnienia – decyduje właściciel – inwestor a zastanym obowiązkiem jest TYLKO wydanie e zgody ( jeśli jest zgodna z prawem)?

fach
1 rok temu
Reply to  z Tbg-u

To tak. Po pierwsze chyba pomyliło się Panu centrum miasta z miejskimi terenami zielonymi lub wsią. Po drugie w Tarnobrzegu nawet w centralnych osiedlach zieleni jest dość dużo. Po trzecie póki co nie ma technologii budowania budynków z żywych roślin, np. filarów z pni rosnących drzew, więc jak ludzie mają budować domy, sklepy, biura itd? Chyba że zabroniłby Pan lub ograniczył budowę nowych budynków, żeby zachować zieleń 🙂 Ogólnie rzecz biorąc przesada nie jest dobra w żadną stronę 😉

Nie zrozumiał?
1 rok temu
Reply to  fach

„Po trzecie póki co nie ma technologii budowania budynków z żywych roślin, np. filarów z pni rosnących drzew, więc jak ludzie mają budować domy, sklepy, biura itd?”

Budować trzeba, ale chodzi o otoczenie budynków. Powinno być jak najwięcej zieleni, drzew wokół czy między budynkami.

fach
1 rok temu

Napisano: „Jeden właściciel może budować wg. widzimisię, drugi i następni tak samo i powoli, powoli pozbędziemy się zieleni”. Zieleni w otoczeniu budynków nie buduje się, tylko się ją pozostawia, sadzi lub sieje. Proszę więc nie dziwić się że źle zrozumiałem, skoro napisano wyraźnie o budowie 🙂 Natomiast co do urządzania zieleni, to trawniki jak najbardziej, ale krzewy i drzewa są problematyczne. Krzewy wymagają dość dużo pielęgnacji i zagraża im sporo szkodników. Drzewa z kolei wolno rosną, mają rozbudowany system korzeniowy, który wymaga dostępu do wód gruntowych oraz niszczy blisko położone chodniki itp., wymagają sprzątania spadających z nich kwiatów, owoców, nasion i liści oraz stanowią zagrożenie przy wichurach i nawałnicach. Przy okazji ile drzew i krzewów Pan uprawia? 😉

Galerian
1 rok temu

A z tymi filarami z rosnących drzew do przecież załatwiło by robotę. Najpierw wybudowali by parterową część a za 15 lat jak drzewa by odrosły i parter na wysokość 1 piętra podniosły to dobudowało by się parter i tak co kilkanaście lat jedno pięterko. Po 30 latach mielibyśmy 30 piętrową galerię której STW mogła by nam pozazdrościć.

fach
1 rok temu

Rozumiem, że nie ma Pan już więcej uwag, a odpowiedź na moje ostatnie pytanie brzmi: 0 🙂

Esteta
1 rok temu
Reply to  Z Tbg-u

I mnóstwo lamp oświetleniowych na parkingu

Piotrek
1 rok temu
Reply to  Z Tbg-u

Wpierw powinieneś oprotestować skwer przy ul. Kopernika.

comment image

Tamta kostkoza nic nie wnosi, nawet budki z lodami tam nie ma w lecie. Utwardzenie terenu przy pasażu będzie wiązało się przynajmniej ze sklepami i miejscami pracy.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Piotrek

A ile drzew i krzewów wycięli pod tą pierd??? Inwestycje ???

Julek
1 rok temu
Reply to  obywatel

Wycinają wszędzie i mnóstwo. Bez inwestycji. Wracam dziś z pracy a tu pod blokiem kolejne wierzby wycięte i to w okresie kiedy tego robić nie wolno. Uwędzimy się w tych blokach jak frytki na patelni.

ach ci projektanci
1 rok temu
Reply to  Piotrek

trzeci z prawej to na pewno szef robot a którys z tych 2 z prawej to projektant. No to juz wiemy kto tu w mieście tak wszystko pie..i i zawsze wychodzi tak marnie. Ten skwer akurat jest jednym z lepszych, bo płyty są ładne położone, natomiast betonoza wzięła górę, brak żywopłotów. Czyli jednak słabo w ogólnej ocenie

Tomasz
1 rok temu

A można było postawić cudowny park dla mieszkańców, z boiskami do gry, ze skate parkiem, kortami tenisowymi, trasą gokartową etc

z Tbg-u
1 rok temu
Reply to  Tomasz

Sorry, ale to miejsce pod galerię nijak się ma do takiego pomysłu.

Meloradio w Tarnobrzegu !
1 rok temu

W mediach tarnobrzeskich informacja o pojawieniu się meloradia 28 lutego została kompletnie zbojkotowana, nikt o tym nie chce pisać, nikt nie udostepnia wpisu, normalnie jak w zaklętym kręgu! A jednak nadaje i ma się świetnie. Na 99,1FM można słuchać, polecam, fajna muzyka, ciekawy program!
comment image

wrzos
1 rok temu

DO DEKADA SPIER….. CWOKU Z TEJ STRONY DO SWOJEGO ALUMINIOWEGO GRAJDOLA POD TYTULEM PLAWO !!!

wrzos
1 rok temu

MOCNE ROZCZAROWANIE TARNOBRZEZAN TA DECYZJA PRZEZ INWESTORA TYLE LAT OBIECALI GALERIE I NAGLE ZMIENILI ZDANIE? DZIWNE? NIECH NIE OPOWIADAJA GLUPOT ZE TERAZ W POLSCE GALERII SIE NIE BUDUJE ! ALE I TAK WYJDZIEMY NA PLUS NA OS. CENTRUM OBIEKT BEDZIE MIAL PONAD 11 TYS. POWIERZCHNI HANDLOWEJ A NA MOKRZYSZOWIE CENTRUM HANDLOWE MA MIEC PONAD 13 TYS,M2 PLUS LEROY MERLIN OK. 8 TYS M2 POWIERZCHNI WIEC WSZYSTKO RAZEM BEDZIE MIALO PONAD 30 TYS.M2 WIEC WIECEJ NIZ W PLAWIE Z MOLIWOSCIA W PRZYSZLOSCI DOBUDOWY KINA, WIEC KONIEC KONCOW TAK ZLE NIE BEDZIE!

ZIUTA
1 rok temu
Reply to  wrzos

Może będzie może nie będzie W tbg wszystko jest ,,na dwoje babka wróżyła,,

Jan
1 rok temu

Miala byc galeria na miejscu Polmozbytu,teraz sypie się kolejny projekt. Co w tym miescie się dzieje?

Media Expert
1 rok temu
Reply to  Jan

cierpliwości !!! tam na razie jest ściernisko ale będzie San Francisco

ryzy
1 rok temu

najbardziej trafna inwestycja w tym miasteczku jest park przemyslowo technologiczny

bruno z jajami
1 rok temu
Reply to  ryzy

tak z pewnoscia

Belzebub
1 rok temu
Reply to  ryzy

A moim zdaniem,- POMNIK – BARTOSZA GLOWACKIEGO.!!

Gosc
1 rok temu
Reply to  Belzebub

Szpital i sąd.Są nowoczesne i duze ale nikt tego nie docenia.

Roman
1 rok temu
Reply to  Belzebub

Bartosz to jest gość nawet Niemcy w 39 robili sobie zdjęcia na jego tle

odp
1 rok temu
Reply to  ryzy

a moim jest sąd najwyzy budynek w miescie a do reszty sie nie wypowiem

Kierownik
1 rok temu
Reply to  odp

Najwyższa jest wieża ciśnień

Roman
1 rok temu
Reply to  ryzy

Firmy tam są

Dzikowiak.
1 rok temu

W tym miejscu zbudować dom publiczny. Myślę że ta inwestycja miejska zarabiałaby na siebie.

Dupcyngiel
1 rok temu
Reply to  Dzikowiak.

Nie przejdzie. Ksiądz i radni nie udzielą zgody

Janusz
1 rok temu
Reply to  Dupcyngiel

udzielą jak dostaną gratisowe wejściówki

obywatel
1 rok temu
Reply to  Dupcyngiel

Pierwsi z tego skorzystają i cena nie będzie dla nich grać roli ???
Kasyno niebawem będzie i jeszcze tego im brakuje !!!!

Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  obywatel

Najważniejsza decyzje rady 3 punkty kasyna.
Zrobili to dla siebie bo tylko oni.maja stała miesięczna dietę

Robin
1 rok temu
Reply to  Dzikowiak.

A ja myślałem że juz mamy kilka tylko tablice pozmieniać. Dwa nawet na przeciwko siebie 😉

Maryjan
1 rok temu

W Tbg nic nie ma i NIC nie będzie, żałuję że tu mieszkam

z Tbg-u
1 rok temu
Reply to  Maryjan

Jest, tylko prawie wszystko za co się wezmą to niedopracowane, nie według potrzeb i myśli ludu tarnobrzeskiego.

wojtek potancówka
1 rok temu
Reply to  z Tbg-u

A wy myślicie że tak łatwo przerobić galerię na GS ?? Nasz specjalista od inwestycji i fotografii weselnej musiał sie mocno napracować.

Big
1 rok temu
Reply to  Maryjan

Świąt czeka Jest Las Palmas , Las Vegas, Las Kabacki i inne Lasy gdzie wszystko jest i do tego czekają na Ciebie

Media Expert
1 rok temu
Reply to  Maryjan

a co cię wstrzymuje przed przeprowadzką do Stalowej Woli?

Obatelka
1 rok temu

Kilka budynków dość dużych i w atrakcyjnych miejscach niszczeje a ciągle chce się budować nowe. Chyba po to aby inwestor dobrze zarobił dostał zapłatę i różne dopłaty
i dofinansowania no i żeby to był „odpowiedni” człowiek , wybrany przez „odpowiednich „.

Nie chcemy pasażu!
1 rok temu

Ja nie chcę żadnego pasażu handlowego w tym miejscu. Ja chciałbym tam widzieć piękny park technologiczny, z placami zabaw, deptakiem, fontanną podłogową jak w Gorzycach czy Nowej Dębie, albo coś na wzór rynku w Rozwadowie. Tego chcieliby mieszkańcy w tym centralnym miejscu miasta, tego brakuje, bo plac Głowackiego nie spełnia swojej funkcji i nie będzie spełniał, tam to nigdy nie powstanie, więc gdzieś powinno powstać coś tak ładnego. Aktualnie jedynie nad jeziorem można cos pooglądać, ale jezioro jest 4 miesiące w roku, a reszta?

Zegar-mistrz
1 rok temu

Zegar włączony do wyborów zostało 12 miesięcy. Wojtek potańcówka i Misiewicz niech przygotują duże kartonowe pudełka

Janusz
1 rok temu
Reply to  Zegar-mistrz

Misiewicz zapewne wróci do CKM-u

Gosc
1 rok temu

No i jest bardzo daleko . z malym dzieckiem czy starsza osoba tylko samochodem. To cala wyprawa.

Robin
1 rok temu

Po parku koło zamku nie ma kto chodzić a ty byś chciała kolejny. Co wy ludziska piszecie?
MIAŁA BYĆ GALERIA NIECH INWESTOR DOTRZYMA SŁOWA A JAK NIE NIECH CZEKA KOLEJNE 11 LAT.
Teraz pewnie wychodzi z założenia że jak obok miasto pozwoliło postawić bude z telewizorami to co ja się będę wysilał. Jak prywaciaż z Mielca wyruchał miasto z dworcem PKS. Miał być dworzec autobusowy i sklepy a są sklepy i przystanek dworcowy. To ja wyrucham miasto z galerią. Miała być galeria a będzie kolejna buda zwaną PASAŻEM. Czy nie tak panie inwestorze?!

Maryjan
1 rok temu

Proszę niech organ odpowiedzialny za wydanie pozwolenia na budowę cofnie ten dokument, inwestor nie wywiązuje się z deklarowanych inwestycji. Tyle w temacie

Samuel
1 rok temu
Reply to  Maryjan

To jest prywatna własnością. Właściciel może zawsze i w każdym momencie zmienia decyzję dotyczące swojej własnisci.Nie jest politykiem by taki gość ja Ty go rozluczał Kumasz .Pilnuj swojego nosa nie czyjegoś prosa.Tyle w temacie

Do Samuel
1 rok temu
Reply to  Samuel

A pozwolenie kto zmienił
?
I nie mów o właścicielu tylko o inwestorze.

Prawnik
1 rok temu
Reply to  Maryjan

Skoro inwestor ogłasza zmianę inwestycji to musiał
uzyskać zmianę decyzji pozwolenia na budowę
Kto te zgodę wydał i zmienił decyzje Organ budowlany czyli prezydent.
Gdyby inwestor nie rozpoczął inwestycji na którą mial pozwolenie czyli Galeria to pozwolenie wygasa.
Pytanie Miał prezydent udział w zmianie inwestycji czy nie miał

Prezydent oprócz wydawania decyzji winien współpracować z inwestorem.dla dora miasta.

Tak się dzieje w każdym mieście i gminie

Nostradamus
1 rok temu

Mysla perspektywicznie i galeria bedzie ale w GREBOWIE gdyz tam wkrotce po wyborach zostanie przeniesiony powiat z Tarnobziuga !!!! Obecnie w Tarnobziugu powinny byc tylko BIEDRONKI ,CIUCHOLANDY oraz targi w srody i soboty !!!!! Na takie zarzadzanie tym grajdolem to wystarczy !!!!!

Wyborca
1 rok temu
Reply to  Nostradamus

I jak rozliczyć te 5 lat rządów .
Czytam program wyborczy i co zostało nam tylko zadłużenie.

Media Expert
1 rok temu
Reply to  Wyborca

poczekaj z rozliczeniem aż ogłoszą program dni miasta bo tam szykują się dopiero gminne atrakcje

odp
1 rok temu
Reply to  Wyborca

zadłuze nie ciagnie sie od paru kadecji papy smerfów a było ich przynajmiej już 5 jeden tylko nie dotrwał do konca a ludzie pisac sie nie boja ale powiedziec i to zrobic to tak auuu czy auc

Julek
1 rok temu
Reply to  Wyborca

Niestety przyznaję że i ja oddałem głos na obecnego włodarza licząc na nową jakość i świeże myślenie. Po już prawie zakończonej kadencji widzę jaki niestety błąd popełniłem. Ludzie którymi otoczył się szef miasta splacajac zapewne dług wyborczy to jeszcze gorsza porażka. Jeśli nie potrafię np. naprawić kranu to szukam fachowca a tu sami „fachowcy”i skutki mamy takie jakie widać. Niech budują już chociaż ten ” pasaż ” bo już po drugiej stronie krzyżówki stoi od lat blaszany straszak to wystarczy. Empik, Apart itp. to samograje napewno przyciągną klientów.

Jan
1 rok temu
Reply to  Wyborca

I PONAD DWA RAZY WIĘKSZE OPŁATY ZA WYWÓZ SMIECI JAK NP.STALOWA WOLA

Wim
1 rok temu

W tym mieście nic się nie udaje, nie można zrobić nic dobrego zawsze po najmniejszej lini oporu. Lepiej już nic nie budują. Bo jak ma być taka galeria jak Dao to obciach.

walt
1 rok temu

„ja widziałem,że tak będzie…”

jadę jutro do Rzeszowa pochodzę sobie po Millenium by poczuć się jak panisko heheheh

miały być galerianki a będą pasażanki 🙂

przyznam,że mam szczery ubaw bo wielu tą galerią miało sobie wyleczyć kompleks Vivo w Stalowej i naprawdę część ludzi traktuje obecność takiej galerii niczym jakiś awans cywilizacyjny dla takich prowincjonalnych miast i miasteczek.

gall on anonim
1 rok temu
Reply to  walt

on wiedzial ale nie powiedzial zaiste prorok czy co ?

walt
1 rok temu
Reply to  gall on anonim

śmiałem się od początku,że rzeczywistość brutalnie rozjedzie oczekiwania i żadnych butików od Marksa y Spencera tu nie będzie bo kto miałby niby tu te produkty kupować ?
Tarnobrzeg to dość uboga prowincja jednak mimo wszystkich naszych ciepłych uczuć jakie mamy do naszego rodzinnego miasta.

Roman
1 rok temu

pNa prywatnym terenie inwestor wybuduje sobie co będzie chciał. rezydent nie ma nic do tego. Trochę szkoda ze to nie galeria ale wszystko będzie lepsze niż obecnie!

odp
1 rok temu
Reply to  Roman

ale moze być ze byle co zostanie wybudowane i bedzie cieszyc
albo trafiona inwestycja co bedzie miasto zadłuzało ale jest takich sporo (nie bede ich wymieniał bo za nie długo bedzie słychac o ich upadłości ) a kto się do tej winy przyzna (db)

icek
1 rok temu
Reply to  Roman

Niż ten płot na pewno

adam
1 rok temu

Dlaczego akurat Dominikański? Czy to wymóg naszych czasów nadawanie takich nazw?

Janusz
1 rok temu
Reply to  adam

zważywszy na fakt, że obok jest już Media Expert to pasowało by w ramach dobrosąsiedzkiego handlu nazwać nowy obiekt GALERIA CLEO.

Józiek
1 rok temu

A po co w Tarnobrzegu duża galeria? Szkoda trochę tego kina, ale parking podziemny będzie i to jest duży plus.

icek
1 rok temu
Reply to  Józiek

Tak tak parking to super sprawa tylko nie w Tarnobrzegu i nie dla wszystakich, przypominam jesienią za płotem auto rozebrali bez mała na elementy pierwsze, natomiast w ubiegłym tygodniu zniszczyli kolejne auto na parkingu obok płotu, aż strach pomyśleć o parkingu podziemnym i co tam się będzie działo

50cent
1 rok temu

miałbym wielką prośbę do decydentów aby na otwarciu tarnobrzeskiej galerii wystąpiła CLEO!

Media Expert
1 rok temu
Reply to  50cent

bądź spokojny już Misiewicz to załatwi!

Pablo
1 rok temu

Sprzedali plac, pieniądze pewnie znikneły wraz z pierwszorzędnym projektem, a teraz po kosztach tną budowę bo mają niezbędne pozwolenia na rozpoczęcie budowy. Robią co chcą w biały dzień…

Postaw mi kawę na buycoffee.to
144
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content