Jaki jest najnowszy Android? Przedstawiamy numer 13

Co mają do zaoferowania najlepsze telefony z aparatami? W ostatnich latach producenci pracowali niestrudzenie, aby opracować telefony z większą liczbą obiektywów, większych czujników i ulepszeń napędzanych przez AI, które pomagają produkować ostrzejsze, bardziej żywe obrazy.

Android 13 pomaga zapewnić, że Twoje urządzenia są wyjątkowe dla Ciebie – na Twoich warunkach. Istnieje wiele powodów, aby pokochać Android 13, ale oto nasze najlepsze:

Spersonalizowany do Ciebie. Android 13 jest wyposażony w ulepszony wygląd i styl, który opiera się na Material You. Możesz dostosować aplikacje spoza Google, aby dopasować motyw tapety i kolory telefonu, dzięki czemu ekran główny jest bardziej spójny i unikalny dla Twojego stylu sklepelectrogsm.pl

Opcja wielu języków. Dla wielu użytkowników Androida, którzy mówią w więcej niż jednym języku, dodano najważniejszą żądaną funkcję. Można przypisać konkretne języki do poszczególnych aplikacji, dzięki czemu można zachować swój system telefonu w jednym języku, a każda z aplikacji w innym języku.

Zaktualizowany odtwarzacz multimediów. Dostosowuje swój wygląd i sposób działania w zależności od słuchanej muzyki lub podcastu. Na przykład, gdy słuchasz muzyki, odtwarzacz multimediów wyświetla okładki albumów i ma pasek odtwarzania, który tańczy w miarę postępu w utworze. Działa to nawet w przypadku mediów odtwarzanych przez Chrome.

Tryb bedtime. Twoje dobre samopoczucie było ważnym tematem dla Androida – a uzyskanie odpowiedniej ilości snu jest kluczowe! Android 13 pozwala na dalsze dostosowanie trybu Bedtime z przyciemnianiem tapety i ciemnym motywem. Te opcje ekranu pomogą Twoim oczom dostosować się do ciemności, gdy masz zamiar iść do łóżka – i wrócić do snu, jeśli obudzisz się i sprawdzisz swój telefon w środku nocy.

Zapobiegaj niepożądanemu dostępowi do schowka. Jeśli skopiujesz na swoje urządzenie wrażliwe dane, takie jak adres e-mail, numer telefonu lub dane logowania, Android automatycznie wyczyści historię schowka po pewnym czasie.

Kontrola powiadomień. Android 13 pomaga utrzymać powiadomienia pod kontrolą i upewnia się, że otrzymujesz tylko te powiadomienia, o które prosisz. Aplikacje, które pobierasz, będą teraz wymagały Twojej wyraźnej zgody na wysyłanie powiadomień, zamiast domyślnego zezwolenia na wysyłanie powiadomień.

Lepsza współpraca urządzeń. Poczuj się, jakbyś był w samym środku akcji dzięki funkcji Spatial Audio. W obsługiwanych słuchawkach, które umożliwiają śledzenie głowy, funkcja Spatial Audio przesuwa źródło dźwięku, aby dostosować się do tego, jak obracasz głowę, zapewniając bardziej wciągające wrażenia słuchowe na telefonie lub tablecie z systemem Android.

Bluetooth Low Energy (LE) Audio. Nowy standard audio Bluetooth, który powoduje mniejsze opóźnienia niż klasyczne audio. Pozwala to usłyszeć dźwięk, który jest lepiej zsynchronizowany ze źródłem dźwięku, zmniejszając opóźnienia. Dzięki Bluetooth Low Energy (LE) Audio możesz także cieszyć się ulepszoną jakością dźwięku i rozgłaszać dźwięk do wielu urządzeń jednocześnie.

Android 13 jest pełen tych i wielu innych funkcji, takich jak obsługa wideo HDR w aplikacjach aparatów innych firm, zaktualizowany przełącznik wyjść multimedialnych, wyświetlacze Braille’a dla Talkback i wiele innych. I wychodzi poza telefon, aby dać Ci połączony zestaw doświadczeń w innych urządzeniach, takich jak tablety i laptopy.

artykuł sponsorowany

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content