25.03 (sobota) Zmagania pływackie w ramach zakończenia sezonu morsowania

BodyMors Tarnobrzeg zaprasza do udziału w zmaganiach pływackich na Jeziorze Tarnobrzeskim, które odbędą się w ramach zakończenia sezonu morsowania. Wydarzenie zaplanowano na sobotę 25 marca br.

Zmagania Pływackie odbędą się na specjalnie przygotowanym torze o dystansie ok 300 metrów, zlokalizowanym przy siedzibie Klubu – ul. Żeglarska. Po zakończonych zawodach wręczone zostaną pamiątkowe medale, a następnie wszyscy uczestnicy zaproszeni zostaną do wspólnej kąpieli, wieńczącej Sezon Morsowy 2022/2023.

Tak jak w przypadku poprzednich inicjatyw Klubu BodyMors Tarnobrzeg, wydarzenie to będzie miało również charakter charytatywny. Podczas Zmagań Pływackich przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na rzecz Zosi – wieloletniej przyjaciółki Klubu, u której zdiagnozowano stwardnienie rozsiane. Ponadto w trakcie Zmagań Pływackich oraz Oficjalnego Zakończenia Sezonu Morsowego nad Jeziorem Tarnobrzeskim utworzony zostanie Punkt rejestracyjny DKMS.

Początek imprezy planowany jest na godzinę 11:30 i rozpocznie się przywitaniem uczestników, zaś zakończy się wspólną kąpielą ok. godziny 14:00.

Zmagania Pływackie na Jeziorze Tarnobrzeskim oraz Oficjalne Zakończenie Sezonu Morsowego to kolejne, organizowane przez Klub Sportowy BodyMors wydarzenie sportowo – rekreacyjne, mające na celu promocję zdrowego stylu życia oraz kąpieli w zimnej wodzie jako ważnego i skutecznego elementu profilaktyki zdrowotnej.

info: BodyMors

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robin
2 miesięcy temu

Będzie Darek i Moniczka ? 😉

Mieszkaniec
2 miesięcy temu
Reply to  Robin

Jak będą robić zdjęcia to i Bożek będzie w pierwszym szeregu

Odyniec
2 miesięcy temu

Nie martwta się, że odeszła zima i kończą się wasze wygłupy.
Zaraz nadejdą upały i możecie zorganizować bieg w futrach wokół jeziora przy 40 stopniowym upale

dyskryminacja ciepłej wody!
2 miesięcy temu

Nie wiem dlaczego redakcja nie chciała pokazać jak wczoraj spędziłem 2 godziny w ciepłej wodzie w wannie. A zamiast tego pokazali jakiegoś gościa co siedział w lodowatej? To jest dyskryminacja. Teraz znowu będą pokazywać morsów, a jak przyjdzie lato to nie pokażą jak dobrze pływam w ciepłej wodzie. Te proporcje powinny się zmienić!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content