06.04 (czwartek) Miejskie Śniadanie Wielkanocne

Prezydent Miasta Tarnobrzega i Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu serdecznie zapraszają mieszkańców na tradycyjne Śniadanie Wielkanocne. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 6 kwietnia br., o godzinie 12:30 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich mieszkańców Tarnobrzega, w szczególności do osób samotnych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, ale także do osób, które pragną spędzić ten czas we wspólnym gronie.

Na tradycyjnym stole wielkanocnym na uczestników czekać będą świąteczne potrawy. Organizatorzy przygotują m. in. żurek z kiełbasą i jajkiem, białą kiełbasę pieczoną z cebulką, koreczki śledziowe. Nie zabraknie także słodkich ciast.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji POLKAR zorganizuje specjalne kursy autobusów, którymi wszyscy chętni będą mogli bezpłatnie dojechać na spotkanie, jak i z niego wrócić do domu. Rozkład jazdy autobusów dostępny jest poniżej.

Współorganizatorami wydarzenia są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu, Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Urząd Miasta Tarnobrzega.

specjalne kursy autobusów_ILq33V

info: UM Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robin
2 miesięcy temu

To prezydenta Bożka, dyrektora MOPRu i kilku lansowiczów nie stać na prywatne śniadanie świąteczne ?! A jak już jesteśmy w tematyce świąt to ja mam taką prośbę. Jeśli w ten Świąteczny czas staniecie pod KRZYŻEM może z przypadku, może dla lansu. PROSZĘ PRZEMYŚLEĆ DLACZEGO I JAKIE WIELKIE ZŁO SWOIM DZIAŁANIEM WYRZĄDZACIE NASZEMU WSPÓLNEMU DOMOWI JAKIM JEST TARNOBRZEG.

Urzędnik
1 miesiąc temu
Reply to  Robin

Przeczytaj tytuł ze zrozumieniem: to jest MIEJSKIE śniadanie wielkanocne. Ty też możesz przyjść. Poza tym jakie zło i jaka to ci się krzywda dzieje? Miasto się rozwija a inwestycje ruszyły z kopyta jak nigdy dotąd. Trzeba mieć klapki na oczach aby tego nie widzieć.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

Najwyraźniej oprócz was w urzędzie i członków z komitetu KOZ ( razem z Tarnobrzega) reszta jest ŚLEPA ???
Inwestycje ruszyły z kopyta ??? Ha, ha, ha – na kredyt i koszt mieszkanców którzy będą spłacać odsetki od kredytów, pożyczek i wykupu obligacji ????
Ten wpis przedstawia WAS i wasze poglądy nieudaczników – chcecie wziąść w tym roku kredyt na splatę kredytów i wykup obligacji ( czyli pożyczek) a ty tu pierd??? O ROZWOJU ???

Można powiedzieć , że to ” śniadanie” jest też NA KREDYT ???

Robin
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

NIE NAZYWAJ REMONTU DRÓG INWESTYCJAMI bo cię kiedyś zamkną w psychiatryku 🙂 No chyba że cię będzie chronić tarnobrzeska kasta urzednicza .

Grzegorz
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

Jakie to sniadanie wielkanocne????
Sniadanie wielkanocne jest po Wielkiej Nocy czyli w niedzielę!!!
A to co robią władze to tylko lans i uspokojenie sumienia!!!
Jak chcą aby ci ludzie biedni nie czuli się samotni to niech to sniadanie zorganizują we Wielka Niedzielę!!!

obywatel
2 miesięcy temu

O ???
Coś nowego ??
Wielkanoc to w tym roku mamy 6 kwietnia ???
Pojeb????? już wszystkich w tym urzędzie – profanacja kolejna świąt .

To może biskup i lokalni księża przy okazji poświęcą koszyki świąteczne też w czwartek ???
Można hurtowo w holu lub na boisku !

Chyba że dzisiaj mamy 1 kwietnia i to jaja !

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Obywatelu doceń proszę to że dzieki działaniom Pana Prezydenta i jego wspołpracowników każdego roku kadencji coraz wiecej Tarnobrzeżan przychodzi na to Śniadanie

Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Przychodzi z biedy czy z nudów?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Miasto bogate patrząc na to jak wynagradza ELITĘ urzędniczą w mieście to i bez wątpienia z nudów tylko przychodzi !!!

Jak widać Julcia Cezia wyleczyli i wraca do korzeni – bolszewickiej propagandy, lansu i bezgranicznego uwielbienia belfra !!!?
Najwyraźniej julcio – oryginał został w urzędzie doceniony ??

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Przychodzi z biedy a nie z bogactwa a to jest smutne . A nie lepiej zrobić jakieś paczki i rozdać tym biednym niż tracić kasę na kelnerów i fundowania żarcia też elicie urzędniczej bez tego prymitywnego lansu pod otoczką dobroczynności ??? Ten kit wciskaj ciemnocie !!!! O ile byłyby pojemniejsze te paczki z żywnością dla tych ubogich bez wynajmowania kateringu za który i tak płacą wszyscy mieszkańcy miasta ??? Obłudą, ohyda bez granic !!! A co do sołtysa to czy oddał już wszystkim bezprawnie pobraną kasę , pobraną nielegalnie ( bezprawnie) związane z opłatami na cmentarzu komunalnym w Tbg,??? Niechaj będzie przeklęta ziemia w której spocznie ten co takie opłaty wprowadził, wymyślił i pobierał ??? Wstyd i hańba się publicznie pokazywać z takimi ludźmi a tym bardziej fotki z takimi robić !!!! Sołtys niech się weźmie za pracę aby inwestorów dających miejsca pracy mieszkańcom ściągnąc do miasta i tym co do niego należy a nie się na kolejnej imprezie lansować , on tam jest zbędny bo po to jest MOPR w mieście ( i on wystarczy do tego) . Tłuste koty i kocice przy blasku fleszy zrobią sobie sesje zdjęciową na potrzeby promocji swoich gęb, poprawy wizerunku tylko ! A… Czytaj więcej »

Urzędnik
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Sołtys to jest w Pcimiu a Tarnobrzeg jest ok.50 tysięcznym prężnie rozwijającym się ośrodkiem miejskim

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

Raczej 40 tysięczne i z roku na rok coraz mniejsze , więc przestań pierd??? O METROPOLII !
Tu jedynie sołtys zarabia więcej niż prezydent W-wy!

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Ależ ja cały pontyfikat wielbię naszego Władcę i Pana. Takiego Prezydenta nie ma nikt.Nie wiem czy mój pomysł przejdzie w obecnych ciężkich finansowo czasach ale do dwóch fotohrafów proponiję dołożyć kamerzystę żeby dokumentował te majstersztki zarządzania.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

I tu masz rację a najlepiej aby całą dobę leciały filmiki na TVL z belfrem i przedstawiały tą tytaniczną pracę jaką wykonuje belfer a co tam niechaj ” nieudacznicy się uczą z tych okolicznych miast i wsi jak się tyra dla rozwoju miasta i przedstawia ten zajeb??? ROZWÓJ :
WITACZE, potancówki, konferencje, morsowanie , dożynki i ałiołkowanie – niechaj ciemny i ograniczony lud Tarnobrzegbrzeski patrzy i uczy się jak się zapietda?? 24 godz/ na dobę tyra ???

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Tak trzymać !! Niestety wyjeżdzam i wracam dopiero po Świętach Wielkanocnych zastępujcie mnie w tej ważnej dla miasta pracy, dbajcie o nasze Słońce Tarnobrzega bo co my żuczki bez niego poczniemy ……

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Czyli Julcia na śniadaniu nie Będzie ???

No proszę a urzędas pisze że sołtys zaprasza mieszkanców ( chyba wszystkich) miasta na halę OSiR ???
Ty wyjeżdżasz , mnie nie będzie to jeszcze jakieś 44 tysiące mieszkanców musi albo wyjechać albo zrezygnować bo gdzie wejdzie tam te ponad 44 tysiące ???

Tak dla przypomnienia ( urzędnokowi – debilowi) nie słyszałem aby ten dzień był wolny od pracy a wielu ( o 12 30 będzie w pracy – to jak mają być na śniadaniu i świętować z sołtysem ( chyba że belfer da im usprawiedliwienia ) ???

Robin
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

Ty jesteś na haju że takie głupoty wypisujesz? A może pomyliłeś Tarnobrzeg że Stalową Wolą. Nie obrażaj sołtysów. Nie jeden z nich ma większe kompetencje do sprawowaniia swojego urzędu niż Tarnobrzescy prezydenci i radni razem wzięci .

Robin
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

W PUNKT

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Zawsze dziwią mnie te śniadania i wigilię kilka dni przed .Czy to takie trudne zrobić rzeczywiście w ten konkretny dzień kiedy przypadają ? Jak ktoś z tej zasłużonej grupy nie może wtedy to niech nie przychodzi,niech go wymienia z nazwiska żeby był doceniony a ci co mogą wystarczą, bo ważna wtedy i potrzebna jest przede wszystkim obsługa.

Obatelka
1 miesiąc temu

W tym wieku ma się jeszcze duży apetyt?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
20
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content