Tarnobrzeg: Unieważniony przetarg na budowę boiska przy ul. Zwierzynieckiej. Oferty powyżej zakładanej kwoty

Władze Tarnobrzega unieważniły przetarg pn. Budowa boiska sportowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Tarnobrzegu. Złożone oferty przewyższają przewyższają kwotę, które miasto zamierzało przeznaczyć na sfinansowanie tej inwestycji.

Zadanie pn. Budowa boiska sportowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Tarnobrzegu, to pierwszy etap budowy centrum sportowego przy ul. Zwierzynieckiej. Na inwestycję tę miasto otrzymało 5 mln zł z drugiej edycji Polskiego Ładu.

Na sfinansowanie tego zadania przeznaczono 5 mln 500 tys.zł. Do przetargu stanęły trzy firmy.

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – czytamy w zawiadomieniu o unieważnieniu postępowania.

Numer oferty

Nazwa (firma) i adres wykonawcy

Cena netto/brutto

1

BELLSPORT Grzegorz Leszczyński

ul. Hutnicza 4

41-923 Bytom

5 125 724,71 zł

6 304 641,39 zł

2

Gardenia Sp.z o.o

ul. Kłobucka 13

02-699 Warszawa

5 122 311,14 zł

6 300 442,70 zł

3

INTERHALL sp.z o.o

ul. Milowicka 1F

40-312 Katowice

5 511 573, 94 zł

6 779 235,95 zł

 

Informacje z otwarcia ofert

zawiadomienie o unieważnieniu postępowania – BIP

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
57 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robin
2 miesięcy temu

Bardzo dobrze. Pieniądze przeznaczyć na centrum komunikacyjne koło dworca PKP. Przynajmniej posłuży wszystkim mieszkańcom. Sportowcy w Tarnobrzegu mają za dobre warunki a efektów i tak brak. Piłkarze awansowali na sezon więc po co im kolejne stadiony? Niech dobrze wykorzystują to co mają.

Kakadu
2 miesięcy temu
Reply to  Robin

Jest za centrum komunikacyjnym, ale czy jest wola polityczna na taką inwestycję?

odp
2 miesięcy temu
Reply to  Robin

jak tego nie wykonają to dostana kare dla tego dostali dofinasowanie na ten cel
skoro marzy ci się ładny dworzec no to musisz z swojej kieszeni 3 lub wiecej tyle dołozyć
a skoro nie nazekasz ze wszystko jest drogie to dołozysz kase z swojej kieszeni na kare za nie wykonany projekt na które miasto dostało dotacje
już jedno zostało zwalone a mowa jest o obwodnicy która kosztowała 70 mil wiec nie wiem ile czasu miasto musi znierac any odddac to kase plus kara za nie wykonaie zadania

odp
2 miesięcy temu
Reply to  odp

no to mamy bogate miasto a pan d. Bożek ma najwięcej pieniedzy aby spełniać każdego zachcianki ale nie ma mozliwości aby jedzenie staniało i aby ludzie nie głodowali w tym miescie

Gość
2 miesięcy temu

Koniec z głupimi pomysłami. W ramach ćwiczeń niech się wspinają na ściance wspinaczkowej i biegają wokół jeziora.

Łysy
2 miesięcy temu
Reply to  Gość

Twoim tokiem myślenia to w tym mieście jedyną rozrywką ma być podnoszenie kufla z piwem w knajpie a co do ścianki to akurat jest ona coraz bardziej popularna i korzystają z niej też ludzie spoza Tarnobrzega

Robin
2 miesięcy temu
Reply to  Łysy

No fakt z poza Tarnobrzega. Może prezydenci z poza Tarnobrzega zostawili by to miasto w świetym spokoju. Czas panowie na rezygnację bo już nic dobrego Tarnobrzega nie czeka za waszej kadencji. Szkoda marnować tego kolejnego roku. Może następca (kobieta?) zrobi coś dla mieszkańców a nie tylko dla „turystów” czyli amatorów kolekcji dzikowskiej i plażowiczów. Oczywiście pozwalnia też połowę urzędników ktorzy są z poza Tarnobrzega. A jeśli chodzi o centrum komunikacyjne to wszystkie miasta gdzie się mysli idą w tym kierunku więc to nie są tylko „Gościa ” życzenia. Jeśli Tarnobrzeg będzie miał takie centrum koło dworca PKP to i kolej chociażby że wstydu zadba o swoje obiekty i perony. Teraz takie wioski jak Cygany i Chmielów mają ładne perony kolejowe i przystanki . A w byłym mieście wojewódzkim czas się zatrzymał w latach gdzie tacy łajdacy jak Balcerowicz niszczyli i sprzedawali za bezcen ten kraj. O zgrozo do dziś za to nie ponieśli żadnej kary!!! Pewnie na szprychę kolejową nie ma już szans bo ją prezydent Bożek przespał albo oddał w ramach czwormiasta Stalowej Woli. Ale jak będzie centrum przesiadkowe w tym miejscu i dużo ipodróżnych to może chociaż jakieś połączenia najkrótszą trasą przez Radom do Warszawy a nie tylko… Czytaj więcej »

Tak myślę...
2 miesięcy temu
Reply to  Robin

„A w byłym mieście wojewódzkim czas się zatrzymał w latach gdzie tacy łajdacy jak Balcerowicz niszczyli i sprzedawali za bezcen ten kraj”

To prawda. Proces niszczenia Polski zaczął się od 1989roku. Jedna banda komunistyczna została odsunięta od władzy, to przyszła inna banda. Rozgrabili majątek narodowy za bezcen. Takim jak Balcerowicz i innym dziadkom pieprzy się pod sufitami i dlatego jest jak jest.

Paweł
2 miesięcy temu
Reply to  Łysy

Nie dość że łysy to jeszcze ślepy.
Przy kazdej szkole sale gimnastyczne , boiska sportowe, siłownię zewnętrzne, place zabaw. I to na każdym osiedlu. Pootwierać to np. w weekendy niech dzieciaki kozystaja. Jest MOSiR i to nieszczęsne jezioro. Tych miejsc jest więcej niż piwiarni. Więc jest gdzie ćwiczyć tylko trzeba chcieć. Burzenie tego co jest i kolejne boiska w tym miejscu to fanaberie Bożka które pociągną to miasto w przepaść. Bo poraz kolejny trzeba będzie zaciągać kredyty i je przejadać a nie inwestować !!!

Agnieszaka
2 miesięcy temu
Reply to  Paweł

Nieszczęsne ? Ale giry i d…to pewnie moczysz

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Paweł

Nie dość, że łysy, ślepy to jeszcze przygłupi ??

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Łysy

A kto by nie korzystał za darmo na koszt mieszkanców Tbg .
Czy te twoje belfry mają dbać o turystów ???

Alf
2 miesięcy temu

Ciekawe tylko co dalej ? Patrząc na sytuację w kraju będzie tylko drożej . Inflacja szaleje. Podejrzewam ,że miasto spróbuje na brakującą kwotę pożebrać o środki zewnętrzne. Patrząc jednak na te próby z pierwszej edycji Polskiego Ładu na drogi elekt może być podobny czyli żaden. Pozostanie dołożenie pewnie jeszcze więcej albo zwrot . Swoją drogą czy nie było ważniejszych potrzeb w mieście niż kolejne boisko za 5,5 miliona ?

Mieszkaniec .
2 miesięcy temu

Po ten stadion Jeden wystarczy na miasto seniorów i

Reklama miasta
2 miesięcy temu

Ogłosić jeszcze raz, bez zmieniania zakresu, może jakieś lokalne firemki wejdą w to. I kasa zostanie na miejscu. Kiedy stadion lekkoatletyczny na Kopernika? Kiedy remont asfaltu na ulicy Św. Barbary, bo tam duże wyboje i dziury, jeszcze w tym roku trzeba sfrezować i położyć nowy asfalt, w ramach bieżącego utrzymania dróg. Chyba, że zarządca tej drogi się nie poczuwa do jej naprawy. Droga została uszkodzona przy budowie obwodnicy, gdy jeździł ciężki sprzęt, a zarządca nie przypilnował, aby została poprawiona.

Ornioko
2 miesięcy temu

A ja sie pytam, kiedy w centrum kolo szalet bedzie zrobiony parking I poprawiony chodnik.,???Pod publike asfaltuje sie Zwierzyniec, jezioro a dziadostwo w centrum .

Dekutowskiego
2 miesięcy temu

My chcemy miejsc pracy a nie pierdół !!!!!!!!!!!!!

666
2 miesięcy temu
Reply to  Dekutowskiego

wszystko będzie zaraz po tym jak tylko ruszy park linowy nad jeziorem

City skyline
2 miesięcy temu

Jao można tak niedoszacować? Beka z tych urzędasów.

odp
2 miesięcy temu
Reply to  City skyline

jest beka ale ktoś ich posadził na tych stołkach
nie chce nikogo obrażać ale pracownicy mu i nie tylko coraz bardziej dają du….
a mam dość słuchania ale drogo i kiedy będzie wypłacana 14
wiec proponuje nie z każdej wypłaty prezydenta gdzie wykonuje taki zawód niech odda część swojej wypłaty z całej polsce a nie zliczę ile ich jest bo są jeszcze zastępcy na 15 dla seniorów
a dla młodzierzy na bilet aby pracowali za terenami polski bo ich w tym kraju na nic nie jest stać i nawet pracy dla nich nie ma

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  odp

Nie obrażaj urzędników bo JAKI SZEF to i załoga a jad szef pierd??? robotę a czas jego pracy to od imprezy do imprezy, od konferencji do konferencji z przerwami na morsy , aniołki i potancówki na placu czerwonym ???

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  City skyline

Bo TO FACHOWCY z komitetu KOZ 8 razem Z TARNOBRZEGA) i tylko to potrafią dobrze szacować ???
To jest nieudacznicywo- tylko tyle!!

Eryk
2 miesięcy temu

Idćpanwchooj z takim zarządzaniem.
Nic tylko zapłakać.

obywatel
2 miesięcy temu

I bardzo dobrze bo po CHU?? Kolejne boisko ???
Na Kopernik ka na orliku ” CZARNA TRAWA a belfer realizuje wizję POJEBA???.
Może jeszcze nadać patrona -” W-F – sty z dymitrowa – PLUTY”

To miasto jest POJEBA?? Boisko chce budować a chcą wsiąść KREDYT na splatę kredytu i wykup obligacji ( wykup pożyczki) coś około 20 mln.

Żwirek i Muchomorek
2 miesięcy temu

A kiedy boisko do hokeja, tor do wyścigów konnych i skocznia narciarska? Jak wiadomo to są najbardziej potrzebne obiekty w tym mieście 😀

666
2 miesięcy temu

skocznia narciarska to byłoby coś!!!

Norty
2 miesięcy temu
Reply to  666

Skocznia?Lodowiska ktore dostali za darmochę od rządu nie potrafią uruchomić w zimie a wy tu o jakiś fanaberjach pierdo..cie

Robin
1 miesiąc temu
Reply to  Norty

Nie rozumiesz ze to wyśmiewcze żarty?

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  666

Nie podpowiadaj bo belfer z dymitrowa zbuduje na zwalce jak stok zjazdowy !

Łysy
2 miesięcy temu

Boisko do hokeja – dobre! Chyba że chodzi ci o hokej na trawie

obywatel
2 miesięcy temu

W następnej kadencji belfrów .

banda idiotów
2 miesięcy temu

Ich pogięło z tym kompleksem boisk. Od 30 lat nie potrafią zagospodarować ogromnego pustego placu między szkołą 10 a blokami na Kwiatkowskiego, czyli w środku miasta a będą stawiać obiekty sportowe gdzieś na uboczu. Brakuje komentarza na temat tych nieudaczników z UM co trzymaja sie koryta i nic mądrego wymyślić nie potrafią.

Biegacz
2 miesięcy temu

Zmodyfikować projekt, ogłosić nowy przetarg i wybudować tylko stadion lekkoatletyczny z zapleczem bez żadnych innych dodatkowych udziwnień

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Biegacz

A później jeszcze halę ??
Po co ??
Budujcie hobbyści za swoje klubowe a nie kur?? zachcianki realizujecie na kredyt który mieszkańcy będą splacać jeszcze długie lata jak belfry zdechną .
A będziecie ponosić koszty jego utrzymania hobbyści czy znowu przerzucie je na mieszkanców ???

wrzos
2 miesięcy temu

PO CO KOMU TO BOISKO? STADION PRZY ALEI NIEPODLEGLOSCI NIE JEST W PELNI WYKORZYSTANY TO WYKORZYSTAC NA MAXA A TE PIENIADZE PRZEZNACZYC NA GENERALNY REMONT DWORCA PKP LUB BUDOWE POTRZEBNEGO DLA MIASTA CENTRUM KOMUNIKACYJNEGO, PANIE BOZEK CO ZA BZDURNE POMYSLY MA PAN W GLOWIE ABY NA NIE WYDAWAC MILIONY A PRZYDA SIE TO GARSTCE MIESZKANCOW MIASTA, PLANUJ PAN INWESTYCJE Z GLOWA W MIESCIE TAK ABY PRZYDALY SIE ONE WIEKSZOSCI.

Pasażer
2 miesięcy temu
Reply to  wrzos

Bez przesady. Dworzec PKP należy do kolei i to kolej powinna go remontować.

Mieszkaniec miasta Tarnobrzeg.
2 miesięcy temu
Reply to  Pasażer

Miasto powinno się wysilić i kooperować w kosztach np. budowy przebicia na Mokrzyszów budowę nowoczesnej infrastruktury do budowy Centrum Komunikacyjnego Tarnobrzega.

marne władze
1 miesiąc temu
Reply to  wrzos

wreszcie sie wrzos zgadzamy, zacząłeś pisać z sensem i na temat. Dokładnie tak. Od 30 lat niewykorzystany jest dolny hol hali mosir. Tam jest pusta przestrzeń, nie ma nic, a mogłyby być np świetlice czy inne pomieszczenia do zajęć.Prosta rzecz a nie potrafią zrobić. Co za władze. Biorą sie za milionowe projeky a tych za kilka tysięcy zrobić nie potrafią

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  wrzos

Piłka nożna jest popularna ,ludzie oddają ostatnią koszulę żeby pojechać na mecz lub kupić gadżety piłkarskie, więc jak się wspiera ten sport to się zyskuje popularność wśród dużej grupy ludzi. Za granicą ludzie wydają pensje i zasiłki kibicując piłkarzom – milionerom, w Polsce może nie aż tak ale robią to sponsorzy a nawet państwo w imieniu społeczeństwa.

b&b
2 miesięcy temu

Co wam kur.. nie napisać to tylko narzekacie. Tereny na zwierzyńcu powinny być zagospodarowane a wy dalej możecie szczekać. Tylko sport w tym mieście ma siłę przebicia także jestem jak najbardziej na tak jeśli chodzi o wszelkie obiekty sportowe.

Żwirek i Muchomorek
2 miesięcy temu
Reply to  b&b

Siłę przebicia? Żarty jakieś. Tenisistki tylko mają, ale im stadionów nie potrzeba. A np. piłkarzyki, którym chcą budować kolejny stadion za pieniądze podatników mają taką siłę przebicia, że wkrótce wylatują znowu do 4 klasy rozgrywkowej. A tu nowy stadion. Po co? W okręgówce gra się na pastwiskach. Zresztą jak kto chce budować to proszę bardzo – ale niech buduje za swoje.

b&b
1 miesiąc temu

Tylko powiedz mi ile osób trenuje ten tenis stołowy to po pierwsze. A drugie to ile osób przyjdzie na mecz ligowy 50może setka to max. Na finał ligi mistrzów przyszło z 250osób z czego połowa pewnie za darmo bo sponsorzy itp. A ty jak chcesz to jedz na wieś i podziwiaj mecze okolicznych Kopaczów a od Siarki 2 CH .u .e w bok.

fach
2 miesięcy temu

Dlaczego unieważnienie przetargu nie zostało ogłoszone na konferencji prasowej w pałacu Tarnowskich? 😉 Zresztą, i tak gowno z tego jak i tak gowno z tego 🙂 Najbliższa i być może ostatnia szansa na zmiany na lepsze to nadchodzące wybory.

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  fach

Albo nad zalewem na Eldorado w otoczeniu morsów lub aniolków albo podczas potańcówki na placu czerwonym przy śpiewie ociczanek ??

Dzikowiak.
2 miesięcy temu

Poroniony pomysł. Bożek ma kompleks Stalowej Woli dlatego musi zbudować coś swojego. Główną przyczyną powstania tego projektu jest zazdrość.

Wspinacz
2 miesięcy temu
Reply to  Dzikowiak.

Już wybudował swoją ściankę i wystarczy.

Mieszkaniec miasta Tarnobrzeg.
2 miesięcy temu
Reply to  Wspinacz

Lucek buduje teraz ściankę sam się chwalił, że będzie najlepsza w Polsce

Robin
1 miesiąc temu

Tylko ze Lucek dostanie na nią 99% funduszy z zewnątrz. Na wkład własny też ma bo tam inwestują a nie przejadają jak w Tarnobrzegu. No i ma zakłady pracy.

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Wspinacz

To i powinien z pensji ją utrzymywać a nie przerzucać koszty na mieszkanców zwiazanych z jej utrzymaniem !!

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Póki co PiS daje ale raczej kredyty i pozwolenia na wycinkę drzew. Jak się skończy wojna i związane z tym zamówienia albo zmieni się władzą w Polsce to dług będzie spłacany , czego nie zazdroszczę.

Mieszkaniec .
2 miesięcy temu
Reply to  Dzikowiak.

Zapomniałeś o wiekopomnym dziele Bożka
Ścianka wspinaczkowa na miarę Warszawy
Wspinacze są tylko w weekendy a cały tydzień pusto.
A koszt tej wspinaczki to przekracza rozsądek i świadczy o zadufaniu osoby która dostała władzę

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec .

A koszty ponoszą mieszkańcy miasta !
Ciekawe ile kosztuje roczne utrzymanie pomnika belfra a i o zyski z tego ciekawe jakie ( ironia) ????

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec .

Lepsze są pomniczki❓

City skyline
2 miesięcy temu
Reply to  Dzikowiak.

Bo to swieta stalowa pierwsza zbudowała wszystko na świecie. Lecz kompleksy na swoich stronach zapyziały rowerze.

Mieszkaniec .
2 miesięcy temu

I dobrze Po co stadion jak młodzi uciekają z tego miasta.

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec .

Mają emeryci CENTRUM Seniora ( bab i dziadów) i jeszcze im boiska brakuje ???
Kur?? CO TO SIĘ wyprawia w tej mieścinie ??

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec .

Może by nie uciekali ,gdyby ktoś wreszcie zrozumiał , że młodzi muszą się bawić a nie tylko chodzić do kościoła i na cmentarz?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
57
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content