Prezydent Bożek wnioskuje o honorowy tytuł dla wiceministra Webera

Prezydent Dariusz Bożek zawnioskował do Rady Miasta o przyznanie tytułu „Honorowego Obywatela Miasta Tarnobrzega” wiceministrowi Infrastruktury Rafałowi Weberowi. Uchwała w tej sprawie poddana będzie pod głosowanie podczas kwietniowej sesji, która odbędzie się w środę 25 kwietnia br.

Obszerne uzasadnienie uchwały kończy się następującymi słowami cyt: (…) nadanie Panu Rafałowi Weberowi tytułu „Honorowego Obywatela Miasta Tarnobrzega” niewątpliwie stanowiłoby dowód uznania dla zasług oraz okazywanego zaangażowania w sprawy Miasta, o co – jako Prezydent Miasta – wnioskuję do Rady – koniec cytatu.

61-honorowy-r-weber_2218908

foto: archiwum

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Machów
1 miesiąc temu

Pan Prezydent Bożek pracuje chyba na start z list PiSu. Ale w sumie nie głupi pomysł trzeba podlizywać się Stalowej Woli bo tamci znają najważniejsze osoby w państwie i mają otwarte drzwi do wszystkich ministerstw plus dostęp do nielimitowanych środków rządowych.

Mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  Machów

Tylko czy to przekłada się na nasze miasto

Nasz prezydent nie jest skuteczny Podlizywanie nic nie da naszemu miastu.
Bożek natiast może otrzymać profity ze strony pis jak przegra wybory
OT cała to polityka Bożka.Pytanie czy mieszkańcy to widzą

Dorian
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Niezły kabaret. To nawet śmieszniejsze od tych kabaretów na Polsacie gdzie chłop przebrał się za babę i cebulaki z tego powodu zachodzą się śmiechem

Ciekawski
1 miesiąc temu

Od razu trzeba całą trójkę: Rafał Weber.
Janina Sagatowska
Lucjusz Nadbereżny

Prezydent Bożek może ustąpić i przekazać im władzę nad miastem na pewno gorzej byśmy na tym nie wyszli.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Ciekawski

Brakuje kolesia że zdjęcia – warchoła ??
I to by było już git .

Wyborca
1 miesiąc temu

Co ten Bożek wyprawia.
Promuje ministra z pis w okresie kampani wyborczej
I kto teraz zaprzeczy ze Bożek współpracuje z PIS

Od początku było na rzeczy bo nie zwalniał ludzi Kalinki a wręcz przeciwnie zatrudniał.nadal.
Wroble cwierkaja że Bożek może startować na posła z listy Pisu.bo.na prezydenta nie ma szans

Józio
1 miesiąc temu
Reply to  Wyborca

Jaki ty głupi jesteś…
Wystarczy uważnie obserwować, a nie siać propagandy! Gdyby PiS współpracował z Bożkiem, to Kalinka nie robiłby mu pod górkę z tymi wszystkimi audytami i innymi kontrolami i nie wyciągałby mu tych wszystkich… „brudów”…

Po prostu Bożek wchodzi tam gdzie tylko może… i to bez mydła 😉

Darek
1 miesiąc temu
Reply to  Józio

A ja uważam ,ze Kalinka walczy z Bożkiem bo chce wygrać wybory .
A Bożek chce na posła to dobrze będzie też z pisu. Trudne .
Dobrze, ,że chociaż widać jaki ma styl ta prezydentura <chodzenie bez mydła

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Darek

Czyli walka w PiS ???

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Józio

Oj chłopie – Kalineczką to tylko rady nic więcej ( zgrany i przegrany) i tylko w mieście Tbg ??

Batony z Podkarpacia razem z belfrem i za belfrem ???

Ciekaw
1 miesiąc temu
Reply to  Wyborca

Wspiera Mateuszową inicjatywę stworzoną w kontrze do prezydentów większych miast. Pamiętacie Tarnobrzeżanie konferencję Pinokia z samorządowcami? Teraz w Chełmie chyba też gości na spędzie Morawieckiego. Ile z tego inwestycji? Są tablice z Orłem, ale czy na bank są to inwestycje w 100% państwowe, bez udziału UE? Śmiem wątpić.

Obatelka
1 miesiąc temu

Lepiej by się przepisał oficjalnie do PiS a nie podlizywal udając że jest z innej opcji.

Ciekaw
1 miesiąc temu
Reply to  Obatelka

Udaje „bezstronnego samorządowca”. Akurat PiS dysponuje środkami, więc się łasi i pręży przy Lucjuszku 🙂

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Ciekaw

A zwykła uczciwość wobec wyborców to gdzie ???

Piszą tu że ponoć jakby nie weber to by kasy nie dostali ???
Ciekawe za wypełnianie obowiązków służbowych i poselskich ZASŁUŻONY??

Kur?a co za popierdol??? Kraj , urzędasy wręczają urzędasom medale, dyplomy ???

fach
1 miesiąc temu

Jak widać Pan Prezydent, który konkurował w wyborach z kandydatem PiS-u, nadal pozostaje niepisowy 🙂 W zeszłym roku Pan Ortyl, w tym roku Pan Weber – ciekawe kto mógłby zostać uhonorowany w przyszłym roku? 😉 Może Pani Leniart albo Pani Draus?

O $Tak!
1 miesiąc temu
Reply to  fach

Pan Lucjusz!

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  fach

Stawiam na warchoła czyli parasol ochronny ?

Maniek
1 miesiąc temu
Reply to  fach

chyba tusk,ten od podnoszenia wieku emerytalnego i od cytuje;piniendzy niema i nie bedzie

Ciekaw
1 miesiąc temu

Pan Prezydent już określił skąd startuje? No takie hołdy ministrzynie to hołdy wiernopoddańcze. Weber tytułem sobie cztery litery wytrze, zaś Tarnobrzeg nic nie zyska. Z resztą to żenada, żeby osobnika odpowiedzialnego za „inwestycje” orderami i medalami honorować – taka jego robota. Chyba że to deklaracja polityczna.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Ciekaw

Lokal tu , lokaj tam !
Lokaj w pana Tarnowskich ,
Lokaj u pana z dymitrowa .
Kto był lokajem do końca pozostanie mu slużalczość .

Gdzie jest uczciwość?
1 miesiąc temu

Ortyl Honorowy Obywatel za zniszczenie szpitala, Weber za odcięcie Tarnobrzega od szprychy. Dwie najważniejsze sprawy dla miasta w których ci ludzie pokazali swój prawdziwy stosunek do mieszkańców naszego miasta . Historia go oceni i tych radnych, którzy mu przyznają ten tytuł.

Robin
1 miesiąc temu

W punkt. Ja bym tylko dodał że Bożek chce się odwdzięczyć Weberowi za pieniądze na remonty dróg w mieście. Moim zdaniem Bożek ma taki głupi elektorat któremu wystarczy wyremontować drogę otworzyć klub seniora i zrobić potańcówki I wszystko jest super. A to że miasto pogrążał przez całą swoją kadencję to już tych zydo-komunistycznych dziadków nie interesuję.

Gdzie jest uczciwość?
1 miesiąc temu
Reply to  Robin

Też w punkt.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Robin

Pewnie że nie głupi – cwaniak pierwsza klasa ,
bo wiadomo jak dla swoich pisowcy załatwiają bezkarność i co najwyżej jeszcze gdzieś awansik, posadzka , etecik ??

Już wiadomo dlaczego belfer robi to co chce i jak chce ???

Ciekaw
1 miesiąc temu

Hołd wiernopoddańczy? Nie potrzebuje Tarnobrzeg metalowych krążków dla politykierów. A jeśli rozdaje, to stawia Nas w położeniu bardzo wstydliwym.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Ciekaw

Następny to musi być na Vabank – warchoł z solidarnych z Polski ???

Wiki
1 miesiąc temu

Jakby nie Weber to nawet tych paru osiedlówek jak Rusinowskiego i Marczaka by nie zrobili. Popieram.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Wiki

Czyli to nie zasługa fachowców z urzędu co załatwili ponoć 200 mln ???

Bo popatrz : kłamcy , oszuści jak złodzieje chyba okradli mieszkanców z prawdy ?????

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Gdyby nie Weber to widzielibyście obwodnicę jak świnia niebo.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

To załatwił ponad 70 mln ???

Wzrokowiec
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

Obwodnica „spitolona” na odcinku od ronda (dojazd do Sobowa),w kierunku Parku Technologicznego. Brak bocznej drogi, która mogłaby posłużyć szczególnie dla rowerzystów. Dokładniej to ona jest wzdłuż tego odcinka, ale nie można z okolicy ronda na nią zjechać. Brak krótkiego odcinka łączącego obwodnice z tą boczną drogą. Zejść też z rowerem nie można bo są bariery metalowe i nikt roweru nie będzie przerzucał prze nią.

Jolka
1 miesiąc temu

A to już nie dla marszałka Ortyla? W zamian zamknie kolejne oddziały a może nawet cały szpital.

As
1 miesiąc temu

Czytając te komentarze dochodzę do wniosku ,że to miasto zasłużyło sobie na swój los. Mając tak myślących mieszkańców będzie się staczać na dno coraz niżej. Tylko ciągłe narzekania i pretensje tu czytam. Skoro Pan Weber pomógł przy znalezieniu finansowania na inwestycje albo jak wolicie remonty to należy to docenić. Lepiej mieć stu przyjaciół niż jednego wroga. Zrobił się tu portal plotkarski typu wróble ćwierkają jak ktoś napisał. Można się pośmiać albo popłakać jak kto woli

Taaaak!
1 miesiąc temu
Reply to  As

„Jest super jest super wiec o co ci chodzi?!”

Wzrokowiec
1 miesiąc temu
Reply to  As

„Lepiej mieć stu przyjaciół niż jednego wroga.”
Wróg, ale swój 🙂 

obywatel
1 miesiąc temu

Ci zrobi Kalinka – poprze czy nie ???
Oto jest pytanie : czy będzie KOT czy SKUNKS ???

Redakcja NW24 zapyta belfra czy to za jeden czek czy dwa ???

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://nadwisla24.pl/2022/06/01/symboliczny-czek-przekazany-dwukrotnie/&ved=2ahUKEwjN_s3Ltrv-AhUxmIsKHRSxBmMQFnoECAcQAQ&usg=AOvVaw1IrXvedSAb7dczVOCjSkHi

Woslolzc
1 miesiąc temu

Dałbym mu nazwę obwodówki jego imieniem, ale za kasę na rozbudowę w kierunku Sandomierza, Chmielowa i Stalowej Woli. Lepsze niż honorowe obywatelstwo.

Robin
1 miesiąc temu
Reply to  Woslolzc

Droga obwodowa ma już swoje nazwę OBWODNICA KLĘSK TARNOBRZESKIEGO SAMORZĄDU. A ronda będą mieć imiona prezydentów od czasów tak zwanej wolnej i samorządowej Polski 🙂 Należy się im bo każdy z nich przyczynił się do upadku tego miasta.

Wkurwiony
1 miesiąc temu

takiej zakłamanej łajzy na to tu jeszcze nie było

SRODMIEJSKI
1 miesiąc temu

CHOCIAZ JUZ NIGDY WIECEJ NIE ZAGLOSUJE NA PIS, PONIEWAZ NASZE MIASTO MIALO W GLEBOKO W D….IE, A MILIONY Z CENTRALI IDA TYLKO DO WYBRANYCH, TO JEDNAK PANU WEBEROWI JAKO JEDYNEMU CHCE PODZIEKOWAC ZA TO , ZE CHOCIAZ TE MARNE GROSZE Z CENTRALI PIS-U, POTRAFIL DLA TARNOBRZEGA ZAWSZE ZALATWIC,

Maniek
1 miesiąc temu
Reply to  SRODMIEJSKI

u nas rządzi peło,tak wybrała postkomuna,dlatego za wszystko płacisz 2 lub 3 razy więcej jak Stalowa czy mielecnpwywóz smieci stw 13 zł,tbg 28 z tendencją rosnącą

SRODMIEJSKI
1 miesiąc temu

CHOCIAZ JUZ NIGDY WIECEJ NIE ZAGLOSUJE NA PIS, PONIEWAZ NASZE MIASTO MA DALEKO W D..IE ,TO JEDNAK PANU WEBEROWI JAKO JEDYNEMU Z PIS, CHCE PODZIEKOWAC ZA TO, ZE CHOCIAZ TE MARNE GROSZE Z CENTRALI DLA TARNOBRZEGA ZAWSZE POMAGAL ZALATWIC

Albin
1 miesiąc temu
Reply to  SRODMIEJSKI

Ze wszystkich polityków pochylających się na naszym tarnobrzeskim grodem akurat On zrobił najwięcej choć wcale nie musiał

Ryszard Ochucki
1 miesiąc temu
Reply to  SRODMIEJSKI

magiczne słowo ZAŁATWIĆ! to klucz do sukcesu bo już inaczej się nie da rządzić jak tylko kumoterską drogą

Obatelka
1 miesiąc temu

Gdzie honor, uczciwość i zwykła przyzwoitość?

Satyr
1 miesiąc temu

Czyli po staremu

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
47
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content