Konferencja prasowa posła Rafała Webera pt.: „Polska jest jedna – inwestycje lokalne wsparte przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości” (foto&video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej posła na Sejm RP Rafała Webera oraz radnych Prawa i Sprawiedliwości pt.: „Polska jest jedna – inwestycje lokalne wsparte przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości”

Konferencja  odbędzie się dziś 24.04.2023 r. o godzinie 15:30 w Tarnobrzegu przy ul. Zakładowej 50. 

Fot: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ciekawski
1 rok temu

I to się nazywa odwaga. Pan Weber jedzie do paszczy lwa w momencie kiedy będzie w niej Tusk.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Ciekawski

Jeszcze jeden kogut do pisania ???

Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Ciekawski

poseł jedzie po odznaczenie od OP-owskiego prezydenta

obywatel
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

Ciekawe czy sołtys wybrany z poparciem Partii Oszustów zaprosił Pisowskiego wiceministra ??
Tym samym czy Weber zaprosił Bożeka który został wybrany dzięki Plarformusom ????

To są jaja , imieniny u mazurka, dla gawiedzi się niby różnia a razem ramię w ramię jak kupkę Dwa!!!

Czy barany, owce, osły TO KUPIĄ ???

Obatelka
1 rok temu
Reply to  obywatel

Prezydent chwaląc i reklamując posłów PiS w czasie kampanii wyborczej to tak jakby zachęcał do głosowania na nich i ich partię. A przecież jest z opozycji. Nie znam się na polityce więc proszę wytłumaczcie mi to.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Obatelka

Odpowiedź jest prosta , są słowa nawet w słowniku języka polskiego ale belfer za to ŚCIGA ????

Maniek
1 rok temu
Reply to  Obatelka

jak się nie znasz to popatrz na ludzi w stalowej woli,zobacz na kogo głosują i jak miasto się rozwija

obywatel
1 rok temu
Reply to  Obatelka

zapytaj obywatela patrząc w lustro, on wie wszystko najlepiej, to taka wyrocznia tego forum

obywatel
1 rok temu
Reply to  obywatel

wyrocznia to w tbg ty i belfry .
Pilnujesz forum ale cóż każdy zarabia jak może tylko, tylko że za podpierdal??? płacić nie powinny , zwłaszcza z publicznych dla urzędasów z miejskiego urzędu .

Myślisz , że jesteś taki cwany a już cię rozszyfrowali
a drogi prowadza do urzędu ????

marion
1 rok temu
Reply to  obywatel

Błądzisz obywatelu, bluzgasz na forum, poniżasz innych obelgami, linkujesz bzdetami, wiesz najlepiej kto i co sam prezentując żenadę. Wykreowałeś sobie wirtualnego wroga w urzędzie i trzymasz się tej opcji. Łatwo cię podpuścić, natychmiast obrażasz innych zakładając że to te brzydale z urzędu. Więcej kultury.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Ciekawski

Ha, ja, ha – komu ten bełkot chcesz sprzedać ??
Bardziej to do Tbg sprowadził tylko koszty ( utrzymanie inwestycji nad zalewem i drogi obwodowej ( pomijam drobne na remonty ulic w Tbg bo to nie inwestycje )
a do Stalowej sprowadza z kumplami inwestycje ( zakłady ) które będą generewać przychody po stronie miasta – podatki lokalne.

Jemu się miasta pomyliły z tą konferencją – chyba z tych podróży partyjnych ???

Nawet za Gierka takich jak nie było
– konferencja goni konferencje partyjne .
Jakby komuniści mieli takich pijarowców to do dzisiaj rządziło by PZPR z ZSL !!!

Józio
1 rok temu
Reply to  obywatel

Żeby minister mógł sprowadzić jakieś inwestycje, to prezydent musi o nie zabiegać… samo nie przyjdzie…

Ciekaw
1 rok temu
Reply to  Ciekawski

Specyficzne poczucie ironii masz Pan.

Pan Andrzej
1 rok temu

Pan Weber zrobił bardzo dużo dla miasta i taka jest prawda. Jest dobra współpraca z miastem.

A dzisiaj przyjeżdza Tusk i co on ma do zaoferowania ? NIC.
PO rozkradła Polskę a podkarpacie dla Tuska to zawsze był 3 świat.

Panie Weber tak trzymać !

obywatel
1 rok temu
Reply to  Pan Andrzej

Łaski nie robi , poseł z Podkarpacia i urzędnik z ministerstwa – to tylko wypełnia obowiązki i tyle a przy tym lans za publiczne ..
A czy będzie na konferencji dotyczącej inwestycji nad zalewem ????

Jolka
1 rok temu

Dlaczego nie przed Szpitalem Wojewódzkim w Tarnobrzegu?. Może na koniec tej popisowej konferencji powiecie w końcu co jest grane w sprawie Tarnobrzeskiego Szpitala ? Koniec kłamst !!! Proszę zapytać swojego partyjnego kolegę marszałka Ortyla w co on tak naprawdę gra i o co w tym wszystkim chodzi.
Już nie jest tajemnicą że ostatnio byli chętni do pracy w naszym szpitalu na stanowisku ordynatorów oddziału chorób wewnętrznych. Dlaczego nie zostali przyjęci do pracy ? Dlaczego oddział wewnętrzny ciągle nie wznowił swojej działalności?
Chcecie taki stan rzeczy przeciągnąć do wyborów a po wyborach szpital do likwidacji czy na potrzeby wojsk USA?
Panie Pośle Weber kawę na ławę. Dość krętactw I okłamywania mieszkańców Tarnobrzega !!!!

Maniek
1 rok temu
Reply to  Jolka

wojska usa opusciły kraj,zostały sladowe ilisci,wasza ciemność

Informacja
1 rok temu
Reply to  Jolka

Nie ma lekarzy. Ot i cała przyczyna.

Maniek
1 rok temu
Reply to  Informacja

Lekarze są tylko ,ze chca bardzo dużo zarabiać,tak przy okazji

fach
1 rok temu

Jak ktoś napisał: miasto konferencji 🙂 U jednego będzie jak mamy źle, u drugiego jak mamy dobrze 😉 Jak mawiali starożytni: dziel i rządź.

Przecież
1 rok temu
Reply to  fach

to są dwie różne partie. Logiczne że będą mieć przeciwstawne przekazy.

fach
1 rok temu
Reply to  Przecież

Owszem, partie różnią się, ale w kwestiach kluczowych takich jak np. dozbrajanie Ukrainy dziwnym trafem panuje między nimi pełna zgoda 🙂 Tak jakby Wall Street, Waszyngton lub inny ośrodek był w stanie przekonać je wszystkie do wspólnego stanowiska 😉

Jolka
1 rok temu

Czy pytania były ustalone z organizatorami konferencji?
Ktoś zapytał o chore dzieci ale już nie zapytał o chorą sytuację w Szpitalu Wojewódzkim w Tarnobrzegu.
Dbajmy o interesy naszego miasta a nie całego świata.
Jeśli będą zamykać kolejne oddziały to z każdą chorobą swoich dzieci nasze matki będą musiały jeździć po ościennych szpitalach.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Jolka

To tak jak dbamy o turystów w pierwszej kolejności ????

obywatel
1 rok temu

To o szefie wice :

https://www.fakt.pl/polityka/tak-sie-bawi-wladza-wydali-wielkie-pieniadze-na-hotele-i-jedzenie/v0pv5rj

A jak było tradycyjnie to czy :

Czy dziennikarze biorący udział się załapali ???

ODYSEUSZ
1 rok temu

haha jak tak można mieć ludzi za idiotów . Prosty przykład Stalowa dostała gratis 400 milionów złotych dzięki PISowskiemu nepotyzmowi zaś sąsiedni Tarnobrzeg 0,00 złotych w ramach tego samego funduszu ! PIS-PO jedno zło zaś lewactwo to najgorszy syf nad syfami!

Klemens
1 rok temu
Reply to  ODYSEUSZ

Stalowa Wola przygotowała ambitny program który został doceniony. Tarnobrzescy urzędnicy nawet nie byliby w stanie wykonać kosztorysu tak ambitnego zadania.

Plan5letni
1 rok temu
Reply to  Klemens

Dokładnie tak samo „ambitny” jak fabryka maseczek. Nepotyzm -to powinna być druga nazwa tej partii.

walt
1 rok temu
Reply to  Klemens

ambitnie to kudłaty dupę masował ortylowi 🙂

idz do psychiatry
1 rok temu
Reply to  walt

wiesz cos o tym masowaniu no nie?

walt
1 rok temu

wszyscy wtajemniczeni wiedzą czym zasłużył się klerowi i partii słynny klan katechetek 😉
przestrzeloną okrężnicą głównie.

SRODMIEJSKI
1 rok temu

BAJU BAJU ILE TO JUZ PUSTYCH SLOW PIS KIEROWALO DO TARNOBRZEGA PRZED WYBORAMI TO CUDA DLA MIASTA OBIECUJA, A PO NICH O TARNOBRZEGU ZAPOMINAJA I KIERUJA MILIONY NA ROZWOJ DO MIAST WYBRANYCH , A DO NASZEGO MIASTA SPADAJA TYLKO OCHLAPY NA OTARCIE LEZ , PRZYKRE TO ALE NIESTETY PRAWDZIWE I WIELU TARNOBRZEZAN TO PAMIETA, PRZED URNAMI WYBORCZYMI TEZ

Maniek
1 rok temu
Reply to  SRODMIEJSKI

możesz podać przykład tych cudów?tusk lepszy bo obiecał babciowe ,niedawno mówił,że pieniendzy niema i nie będzie,a tu nagle wyskoczył z babciowym i to od razu 1500 złotych,chyba ,ze sfinansuje to z tych pieniędzy z ofe co wyprowadził nie wiadomo gdzie i powiedział ,że to nie są pieniądze Polaków, dokładnie 150 miliardów zł..A głupcy i ciemnota dalej go popiera,chce mieć chyba rewaloryzacje emerytur po 2 złote jak było za rządów tuska

TBG
1 rok temu

Tarnobrzeg to jest dno dna stare dziady tylko kradną a miasto zero rozwoju nic tu niema to jest wieś tylko z blokami ludzie zacofani bez emapati… zawistni tu trzeba ludzi młodych i kreatywnych żeby miasto się rozwijało bo narazie szczur bozek to miasto ciągnie na dno walczmy o to uzdrowisko wiecie co pis..

Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  TBG

Bożek okrakiem stoi
Na Tuska nie przyszedł
Odznacza Webera ktory z Kalinka konferuje nad jeziorem
Tępi Zychow za działania przeciwko spalarni.
Dokąd ten duet niewyrazistych panów prezydentów zaprowadzi nasze miasto????
Odpowiedz
NA KRAWĘDZ PRZEPAŚCI

Kolejarz
1 rok temu

Weber przeproś za zabranie Tarnobrzegowi szprychy.

tarnobrzeski
1 rok temu
Reply to  Kolejarz

A kto nam ja dal aby ja Weber zabierał hahahah.

Kolejarz
1 rok temu
Reply to  tarnobrzeski

Z Rzeszowa najkrótsza linia prowadzi przez Tarnobrzeg, a nie Stalowa Wolę. Przecież to polityczną decyzja a nie zdroworozsądkowa. Weber kazał przepraszać Tuskowi, a sam ma za co przepraszać Tarnobrzeg. Być ministrem i nie przedłużyć szprychy do Tarnobrzega i Sandomierza to pokazuje, że jest tylko pionkiem.

anonim
1 rok temu

a co kogo oni obchodza weber kalinka i t episuiory najgorszy rzad partia kałmcy złodzieje bajki opowiadajazłodzieje zdrajcy brak słów aby ich opisac ksa sie im tylko marzy mało maja , precz z pisem

wisła
1 rok temu

pisiory boja sie pojechali gdzie nie ma nikogo przegonili by ich ludzie nikt nie przyszedł na ich spotkanie nikt nie słucha ich wypocin niech sie z chowaja

Cienty Walenty
1 rok temu

No i fajnie ! Teraz przy wyborach nalezy dac szanse mlodemu i nie skorumpowanego KAMILA KALINKE aby zostal poslem i przy poparciu RAFALA WEBERA ktory jest jego kolega ozywic Tarnobrzeg w inwestycjach,dotacjach,przyciagniecia funduszy z UE { jesli sie nie rozpadnie} i wtedy sami zobaczycie roznice w dzialaniu wladz w miescie ! Nalezy dac temu chlopakowi szanse a pozniej ewentualnie rozliczac ….! A nie opowiadac bzdury na jego temat przez komuszo-peowska elite ktora sie trzyma stolkow czy to w UM czy przy Radzie Miasta . Wiekszosc z tych jego oponentow jest anonimowa bez zadnych osiagniec dla miasta ale sa tam tylko po to aby otrzymac diete radnego i macic gdzie sie tylko da ! Ale dopoki mieszkancy nie zmadrzeja to marazm i bieda beda sie tylko poglebiac ! Bo najblizsze wybory wygra prawdopodobnie obecna opcja i znowu bedzie rozpacz w opozycji i w Tarnobrzegu bo nic sie nie zmieni ! A tylko dajac szanse KAMILOWI KALINCE jest szansa aby nastapil progres miasta ! KALINKA dzieki swoim kontaktom i uznaniu we wladzach w Rzeszowie czy w Warszawie przy pomocy WEBERA moze to bardzo zmienic !!! Takie jest niestety zycie.i realia . Przeciez wiadomo ze KALINKA bedac u wladzy w Sejmie na pewno… Czytaj więcej »

Cienty Walenty
1 rok temu

Tylko madrzy ludzie poprzez swoje uklady,koneksje,sympatie polityczne ,dobre stosunki z wladza moga cos zmienic na lepsze ! Bierzcie przyklad ze Stalowej Woli gdzie maja rozsadnych decydentow i miasto kwitnie z kazdej strony , ale tam nie zapraszaja skorumpowanego oszusta Tuska ! Tam przyjezdzaja ministrowie ,prezydent,premier i inni wplywowi politycy ktorzy przyciagaja finanse z kazdej strony . Dam najblizszy przyklad jak podczas ostatnich wyborow dazacy do stolka za wszelka cene zaprosil na zamek skompromitowanego Borusewicza aby uzyskac poparcie w walce o fotel prezydenta…mowa oczywiscie o Mastalerzu ktory byl juz w kazdej opcji ! Ja bym sie nie zdziwil zeby teraz ten wichrzyciel wstapil do choru koscielnego i sluzyl do mszy aby sie wybic !!!!!!! Ale ta wizyta skorumpowanego to byl uscisk pytona dla Mastalerza ktory polegl z kretesem bo ludzie otworzyli oczy co sie za ta wizyta kryje !!! Mam wielka nadzieje ze w jesieni sytuacja sie powtorzy po wizycie oszusta Donalda i Norbert zniknie z polityki raz na zawsze !!!!!! Dla niego dieta radnego to obecnie jest jak zasilek aby przezyl ! On jest tak skompromitowany i umoczony ze nikt go nie przyjmie do zadnej pracy bo to dla kogokolwiek wstyd,balast i problemy a kazdy chce tego uniknac !!!!! Stad… Czytaj więcej »

Postaw mi kawę na buycoffee.to
43
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content