Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk spotkał się z mieszkańcami Tarnobrzega. „Cała nadzieja jest w was wszystkich” (zdjęcia oraz video)

W poniedziałek 24. kwietnia w Tarnobrzegu odbyło się otwarte spotkanie z Donaldem Tuskiem. – Im was jest więcej na tych spotkaniach, im będzie nas więcej 4 czerwca, im nas będzie więcej przy urnach w dniu wyborów tym trudniej będzie Cieszyńskim, Morawieckim, Kaczyńskim ukraść nam demokrację i wybory demokratyczne. Cała nadzieja jest w was wszystkich – mówił przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Prawda jest dramatyczna. Kilkadziesiąt godzin po wystąpieniu Prezesa Kaczyńskiego oficjalne statystyki także instytucji rządowych pokazały, że Polacy w marcu 2023 kupowali najmniej od wielu lat. 64% Polaków odpowiedziało, że nigdzie się nie wybiera na majówkę, bo ich na to nie stać – mówił Donald Tusk.

– (…) Dowiadujemy się, że siostra Premiera pobierała wynagrodzenie na fikcyjnym etacie. To już właściwie prawie nikogo nie oburza. Ludzie machnęli na to ręką. Ja się nie dziwię. Przecież na fikcyjnych etatach pracują najważniejsze osoby w państwie. Mateusz Morawiecki udaje, że jest Premierem. Decyzje zapadają gdzie indziej (…) Jeżdżę po Polsce i mówię o Babciowym. Musimy znowu postawić na nogach to, co dziś stoi na głowie. Inwestować i opiekować się tymi, którzy chcą pracować dla siebie i dla Polski. Praca musi się opłacać, bo z niej rodzi się bogactw – kontynuował.

– (…) Dzisiaj słyszałem jak Morawiecki bez mrugnięcia okiem opowiadał jak inwestycje w Polsce wzrosły, mimo że wszystkie statystyki włącznie z ich statystykami mówią, że jest najgorzej od dziesięcioleci (…)

4,5 mln ton zboża, które wjechało do Polski z Ukrainy to 66 tysięcy wagonów. To ponad 1000 kilometrów, czyli można ustawić pociąg od Przemyśla do Świnoujścia. To jechało od roku i oni ustami Ministra Rolnictwa i Premiera Morawieckiego mówili cały czas: Nie ma problemu. Nie widzieli pociągu złożonego z 66 tysięcy wagonów, który byłby widoczny z kosmosu (…)

Idea własnego prądu jest jednym z naczelnych postulatów Koalicji Obywatelskiej. W tej sprawie bardzo wiele sił politycznych ma ustalony konsensus. Dzisiaj poza rządzącymi, którzy nie wiedzą jak wytłumaczyć się z 8 lat zmarnowanych w tej kwestii, to wydaje mi się, że prawie wszyscy są gotowi do współpracy (…)

Dlaczego firmy państwowe w tym imperium Obajtka mają któryś kwartał z rzędu robić rekordowe zyski, a my mamy płacić rekordowo wysokie ceny za produkty tych monopoli państwowych? Wiedząc, że pandemia i wojna to czynniki proinflacyjne, tym bardziej trzeba było podejmować decyzje, aby ceny energii były możliwie niskie (…)

Im was jest więcej na tych spotkaniach, im będzie nas więcej 4 czerwca, im nas będzie więcej przy urnach w dniu wyborów tym trudniej będzie Cieszyńskim, Morawieckim, Kaczyńskim ukraść nam demokrację i wybory demokratyczne. Cała nadzieja jest w was wszystkich – dodał Donald Tusk.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
170 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ODYSEUSZ
1 rok temu

Wszystko obiecają byle dorwać się do koryta !

tusk zdrajca.jpg
trolingstones
1 rok temu
Reply to  ODYSEUSZ

Dokładnie. Jedyna obietnica jakiej mogą dotrzymać to taka że jak wygrają wybory to PiS nie będzie rządzić. I nic poza tym. Gdyby nie zagorzali przeciwnicy PiSu to mieliby kiepskie poparcie. Też nie jestem za PiSem ale na głowę nie upadłem jeszcze, żeby wybierać partię która nie ma nic konkretnego do zaproponowania poza odsunięciem od władzy obecnego obozu rządzącego.
Pamiętam jak kilka lat temu pewien znajomy z studiów, bał się że jak PiS wygra wybory to będzie wojna z Rosją, bo PiS zrobi awanturę o wrak tupolewa i dojdzie do sporu z Rosją…

Ciekaw
1 rok temu
Reply to  trolingstones

Pogonienie PiS to jednak zmiana cywilzacyjna, przynajmniej jeśli chodzi o wymiar sprawiedliwości. Socjalu dla rozpłodowych nie będzie, mam taką nadzieję. PiS jest antytezą tego, czego spodziewam się po państwu. Niech gniją, rolników dotacjami i tak nie ugłaszczą. A pamiętasz jak Jarosław krytykował „kolesiostwo i niepotyzm” w PO. Bardziej żenujących przykładów ten nierząd nad nie dał.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Ciekaw

No widzisz tego kolesiostwa to nauczyli popaprancy z PO , patrz kopalnia Machów i pierwszy tarnobrzeski SKOK a drugi SKOK to też dzięki PO ???

babcia komunistka
1 rok temu
Reply to  Ciekaw

a babciowe?obiecane przez guru?

obywatel
1 rok temu

PINIĘDZY NI MA i NIE BĘDZIE – babciu ??????

babcia komunistka
1 rok temu
Reply to  obywatel

to znaczy ,że tusk kłamie?

obywatel
1 rok temu
Łysy
1 rok temu
Reply to  obywatel

Sie dodrukuje

ministerek
1 rok temu
Reply to  Ciekaw

pisiory robia co chcą jak można byc za tym rzadem nie widza co robi wyprawia rzad jak jest zle niech sie obudza a nie bija im brawo

hahaha
1 rok temu
Reply to  ministerek

polska trudna jazyk

Ciekaw
1 rok temu
Reply to  ODYSEUSZ

Może mniej obrazków, a więcej konkretów. Przy trwałym od lat podziale partyjnym Konfederacja ma szansę na wzrost, ale nie będzie game changerem. Jarosław zadba o to, żeby nic na „prawo” od niego nie wyrosło. Więc przekupi posłów. Tak, tych posłów którzy gardzą socjalizmem w wykonaniu PiS.
Konfederacja zostanie zapewne ugryziona przez PiS, mam tu na myśli „Narodowców”. Bosak źle się czuje w liberalnym garniturze. Do tego karykaturalny Braun, Korwin schowany do szafy no i „nowa twarz” dla tiktokerów – Mentzen. Prawi mądrze czasami, ale nastawianie się na elektorat 18-25 to pomyłka, mimo mej nienawiści do fiskalizmu.

ODYSEUSZ
1 rok temu
Reply to  Ciekaw

Proszę bardzo konkrety rządów herr Tuska i jego partii PO !

tusk złodziej.jpg
Adim
1 rok temu
Reply to  ODYSEUSZ

Skrzyżowano Niemca z ruskiem i nazwano Ryżym Tuskiem

Ciekaw
1 rok temu
Reply to  ODYSEUSZ

Rozumiem, że jesteś zwolennikiem jawności i braku afer. Popieram. Popieram również część haseł Konfederacji, ale ad rem: kto ma rządzić Polską? Nazwiska poproszę. „Afery” dajesz pewnie podług TVPiS. Sam za Trzaskowskim nie jestem za bardzo, wszak miło wspominam początki PO i ich postulaty. Czasy się zmieniły. Ale wolę „lewackie PO” niż jawnie „boleszewickie PiS”. Rozumiesz? Konfa ugra na tym 11-12%. Szczególnie wśród dzieciaków, wszak sam swój pierwszy głos oddałem na JKM. Wstyd pozostał na całe życie.

ODYSEUSZ
1 rok temu
Reply to  Ciekaw

Mało to może jak wyglądają obecnie rządy ludzi PO na przykładzie Warszawy

czaskowski w warszawie.jpg
obywatel
1 rok temu
Reply to  ODYSEUSZ

A ja myślałem że to o belfrach z tbg tylko zdjęcie zmienić i ostatnie dwa skreślić.

Robert
1 rok temu
Reply to  ODYSEUSZ

Dopisz jeszcze ,że w Warszawie ludzie płacą za wodę prawie połowę tego co my i git będzie

wyborca
1 rok temu
Reply to  ODYSEUSZ

wara od tuska i od PO zajmijcie sie pisem i oni sie dorwali do koryta i napychaja kieszenie

hahaha
1 rok temu
Reply to  wyborca

raz sierpem ,raz młotem komunistyczną hołotę

Meta
1 rok temu

Ale pelikany widać łykały wszystko, hahaha!

Maniek
1 rok temu
Reply to  Meta

Same stare baby i dziady gdzie ci mlodzi

Porucznik Gruber
1 rok temu
Reply to  Maniek

młodzież i Piłsudskiego reprezenował Janusz

666
1 rok temu

czyli spec od przewałek wszelakich

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Maniek

Nie żartuj sami starzy to są na wiecach PiS.

ktos polityk
1 rok temu
Reply to  Obatelka

za pisem śa same stare komuchy wierza w kąłmstw sie sprzedali

Tbg
1 rok temu
Reply to  ktos polityk

brak elementarnej wiedzy,pora wrócić do szkoły podstawowej,tak do 4 klasy

obywatel
1 rok temu
Reply to  Maniek

Na browarze !

Franz
1 rok temu
Reply to  Maniek

W dodatku ex milicjanty i ubeki

Monika
1 rok temu

Nigdy w życiu nie oddam swojego głosu na partię, która trzyma w swoich szeregach kogoś takiego jak Norbert Mastalerz. Oderwano go od władzy a teraz chce ją odzyskać i nie można mu na to pozwolić.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Monika

A to jest najlepsze ???

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://tvl.tarnobrzeg.pl/2022/04/26/donald-tusk-w-tarnobrzegu/&ved=2ahUKEwi16fzQt8P-AhXypYsKHSwZAqU4FBAWegQICxAB&usg=AOvVaw2fI6XCaOw2Ig5UOShObT0X

Dostał bryłę Siarki i KOSZULKE klubu platformianego a pisowscy radni lekka ręką dotują klubik działaczy z partii oszustów ????

obywatel
1 rok temu
Reply to  Monika

Tusk mówił o wolności poglądów , cytat ” słowa zabijają ” ale jak zwykle krętacz zapomniał o powiedzeniu ” prawda może ranić , KŁAMSTWO MOŻE ZABIJaĆ””

Tropiciel
1 rok temu
Reply to  obywatel

Naziolem to dobry wybór

Nm
1 rok temu
Reply to  Monika

To głosuj na faszystów z konfederacji

Monika
1 rok temu
Reply to  Nm

A ty na sługusów Berlina

Wkurwiony Wujek z Wesela
1 rok temu
Reply to  Monika

na szczęście nie ulegam polaryzacji jak większość społeczeństwa

Realista
1 rok temu
Reply to  Monika

Właśnie to jest problem PO w Tbg. Część Ludzi którzy nie lubią PIS-u nie będzie głosować na PO z uwagi na tego osobnika. Pokazał co potrafi jak był Prezydentem Miasta..

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Realista

Niestety panowie M.i N. pokazali się z najgorszej strony i szkodzą opinii PO u nas. Mogliby się schować na czas kampanii tak jak chowali się nielubiani PiS owcy.

Ryszard Ochucki
1 rok temu
Reply to  Obatelka

ale wieczny Prezes Janusz był świetny i nawet wierszem gadał a był trzeźwy!

life
1 rok temu
Reply to  Monika

raczej gospodarz dał ciała
nie było pytań o normalnych normach zycia
były wybrane pytania i podstawione
wiec jedno pytanie babcine 1500 a na opieka dzieci nad schorowanymi rodzicami 0 i tułaczka po mopr aby coś ogarnąc pis i nie tylko po zalezy na seniorach ale nie widze postepow w tej sprawie jak to wyglada w sasiednich panstwach

maja
1 rok temu
Reply to  life

pis to zło najgorszy rzad partia pisory kłmcy złodzieje zniszczyli okradli zadłużyli kraj maja gdzies kraj i polaków tylko ukrainców widza wszystko im wydali

no nie?
1 rok temu
Reply to  maja

te zaloz pampersa bo zaczyna walic

Porucznik Gruber
1 rok temu
Reply to  Monika

Norbert przy Januszu to niewinny baranek

Obiektywnie patrząc
1 rok temu

Najwięcej na spotkaniu dziadków i babek. Zapomnieli jak im po 2 złote do emerytury dokładał? Krótką mają pamięć. Starość ma najwyraźniej swoje prawa.
Nieliczni obecni na spotkaniu mają flagi Polski. Po wygraniu wyborów przez PO będziecie musieli mieć flagi Niemiec a stolicę będziecie mieć w Berlinie.

Wkurwiony Wujek z Wesela
1 rok temu

Głosuj na Prezesława albo brunatnych będziesz miał stolice w Moskwie

Adim
1 rok temu

Same grzyby tzw. Skrytochujki Podjebki.

Tbg
1 rok temu
Reply to  Adim

Stare wojki komuszki i babuszki przyszly po babciowe,kretynizm w pełnej okazałości,zapomnieli zapytać,gdzire jest 150 miliardw z ofe?

obywatel
1 rok temu

Co ty się czepiasz babć, dziadków i na starość nie zganiają bo tam byli byli PZPR, milicjanci, ormowcy, TW, ub-y,Sb-y i ich ówczesna przybudówka ZSMP .
Byli sami swoi , jak w rodzinie ???

Porucznik Gruber
1 rok temu
Reply to  obywatel

można by rzec: RODZINA NA SWOIM

Obatelka
1 rok temu

Sprawdź nepotyzm w PiS a nie wygaduje głupot. Tam całe rodziny krewni i znajomi króliczka są poupychane jak śledzie a komu nie starczyło miejsca to zorganizowali mu fundacje z milionowa dotacją.

Cenzorowany
1 rok temu
Reply to  Obatelka

Układy zawsze były bez względu na partie rządzące. Tak jest też w każdym miejscu pracy. Klany rodzinne rządzą.

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Cenzorowany

Ale nie na taką skalę jak teraz zwłaszcza że obiecali że tego u nich nie będzie.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Obatelka

Uczyli się od platformusów i jak widać lekcje odrobili ???
Przykład dali ci z partii oszustów !
Żale do nauczycieli czy do uczniów powinny być skierowane ???

obywatel
1 rok temu

Rodzina najważniejsza jak w mafii !

Jasiek
1 rok temu

Jeżeli komuś PIS dał z naszych pieniędzy to ktoś musi za to zapłacić choćby kilkadziesiąt procent w wydatkach na podstawowe potrzeby egzystencjalne człowieka.

Wkurwiony Wujek z Wesela
1 rok temu
Reply to  Jasiek

półgłówki z sekty smoleńskiej i tak nie zrozumieją

zygi
1 rok temu

ormo?

Tbg
1 rok temu
Reply to  Jasiek

Twoj rudy idol obiecal babciowe,ale to chyba ze skladek niemców?

Adim
1 rok temu
Reply to  Tbg

Ciasnej celi, twardej pryczy tego naród mu życzy

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Tbg

Rzeczywiście Niemcy najwięcej wpłacają do unii.

igor
1 rok temu
Reply to  Obatelka

e tam ,ruski e więcej,da

jasia z ub
1 rok temu
Reply to  Jasiek

te jasiek ,a babciowe 1500 zł obiecane przez tuska to z czyich pieniędzy?może z tych miliardów z ofe?

Lex
1 rok temu

To była zbieranina z całego Podkarpacia. W Stalowej Woli lokalna PO nawet nie zorganizowała niczego poważnego tłumacząc się że muszą dojechać do Tarnobrzega jakby to było 200 km co najmniej.

Alf
1 rok temu

Napiszcie jak Tusk zgasił działacza Konfederacji z „prorosyjskiej opcji” na tym spotkaniu

Wkurwiony Wujek z Wesela
1 rok temu
Reply to  Alf

Brunatny Tomasz się nie popisał jbc konfederacje

obywatel
1 rok temu

Działacze po Chojnie Donaldinio obdarowali ” bryła siarki ( celestynkę A SKĄD ??) i koszulka klubu działaczy z partii oszustów ???

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://tvl.tarnobrzeg.pl/2022/04/26/donald-tusk-w-tarnobrzegu/&ved=2ahUKEwi16fzQt8P-AhXypYsKHSwZAqU4FBAWegQICxAB&usg=AOvVaw2fI6XCaOw2Ig5UOShObT0X

A pisowscy radni zawsze RĄCZKI za dotacją dla klubiku platformusów czyli dla działaczy PLATFORMY

Jan
1 rok temu

Czarny kon-klacz wyborów Jachira.

Wkurwiony Wujek z Wesela
1 rok temu
Reply to  Jan

J…ć PiS i konfederacje

Gilotyna
1 rok temu

Kondederacje owszem ale nie PIS.Tylko PIS i długo dlugo kic.Nigdy więcej PO ,Tuskow i innych szwabów,komuchow z SB i innych popsprancow PSL owskich i lewactwa. Takie spotkania z ryzym uświadamiają właśnie aby nigdy nie dopuscis jego i jego poplecznikow do ponownej władzy.Precz z Tuskiem

Wkurwiony Wujek z Wesela
1 rok temu
Reply to  Gilotyna

widocznie lubisz jak cie dymają 😉 słodko

Tbg
1 rok temu

Mówisz o 150 miliardach z ofe?czy o podwyżkach emerytur o 3 zł?tak bylo za rządow rudego,twojego idola

Wkurwiony Wujek z Wesela
1 rok temu
Reply to  Tbg

kolejny spolaryzowany idiota

jasia z ub
1 rok temu

kolejny tempy nakierowywany czubek?

walt
1 rok temu
Reply to  jasia z ub

pisze się tępy 😀

jasia z ub
1 rok temu
Reply to  walt

wszyscy wiedzą o co chodzi,czepiasz sie

Obatelka
1 rok temu
Reply to  walt

Często mieniący się patriotami robią błędy językowe.

obywatel
1 rok temu
Reply to  jasia z ub

No tak tobie zabrali a nie dali ale to za wujka??

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Tbg

Jak nie było inflacji to były niskie podwyżki teraz to nie hojność rządu tylko hiper inflacja wymusza takie kwoty.

iwan
1 rok temu
Reply to  Obatelka

da,da haraszo

Obatelka
1 rok temu
Reply to  iwan

Do języka nic nie mam ,to źli ludzie go obrzydzają.

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Tbg

Mówię o tym że brat komendanta głównego policji jest w grupie przestępczej w tzw karuzeli vatowskiej czyli wyludzajacej VAT. I jako jedyny z tej grupy nie siedzi,to nieprawdopodobne. Do tego sprawa granatnika i rozwalenie ścian w komendzie i bez żadnych konsekwencji. Co to jest,jak to nazwać?

Tbg
1 rok temu

spytaj swoich idoli gdzie miliony podpisów w sprawie podniesienia wieku emerytalnego przez po i psl,podpowiem w koszu na smieci

Ciekaw
1 rok temu
Reply to  Gilotyna

To może podam Wasze komusze wymysły, jak choćby „podatek cukrowy” – młodzi piją gazowane napoje. Gdzie Wasza gardłowana obniżka VAT-u, którą narzuciła „paskudna PO”? W sprawie tak krytykowanej, tj. zasiłku pogrzebowego pomogliście? Nic sobą PiS nie reprezentuje, poza drenażem portfeli i przesyłaniem kasy na rzecz pozostałych. To ten „solidaryzm społeczny” Lecha Kaczyńskiego, to jest „wyrównywanie szans”?

obywatel
1 rok temu
Reply to  Ciekaw

Młodzi to piją browar ( i coś jeszcze mocniejszego ) a młode dają w szyję a ty tu wyjeżdżasz z napojami cukrowymi – to to piją dzieci a nie młodzi ?
Oranżadę z Helenki piją jeszcze babcie i dziadki z PZPR bo wojewódzki je reklamował ??

Tbg
1 rok temu

Je,bć komuchów pa,pa komuchy wasze miejsce w piekle zakłamańce

Wkurwiony Wujek z Wesela
1 rok temu
Reply to  Tbg

tak jest jbć PIS – bandę komuchów

jasia z ub
1 rok temu

coś ci sie poprzewracało w makówce spolaryzowanej?

Kobe
1 rok temu

Znakomite postaci w osobach Norberta „helikoptera” Mastalerza i Boguława „odnowiciela” Postańskiego witają swego guru. To te znakomite postaci przeprowadzą wkrótce transformację Tarnobrzega aby miasto znów odzyskało swój dawny blask 🙂 I love this game !!!

wyborca donalda
1 rok temu
Reply to  Kobe

tbg juz dostal swoje teraz czas na innych

Porucznik Gruber
1 rok temu
Reply to  Kobe

NE ZAPOMINAJMY O PANU WICEPREZYDENCIE NIEDBAŁOWSKIM

Obatelka
1 rok temu

Ten to był dobry.

obywatel
1 rok temu

Już się przystawia a w w hotelu evva na spotkaniu dla vipów już przy helikopterze . Na razie przy wręczaniu koszulki Siarki ( rzygać się chce) i czeka cierpliwie aby się zabrać na pokład helikoptera i przelecieć po stołek , pewnie znowu jako prezio w Kopalni Machów aby doić kasę i czyścić koryto ???
Osiem lat mineło i zaczyna popaprancom brakować koryta bo z takim zacietrzewieniem pra po koryto , chyba jadą na oparach ???

A gdzie PONTON ???? Jak wygrają Popaprańcy to zapewne ponton wypłynie jak zawsze ?
Teraz belfry gdzieś go schowały – w jakiejś radzie nadzorczej – koryto dla swoich musi być bo po pierwszym w Tbg SKOKU chyba też mu niewiele zostało a lubi żyć ( i żreć) na poziomie ??

Pochowali dawna ekipę mastalenki aby nie wkur???ć ludzi i czekają na KORYTO !

Alf
1 rok temu
Reply to  obywatel

Co chcesz realizował swoje marzenia i pasje. Za cudze pieniądze

Ciekaw
1 rok temu
Reply to  Kobe

Kogo do zaoferowania masz w zamian? Niesmak wobec wyżej wymienionych jegomościów mam, ale pytam: kto? Nie udzielając wsparcia nikomu.

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Ciekaw

Muszę wybrać mniejsze zło.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Obatelka

Zło jest zawsze złem i taki wybór to zadań wybór bo wybierasz zło .
Mniejsze czy większe nie gra roli .

kocham po
1 rok temu

widac obled w oczach

Szafot
1 rok temu
Reply to  kocham po

Noooooo hahahaha.Jak u Adolfa Hitlera

Ciekaw
1 rok temu
Reply to  kocham po

Jesteś psychiatrą?

hehe
1 rok temu
Reply to  Ciekaw

tak potrzebujesz porady?

Ciekaw
1 rok temu
Reply to  kocham po

O kim mowa? Przedawkowałeś chyba TVP. U Nas w TVN z Jarosława nie robimy kosmity 🙂

Wtajemniczony
1 rok temu

Nie wierzę nawet Pan Dariusz K…k pojawił na spotkaniu włosy pofarbowane , uśmiech na twarzy, wraca ,,dobra zmiana,, do Tarnobrzega. Nigdy więcej tych ludzi we władzach miasta, mieli swoje pięć minut, rozkradli co się udało i wystarczy. Gonić ich z TBG i to raz

obywatel
1 rok temu
Reply to  Wtajemniczony

Czy to K to jak KOPERTA ????

Wtajemniczony
1 rok temu
Reply to  obywatel

Tak dokładnie K jak koperta, K jak kret, K jak krętacz, różne ksywki ma

Obatelka
1 rok temu
Reply to  obywatel

Jeśli tak to oburzające ,wykupi działki i będzie zdzierał za dzierżawę.

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Wtajemniczony

Jeśli to ten sam Dariusz K.ktory jest spalony w mieście Tbg jako ten,który wsadził jakby nie było prezydenta kolegę to kto go tam wpuścił.? Chce chyba wkraść się z powrotem do lepszego zarobkowania na naszym mieście.

teodorszcze
1 rok temu

”Jesteś tym, co jesz”- widać po mastalerzu i jego podgardle , że lubuje się w świniach!!!

Ślusarz
1 rok temu

Kiełb odszedł z polityki Mastalerz również. Niech idzie na kasę do Biedronki jak kiedyś radził jego guru Donald.

Nisko
1 rok temu

K…k może byś spojrzał wreszcie w oczy mieszkańcom Stalowej Woli i chociaż przeprosił za to że od 10 lat wraz z byłą nie możecie zbudować dworca autobusowego ? Umyłeś ręce a twoja była żona nadal nic w tym temacie nie działa. Od 10 lat szuka najemców niby a rudera stoi cały czas. To wasza wina.

Nisko
1 rok temu
Reply to  Nisko

Oczywiście miałobyć K…k na początku

mialobyc
1 rok temu
Reply to  Nisko

mialo tse tung

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Nisko

Teraz kusi go nasze miasto aby na nim zarobić.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Obatelka

A co ??? Jeszcze działki nad zalewem są do upłynnienia ???

life
1 rok temu

jak macie sprowadzac do tbg-u wiecej pap smerfów to niech 5 min dla każdego mieszkanca sie nalezy czy to bedzie kaczynski z pis-u czy jak ostatnio tusk z po nie o takiej polsce mazyłem

Ciekaw
1 rok temu

Reasumując: Świetny występ pod względem oratorskim, dobry kontakt z publicznością. Rozumiem, bo widziałem wiele spotkań z Donaldem Tuskiem – zacząć należy od spraw aktualnych (siostra premiera, teczka Jarosława). Było o zbożu, było naprawdę poważnym problemie psychiatrii dziecięcej. Eko-dzieci, zapewne fani Grety pokazali swój dość niski poziom połączony z dziecinną naiwnością, że świat się zbawi „od teraz”, „now!. Czy są to mieszkańcy Tarnobrzega, czy też przyjezdna trupa? Idee popieram, ale brak szacunku w dyskusji w wykonaniu pewnego krzykliwego Chłoptasia? Robi to Nam-Wam więcej wrogów niż sympatyków. Sprawy Nasze, Tarnobrzeskie pojawiały się jakby obok. Wystąpienie Pani Zych – dobra, prowokujemy dyskusję. Tusk wybrnął świetnie z tego planowanego galimatiasu spalarniowego. Mało o Tarnobrzegu. Rozumiem, Tusk z pięknych (naprawdę Kaszub nie musi znać naszej specyfiki, choć odrobił pewne lekcje. Zjechało się towarzystwo „od Sasa do Lasa”. O ile Pan z Konfy jest z Kolbuszowej, to nie kojarzę eko-elementu z ulic. Może za rzadko chodzę po chodnikach. W Tarnobrzegu jest jakaś organizacja proekologiczna poza wybitnym centrum Natura 2000? Pojawia się w bieli On – Norbert Mastalerz. Dobrze, niech ogarnia lokalne listy. PO i tak będę wspierał. Choć niesmak zostaje. Wiec się udał przez Donalda Tuska. Celne riposty, wypowiedzi przemyślane. Niestety lokalna martwota PO w okolicy… Czytaj więcej »

Ciekaw
1 rok temu
Reply to  Ciekaw

Dodam tylko, że Nasze Natura 2000 bardzo szanuję i kaszkiet chylę. Bo to kawał dobrej roboty.

Cenzorowany
1 rok temu
Reply to  Ciekaw

Tusk mówi to co chce naród (zgromadzeni) usłyszeć.
Nie oglądałeś filmu z Maciejem Stuhrem o polityce?

Ciekaw
1 rok temu
Reply to  Cenzorowany

Obudź się idealisto. Polityk mówi to, czego oczekuje audytorium. Tusk akurat nie płynie w kicze Morawieckiego, który niby każdy region doskonale zna i ceni. Za dużo Tusk opowiadał o sprawach krajowych, zaś zbyt mało o lokalnych. Nie wymagam tego. Prekampania. Dobrze że był, bo rozmów z politykami u Nas brak. Jarosław jakoś Tarnobrzega od lat nie odwiedził – focha ma, czy co?

obywatel
1 rok temu
Reply to  Cenzorowany
fach
1 rok temu

Nie było Pana Prezydenta? 🙂 Przecież w ostatnich wyborach kandydował jako rywal kandata PiS-u, mając poparcie m.in. PO. Chyba że to już tyle współpracy z opozycją parlamentarną 😉

Stach
1 rok temu
Reply to  fach

No raczej że tyle. Za jego kadencji miejscowi pisowcy mają się dobrze, a ci wyżej postawieni dostają nawet tytuły honorowe.

Obatelka
1 rok temu
Reply to  fach

Pan prezydent mówi że w Tarnobrzegu jest świeże powietrze. Chyba dlatego że nie chodzi ulicami tylko przemieszcza się autem i nie otwiera okien. Poza tym nie ma monitoringu powietrza więc nie ma dowodów „na piśmie” a ten który jest na peryferiach przy lesie nie pokazuje rzeczywistości.

Boniek
1 rok temu

Donald TUSK – świetny facet, wielki poliityk – 100 x TAK.
Norbuś – 100X NIE – robi mi się niedobrze jak go widzę.

Adim
1 rok temu
Reply to  Boniek

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz

Boniek
1 rok temu
Reply to  Adim

Wyłącz TVP, włacz myślenie.

polar
1 rok temu
Reply to  Boniek

polaryzacja?

Ciekaw
1 rok temu
Reply to  Adim

I Braun dzieci Nam kacapił.

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Adim

Jeździcie do Niemiec do pracy od lat ,nawet na żebry wolicie tam jeździć bo lepiej niż w Polsce ,korzystacie z unijnych pieniędzy których najwięcej wpłacają właśnie Niemcy ,sprzedajecie im drewno cięte z naszych lasów na potęgę a tak na nich plujecie ,ty i tobie podobni.

Cenzorowany
1 rok temu
Reply to  Boniek

Ani jeden ani drugi. NIE NIE i NIE.

Ciekaw
1 rok temu
Reply to  Cenzorowany

To kto? Tylko nie Bosak lub Mentzen. Z tego się wyrasta.

Cenzorowany
1 rok temu
Reply to  Ciekaw

Oto jest pytanie. Na razie bez odpowiedzi.

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Boniek

To pech że akurat ten odłam PO w Tarnobrzegu kręci się koło pana Przewodniczącego.

Cenzorowany
1 rok temu

Wizyta Donaldusia:
Jak dużo osób przybyło. Jakby przyjechał do Tarnobrzega „Król Europy” (i przy okazji Rozwalacz Polski). Błogosławieni ci co nie widzieli a mu uwierzyli.
Przejrzałem wszystkie fotografie. Nie ma moich znajomych. Odetchnąłem z ulgą, że nie dają się zbajerować.
Jest nieco ludzi z flagą Polski , na razie. Po wygranej PO będziecie paradować z flagą Niemiec.Stolicę będziecie mieć w Berlinie, lotnisko też.

Wkurwiony Wujek z Wesela
1 rok temu
Reply to  Cenzorowany

Ty byś wolał stolicę w Moskwie 🙂 ale nie musisz się już powtarzać w każdym wątku

sasza
1 rok temu

da

Obatelka
1 rok temu
Reply to  sasza

Dużo ludzi z PiS i zwolenników kończyło dawniej socjalistyczne kierunki w Polsce a nawet w ZSRR.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Obatelka

Widzieliśmy to na tej konferencji i spotkaniu z mieszkańcami w Tbg z różnych miejsc !!!
Tu w Tbg nawet nie potrzeba babci zabierać dowodu ???

Ciekaw
1 rok temu
Reply to  Cenzorowany

Rozbiję Twój słowotok:
a) Donalduś to dość słaba reakcja Jarosława w debacie z Tuskiem w 2007 – sprawdź, obejrzyj.
b) „Król Europy” – chyba nakręceni działacze Sol-Polu tak go zwali, lub ktoś z odchyleniem umysłowym z KOD-u
c) Przejrzałeś wszystkie fotografie? Brak znajomych? Ok, było to „spotkanie z mieszkańcami” – znam wielu fanów Tuska, którzy akurat wtedy byli w robocie.
d) No ten odlot z flagą Niemiec. Czytałeś coś o Kaszubach? Chyba że TVP zbyt mocno wkroczyła w krwioobieg? Kaszeba to człowiek niezależny, czerpiący z kultury polskiej i niemieckiej. W takim razie polecam gnoić Józefa Wybickiego, jeśli wiesz o kim piszę. Tak, to twórca Naszego Hymnu. Ale najłatwiej Niemcem straszyć.
e) Flaga Polski była – boli ten fakt, czy też idziesz za bajaniem TVP, że na wiecach Tuska są same flagi unijne?
f) Stolica w Berlinie? To dlaczego nie w Warszawie? Geograficznie również ma dobre położenie. Udajesz durnia, czy też popierasz zapaść polityki zagranicznej w wykonaniu PiS? Jeśli mamy wykładać swoje racje, to niech czynią to ludzie kompetentni. Beata Kempa lub Patryk Jaki to kompromitacja.

tbg
1 rok temu
Reply to  Ciekaw

za dużo tvn,lub wszedł za głęboko?

Cenzorowany
1 rok temu
Reply to  Ciekaw

Królem Europy chciał Donaldusia poczynić jakiś parlamentarzysta z UE. Nie wiesz o tym?

Nie trzeba Niemcem straszyć i nie taki był mój zamiar. Otwórz sobie …uszy to usłyszysz jak jeden z polityków niemieckich stwierdził, że Polskę zdobędą Niemcy bez ani jednego wystrzału. Info z radia.

Flaga Polski mnie nie boli, tylko mam wizje( na podstawie tego co widzę i słyszę w mediach nie tylko w TVP), że w Polsce będzie obowiązywać flaga niemiecka. Najpewniej w całej
Europie bo Niemcy dążą do jej opanowania. Nie tylko Polski.

Stolica w Berlinie podobnie jak lotnisko w Berlinie o czym mówił niejaki Czaskoski. Też nie słyszałeś jego wypowiedzi o lotnisku w Berlinie i z tego względu bezzasadności budowy w Polsce Centralnego Portu Lotniczego?

ANTYPOLITICS
1 rok temu
Reply to  Cenzorowany

Ale bełkot:((( co Ty czytasz? co oglądasz?

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Cenzorowany

Polacy w Berlinie już sa.Teraz co drugi żebrak w Berlinie to Polak. Miasto musi się nimi opiekować. I nie wyganiają ich czemu się dziwię.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Cenzorowany

No to jak to ???
Mastalerz a nie znasz, potanskich nie znasz ???

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Cenzorowany

Masz jakąś paranoję.

PiSPO jedno zło
1 rok temu

Widok na zdjęciach uspokaja. Taka sama „młodzież” jak wyznawcy PiS. Biologia i najbliższe 10 lat, rozwiążą problem POPiSowego nieszczęścia dla tego biednego państwa.

Jan
1 rok temu

Jak mozesz porownac PIS do PO. POPIS firmował Rokita i za to wyleciał, donald rozwalił pomysł i wymyslił polaryzację i to mu się akurat udało. Przy pomocy odpowiednich służb.

ktos polityk
1 rok temu

pis to zło dno nikt juz ich nie che dośc sie ich ma , PO sa najlepsi to jest dobra partia

tbg
1 rok temu
Reply to  ktos polityk

te polityk,ile skończyłeś klas? myślę ,ze 3 ,nie więcej

Ppp
1 rok temu

Jak po rządziła było to samo

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Ppp

Jednak nikt nie czuł się zagrożony gdy nie był katolikiem i PiS owocem. I to jest duża różnica.

peowoc
1 rok temu
Reply to  Obatelka

za rządów PIS boją sie tylko złodzieje i komuchy i tak ma być

Obatelka
1 rok temu
Reply to  peowoc

Jeśli nie są skoligaceni.

Obatelka
1 rok temu
Reply to  peowoc

Świetnie by było gdyby tak było.

mieszkaniec
1 rok temu

Tusk to dobry fajny chłop dobrze mówi sie go słucha i sie mu wierzy chciał dobrz ei che dla POlski za PO było dobrze żyło sie dobrze było wszystko tanio ceny podatki był dostep do wszysrkiego

górnik
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

był dostęp do bicia i strzelania do górników,dobrze prawisz stary komuszku

Obatelka
1 rok temu
Reply to  górnik

Demencja to wynik złej diety i nie tylko. Połamane ręce na strajku kobiet i pałowanie ,otaczanie kordonem ,zastraszanie ludzi w pokojowych protestach,kobiety jako inkubatory, itp.

Tbg
1 rok temu
Reply to  Obatelka

w tbg jak był ten niby strajk kobiet to policja eskortowała bande gówniarzy,a ta hołota wykrzykiwała je… pis,za to ,ze im 500 plus PIS zafundował,niesłychany rodzaj głupoty i zacofania

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Tbg

PiS ograniczył prawa kobiet zmuszając je do heroizmu czyli rodzenia chorych dzieci które nie są zdolne do życia, często obumierają w łonie matki albo umierają tuż po porodzie bardzo cierpiąc. Kobieta narażona jest na śmierć i osierocenie swoich już urodzonych dzieci jeśli je ma. Jak już urodzą się te chore dzieci to koszty ich utrzymania są ogromne a rząd nie potrafi lub nie chce wydawać takich kwot. Rodzice,a przeważnie matki bo ojcowie nierzadko odchodzą bo jest to dla nich za trudne, są zmuszone do zbiórek na drogie leczenie i rehabilitację,które to zbiórki ostatnimi decyzjami i podpisem prezydenta obłożono podatkiem. Ci „gówniarze” strajkowali bo to ich dotyczy teraz i w przyszłości.

life
1 rok temu
Reply to  Obatelka

napisać jest łatwiej zrobić trudniej
efektów brak a na lepsze szybko się nie zapowiada
teraz czyja to jest wina faceta czy kobiety

Tbg
1 rok temu
Reply to  Obatelka

szkoda ,ze nie było strajku kobiet 10 lat temu jak peło z psl podniosło kobietom wiek emerytalny o 7 lat?Mimo,,że zebrano kilkaset tysiecy podpisów ,które peło z psl wywalili do koszy na śmieci! Dobrze ,że pis to wycofał

Obatelka
1 rok temu
Reply to  Tbg

To akurat mi się nie podobało ,ale nie wiem czy ten obecny system nie pęknie i w ogóle nie będzie emerytur lub będą okrojone lub opóźniane. Skoro od lipca emerytury rolnicze mają znacznie wzrosnąć a rolnicze składki są ok 10 razy niższe od ZUS owskich to nie wiem co będzie. FUS nie wytrzyma tym bardziej że emeryci pracują i jednocześnie pobierają emerytury nie płacąc składek ,oprócz zdrowotnej. Tak naprawdę ten kto wygra wybory i będzie rządził nie będzie miał lekko.

Marzena
1 rok temu
Reply to  Obatelka

Rząd pis jest za to bardzo hojny dla przybyszy z UA jak nie zasiłki na zagospodarowanie czy mieszkania dla uchodźców z Ukrainy (8 nowych bloków) jakie wybudowano w Krakowie na osiedlu Kliny, to 500+ i stypendia dla studentów z Ukrainy w wysokości 2000 zł miesięcznie natomiast obywatel UA nawet po przepracowaniu legalnie co najmniej 1 dnia w Polsce nabywa prawo do polskiej emerytury. Dla porównania w UK czy kraju UE Polak musi przepracować minimum 10 lat żeby nabyć prawa emerytalne. Brak słów na to co wyprawia ten rząd.

DolniętyPierre
1 rok temu

PiS + PO = 1 h*j

Kronikarz
1 rok temu

To byl sped platnych klakierow,nieudacznikow,przekretow,komuchow i SB-ekow !!!! A byltam wielu sukinsynow komunistow jak : Marian Plebankiewicz-zlodziej i komuch , Kryska Rycombel -dziecko komuny ,Waclaw Sralimucha -zlodziej i komuch ,Rafal Nowacki -zlodziej,szuler i komuch ,Leszek Lis „prawnik”,przestepca,uciekimier -wiezien i komuch ,Henryk Helmecki ponoc syn Castro ,Piotr Gai szuler nad szulery i komuch ,Norbert adoptowany -sukinsyn-zlodziej ,Potanski kedzierzawy _SB-ek i wielu ,wielu innych kryminalistow,nieudacznikow,oszustow i komuchow !!!!!! To jest wlasnie elektorat pro komuny !!!!!!!!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
170
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content