Transmisja LXXIII sesji Rady Miasta Tarnobrzega

LXXIII sesja Rady Miasta Tarnobrzega odbędzie się w środę 26 kwietnia br. w sali kameralnej, w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Początek godz.11

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
4. Sprawozdanie Prezydenta Miasta z prac pomiędzy sesjami.
5. Inwestycje nad Jeziorem Tarnobrzeskim w latach 2022-2023. Pozyskiwanie funduszy. Przygotowania do sezonu.

6. Rozpatrzenie projektów uchwał w sprawie:

1) nadania tytułu „Honorowy Obywatel Miasta Tarnobrzega”,

2) powołania Komisji Wyborczej do przeprowadzenia wyborów do Rady Seniorów Miasta Tarnobrzega,

3) zmian w budżecie na 2023 rok.

7. Sprawy bieżące.
8. Odpowiedzi na interpelację, wnioski i zapytania z poprzedniej sesji.
9. Interpelacje, wnioski i zapytania radnych.
10. Oświadczenia radnych.
11. Zamknięcie sesji.

LINK DO PROJEKTU UCHWAŁ – tutaj

LINK DO TRANSMISJI – tutaj

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tarnobrzeg moim miastem
1 miesiąc temu

Pan Poseł powinien dostać nazwę swoim imieniem obwodnicę za pomoc za załatwienia środków na rozbudowę tej obwodnicy (w 3 kierunkach na: Sandomierz, Stalowa Wola, Chmielów). Mieć pomnik za życia zobowiązuje i nie ma ceny – tym bardziej, że to kluczowa droga miasta już na lata, dlatego proszę przedstawić propozycję.

Robin
1 miesiąc temu

Tarnobrzeska droga obwodowa ma już swoje nazwę. Jest to : OBWODNICA NIEUDOLNOŚCI TARNOBRZESKIEGO SAMORZĄDU. Natomiast rąda które na niej są powinny mieć imienia byłych prezydentów Tarnobrzega. NALEŻY SIĘ IM BO TAKIE MIASTO WYKOŃCZYĆ TO MISTRZOSTWO ŚWIATA.

Toma
1 miesiąc temu
Reply to  Robin

ronda, patrz słownik ortograficzny.

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Toma

hahaha rąda chłop napisał 🙂 dużo rozrywki dają pojawiający się tu uwzniośleni analfabeci 🙂

Robin
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Sram na ortografię i na ludzi którzy ją wymyślili tylko po to aby drudzy mieli życie utrudnione. Cieszę się że niektórych tym faktem rozbawiłem. Ja albo słownik który automatycznie poprawia tekst na głupoty. Dla mnie nadal będzie ważniejszy sens wypowiedzi niż jego formą czy się to komuś podoba czy nie.
SMUCI MNIE TO ZE NIEKTORZY BARDZIEJ ZWRACAJĄ UWAGĘ NA DURNOWATĄ ORTOGRAFIE A NIE ZWRACAJĄ UWAGI NA DURNIWATE DECYZJE PODEJMOWANE PRZEZ WŁADZE MOJEGO MIASTA.

Robin
1 miesiąc temu
Reply to  Robin

Dziś z sesji rady miasta dowiedziałem się że w moim mieście będzie ścieżka rowerowa nad Wisłostradą i głupoty nad zalewem dla turystów a najprawdopodobniej nie będzie szpitala i centrum przesiadkowego w miom mieście oraz szybkich pociągów do CPK przez moje miasto.
Toma i Walt niech sprawdzą pisownię niniejszego wpisu i niech się nią podniecają.
Mądrzy i zatroskani mieszkańcy naszego miasta niech przemyślą czy władzy naszego miasta sodówka nie uderzyła do głowy i czy po kolejnych wyborach powinni nadal piastować te zaszczytne stanowiska i nadal pogrążać nasze miasto.

obywatel
1 miesiąc temu

Znowu zmiany w budżecie ???
Nawet koń by uśmiał , co sesja to zmiana ???
Po ch??? uchwalać budżet na rok 2023 jak można błazny uchwalić ZA rok 2023 najlepiej 31 grudnia 2023 roku!

Ha, ha, ha budżet ma trzymać się belfrów a belfry budżetu ???

Robin
1 miesiąc temu

A gdzie punkt w sprawie odwołania radnego Mikruta że stanowiska przewodniczącego komisji zdrowia. Przecież niektórzy radni i prezydent Bożek byli wczoraj na debacie poświęconej sytuacji w naszym szpitalu i nie widzieli że radny Mikrut był tam ostatnią osobą której zależy na uratowaniu szpitala w Tarnobrzegu. Wy naprawdę nie widzicie że robi krecią robotę traktując normalne funkcjonowanie naszego szpitala w kategoriach cudu ?!!! Już samo zorganizowanie tej debaty go dyskwalifikuje. Kogo tam zaprosił ? Brak kompetentnych osob ze strony województwa w tym marszałka który rok temu publicznie składał obietnice radnym, brak dyrektora szpitala , brak radnego wojewódzkiego czyli Dziubińskiego.
A jego kasandryczne wizję i głupie uśmieszki to już żenada.
Nawet nie starał się robić dobrego wrażenia. A powinien bo już kilka lat doi to miasto zasiadając w jego radzie. Powinien dać dobry przykład i wrócić do pracy w Szpitalu Wojewódzkim w Tarnobrzegu. W imieniu mieszkańców (bo pewnie się ze mną zgodzą) proszę wyrzucić go z komisji zdrowia. Atak na przyszłość: NIGDY WIĘCEJ TAKICH LUDZI W RADZIE MIASTA.

Roman
1 miesiąc temu
Reply to  Robin

Sam przyznał że wnioskował o nie przekazywanie szpitalowi pieniędzy tak jak to było od lat. Jawnie działał na jego szkodę.

Mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  Robin

A wiesz kto jest w radzie społecznej szpitala Tych trzeba wyrzucić

Jolka
1 miesiąc temu

A kto wejdzie w skład Rady zamiast radnych Kapuściak I Pekerowej ? Wczoraj przyszły na debatę o szpitalu chyba tylko po to aby pokazać swoje kreacje wyszperane gdzieś w pewex-ie ? Posiedziały chwilę po czym obrażone opuściły sale. Jeśli tak ich interesują sprawy mieszkańców i to tych najsłabszych bo chorych to nie wyobrażam sobie aby nie zrezygnowały z mandatu radnych. Powtórzę tu za poprzednikiem. NIGDY WIĘCEJ TAKICH RADNYCH .

ktos
1 miesiąc temu
Reply to  Jolka

Pomagają ile mogą, a najważniejsze że nie szkodzą jak jeden z radnych M, który szczyci się że zaszkodził szpitalowi i nadal szkodzi.

wojewodzki
1 miesiąc temu

A co z osobami niepełnosprawnymi posiadającymi kartę parkingowa jeśli chodzi o wjazd nad zalew zwany jeziorem ?

tbg powiatowy
1 miesiąc temu
Reply to  wojewodzki

jak to co? musza bulic niedawno dzwonilem w tej sprawie

wojewodzki
1 miesiąc temu
Reply to  tbg powiatowy

Dlaczego musza placic?

powiatowy tbg
1 miesiąc temu
Reply to  wojewodzki

dlatego ze korzystaja z calej infrastruktory taka byla odpowiedz

wojewodzki
1 miesiąc temu
Reply to  powiatowy tbg

I co z tego.To co,maja tylko siedziec na kocyku?

powiatowy tbg
1 miesiąc temu
Reply to  wojewodzki

do mnie te pretensje?

xxx
1 miesiąc temu
Reply to  powiatowy tbg

A do kogo kolega dzwonił w tej sprawie?

powiatowy tbg
1 miesiąc temu
Reply to  xxx

straz miejska i mosir swoja droga pracuja tam niekompetentni ludzie

powiatowy tbg
1 miesiąc temu
Reply to  wojewodzki

apropo sprawa ta powinna miec swoj final w sadzie bo to nie tarnobrzeg wybudowal ten zalew tylko wszyscy podatnicy

Tbg
1 miesiąc temu
Reply to  powiatowy tbg

Tu chodzi o rewitalizację z kasy mieszkańców TBG!nie budowę

Wyborca
1 miesiąc temu

Proszę odznaczyć jeszcze więcej ludzi z pis.
Mieszkańcy nie będą mieć wątpliwości przy urnie wyborczej do parlamentu i do Rady Miasta

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
23
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content