Planowane inwestycje w Tarnobrzegu: Merkury Market na terenie po dawnym Polmozbycie, park handlowy, drugi punkt foodsharingu

Merkury Market planuje wybudować centrum usługowo-handlowo-wystawiennicze, na terenie po dawnym Polmozbycie – jak poinformował podczas ostatniej sesji prezydent Tarnobrzega dla inwestycji tej wydano decyzje ustalające warunki zabudowy. Na tym samym etapie jest również inwestycja zakładająca budowę trzech budynków przy ul. M. Skłodowskiej – Curie i Kwiatkowskiego, dla spółki RockCapital, specjalizującej się w budowie parków handlowych.

– Wydano decyzje ustalające warunki zabudowy dla kilku inwestycji, myślę, że dla Tarnobrzega też istotnych. Dla inwestora Markury Market na budowę centrum usługowo-handlowo – wystawienniczego na terenie po dawnym Polmozbycie, na ul. Św.Barbary – poinformował prezydent Tarnobrzega.

– Dla spółki RockCapital na budowę trzech budynków przy ul. M.Skłodowskiej-Curie i Kwiatkowskiego to jest obecnie sklep DAO. Dla budynku usługowo -handlowego przy zbiegu ulic Sikorskiego i Zwierzynieckiej, dla budynku wielorodzinnego na rzecz spółki IBR z Rzeszowa, przy ul. Sienkiewicza obok budynku Państwowej Uczelni Zawodowej i dla dwóch budynków wielorodzinnych oraz przebudowy budynku istniejącego na budynek wielorodzinny przy ulicy Kościuszki i Dominikańskiej, decyzja ta została zaskarżona przez strony do SKO w Tarnobrzegu – dodał.

BUDOWA PUBLICZNYCH TOALET NAD WISŁĄ

Jak kontynuował Dariusz Bożek cyt: Z zakresu pozwoleń na budowę prowadzone są także procedury dla kolejnych inwestycji, wykonania boisk sportowych przy ul. Zwierzynieckiej i w Zakrzowie, wykonanie odbudowy źródełka i toalet publicznych na terenach zielonych nad Wisłą oraz wykonanie lądowiska dla helikopterów ratunkowych nad Jeziorem Tarnobrzeskim – koniec cytatu

DRUGI PUNKT FOODSHARINGU

Podpisano również dwie umowy z mieszkańcami, na inicjatywy lokalne, w zakresie partycypacji i organizacji społecznej.

– Pierwsza dotyczyła zakupu krzesełek stadionowych i oświetlenia solarnego na stadionie Koniczynki w Ocicach. Koszt tego zadania to 9 tys.605 zł, wkład własny miasta 4 tys.100 zł. Druga inicjatywa to FOODSHARING Tarnobrzeg, czyli dwa punkty umożliwiające dzielenie się żywnością. Pierwszy to istniejący przy placu targowym na ul. Kwiatkowskiego, drugi na placu Bartosza Głowackiego, obok Centrum Seniorów. Zadanie ma przeciwdziałać marnowaniu żywności , koszt – 7 tys.500 zł, wkład miasta – 1 tys.800 zł na wkład rzeczowy i 1 tys.400 zł na kamerę monitorującą – dodał prezydent Tarnobrzega.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
68 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Polska język trudna języka
1 miesiąc temu

Nie rozumiem- bełkot.

Ciekaw
1 miesiąc temu

„Odbudowa źródełka” to mój faworyt. Swoją drogą, na miejscu DAO ma powstać nowy „park handlowy”, czyli będziemy mieli „park handlowy” obok „parku handlowego”.

to sie naucz
1 miesiąc temu

Skoro nie umiesz czytać po polsku, to masz problem. Ja wszystko zrozumiałem. Żenada

Tarnobrzeg moje miasto
1 miesiąc temu

Merkury Market ma dobry projekt na tamten teren, dawny projekt galerii, wystarczy go wykorzystać i udoskonalić, Tarnobrzeg żyła piękny obiekt.

orzeł
1 miesiąc temu

W tytule jest Media Markt, czy to nie błąd?

orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  orzeł

no 🙂 Nie ma sprawy 😉

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu

Niech coś się zacznie dziać w tym mieście – dosyć uśpienia i letargu !

WIESLAW KOWAL
1 miesiąc temu

Gdzie trzeba składać pisma o odszkodowanie za zniszczenie rowera na tych gofnianych ścieżkach pieszo rowerowych , które robią w Tarnobrzegu?!!! Ścieżki z kostki , krawężniki Trzeba ciągle naprawić rower po takich jadach!!!! Może ktoś kto je robi wysadził by dope z samochodu i próbował jeździć po nich rowerem !!!

Urzędnik
1 miesiąc temu
Reply to  WIESLAW KOWAL

Zakładam że pan jesteś osobą w wieku co najmniej średnim więc musisz pan jeździć ostrożnie adekwatnie do swojego wieku a nie jak gówniarz z podstawówki

!!!!
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

Nie wymądrzaj się. prawdę napisał. Kilka dni wstecz przejechałem po tych pseudo ścieżkach rowerowych i na następny dzień kicha w kole. Powietrze uszło. Tych ścieżek nawet nie sprzątają, po rozbitych butelkach przez alkoholową dorodną młodzież, przyszłość narodu.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  !!!!

Uwaga słuszna ale to jak typowy bełkot urzędniczy , urzędas ma to opanowane w jednym słowie ” NIEZASADNA”.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

No i urzędas znalazł wytłumaczenie ( wiek) ???
Ty już nie myśl a nawet nie przypuszczaj bo:
– przegrzejesz sobie styki w mózgu,
– przekracza to twoje możliwości intelektualne ( o ile są jakiekolwiek).

A tak na marginesie najlepiej jeździ się po asfalcie ale jeszcze to do waszych tępych mózgownic nie dotarło i obawiam się , że pod nadzorem belfrów i w tym gronie NIE DOTRZE JUŻ NIGDY ????

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Niech sobie przeczyta opublikowane uzasadnienie skargi na prezydenta:
„Nawierzchnie z warstwami ścieralnymi z kostek fazowanych nie są przystosowane do ruchu rowerów. Świadczą o tym różne opracowania, w tym rekomendowane przez Ministra Infrastruktury wytyczne WR-D-63, których rozdział 9.5 stanowi:
„(3) Podstawowym typem nawierzchni do stosowania na nawierzchniach dróg dla rowerów albo dróg dla pieszych i rowerów jest nawierzchnia asfaltowa. Nie dopuszcza się w obrębie nawierzchni przeznaczonych do ruchu rowerów nawierzchni z kostki betonowej lub kamiennej. W razie potrzeby w obszarach zabytkowych stosuje się nawierzchnię z elementów wielkoformatowych, np. płyt ciętych z kamienia naturalnego.”.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

Bo przecież waść ten głupawy urzędnik z urzędu tarnobrzeskiego nawet nie wie , że to wina TYLKO PROJEKTANTA ????

Ale tu jest Tbg i tu inne zasady obowiązują ???

A bierze się za wyjaśnianie !

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

No przecież! Zapomniałem że w Tarnobrzegu konstrukcję drogi ustala projektant, a iluś pracowników wydziału od dróg nie jest od sprawdzania i korygowania projektów, tylko od zatwierdzania tego, co przynoszą projektanci. Szkoda ich studiowania, w biurach projektowych mogliby ustalać konstrukcje dróg, w urzędzie nie mogą.

Lucas
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

Zastanawiające, że współpracujący z pisem prezydent, jak i część urzędników związana z pisem z reguły nie stosują przywołanych pisowskich wytycznych w kwestii asfaltu na drogach przeznaczonych dla rowerzystów. Co na to pisowi radni, wiceminister infrastruktury i inni z partii?

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  Lucas

Jak to co? Nic. Nie słyszałem ani nie czytałem, aby ktokolwiek z tej opcji mówił w Tarnobrzegu cokolwiek o wykonywaniu ścieżek dla rowerzystów z asfaltu zamiast z kostki. Zresztą o czym my mówimy? W urzędzie 6-ty rok nie mogą nawet przełożyć kostki fazowanej na ciągach pieszo-rowerowych na Sikorskiego, Sienkiewicza i Kwiatkowskiego, więc gdzie to do asfaltu. U nas zaczną kłaść asfalt na ścieżkach wtedy, kiedy na Zachodzie będą już setki kilometrów ścieżek z paneli fotowoltaicznych. W Holandii już zaczęli takie budować, czytałem o tym chyba z rok temu.

Rafał
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

Ścieżki z paneli fotowoltaicznych – toś wymyślił.

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  Rafał

Komentarze z linkami są wstrzymywane, więc wpisz sobie w google: „ścieżka z paneli fotowoltaicznych utrecht”. Fragment jednego z wyszukanych w ten sposób artykułów:
„Najdłuższa na świecie ścieżka rowerowa, która jest wyłożona panelami fotowoltaicznymi, została otwarta w środę (14 lipca) w holenderskim Utrechcie.

Przez x-newsW Ciekawostki, Świat, WideoDnia 15 lipca, 2021”.

Tbg
29 dni temu
Reply to  Lucas

Masz żal do pisu? Ciekawe za co?

J-23
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

Gdzie to jest opublikowane?

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  J-23

Wkleję link ale w osobnym komentarzu pod tym, bo ostatnio komentarze z linkami są wstrzymywane na tym portalu. Gdyby mój komentarz z linkiem się nie ukazał, to odnajdź sobie komentarz użytkownika Sigma w artykule: „Tarnobrzeg: Znowu nie wyszło. Przetarg na zadania z drugiej edycji Polskiego Ładu zostanie powtórzony?”. Reszta później.

już 30 lat temu
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Tak wykostkowali miasto już od lat 90-tych i dopiero za tej kadencji przerwano tę tradycję, nie wszędzie się robi kostkę. Teraz trzebaby zdzierać większość ulic w mieście i przerabiać na asfalt

obywatel
1 miesiąc temu

Tylko za Kiełba zrobiono asfalt ścieżek rowerowych – na Kopernika a za tej kadencji to kostka preferowana przez urzędnicze betonowe mózgi .

Jak twierdzisz że za obecnych belfrów jest inaczej to poznaj nazwy ulic i rok ???

najwięcej asfaltu w historii
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

np ulica żeglarska i plażowa posiada asfaltową ścieżkę rowerową. Co do pozostałych, masz racje. Ale jednego nie wspomniałeś, że za tej kadencji mamy największy asfaltowy parking który swoją powierzchnią pokryłby wszystkie kostkowane ścieżki rowerową. To jest nad jeziorem nieopodal głownego wjazdu

obywatel
1 miesiąc temu

Tamte ścieżki są dla turystów ???

Pytanie dotyczyło miasta a nie pojeb???? zalewu !

A parking nad zalewem to dla kogo popierd???u ???
dla turystów czy dla mieszkańców ?

Przestańcie jebu?y już pierd???? o tym zalewie , wrzodzie który doi miasto i mieszkanców.

Urzędrik
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

A Pan jak będziesz występował w TVL, to też adekwatnie do swojego wieku: wdech-wydech, mówić spokojnie. Nie masz Pan 20 lat, serce i krążenie już nie te co kiedyś.

WIESLAW
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

Chyba nigdy nie jechałeś na rowerze po tbg .
Nie rozpędzisz się bo po sciezkach chodzą piesi / Idiotyzm ścieżki pieszo -rowerowe/
na ścieżkach do maja leży piach rzucany z szosy przez samochody ,
na ścieżkach leżą odłamki szkła,
tylko głupi by szybko jechał i telepał się po nierównej kostce i zle położonych krawężnikach .

Spróbuj Powodzenia !łap w pędzie muchy na zębach

niebezpieczne miejsca
1 miesiąc temu
Reply to  WIESLAW

Na górskim rowerze można się spokojnie rozpędzić. Ale nawet ja na miejskim często daję radę. Gdy idą piesi są 2 opcję, albo zwolnienie, albo zjazd na jezdnię jeśli droga wolna albo na danej ulicy nie ma zakazu jazdy rowerem po jezdni. Piach w większosci uprzątneli, ale do niedawna było go pełno na chodnikach i ścieżkach. Podstawa to solidne hamulce. Są miejsca gdzie bardzo się przydają, przykład: Nieszczęsny wyjazd z ulicy Dekutowskiego między Frac i Złotą Rybką, czy zjazd z ulicy Jachowicza w kierunku skateparku, zjazd z ulicy Wiślnej w kierunku Fregaty. Bardzo łatwo w tych miejscach wpaść pod samochód z rozpędzonym rowerem.

Urzędnik
1 miesiąc temu
Reply to  WIESLAW

Ścieżki są również dla pieszych więc trzeba jeździć po nich ostrożnie i przede wszystkim myśleć. Jak pan chcesz się rozpędzać rowerem to na Wisłostradę

???
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

Juliusz Cezar? Czy może Juliusz Cezar- bis? Kto zacz?

nie jest tak źle
1 miesiąc temu
Reply to  WIESLAW KOWAL

Nigdzie. Jeśli byś jeździł po całym mieście a nie tylko wybranych ścieżkach, to roweru byś nie zniszczył. W mieście pełno jest wysokich krawężników, czy ulic ze stojącymi lampami, szlaków pieszorowerowych oficjalnych i nieoficjalnych(np. koło białego muru) . Kolarka nie służy do jazdy po Tarnobrzegu, polecam rower miejski albo górski

Rafał
1 miesiąc temu

Oj, znawca infrastruktury rowerowy by się z Tobą nie zgodził.

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  Rafał

Akurat z tym, że są to nieoficjalne szlaki p-r mogę się zgodzić. Nie zmienia to jednak faktu, że formalnie są to chodniki, więc jazda rowerem po nich jest dozwolona tylko w kilku wyjątkowych przypadkach, takich jak np. warunki pogodowe zagrażające bezpieczeństwu rowerzysty na jezdni.

TBX 1953
1 miesiąc temu

Nie podniecajcie się, bo to same stare rzeczy, kiedy jakiś nowy zakład produkcyjny powstanie w Tarnobrzegu dla mieszkańców miasta, może wtedy będzie możliwa reorganizacja instytucji miejskich, celem realnego zmniejszenia zatrudnienia i obniżenia kosztów ponoszonych przez mieszkańców. Po drugie byłaby praca dla tarnobrzeżan dojeżdżających do ościennych miast. Tylko zakłady pracy szansą na rozwój Tarnobrzega. Kiedy???? Budynek SP5 przekazać PUZ, MZ i MON, by utworzyć dochodowe kierunki ( w tym: medycynę, kierunki wojskowe), podobnie szpital powinien być przejęty przez MZ i MON, wtedy byłoby coś konkretnego. Włączcie myślenie dla przyszłych pokoleń, a nie tu i teraz. Miasto rozwija się wtedy jak ma mądrych ludzi, w Tarnobrzegu jest słabo.

marzenia scietej glowy
1 miesiąc temu
Reply to  TBX 1953

cos jeszcze?

Jan
1 miesiąc temu

A gdzie ta galeria na Sikorskiego?

Urzędnik
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

Pan myślisz że galerie handlowe to się buduje w tydzień od wydania zezwolenia na budowę ? Niedługo ruszy budowa

Życie jest nowelą
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

Galerii nie będzie tylko jakiś kurnik szopa.

Roman
1 miesiąc temu

Lepsze taka niż to co jest.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

A co z tym ma wspólnego urząd miasta ????
Czym się tu urzędasy chwalą ???

janwdupowkręt
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

Pastwisko jak było tak i jest, i ponownie zarasta.
Tylko tyle, że jest teraz ogrodzone.
Choć i to ogrodzenie jak widać marnieje..

As
1 miesiąc temu

Najpierw zabili lokalne sklepiki spożywcze wydając bez opamiętania pozwolenia na sieciówki. Teraz dobiją małe sklepy handlujące innym asortymentem. Najgorsze ,że te wszystkie parki handlowe lub galerie poza podatkami od nieruchomości o ile nie zostali zwolnienia nie zostawiają tu ani złotówki bo zyski transferują tam gdzie podatki płacą

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  As

Ale tak się dzieje w całej Polsce … Ktoś swego czasu na Wiejskiej do dopilnował należycie spraw polskich !

Szczery
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

TEN z kotem.

Julek
1 miesiąc temu

Tyle pieniędzy na lodówkę obitą płytą?! Inicjatywa dobra ale koszty jak zwykle z sufitu, tymbardziej że o ile się nie mylę lodówka będzie z odzysku.

Julek
1 miesiąc temu

Tyle pieniędzy na lodówkę z odzysku , obitą płytą ?! Inicjatywa dobra, tylko koszty z kosmosu.

? ? ? ? ? / ! ! ! ! !
1 miesiąc temu

„…oraz wykonanie lądowiska dla helikopterów ratunkowych nad Jeziorem Tarnobrzeskim – koniec cytatu.”

Po co? Obok szpitala jest stadion z boiskiem. To wystarczy. Miasto inwestuje w klub to niech też wykorzysta jego boisko. Niebawem piłkarzyki się „zwiną”, to płyta boiska będzie tym bardziej do dyspozycji szpitala. Może z czasem i szpital się „zwinie”

kratata
1 miesiąc temu

Załóżmy, że helikopter MUSI wylądować w trakcie meczu – tysiąc osób na trybunie piłkarzyki biegają dzielnie… nagle przerwa pół godziny bo helikopter musi lądować.

O takim absurdzie nie pisałaby tylko prasa ogólnopolska, ale i zagraniczna.

? ? ? ? ?
1 miesiąc temu
Reply to  kratata

Byłeś na meczach wiejskich drużyn? Kiedy jest sygnał, że druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych potrzebni bo pożar jest w okolicy, to gdzie kto stoi na meczu, najkrótszą droga, w tym przez boisko biegnie do remizy. Na meczu chwila przerwy. Pisali o tym.
Jaki problem wstrzymać mecz i zaczekać na lądowanie i start smigłowca. Piłkarzyki przynajmniej wypoczną :-).

kalambury
1 miesiąc temu

moze się zwinąć,grodzki obiecał model duński,czyli likwidację 500 szpitali w Polsce

fach
1 miesiąc temu

Może 100 miejsc pracy z wynagrodzeniem w pobliżu płacy minimalnej, z wyjątkiem kilkunastu stanowisk kierowniczych, najwcześniej za parę lat, raczej za kilka, o ile w ogóle te placówki powstaną. Jest się czym podniecać 😉 Dobrze że przedsiębiorcy prywatni tworzą coś jeszcze w tym mieście, bo przedsiębiorstwa publiczne takie jak np. przedsiębiorstwo gospodarki komunalnej dawno odeszły w zapomnienie 🙂

walt
1 miesiąc temu
Reply to  fach

nie tyle odeszły co zostały sprzedane.
MKS,PEC,PGKiM.
co bardziej zainteresowani pamiętają kiedy,przez kogo i za ile 🙂

fach
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Oczywiście że zostały sprzedane, same się nie sprzedały 😉 Ale z zapomnieniem chodziło mi o to, że lud tarnobrzeski w swoim ogóle nie widzi niczego dziwnego ani tym bardziej negatywnego w braku tych przedsiębiorstw, jakby nigdy ich tu nie było. Nie ma kto posprzątać chodników czy drzew przyciąć na czas, ale co tam 🙂

walt
1 miesiąc temu
Reply to  fach

sądząc po ilości głosów jakie zbiera co wybory pan,który temu okresowi wyprzedaży patronował,to Tarnobrzeżanie ten proces popierali i popierają 🙂

fach
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Co potwierdza moją tezę, że te przedsiębiorstwa poszły w zapomnienie 😉 Natomiast co do ludu tarnobrzeskiego, parafrazując słynną złotą myśl, każda społeczność ma takie władze, na jakie zasługuje 🙂

walt
1 miesiąc temu
Reply to  fach

dokładnie tak dlatego dziwię się ludziom,że mają jeszcze złudzenia i tak wybujałe czasami oczekiwania… ale warto marzyć jak to gdzieś mówili.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  fach

Nie wiem czym się tu podniecać ???
Prywatne inwestycje budowlane a co z tym ma wspólnego miasto kto to wie ???

Merkury już jest w Tbg i co to za hit ??
Co innego jak y powstał market budowlany z prawdziwego zdarzenia jakby OBI , Castorama to chociaż byłaby jakaś konkurencja w mieście a tak ???

20 mln kredytu na ten rok to i są inwestycje ( ha ha ha) na miarę tarnobrzeskich możliwości ????

fach
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

To jest jeden z obiektywnych wskaźników rozwoju miasta 🙂 O czymś to świadczy, że duże firmy wolą inwestować np. w okolicznych stolicach powiatów ziemskich, niż w naszym dumnym grodzie na prawach powiatu 😉

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  fach

Nie mogę się nadziwić po co w tym temacie ryj e zabierają urzędasy z urzędu w tbg ???

Inwestycje prywatne i za prywatna kasę a tu tyle wrzasku .
z kasy mieszkańców to tu niewiele , ochłapy za grosze.
Co innego nad zalewem OOOO tam to kur???? niedługo będzie LAS BAGNAS
dla turystów ???

? ? ? ? ? / ! ! ! ! !
1 miesiąc temu

„oraz wykonanie lądowiska dla helikopterów ratunkowych nad Jeziorem Tarnobrzeskim – koniec cytatu”

To ja się zapytam, czy jeśli Urząd Miasta tak bardzo uprze się na budowę lądowiska dla helikopterów medycznych (lekkich), czy na tym lądowisku będzie mógł wylądować cięższy śmigłowiec pokroju np. Mi 8 lub nowocześniejsze typy śmigłowców, nielekkie??? który może przywieźć pacjenta np. z poligonowych działań???

W telewizji podawali , że taki śmigłowiec musiał wylądować na boisku piłkarskim , gdzieś tam w Polsce, bo lądowisko było przeznaczone na lżejsze śmigłowce i Mi 8 okazał się za ciężki.

Jeśli budować, to raz a dobrze, a nie po tarnobrzesku, czyli w sposób nieprzemyślany !!!

Szczery
1 miesiąc temu

I znowu propaganda nieudacznikow z urzedu.Jeden od lat nie moze wybudowac g a lerii wMokrzyszowie inni od dwoch lat nie moga zaczac budowy nastepnej galerri ( Sikorskiego).a teraz propaganda urzednicza oglasza o budowie marketu.Plakac czy sie smiac z tych urzednikow.???

? ? ? ? ?
1 miesiąc temu
Reply to  Szczery

Przejść obojętnie. Tarnobrzeg to stan umysłu?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  ? ? ? ? ?

Stan umysłu elity tarnobrzeskiego grona pedagogicznego ???
A jest ich w urzędzie i radzie w c?????

centrum wystawiennicze
1 miesiąc temu

Pomysły ciekawe, nie wszystkie popieram, ale np centrum wystawiennicze, brzmi bardzo fajnie. Wyobrażam sobie tam jakiś ładny pasaż z wystawionymi obrazami i dziełami sztuki, rzeźbami, ze sztuką nowoczesną, będzie mozna przez cały tydzień chodzić i oglądać.Budynki przy Św. Barbary, nie wiem czy to najlepsza lokalizacja, ale i tak lepsza niż za miastem. Toalety nad Wisłą, głupota. Po prostu niech postawią toi toi i już. Nad Wisłą nie potrzeba toalet. Lądowisko nad Jeziorem, idiotyzm kompletny. Ktoś chory na głowę mógł to wymyślić i mam nadzieję że nie dojdzie do skutku. Lądowisko na dachu szpitala z niewiadomych powodów nie zostanie wykonane, pewnie z powodów finansowych. Nie wiem gdzie je postawić, są jeszcze puste place blisko szpitala, ale na pewno nie nad jeziorem.

wojewodzki
1 miesiąc temu

W Stalowej Woli jak buduja jakis nowy Park Handlowy np.teraz na Przemyslowej to nawet info o tym nie ma bo to takie codzienne,normalne.W tarnobrzegu bylesklep osiedlowy,byle zalatana dziura w asfalcie a wszystkie medja rozpisuja sie o tym jakby co najmniej inwestycje milionowe sie zaczely

powiatowy tarnobrzeg
1 miesiąc temu
Reply to  wojewodzki

brawo

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
68
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content