Dwa medale Mistrzostw Polski dla zawodników Klubu Kajakarskiego Jezioro Tarnobrzeg

39. Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym odbyły się w miniony weekend w Wolsztynie. Jak zwykle świetnie zaprezentowali się zawodnicy Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg, którzy wrócili z dwoma medalami: jednym złotym i jednym srebrnym.

• ZŁOTY MEDAL

Magdalena Szczęsna
– w wyścigu K1 seniorek na dystansie 10.000 m zajęła 1. miejsce zdobywając tym samym tytuł Mistrza Polski

• SREBRNY MEDAL

Otylia Błażejczak
– w wyścigu K1 seniorek na dystansie 10.000 m zajęła 2. miejsce i wywalczyła zasłużenie srebrny medal zdobywając tym samym tytuł Wicemistrza Polski

Świetnie zaprezentowali się również pozostali zawodnicy Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg:

• Vladek Grabar w wyścigu K1 młodzików na dystansie 5.000 m zajął 7. miejsce
  • Adam Dzierzkowski w wyścigu K1 młodzików na dystansie 5.000 m zajął 10. miejsce
  • W wyścigu K1 juniorów na dystansie 10.000 m Jan Dzierzkowski zajął 15. miejsce, Antoni Kołodziej był 17 a Aleks Krystek 22.
  • Udany występ zaliczyli również Antoni Kołodziej i Aleks Krystek, którzy w wyścigu K2 juniorów na dystansie 10.000 m uplasowali się na 7. miejscu oraz Ola Ślęczka, która po bardzo ładnym wyścigu zajęła 6 miejsce.

Wielkie brawa oraz gratulacje dla całej ekipy.

Zawodnicy zostali jak zwykle świetnie przygotowani przez trenera Piotra Kwaska, któremu bardzo serdecznie gratulujemy wyników swoich podopiecznych oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

foto&info:KK Jezioro Tarnobrzeg