Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dziś w Tarnobrzegu

Tarnobrzeski magistrat zaprasza na indywidualne, bezpłatne konsultacje dotyczące pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich. Z pomocy konsultanta można skorzystać dziś, tj. 19 maja, w godzinach od 9:00 do 14:00 w Urzędzie Miasta Tarnobrzega, ul. Kościuszki 32, sala nr 201.

Informacje na temat sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim:

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, tel.: 798 771 414,  798 771 650

zapytaj@podkarpackie.pl

www.fundusze.podkarpackie.pl

www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robin
22 dni temu

Błazny(?) dali sobie zamknąć stacjonarny punkt FUNDUSZY EUROPEJSKICH a teraz oferują mobilny. Bo jak się nie mylę taki funkcjonował do niedawna na ul.Sienkiewicza? Mylę się prezydencie Bożek? Mamy już krwiodawstwo mobilne , oddział chorób wewnętrznych mobilny w Nowej Dębie mobilne pogotowie ratunkowe i rejon energetyczny z Mielca . Jako RODOWITY mieszkaniec miasta żądam abyśmy mieli mobilnego prezydenta I radnych. Raz w tygodniu przyjadą do Tarnobrzega ze Stalowej woli i więcej zrobią niż obecna władza w mieście. Za zaoszczędzone pieniądze na prezydentach, rzeczniku i radnych proponuje kupić nowe autobusy dla miejskiej komunikacji. A może nawet starczy na centrum przesiadkowe koło PKP.

Gość
21 dni temu
Reply to  Robin

Czemu czepiasz się Bożka zamiast Otryla i innych winowajców ? Albo z niewiedzy albo z głupoty ,żeby tylko namieszać

Robin.
21 dni temu
Reply to  Gość

A kto jest włodarzem Tarnobrzega ? Kto się usilnie pchał na to stanowisko? Ortyl to nie Bóg. Przez 4 lata czy była delegacja z UM u premiera u prezesa w sprawie degradacji Tarnobrzega na rzecz rodzinnego miasta marszałka Ortyla. Byli gdy prezydent Stalowej Woli chwalił się ze wyremontuje kamienice w Rozwadowie dla WÓD POLSKICH? Co im odpowiedziano ? Dlaczego ta instytucja pozostała we wszystkich byłych miastach wojewódzkich tylko nie w Tarnobrzegu. Kandydat Bożek myślał że jak będzie prezydentem Tarnobrzega to tak jak w szkole czy się robi czy się leży to kasa i splendor się należy? Myślał że się wyłoży w fotelu prezydenta a seniorki będą go jeszcze po rękach całować. Jeśli tak myślał to się bardzo pomylił.

ibrahim
21 dni temu
Reply to  Robin.

Problemu by nie było gdyby po zwycięstwie Pisu u nas też wygrał kandydat tej partii.Stalowej nie przeszkadzały mohery.Pogonili Ślęzaka z urzędu a wybrali młokosa z Pisu to dziś mają się jak pączki w maśle.Wystarczy patrzeć i wyciągać wnioski a nie podążać baranim pędem za rzekomą nowoczesnoscią i europejskością

Mieszkaniec
21 dni temu
Reply to  Gość

Może ten Bożek na siłę od wszelkiej body by był , ale co tu robi w urzędzie PLUTO Z KITĄ

Solejukowa
21 dni temu

Duda z Wilkowyj przyjechał.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content