Mini Waffle City: Kawiarnia – poznaj propozycje Marioinex na dzień dziecka

Marioinex to polski producent kreatywnych zabawek, który w swojej ofercie ma m.in. zestawy klocków. Jednym z nim jest Mini Waffle City: Kawiarnia, dzięki któremu Twoje dziecko będzie mogło skonstruować mały zakątek ze słodkościami.

Mini Waffle City: Kawiarnia, podobnie jak inne zestawy z tej serii (Mini Waffle City: Dom czy też Mini Waffle City: Ulica) to klocki, które kształtują u najmłodszych wyobraźnię, a także wiele innych umiejętności. Podaruj je swojemu maluchowi z okazji dnia dziecka i ciesz się razem z nim wspaniałą zabawą.

Z zestawem Twoje dziecko zbuduje własną kawiarnię

Mini Waffle City: Kawiarnia to jeden z wielu zestawów klocków z serii Mini Waffle City. Dzięki niej Twoje dziecko może stworzyć własne miasteczko i przeżyć w nim wiele ciekawych przygód. Dzięki temu, że klocki te mają ciekawe kształty i są kolorowe, zabawa nimi potrafi pochłonąć najmłodszych na długi czas. To o wiele lepsza forma spędzania wolnego czasu aniżeli granie na konsoli czy oglądanie filmików.

W zestawie, z którego można zbudować kawiarnię, znajduje się aż 80 klocków, a do tego dwie postaci. Maluch może skonstruować z nich nie tylko sam budynek, ale także stół i ławki, które będzie mógł postawić obok, tworząc w ten sposób przyjemny ogródek. Mieszkańcy miasteczka na pewno chętnie zjedzą tam po kawałku ciasta albo babeczkę. W słoneczną pogodę, przed dużym gorącem będzie chronił ich parasol, do budowy którego elementy Twoje dziecko również znajdzie w zestawie.

Dobrym pomysłem na prezent z okazji dnia dziecka są również inne zestawy klocków z tej serii. Do najpopularniejszych należą Mini Waffle City: Dom, Mini Waffle City: Ulica, Mini Waffle City: Pokaz Lotniczy oraz Mini Waffle City: Port. Z każdym z nich Twoja pociecha będzie mogła zbudować konstrukcje, będące częścią wspaniałego miasteczka. Codziennie może bawić się w nim postaciami, co rusz wymyślając im nowe przygody, kształtując w ten sposób swoją wyobraźnię i kreatywność.

Znajdzie w nim również dwie ciekawe postaci

W zestawie Mini Waffle City: Kawiarnia Twoje dziecko znajdzie dwie figurki, którymi są urocza mistrzyni cukiernictwa Sylvia, a także jej ulubiony klient – Bart. Jest on częstym bywalcem kawiarni, gdzie zawsze zamawia swoje ukochane muffiny.

Sylvia od dawna uchodzi w miasteczku za prawdziwą mistrzynię wypieków. Jej muffinki uwielbia nie tylko Bart, ale też inni jego mieszkańcy. Kto jeszcze odwiedzi ten słodki zakątek? To zależy już od tego, co wymyśli Twoja pociecha. Być może będzie to ekspedientka z pobliskiego sklepu (to bohaterka zestawu Mini Waffle City: Sklep) albo uzdolniona pilotka (ona z kolei jest postacią z zestawu Mini Waffle City: Pokaz Lotniczy).

Ponieważ klocki od Marioinex są produkowane z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów, mogą bawić się nimi najmłodsi. Spokojnie możesz podarować je nawet pięciolatkowi. Tym bardziej, że elementy, jakie wchodzą w skład wszystkich zestawów, są dość duże, a instrukcja składania bardzo czytelna.

Zobacz pełną ofertę klocków Marioinex

artykuł sponsorowany

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content