RDM wygrał przetarg i wyremontuje ul. Rusinowskiego w Tarnobrzegu

Rozstrzygnięty został przetarg na remont ulicy Rusinowskiego w Tarnobrzegu. Zadanie zrealizuje miejska spółka Rejon Dróg Miejskich, której oferta była najniższa.

Na sfinansowanie tego zadania inwestor czyli miasto Tarnobrzeg przeznaczyło 1 564 802.57 zł, oferta złożona przez RDM opiewa zaś na kwote1 345 085.47 zł.

Wybrana oferta spełnia wszystkie wymogi określone w specyfikacji warunków zamówienia i uzyskała największą liczbę punktów na podstawie kryteriów oceny ofert zastosowanych w tym postępowaniu. – czytamy w zawiadomieniu o wyborze oferty. zawiadomienie o wyborze oferty BIP

Na wykonanie zadania spółka będzie miała maksymalnie 176 dni od momentu podpisania umowy.

foto: archiwum/UM Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ODYSEUSZ
17 dni temu

Oby tylko dobrze wykonali remont i być może kolejne remonty ulic w mieście. Wiadomo doświadczenie nabiera się czasem ale pieniądze pozostają w mieście to najważniejsze. Czas najwyższy pomyśleć o przywróceniu miejskich usług komunikacji zbiorowej w mieście, ale to chyba za duże wyzwanie dla obecnych marnych władz Tbg !

Gość
17 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Może napiszesz konfederacie ruski trollu jak wyobrażasz sobie to przywrócenie miejskich usług komunikacji zbiorowej ? Pewnie poza wiecznym narzekaniem to żadnego pomysłu na to nie masz. Krytykować innych zawsze najprościej i siać ferment

Tarnobrzeg umiera
17 dni temu
Reply to  Gość

dej spokój, coś w tym jest co napisał

jurek
17 dni temu

kto sie urodzil to i umrze nie takie potegi padaly

Jurek2
16 dni temu
Reply to  jurek

Rozumiem że potęga Dworu Bozkowego też może upaść

ODYSEUSZ
17 dni temu
Reply to  Gość

Lemingu skoro takowa komunikacja istnieje w Stalowej, Sandomierzu czy też w Mielcu to dlaczego nie można jej odtworzyć i na nowo powołać w Tarnobrzegu ? Są na to w tym momencie ogromne środki z budżetu Państwa włącznie z gratisowymi pojazdami, więc na co czeka Tbg aż prywaciarz się zlituje i zamiast starych składanych mercedesików wypuści kolejne stare złomy z demobilu? Widzisz ludzie tacy jak Ja szukają nowych możliwości , a tacy jak Ty siedzą w zapierdziałych dresach warcząc na innych zamiast mobilizować lokalne władze ! ps piszesz ruski troll a ja cały czas upominam się o polską rację stanu , nie tak jak ty kozacka onuco !

Gość
17 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Pierwsza sprawa . Baza będzie u ciebie na podwórku jeżeli nie mieszkasz w bloku oczywiście

ODYSEUSZ
17 dni temu
Reply to  Gość

Mało terenów ma miasto ? Nawet niech autobusy stacjonują w Zakrzowie na oczyszczalni ścieków – da się – da!

Gość
16 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Chcesz na ugorze bazę robić to ok, tylko wiesz jakie to są koszty i zakup taboru do tego dolicz. Bez kilkudziesięciu milionów ani rusz .Gdzie je znaleźć ? Dotacja i dofinansowania ok. Tylko skąd kasa na wkłady własne jak tu przetarg na boisko odwołali bo zabrakło kilkaset tysięcy

ODYSEUSZ
16 dni temu
Reply to  Gość

A ty myślisz ze prywaciarz wozi za darmo mieszkańców Tarnobrzega? Przecież trzeba zwrócić mu koszty i doliczyć do tego jego zysk , bo przecież nie robi tego za darmochę ! ps pod urzędem miasta jest piękny duży parking to czemu nie zrobić choćby i tam bazy MKS, a urzędasów wyrzucić za bruk dość dojenia podatników na każdym kroku. I jeszcze mała dygresja chyba łatwiej jest znaleźć 10-20 % środków własnych niż całość. Nie ma kasy szukamy oszczędności : redukcja zatrudnienia w UM, likwidacja stanowiska wice prezydenta zbytek jak na warunki TBG itd itd ..

Urzędnik
15 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Rozumiem że to żart z tym parkingiem dla autobusów pod UM bo zdroworozsądkowa osoba by tak nie napisała

ODYSEUSZ
15 dni temu
Reply to  Urzędnik

Miejsce publiczne powinno służyć mieszkańcom, a nie pracownikom na garnuszku Naszych podatków uzurpujących sobie jakieś prawa własności. Pamiętaj Urząd miasta ani urzędnicy nie posiadają żadnej własności w tym mieście, a jedynie posiadają prawa do zarządzania w imieniu ogółu mieszkańców !

ODYSEUSZ
15 dni temu
Reply to  Urzędnik

ps gdybyś nie wiedział większość już nowoczesnych autobusów jest zasilana gazem, wodorem czy też elektryczne więc żadna to uciążliwość dla otoczenia !

szczepan
16 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

wsciekły bo nieszczepiony?

ODYSEUSZ
15 dni temu
Reply to  szczepan

Urzędas albo skoligacony z urzędasami bo uderzyłem w czuły punkt! Tarnobrzeska budżetówka powinna przejść reformę bo was tam jest za dużo i za dużo bierzecie pieniędzy za to za mało robicie !

Tomek
16 dni temu
Reply to  Gość

Ja ci napisze. Pociągnąć do odpowiedzialności karnej i finansowej prezydentów I radnych którzy sprzedali Miejską Komunikację Samochodową. Majątki 21 radnych i prezydenta powinny wystarczyć. No i będzie przestroga żeby kolejni nieudacznicy nie pchali się na najważniejsze stanowiska w mieście.

obywatel
17 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Oby nie wykonali tak jak naprawy na Wisłostradzie ????
Z kostki im fajnie wychodzi ( sprawdź ul waść sztygarów ?) a z asfaltem to trudno zgadnąć ???

ODYSEUSZ
16 dni temu
Reply to  obywatel

Przecież RDM remontował ulicę za budynkiem Spółdzielni Mieszkaniowej na Wyspiańskiego i raczej wyszło im to dosyć dobrze.

Pieszy
17 dni temu

Jak mają tak remontować ul. Rusinowskiego jak remontowali ścieżkę rowerową wzdłuż Wisłostrady w kierunku nad jezioro, to ja dziękuję za taki remont.
Prośba o:
1) nie zwężanie jezdni, wzorem i zgodnie z tradycjami tarnobrzeskimi
2) nie budowanie na niej ścieżki rowerowej.

Tarnobrzeg umiera
17 dni temu

Drogi miejskie zrobiono w ramach pozornych oszczędności zbyt wąskie, zjazdy i wyjazdy byle gdzie, nawet na skrzyżowaniach, skrzyżowania po skosie nie na wprost – to Tarnobrzeg właśnie.

Mieszkaniec
16 dni temu

To od razu RDM nastawi się na dalsze wykonanie ulicy po odbiorze.
Usterki i poprawek należy się spodziewać i prezes niech szykuje kasę dodatkowa

Ona
16 dni temu

Oby nie tak jak wisłostrade

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
22
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content