03-04.06 (sobota-niedziela) Szkoła Tańca Samba zaprasza na „najbardziej roztańczony weekend w Tarnobrzegu”

Szkoła Tańca „SAMBA” zaprasza na „najbardziej roztańczony weekend w Tarnobrzegu”, który odbędzie się w dniach 3-4 czerwca br. w hali MOSiR. W sobotę na miłośników tańca czeka gala taneczna „Z pasją przez lata”, w niedziele zaś 30 edycja turnieju tańca towarzyskiego.

3 czerwca – GALA TANECZNA „ Z PASJĄ PRZEZ LATA” impreza z okazji 30-lecia działalności Szkoły Tańca Samba Tarnobrzeg.

Początek imprezy godzina 17.00, hala MOSiR.

W programie pokazy mistrzowskie tańców standardowych i latynoamerykańskich. Wystąpią V-ce mistrzowie Polski w stylu standard – Krzysztof Myka i Agnieszka Ośródka.

Tańce latynoamerykańskie zaprezentuje Kamil Kuroczko i Diana Cojocar. Kamil jest absolwentem Szkoły Tańca Samba Tarnobrzeg. Brał udział w kilku edycjach programu telewizyjnego “Taniec z Gwiazdami” i amerykańskiej edycji programu „Mam talent”. Obecnie prowadzi szkołę tańca w Londynie.
Swoje umiejętności zaprezentują również aktualni uczniowie tarnobrzeskiej Samby. W pokazach wystąpi ponad 300 tancerzy: dzieci, młodzieży i dorosłych.

4 czerwca w godz 9.00 – 21.00

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Samba Tarnobrzeg 2023 jest to 30 edycja tego wydarzenia.
Turniej odbędzie się w hali MOSiR w Tarnobrzegu 4 czerwca 2023. Godziny rozpoczęcia kolejnych rund turnieju:

I runda – godz 9.00
II runda – godz. 12.00
III runda – godz. 15.00
IV runda – godz. 18.00

W Turnieju będzie brała udział około 500 osobowa tancerzy i tancerek z ponad 30 klubów tanecznych i szkół tańca z całej Polski. (m.in. z miast:  Kraków, Rzeszów, Kielce, Lublin, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno, Jasło).
Przewidujemy, że w ciągu całego dnia obiekty MOSiR-u odwiedzi około 1000 – 1200 osobowa grupa widzów i uczestników turnieju.

Turniej organizowany jest w ramach współzawodnictwa sportowego Polskiego Towarzystwa Tanecznego i rozegrany będzie zgodnie z jego przepisami.
Dla uczestników turnieju i widzów przygotowaliśmy liczne niespodzianki.

Bilety w cenie 40zł do nabycia w kasie MOSiR (bezpośrednio przed imprezą) lub online, więcej informacji na stronie www.stsamba.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content