Charytatywne bieganie dla Marysi od poniedziałku nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Po trzech latach przerwy (remont nad jeziorem, pandemia), tarnobrzeski dom dziecka wraca wracamy z akcją BIEGAMY I POMAGAMY. Tym razem biegamy dla Marysi chorej na SMA, zbieramy na jej rehabilitację.

– Od nas zależy co uda się zrobić. Czyli, my szukamy kasę i sponsorów a WY robicie kilometry, im więcej tym lepiej. Czyli im nas więcej będzie biegać tym więcej zarobimy dla Marysi. Każdy przebiegnięty czy pokonany na piechotę kilometr jest bardzo ważny, na wagę 50 groszy, które jako Stowarzyszenie gwarantujemy jako płatność za kilometr. Mamy nadzieję, że to będzie znaczna kwota. Oczywiście jeżeli sponsorzy dopiszą, to i może każdy kilometr będzie lepiej opłacony. Prosimy o udostępnianie tej wiadomości jak najszerszej grupie odbiorców. Czekamy z niecierpliwością na start 29 maja – informują organizatorzy.

Akcja potrwa do 2 maja br. odbywać się będzie w godzinach od 17 do 19. Uczestnicy akcji nie będą musieli płacić za wjazd nad jezioro.

–  Wjazd od godziny 16.30 będzie darmowy, ale po spełnieniu warunków: Po pierwsze można wjechać na teren nad jeziorem najwcześniej po godzinie 16,30. Po drugie primo: Koniecznym jest wpisanie imienia i nazwiska oraz numeru rejestracyjnego samochodu na listę, która będzie dostępna w namiocie organizatorów, na miejscu startu zawodników. Po trzecie primo: Procedurę należy powtarzać każdego dnia, lista obowiązuje tylko w danym dniu.Prosimy o pilnowanie, aby dane zostały zapisane na liście poprawnie, dlatego drodzy nie śpieszcie się i dopilnujcie wpisu. Brak państwa danych na liście będzie skutkował odpłatnością w kwocie 80 zł za wjazd – wyjaśniają organizatorzy.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content