70 lat od odkrycia złóż siarki w okolicy Tarnobrzega – zapowiedzi czerwcowe

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mariusz sando
3 miesięcy temu

pierwsza odkrywkowa kopalnia siarki na sandomierszczyznie powstala w piasecznie

Gość
3 miesięcy temu
Reply to  mariusz sando

Nikt Wam parasole nie broni świętować 😉

mariusz sando
3 miesięcy temu
Reply to  Gość

ani wam galony cudzego swieta

Gość
3 miesięcy temu
Reply to  mariusz sando

To w czym problem ze cały czas powtarzasz to samo zdanie.

hehe
3 miesięcy temu
Reply to  Gość

yyyyyyy zacielo sie yyyyyy

Robin
3 miesięcy temu

Może by tak prezydent Bożek z bezradnymi i byłymi urzędasami górniczymi którzy chcą tak ochoczo świętować 70 rocznice odkrycia siarki WYPLEWIŁY BRATKI KOŁO POMNIKA PROFESORA PAWŁOWSKUEGO BO WSTYD !!! Gdyby nie ten człowiek to dziś nie mielibyście okazji za co świętować. Popatrzcie choć trochę trzeźwo na świat. A przynajmniej na pomnik człowieka któremu wszystko zawdzięczacie.

obywatel
3 miesięcy temu
Reply to  Robin

Jak tam skończą już plewić to niechaj idą dalej i plewią słynne nasadzenia bożkowe ( Wisłostradą, Sikorskiego, warszawska) a czas będą mieć wypełniony do zimy i na głupawe wizję czasu mieć nie będą na czym dobrze wyjdą mieszkańcy ???

Urzędnik
3 miesięcy temu
Reply to  Robin

Od pielegnacji zieleni jest firma wyłoniona w drodze przetargu i opłacana z kasy miasta a nie prezydent

DJB
3 miesięcy temu
Reply to  Urzędnik

Szkoda czasu i sił, żeby im tłumaczyć. Niezależnie od tego, ile harówki ludzie odwalają w UM, to tutaj nikt tego nie doceni. Dlatego zawsze trzeba robić swoje i doceniać się samemu, a na te głupie, hejterskie i prymitywne komentarze nie reagować. Przynajmniej teraz pracownicy UM mają w miarę godne stawki i motywację do pracy, chociaż do ideału nadal daleko i po wyborach powinny być oczywiście jakieś podwyżki inflacyjne.

obywatel
3 miesięcy temu
Reply to  DJB

No tak ZA GŁUPI mieszkańcy a WY jesteście wybitnie rozwinięci intelektualnie ponad miarę i skalę ??

Zatem tępaki wam prosto wytłumaczę :
JAKBY BELFER z DURNIAMI NIE POSADZIŁ TO BY WYDATKÓW NIE BYŁO związanych Z PLEWIENIEM ???

O wszystkim decyduje wielkie panisko z LO bo po to go wybrali POpaprańcy – mógł realizować wizję PISowca ( poprzednika ) albo NIE i tyle w temacie !!!
Ciemnotę to tam sobie w urzędzie wciskajcie , jeden drugiemu lub odwrotnie pajace !

DJB
3 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Plewić to ty powinieneś w ramach prac społecznych z tych ponad 5 tys. spraw cywilnych, karnych lub wykroczeniowych, które mógłby ci wytoczyć Prezydent (zniewagi, zniesławienia, używanie wyrazów niecenzuralnych). I nie tylko plewić, jest dużo do zrobienia w mieście. Może byś się nauczył kultury i szacunku do drugiego człowieka. Są zrzuty ekranu Twoich komentarzy i wpisów, już ponad 5 tysięcy spraw cywilnych, karnych albo wykroczeniowych powinno być, a okres przedawnienia to 5 lat, więc jak Prezydent czy inne osoby pokrzywdzone będą chcieli to zawsze mogą się zwrócić do prawników o skierowanie odpowiednich pism do sądu (karnego lub cywilnego, w zależności od konkretnego czynu).

Paweł
3 miesięcy temu
Reply to  DJB

Te sprawy mają być oczywiście na koszt podatnika ? Kolejne przegrane ? Od dawna wam sie w tych głowach i dupach poprzewracało? Chcecie zyc w tej chorej demokracji na kosztv podatników za nic nie odpowiadając a innym chcielibyście kaganiec w formie cenzury zakładać ?! BRAWO WY

DJB
3 miesięcy temu
Reply to  Paweł

Zwykle jest tak, że koszty ponosi strona przegrana. A jeśli sprawa jest ewidentna i są twarde dowody to łatwo przewidzieć kto sprawę przegra. Zresztą na ten moment żadnych spraw nie ma. Co nie znaczy, że obywatel czy jacyś hejterzy mogą sobie bezkarnie obrażać i pomawiać innych, w tym funkcjonariuszy publicznych. I to nie jest żaden kaganiec, prawo do krytyki każdy ma, ale w granicach prawa, przyzwoitości i kultury.

obywatel
3 miesięcy temu
Reply to  DJB

To może pajacu napisz – ile to już kosztowało a i jak tam sprawa gwarancji – czy coś w tym temacie zrobiono ( dostarczenia są w miejsca uschniętych badyli ).

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://nadwisla24.pl/2020/07/08/wladze-tarnobrzega-nie-maja-pomyslu-co-zrobic-z-zachwaszczonymi-nasadzeniami-szukam-rozwiazania-na-dzisiaj-nie-ma-madrego-ktory-by-mi-podpowiedzial-jak-to-zrobic-za-tanie-pieniadze-albo-za-darmo/&ved=2ahUKEwiBtsWcyab_AhWqs4sKHTRQD6kQFnoECAcQAQ&usg=AOvVaw3d1cHMRi3Egmq-hstSVTpT

Szkoda , że ci twoi idole nie pomyśleli wcześniej ( że trzeba plewić chwasty ) ???

obywatel
3 miesięcy temu
Reply to  DJB

Cóż można napisać – UB, SB , milicja, ORMO w jednym – genów waszych się nie zmieni co najwyżej trzeba WYTĘPIĆ co do jednego !

Wiem przynajmniej czym się zajmujesz w urzędzie – zbierasz papiery na mieszkanców jak stalinowska bezpieka ???

Nie strasz ani mnie ani mieszkanców a ewidentnie ten wpis o tym świadczy

+ UwAGA, UWAGA – stalinowski prokurator na etacie w urzędzie zbiera kwity ???

Ela
3 miesięcy temu
Reply to  DJB

Dla mnie picie kawy i ploteczki to przyjemność nie harówka.

Piotrek
3 miesięcy temu
Reply to  DJB

Ewidentnie patrzysz na świat z perspektywy urzędnika i to takiego z wysokim mnienaniem o sobie. Dlatego dyskusje między tobą a zwykłymi ludźmi są stratą czasu. Podobnie jak dawniej dyskusja hrabiego z chłopem, który na niego haruje.

Robin
3 miesięcy temu
Reply to  Urzędnik

Z kasy mieszkańców ograbionyvh w majestacie chorego prawa przez darmozjadow z urzędu. Czyli od wieków nic sie nie zmienia. Na Tarnowskich tez musieli robić biedni mieszkańcy. A teraz darmozjady z zamku twierdzą ze oni tacy dobrodzieje byli.
A ty sobie urzedniku zobacz jak wygląda otoczenie pomnika profesora Pawłowskiego zanim zaczniesz bronić tych nieudaczników. Do zabaw pierwsi a o porządek nie ma kto zadbać. Ale co sie dziwić. Tak jest co roku. Jak połozą wiązanki 4 grudnia to potem straszą uschnięte pachruście do maja. Burdel w miescie to i przy pomniku.
To oczywiście moje zdanie w tym temacie jak kazdy moj wpis.

obywatel
3 miesięcy temu

Nie ma się belfer z urzędasami to się bawi i igrzyska robi dla towarzyszy .
Wystarczy poczytać z kim pojechał do Rzeszowa ( do Ortyla) – aż czerwono ???
Oddziały zamykają a belfer w tv pierd??? o potańcówkach a teraz impreza dla towarzyszy z PZPR , SLD ???

Robin
3 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Marszałek Ortyl zamyka oddziały w Wojewódzkim Szpitalu w Tarnobrzegu i nazywa to procesem restrukturyzacji.
PODKARPACKI BALCEROWICZ ?! ?! ?!
Marszałku Ortyl jak to jest ze Rzeszowska chirurgia dziecięca pęka w szwach a Pan zamyka tą w Tarnobrzegu.? Jak pokazują fakty kompletnie nie radzi sobie Pan z zarządzaniem w Tarnobrzeskim szpitalu. Polityka to nie tylko brylowanie na salonach ale przedewszystkim odpowiedzialność za czyny i słowa. No właśnie kiedy ponownie otworzy Pan oddział chorób wewnętrznych w naszym szpitalu ? Przypomnę że obiecał Pan to na lutowej sesji RM w 2022 roku.
W innej gazecie można przeczytać : „zamierzam w dalszym ciągu zajmować się polityką”. Może już wystarczy tego politykowania bo oszustów mamy w tej polityce aż za natto. Z tym oddziałem wewnętrznym oszukuje Pan najsłabszych mieszkańców północnej części swojego województwa już ponad rok!
To moje skromne zdanie w tym temacie ale myślę że nie odosobnione.

LICZNIK MARSZAŁKA ORTYLA
3 miesięcy temu
Reply to  Robin

2 czerwca mija 404 dzień hańby marszałka Ortyla.
Liczba fajną ale pacjenci już tak fajnie się nie czują gdy muszą jeździć po ościennych szpitalach powiatowych podczas gdy mają u siebie szpital wojewódzki. Szkoda tylko że w beznadziejny sposób zarządzany i nadal bez interny.

As
3 miesięcy temu

Wojewódzki to został tylko z nazwy. Nawiązuje do jeszcze niedawnych lat świetności tego miasta. Spodziewam się raczej dalszego upadku niż wzlotu

mariusz sando
3 miesięcy temu
Reply to  As

no coz sa wzoloty i upadki

Jolka
3 miesięcy temu
Reply to  As

Wojewódzki bo zarządza nim marszałek województwa podkarpackiego
No i cóż jaki wojewoda taki szpital.

Jolka
3 miesięcy temu
Reply to  Jolka

Sorki. Oczywoście miało być : Jaki marszałek taki szpital.
Ale chyba kazdy choć troche ogarnięty mieszkaniec naszego miasta wie ze Szpital Wojewodzki w Tarnobrzegu podlega pod marszałka Ortyla (PiS)

no nie?
3 miesięcy temu
Reply to  As

nic nie moze przeciez wiecznie trwac

obywatel
3 miesięcy temu
Reply to  Robin

Starego DZIADkA trzeba już wysłać na emeryturę bo chyba usypia na posiedzeniu sejmiku .
Podobnie tarnobrzeskiego bożka belfra ( ale na bezrobocie razem z w-fistą) bo nic dobrego z nich się nie wykrzesie poza konferencjami, imprezami, świętowaniem, potancówkami i zabawą !!

Tylko jak ich wypierd????? bo to przyspawane do koryta ???

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
27
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content