Albert Borkowski najlepszym zawodnikiem Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików

Albert Borkowski czterokrotny złoty medalista, najlepszy zawodnik w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 12 lat II runda – Dębica.

3 czerwca br. w Dębicy również walczyli 12 latkowie w ważnych dla nich zawodach. Nie zabrakło na nich klubu UKS Delfin Tarnobrzeg. Nasz klub reprezentowała 5-cio osobowa ekipa w składzie: Albert Borkowski, Bartosz Włodarczyk, Izabela Baran, Mateusz Byrski, Szymon trenująca na co dzień pod okiem trenerów Angeliki Michalik i Krzysztofa Dydo.

W klasyfikacji medalowej UKS Delfin uplasował się na 2 miejscu z dorobkiem 4 złotych medali. Najlepszym zawodnikiem zawodów został nasz zawodnik – Albert Borkowski. Albert zdobył 4 złote medale na dystansach 100 m stylem motylkowym, 400 m stylem dowolnym, 100 m stylem dowolnym, 200 m stylem zmiennym.