Kino samochodowe nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Chętnych nie brakowało

W piątek, na największym parkingu nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbyła się projekcja filmowa w kinie samochodowym. Chętnych nie brakowało, widzowie musieli się jednak uzbroić w cierpliwość, pojawiły się bowiem kłopoty z rzutnikiem spowodowane opadami deszczu. Projekcja filmu „Jeźdźcy Sprawiedliwości”, rozpoczęła się z około godzinnym opóźnieniem.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
64 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anka
1 rok temu

Mimo kłopotów technicznych i tak było fajnie 🙂 to pierwsze takie kino w Tarnobrzegu i mam nadzieję ze nie ostatnie, my z mężem się bawiliśmy świetnie i z chęcią to powtórzymy

DJB
1 rok temu
Reply to  Anka

Na pewno nie ostatnie! Tarnobrzeg jest bardzo fajnym miastem więc nie było innej opcji, że nie będzie fajnie 🙂 Oby na kolejnych imprezach było jeszcze więcej uczestników!

Sukces kolejny
1 rok temu
Reply to  DJB

Chętnych nie brakowało.
Widać to na zdjęciu prawie pusty parking.
DJB widzi wszystko tak jak chce jego promotor.

DJB
1 rok temu
Reply to  Sukces kolejny

No tak, widzę że kilkadziesiąt samochodów na parkingu dla niektórych oznacza, że nie było chętnych. Malkontenci zawsze będą widzieć szklankę do połowy pustą. To było pierwsze kino samochodowe w Tarnobrzegu, więc eksperyment jak najbardziej udany. Ale jestem prawie pewien, że nawet jeśli na kolejnych tego typu seansach byłoby nawet kilkaset pojazdów, to część osób będzie tu pisać takie nieobiektywne komentarze. Najlepiej nic nie robić tylko narzekać i krytykować 🙂

obywatel
1 rok temu
Reply to  DJB

Te kilkadziesiąt samochodów to tak jak te kilkadziesiąt tancerzy na potańcówce ???

Ciągle te same gęby na imprezach za publiczna kasę wszystkich ???

To właśnie rewolucja w Tbg i ma być jak za komuny ???

A tak na marginesie – CZY to towarzystwo płaciło za WJAZD nad zalew ???

DJB
1 rok temu
Reply to  obywatel

Opłaty są pobierane do godziny 18:00, zgodnie z § 2 zarządzenia nr 138/2023 wydanego przez Pana Prezydenta:
https://prawomiejscowe.pl/UrzadMiastawTarnobrzegu/document/936117/Zarzadzenie-138_2023

kinoman
1 rok temu
Reply to  obywatel

albo jesteś ignorantem albo zwyczajnie sie przypyer….lasz, poczytaj ignorancie w jakich godzinach obowiązuje opłata za wjazd, potem przeczytaj to jeszcze raz bo piana oczy ci zasłania

obywatel
1 rok temu
Reply to  kinoman

Nie przeczytam bo po co ???
Moja noga tam nie stanie ???

trochę ich było
1 rok temu
Reply to  Sukces kolejny

haha, no ten tytuł jest nieco na wyros. Chociaż samochodów tam trochę jest,zawsze to coś. Ale ilość betonozy pośród zieleni jest porażająca. Mamy głupie władze i tyle, co poradzić, zrobili jak chcieli ,w ogóle nad jezioro przyjeżdża coraz mniej osób. popsuta reputacja w związku z planowaną spalarnią i tym całym betonem, którego kiedyś nie było. Ludzi to zaczyna zrażać

rowerowy
1 rok temu
Reply to  DJB

Byłoby fajnie, a nawet supcio, gdyby nie to jezioro asfaltu! Jak można było nie wyłożyć parkingu tarnobrzeską kostką, najlepiej fazowaną lub ostatecznie Forbet Partenon, która jest równiutka i ładniejsza od asfaltu? Gdzie wsparcie miejscowego biznesu kostkowego? Wytłumaczysz ten wielki błąd?

DJB
1 rok temu
Reply to  rowerowy

Parking został wykonany zgodnie z projektem, nie było żadnych błędów. Tam gdzie w projekcie jest kostka, wykonawca kładzie kostkę, a tam gdzie w projekcie jest asfalt, wykonawca kładzie asfalt. Jak jesteś serio zainteresowany tematem, to porozmawiaj z pracownikami Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego to Ci wytłumaczą te zawiłości, bo oni są w tym profesjonalistami.

rowerowy
1 rok temu
Reply to  DJB

Obierz w końcu jedno spójne stanowisko w tej sprawie. Najpierw piszesz: „Kostka jest dużo tańsza, a tak samo przyjazna i wygodna dla rowerzystów”, a teraz piszesz: „Tam gdzie w projekcie jest kostka, wykonawca kładzie kostkę, a tam gdzie w projekcie jest asfalt, wykonawca kładzie asfalt”. Jeżeli kostka, jak twierdzisz, jest tak samo wygodna jak asfalt i jest od niego tańsza, to czy nie powinna być projektowana na wszystkich parkingach, jezdniach, ścieżkach itd.?

No chyba że twierdzisz, że projektanci projektują nawierzchnie asfaltowe na złość prezydentowi i jego urzędnikom? Wtedy twoje stanowisko w tej sprawie byłoby spójne.

Ciekawe jak to wytłumaczysz.

DJB
1 rok temu
Reply to  rowerowy

Akurat przy tym parkingu w projekcie za bardziej zasadną została uznana nawierzchnia asfaltowa. Dlaczego? Proszę pytać Panią Naczelnik lub pracowników Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego. Zasadniczo powierzchnie po których poruszają się samochody (jezdnie) są asfaltowe, a chodniki i ciągi pieszo-rowerowe są z kostki. Nawierzchnia z kostki nie jest przeważnie lubiana przez kierowców ze względu na wibracje na kierownicy podczas przejazdu. Nawierzchnia z kostki jest też „głośniejsza”, zatem nie nadaje się do wyłożenia dróg o dużym natężeniu ruchu. Na parkingu nad Jeziorem ruch jest i będzie (zwłaszcza w weekendy) całkiem spory. Nie bez znaczenia jest także czas układania. Ułożenie nawierzchni z kostki wymaga więcej czasu, co przy bardzo dużej powierzchni lub ilości dróg bywa istotnym czynnikiem. Jak wiemy parking ma bardzo dużą powierzchnię, więc sądzę, że położenie asfaltu po prostu skróciło cały proces. Czym innym jest budowa ogromnego parkingu, a czym innym budowa małego fragmentu chodnika czy ciągu pieszo-rowerowego. W tym drugim przypadku kostka jest jak najbardziej zasadna. Chodniki wyłożone kostką betonową są bardziej komfortowe dla pieszych ze względu na mniejsze ryzyko tworzenia się kałuż podczas opadów. Bez wątpienia sporą zaletą jest też trwałość i rzadko występujące ubytki, a w przypadku uszkodzenia czy konieczności dostania się do podziemnych instalacji – łatwość demontażu i wymiany.… Czytaj więcej »

pracuś
1 rok temu
Reply to  DJB

Bredzisz synu!!!
 Czym innym jest budowa ogromnego parkingu, a czym innym budowa małego fragmentu chodnika czy ciągu pieszo-rowerowego. W tym drugim przypadku kostka jest jak najbardziej zasadna.”
Mam dla ciebie gościu propozycję, mianowicie, pieprznij się w łeb . Też powinni się pieprznąć w łepetyny ci co są odpowiedzialni za drogi rowerowe z kostki. Byle skutecznie się pieprznąć.
Na tych parkingach powinna być kostka. Można było w ten sposób dać zarobić lokalnemu biznismenowi. Drogi rowerowe powinny być wykonane z asfaltu. No, ale to Tarnobrzeg, stan umysłu, brak wyobraźni i zwykłe krętactwo. Takie jak twoje gościu. Tubo propagandowa.

rowerowy
1 rok temu
Reply to  DJB

Już na początku brak logiki. Dlaczego i po co miałbym ich o to pytać? Przecież o nawierzchniach ścieżek, parkingów itd. decyduje projektant a nie oni, więc lepiej zapytać projektanta czym się kierował decydując o danej nawierzchni. Twoje argumenty są komiczne. Np. „Nawierzchnia z kostki nie jest przeważnie lubiana przez kierowców ze względu na wibracje na kierownicy podczas przejazdu”. Po pierwsze skąd przeszkadzające wibracje podczas jazdy po kostce, która twoim zdaniem na tarnobrzeskich ulicach jest równiutka i gładziutka? Po drugie dana nierówność nawierzchni będzie znacznie bardziej odczuwana na kierownicy przez rowerzystę niż przez kierowcę samochodu. Więcej twoich fantazji nie chce mi się odkręcać, więc dla ich zdementowania posłużę się zdjęciem RDM-u ze Sztygarów.

336354959_1042028393422358_5808835655072146577_n.jpg
obywatel
1 rok temu
Reply to  DJB

Jednak jesteś krętacz niesamowity, bezczelny, cyniczny wyrachowany kłamcą i oszust – ba tępy i głupi !!!
Poczytaj swoje wypociny te , odczytaj poprzednie w tym temacie – JESTEŚ
tylko DEBILEM !

pracuś
1 rok temu
Reply to  DJB

„Tam gdzie w projekcie jest kostka, wykonawca kładzie kostkę, a tam gdzie w projekcie jest asfalt, wykonawca kładzie asfalt. „

A kto projektuje kostkę na ścieżkach rowerowych? Miasto czy projektant ?Jeden z proiektantów ścieżek rowerowych kilka lat wstecz wypowiadał się, że chciałby asfalt na tych ścieżkach. To od niego nie zależy co ma być wyłożone? Ktoś tu kłamie? Kto? Miasto czy projektanci?

DJB
1 rok temu
Reply to  pracuś

Ani nie miasto, ani nie projektant – tylko pracuś. Tam gdzie jeżdżą pojazdy samochodowe, powinien być generalnie asfalt (choć są wyjątki). Tam gdzie są chodniki i ciągi pieszo-rowerowe zasadniczo jest kostka. Jeśli są autonomiczne (oddzielnie) drogi dla rowerów (a nie ciągi pieszo-rowerowe), to może być asfalt lub kostka, w zależności od przyjętych kryteriów przy inwestycji w danym miejscu.

pracuś
1 rok temu
Reply to  DJB

Już od poniedziałku bije w dekiel?

rowerowy
1 rok temu
Reply to  DJB

Już nie musisz się produkować. Rowerzystów, kierujących e-hulajnogami itp. osób, które widzą i czują różnice między kostką i asfaltem, nie przekonasz, a fanów kostki nie musisz. Przy okazji puściłeś parę o tym jak jest naprawdę pisząc o przyjętych kryteriach inwestycji. Fachowo nazywa się to Specyfikacja istotnych warunków zamówienia (SIWZ) i jest opracowywane przez urzędników. W tej specyfikacji opisuje się np. warunki zamówienia na wykonanie projektu danej ulicy, m.in. jakie ciągi poza jezdnią należy zaprojektować. Gdyby urzędnik napisał, że mają to być ciągi asfaltowe, projektant musiałby zaprojektować je asfaltowe. Ale w większości takich specyfikacji urzędnicy tak nie piszą, więc projektanci projektują z wiadomych względów ciągi kostkowe.

DJB
1 rok temu
Reply to  rowerowy

Jakby urzędnik wpisywał, że ciąg ma być asfaltowy, to automatycznie cena wykonania skoczyłaby do góry. Tego chcemy? Lepsze ścieżki z kostki czy ich brak albo o połowę mniej?
Poza tym, przy oddzielnych DDR może być zarówno asfalt jak i kostka – i Tarnobrzeg posiada asfaltowe ścieżki rowerowe. A przy ciągach pieszo-rowerowych mamy do czynienia z CHODNIKAMI, na których warunkowo dopuszczony jest ruch rowerzystów. A skoro chodniki są zasadniczo z kostki (trwałość inwestycji, łatwiejsza wymiana brakujących elementów, względy estttyczne), to w większości przypadków takie ciągi są właśnie z kostki. Czego tu nie rozumiesz?

rowerowy
1 rok temu
Reply to  DJB

Ja wszystko rozumiem. Nawierzchnie dla samochodów mają być asfaltowe, żeby m.in. kierowcom z urzędu nie wibrowały kierownice, a nawierzchnie dla rowerów mają być z kostki, żeby wspierać miejscową produkcję wyrobów betonowych. Tyle że zasłanianie się projektantem, skoro to urzędnicy opracowują specyfikacje istotnych warunków zamówień na wykonanie projektów ulic, budzi u mnie niesmak. Cóż, Tarnobrzeg to stan umysłu wywołany wyparciem i podtrzymywany manipulacją. Pozostaje czekać na kolejne regaty Forbet Cup.

DJB
1 rok temu
Reply to  rowerowy

Wszędzie jest tak, że chodniki (zasadniczo) wykonuje się z kostki, a jezdnie (też zasadniczo, bo są wyjątki) – z asfaltu. Co do urzędników, to proszę nie przesadzać, bo są tacy, którzy dojeżdżają do pracy rowerem i jakoś nie narzekają. Jak kostka jest położona prawidłowo (czyli jest równa i stabilna) to te wibracje są zminimalizowane prawie do zera. U mnie budzi niesmak że przyczepiacie się do wszystkiego, co by urzędnicy nie robili, to Wam nie pasuje.

rowerowy
1 rok temu
Reply to  DJB

Czy prezydent, jego zastępca, naczelniczka wydziału TID, jej zastępczyni lub główny specjalista ds. inżynierii ruchu dojeżdża do pracy rowerem? Bo to głównie oni ustalają kryteria dla miejskich inwestycji drogowych. Poza tym urzędnik dojeżdżający do pracy rowerem nie powie w urzędzie, że infrastruktura rowerowa w mieście jest kiepska z tego lub innego powodu, bo nie chce mieć problemów w pracy.

Uwaga:
1 rok temu
Reply to  DJB

„Jak kostka jest położona prawidłowo (czyli jest równa i stabilna) to te wibracje są zminimalizowane prawie do zera.”
Odp:
Sęk w tym, że w Tbg-u kostka nie jest układana równo.

obywatel
1 rok temu
Reply to  rowerowy

Ha, ha, ha – produkcja nie nadążyła na TERMIN realizacji inwestycji ???
Umowa podpisana był a kostki brakło ???

obywatel
1 rok temu
Reply to  DJB

Pewnie, że nie ostatnie !
Bo kto wam zabroni realizować swoje wizje i de facto już kampanie wyborcze za publiczne ???

Miasto zadłużone a oligarchia się bawi !
Już wiemy po co była uchwała o zaciągniecie kredytu na splatę kredytu, pożyczki i wykup obligacji ???
Aby chyba była kasa na kampanię wyborczą i ogłupianie mieszkanców potancówkami i kinem wiejskim !!!

DJB
1 rok temu
Reply to  obywatel

Nie zamierzam rozmawiać z kimś, kto pośrednio pochwala podżeganie do zabójstwa cyt. „Jestem za a nawet więcej , pod mur i kula w łeb , jak za dawnych dobrych czasów????”.

obywatel
1 rok temu
Reply to  DJB

Nie zrozumiałeś ironii ale się nie dziwię coś inteligentny inaczej ??

Wszystkich którzy mają inne zdanie od was urzędasów to chcielibyście usunąć, zabrać, głos i się pozbyć a najprościej to tak jakby komuniści, bolszewicy i hetlerowcy ??
Chcecie urządzać świat innych według tylko swoich wizji ?

Jesteś tępy i głupi , wkładasz swoje urojone myśli w słowa innym jak zwykły kłamcą, oszust i złodziej okrafający ludzi z prawdy .

Bezczelnie GNIDO pomawiasz o podżeganiu i przestępstwie ?

Jesteś jednak zwykły zakłamany SKUR??? POJEB??? do potęgi entej !!!?

wyborca
1 rok temu
Reply to  obywatel

Nie masz szacunku do ludzi, frustracja narasta i nie będzie lepiej, odpuść wybory, nic z tego nie będzie.

obywatel
1 rok temu
Reply to  wyborca

Na szacunek trzeba zapracować ???

Ten co bezczelnie kłamie, oszukuje i okrada z prawdy jak złodziej, okrada mieszkanców napychać sobie koryto i swoich kolesi ,
TO MA SZACUNEK DO LUDZI ???

Nie mam najmniejszego dla siebie oszustów, kłamców, złodziei, nadludzi z kasty najlepiej wykształcenie nych , mafii spółdzielczej, Skoczków z tarnobrzeskiego ( fachowców) , zakłamanych z komitetu KOZ darmozjadów żyjących na koszt mieszkańców z ich majątku ( z TTBS ), tych którym kur???się wszystko należy, milicjantów , komunikacji stów, pzpr- ów, ścierwa z tarnobrzeskiej egzekutywy PZPR ( tych komunistów ze spółdzielni siarkowiec) ub- ów, sb- ów , kapusi ( szmalcowników ) i ich potomstwa itp ścierwa??

Szanuję się ludzi co na to zasługują ??

SZANUJĘ ludzi uczciwych, porządnych , wiarygodnych , prawdomównych ,

nawet Mietka spod sklepu monopolowego co pożyczył na piwo i oddał ??

Tak na marginesie FRUSTRACJA – raczej gniew , złość , że takie bydlęta dorwały się do koryta

pracuś
1 rok temu
Reply to  DJB

Kula w łepetyne niejednemu by się przydała. Nie tylko w Tarnobrzegu. Od czasów II wojny światowej. To czasem najskuteczniejszy sposób na wyeliminowanie durni, szkodników, łapówkarzy, komunistów, UBków, SBków i im podobnych kolaborantów.

Adim
1 rok temu
Reply to  Anka

Ale fajnie. Siedziec w samochodzie na parkingu przez 2 godziny i oglądać film. Głupota nie zna granic

Robin
1 rok temu
Reply to  Anka

Jeśli te parkingi to inwestycja to ile
zarobiło miasto na tym „kinie z komarami”?
Kiedy kolejne odkomarzanie bo chyba tylko w centrum nad urzędami nie gryzą ?

Józiek
1 rok temu
Reply to  Anka

A pojechaliście na film czy do kina? xD

bezrobotny10lat
1 rok temu

Pracy i chleba a nie igrzyska

Urzędnik
1 rok temu

Ofert pracy w Tarnobrzegu i okolicy jest jest bardzo dużo tylko trzeba chcieć pracować. Z tego co wiem to nadal jest dużo osób w wieku produkcyjnym którym po prostu nie chce się pracować na etacie. Jakie pan masz wykształcenie kierunkowe ? Bo nie wierzę że Urząd Pracy nie zaproponował panu jako długotrwale bezrobotnemu żadnej pracy

obywatel
1 rok temu
Reply to  Urzędnik

A jak w szpitalu szukali pracownika to były OFERTY czy tak sobie ( mąż radnej potańcówki – impresji ) ???

A analityk z TTBS to z ofertą z PUP znalazł pracę ???

DJB
1 rok temu
Reply to  Urzędnik

Dokładnie, poza tym to jest niemożliwe, żeby on był 10 lat bezrobotny. Myślę, że pracownicy Pani Teresy mogliby to sprawdzić i to potwierdzić. Jeśli na przykład dostawał oferty pracy, ale się uchylał, to niech teraz nie biadoli, że Miasto zapewnia „igrzyska”. Większość osób ma pracę i ma co jeść, więc to logiczne, że potrzebują też w mieście jakiejś rozrywki.

bezrobotny10lat
1 rok temu
Reply to  Urzędnik

Specjalista od dociepleń malarz szpachlarz tynkarz akrobata dobra znajomość polskiego w mowie i piśmie

Urzędnik
1 rok temu

Nie wierzę że jako budowlaniec nie możesz pan znaleźć pracy. Teraz jest duży popyt na te usługi bo ludzie budują i remontują na potęgę

Piotrek
1 rok temu
Reply to  Urzędnik

Branże budowlaną przejęli w większości ukraince bo do ich zatrudnienia państwo polskie dokłada 800 zł dlatego firmy preferują gości zza wschodniej granicy wiem bo pracuje w tej branży wiele lat

Mieszczanin
1 rok temu
Reply to  Piotrek

Proukrainski rząd pisu zrobił z Polaków obywateli II kategorii we własnym kraju

obywatel
1 rok temu
Reply to  Urzędnik

Kostek nie układa więc o czym mowa ??
Nie brukarz więc co tu do roboty a mieszkańcy w większości biedni i robią systemem gospodarczym ( chyba nawet nie wiesz co to ) !

pracuś
1 rok temu
Reply to  Urzędnik

Praca czysta jest dla swoich, praca brudna jest dla nieswoich. Nie pojmujesz?

Urzędnik
1 rok temu
Reply to  pracuś

Jest takie przysłowie „nie chciało się nosić teczki to trzeba nosić woreczki”

obywatel
1 rok temu
Reply to  Urzędnik

Ha, ha, ha – geniusze po LO , politologia, socjologii i marketingu i zarządzaniu – fachowcy zatrudnieni w Tbg a zwłaszcza urzędzie ???

Fachowcy to lekarze, inżynierowie o specjalizacji, technicy , rzemieślnicy I TYLE ??

Nie pierd??? głupot że urzędnik to fachowiec ??

Praca w Tbg , najczęściej w czwórmiescie , dzielnicy Stalowa Wola, , w gminie Nowa Dęba ( Chmielowie ) a tu w Tbg nie ma nawet prawdziwego zakładu pracy ???

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.ogloszenia.tarnobrzeg.info/c-praca/dam-prace&ved=2ahUKEwjVqv-z6bv_AhWNDhAIHWn1CUw4ChAWegQIEhAB&usg=AOvVaw2ah_vT4SukrY-4D3H6SEYY

pracuś
1 rok temu
Reply to  Urzędnik

Woreczki to noszą najczęściej nie posiadający pleców, nie płacący łapówek etc…

obywatel
1 rok temu
Reply to  pracuś

Witamy w Tbg waść .
Tu nie posiadający pleców i nie dający łapówek to najczęściej tylko u prywaciarza a reszta w okolicy : dzielnica czwórmiasta Stalowa lub Gorzyce , nowa dęba ( chmielów) itd .
Za bożka znowu w Tbg ( urzędzie i spółkach miasta) przybyło fachowców ??? Jak on sam !!!

orzeł
1 rok temu
Reply to  Urzędnik

jakbyś nosił teczki to byś nie robił za marne grosze w urzędzie 🙂 niby się nie narobisz ale i nie zarobisz

DJB
1 rok temu
Reply to  orzeł

W urzędzie też można zarabiać godne pieniądze, np. na wyższych stanowiskach. No ale na tych wyższych stanowiskach z kolei odpowiedzialność jest większa, godziny pracy często dużo dłuższe niż standardowe 8 h dziennie od poniedziałku do piątku, w zależności od potrzeby może być praca także w weekendy. I trzeba od siebie dawać coś ekstra. Zresztą w wielu firmach są podobne zasady.

Ted
1 rok temu

Super pomysł było bardzo fajnie .. znajomi zadowoleni … jednak po komentarzach widzę , że jak zawsze nie zadowoleni są Ci co nie uczestniczyli , nie widzieli , ale jak zawsze swoje złote myśli wygłasza … tak na marginesie to chyba ich jedyne zajęcie

obywatel
1 rok temu
Reply to  Ted

A znajdziecie mi ta skąd ??
Z której wsi lub miasta ???

super
1 rok temu

brawo stalowka 2 liga brawo

walt
1 rok temu

gdy przechodziłem idąc na koncert na Waku to nie było prawie nikogo a tu widzę jak na początki to nawet ktoś się wybrał.
jeśli skoordynować takie zdarzenia z innymi (tu koncert punkowy dla wielu był większą atrakcją) to pewnie te kilka samochodów więcej by było.
faktem jest,że najbardziej zawiedzeni będą ci co i tak nie korzystają.

Fiskus dębolistny
1 rok temu

O czym tu wgl gadać

Kinoman
1 rok temu

Drobne uwagi. Nastepnym razem proszę podniesc wyzej ekran. Samochody z przodu zaslaniają. Częstotliwosc dzwięku nie byla wiadoma.

do DJB
1 rok temu
Reply to  Kinoman

To teraz powiedz mądralo ile ten „sukces” kosztował i jakie sa związki fimy positive z pracownikiem UM.

dora
1 rok temu
Reply to  do DJB

Czego się nie tknąć w tym mieście to smród! ręce opadaja, kiedy to się skończy?

obywatel
1 rok temu
Reply to  dora

Smród , cuchnie i śmierdzi jak nie gdzie , nawet chcieli wprowadzić podatek cmentarny od zasiłku pogrzebowego ( na cmentarzu komunalnym ) i to w okresie civida i ścierwa pobierały nielegalnie i bezprawnie opłaty przez prawie dwa lata a Siwy dziadzia uśmiechnięty dalej Smerf – biały kołnierzyk był zadowolony , że okradał mieszkanców miasta nielegalnie i bezprawnie ???

Czy oddał wszystkim czy nie to się nie chwali , konferencji brak , przeprosin tym bardziej
a tym bardziej że mogą się domagać zwrotu ukradzionej kasy !!

obywatel
1 rok temu
Reply to  do DJB

WAŚĆ nie przeginaj !!!
W rodzinę się nie wpierd??? zwłaszcza tą bo macki oj ma ???

orzeł
1 rok temu

nie byłem ale pomysł mi się podoba 🙂 tylko rzeczywiscie ekran powinien być wyżej jakimiś. nie h się tam coś dzieje

DJB
1 rok temu
Reply to  orzeł

Pierwsze koty za płoty, z każdym kolejnym razem powinno być lepiej 🙂

obywatel
1 rok temu
Reply to  DJB

Dobrze ,że ktoś wam podpowiada !
Nawet tego debile nie wiedzieliście !

Postaw mi kawę na buycoffee.to
64
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content