Rusza nabór do SMS Siarki Tarnobrzeg. Pierwszy test sprawnościowy w piątek 16 czerwca br.

Rusza nabór do SMS Siarki Tarnobrzeg. Pierwszy termin testu sprawnościowego już w najbliższy piątek 16 czerwca o godz. 16.00

Jeśli grasz w piłkę, chcesz rozwijać swoje umiejętności i marzysz o piłkarskiej karierze to zostań uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Siarki Tarnobrzeg! SMS Siarka Tarnobrzeg może stać się dla ciebie początkiem pięknej ligowej przygody. Naszymi absolwentami są tacy piłkarze jak Maksymilian Sitek (młodzieżowy reprezentant Polski, obecnie Podbeskidzie Bielsko Biała), Mateusz Czyżycki (obecnie GKS Tychy), Kamil Kargulewicz (obecnie Wisła Puławy czy Maciej Kowal (obecnie Pogoń Szczecin) – to u nas rozwijali swoje umiejętności i wykorzystali daną im szansę. Nasz tegoroczny absolwent i wychowanek Wojciech Bieniarz dostał powołanie do kadry Polski U19.

Wybierz mądrze i dołącz do SMS SIARKA TARNOBRZEG.

W naszej szkole uczy wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz trenerzy z licencjami UEFA A. Zajęcia prowadzone są w kameralnych klasach. Gwarantujemy specjalistyczne treningi: motoryczne, bramkarskie, indywidualne oraz obozy sportowe, specjalistyczny sprzęt, basen i internat, z którego korzystają tylko i wyłącznie nasi uczniowie. Siarka Tarnobrzeg od lat jest klubem stawiającym na młodzież.

Będąc uczniem SMS SIARKA TARNOBRZEG dostaniesz szansę na sportowy rozwój! Czekamy na Ciebie.

Pierwszy termin testu sprawnościowego 16 czerwca w piątek o godzinie 16:00 na stadionie przy Al. Niepodległości.

info: SMS Siarka Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Skip to content