Kama Park zamiast Wakacyjnej Przystani nad Jeziorem Tarnobrzeskim

W sobotę 17 czerwca  rozpoczyna działalność KAMA PARK nowy, wakacyjny bar nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

PARK zlokalizowany jest w miejscu, w którym dotychczas funkcjonowała Wakacyjna Przystań jednakże tworząc to miejsce nawiązano do pierwotnej nazwy funkcjonującej na długo przed powstaniem Przystani oraz samego Jeziora.

Teren obiektu został ogrodzony oraz częściowo zadaszony jak również rozbudowany o dodatkowe stoiska gastronomiczne oraz miejsca siedzące. Pojawił się też większy i zadaszony parkiet taneczny.

Począwszy od 23.06.2023r. imprezy organizowane będą w godzinach od 19:00 – 1:00, a wstęp na nie będzie biletowany.

Oferta KAMA PARK skierowana jest do wszystkich pełnoletnich odbiorców, którzy poszukują klimatycznego miejsca na wakacyjne wieczory. W piątek oraz sobotę w KAMIE będzie można spędzić czas przy muzycznych nowościach oraz ponadczasowych hitach, a to tylko początek atrakcji w KAMA PARK.

Kolejne propozycje pojawiać się będą na profilach społecznościowych FB: KAMA PARK oraz Instagram: kama_park, do których serdecznie zapraszamy.

Tanie przelewy pieniężne – alternatywa dla standardowego przelewu w banku

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
J.K.
11 miesięcy temu

Zamiast Kamy czy Wakacyjnej Przystani w tym miejscu stał dom wraz z zabudowaniami, który był świadkiem lokalnej historii…

Jan
11 miesięcy temu
Reply to  J.K.

Napisz więcej.

Obatelka
11 miesięcy temu
Reply to  Jan

W międzyczasie odbywały się tam ogniska i grille siarkowe, bo to siarka miała tam swój „lokal”. Większość uczestników to mężczyźni co za kołnierz nie wylewali, sceny były że hej ,pogotowie zajeżdżalo, jedna pani to nawet stwierdziła że ziemia mści się na górnikach za to że ją tak eksploatują.

Mieszkaniec tbg
10 miesięcy temu

Rozumiem że impreza, ale czy musi być tak głośno, żeby się w środku miasta nie dało spać? Nie można parę decybeli ciszej? Jest piątek, 23:15 a ja słyszę dokładnie muzykę i didżeja

Obatelka
10 miesięcy temu

Szkoda że nikt nie tańczy tylko siedzą i piją….

J.P.
10 miesięcy temu
Reply to  Obatelka

No cóż,,kawalersko-panieńska,, Wolność wyboru….

Waldek
10 miesięcy temu

Muzyka fatalna dj chyba chce basem i bardzo głośnym graniem ludzi ubić – jak na razie w/g mnie to mordownia. Organizator powinien coś z tym zrobić.

Waldek
9 miesięcy temu

Witam ponownie .Nie mam nic przeciwko imprezom ale taka mała uwaga dla organizatorów po 23 00 każcie zciszyć muzykę D.J owi jest na osiedlu za głośno szanujcie mieszkańców bo jak na razie macie ich w d…..e liczy się dla was biznes a nie ludzie którzy mieszkają w pobliży imprez. Będziecie później płakać jacy to ludzie z Miechocina są nie tolerancyjni bo dzwonią na Policję no maja rację po 23 obowiązuje cisza nocna .

Postaw mi kawę na buycoffee.to
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content