Kolejne utrudnienia w ruchu w Tarnobrzegu. Od poniedziałku zamknięta ul. Rusinowskiego

Od poniedziałku 19 czerwca br. zamknięta dla ruchu będzie ulica Rusinowskiego. Związane jest to z rozpoczęciem prac modernizacyjnych na odcinku drogi.

Zarząd RDM Sp. z o.o w Tarnobrzegu informuje o rozpoczęciu przebudowy ulicy Rusinowskiego oraz o wprowadzanej na czas robót tymczasowej organizacji ruchu. Zmiany w organizacji ruchu wprowadzone zostaną od poniedziałku 19 czerwca od godz. 14.00, a przewidują zamknięcie ul. Rusinowskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Sikorskiego i ul. Por. Sarny do wjazdu do PSZOK i TSM. Dojazd do ul. Por. Sarny i ul. Borek będzie możliwy od ul. Szpitalnej ulicą Sosnową. Zarząd RDM Sp. z o.o w Tarnobrzegu przeprasza za utrudnienia i prosi o ostrożną i rozważną jazdę.

Zgodnie z harmonogramem roboty powinny się zakończyć pod koniec listopada 2023 r. O postępach prac i ewentualnych zmianach w organizacji ruchu wykonawca będzie informował na bieżąco, na stronie miasta www.um.tarnobrzeg.pl oraz na swoim FB.

Koszt przebudowy drogi wynosi 1 350 000 zł. Projekt pn. „Przebudowa drogi gminnej nr G122139R – ul. Ferdynanda Rusinowskiego w Tarnobrzegu uzyskał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 782 401 zł.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DJB
3 miesięcy temu

RDM sp. z o.o. to jest solidna firma, informacja z odpowiednim wyprzedzeniem, mieszkańcy mogą odpowiednio wcześniej planować podróże. Inni wykonawcy mogą brać przykład 🙂

trolingstones
3 miesięcy temu
Reply to  DJB

Dokładnie, planowałem na ten weekend podróż z ulicy szpitalnej na ulicę Sikorskiego przez ulicę Rusinowskiego i dzięki informacji z wyprzedzeniem uniknąłem chaotycznej podróży. To mi się podoba tak trzymać Tarnobrzeg!

Mieszkaniec
3 miesięcy temu
Reply to  DJB

Ale ten DJB pisze głupoty New za new

obywatel
3 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Ha, ha, ha – przecie urzędnik z UM w Tbg – wysokiego szczebla !!!
a tam rozumu trudno szukać co najwyżej Fachowców ???

obywatel
3 miesięcy temu
Reply to  DJB

Nie zapomnij im podpowiedzieć , że zgodnie z linią władz – trzeba ulicę ZWĘŻAĆ bo za szeroka a ulica SZEROKA wystarczy jedna w TBG .

Widocznie twój IDOL i promotor idzie tą WIZJĄ ???

A może jeszcze zamiast tuneli pod zalewem zrobić trochę ich w mieście tylko bez ścieżek rowerowych z kostki !!!!

Oj chwalisz rdm a tam ma być CBA – Zobaczymy co to jest ???

Ale najwyraźniej jesteś gotowy na potancówkę bo zaczynasz pisać twórczo a dosłownie CO CHLEJESZ iż takie wymiociny wypisujesz ???

Pieszy
3 miesięcy temu
Reply to  DJB

Już widzę ten solidny remont w wykonaniu RDM. Wystarczy popatrzeć na ich łatanie ścieżki rowerowej przy Wisłostradzie. Krótkiego odcinka asfaltu gładkiego nie potrafią wykonać, a co dopiero drogę z asfaltu.

ODYSEUSZ
3 miesięcy temu

Oby remont i projekt był na współczesnym poziomie, a nie jak ostatnie inwestycje w TBG na odpierdol !

rowerowy
3 miesięcy temu
Reply to  ODYSEUSZ

O jakość ciągów dla rowerzystów na Sikorskiego czy Mickiewicza się nie troszczyłeś, więc nie przeżywaj jakości Rusinowskiego. Jakby co kupisz mniejsze auto i się zmieścisz. Ja muszę się tłuc po kostce i krawężnikach, a nie płaczę z tego powodu.

ODYSEUSZ
3 miesięcy temu
Reply to  rowerowy

A skąd takie przypuszczenia, że jestem zadowolony z jakości ścieżek rowerowych. Tutaj też mam podobne zdanie, że były robione na odpierdol są bo są i głupi lud się cieszy !

rowerowy
3 miesięcy temu
Reply to  ODYSEUSZ

Nie twierdzę, że jesteś zadowolony z jakości ciągów dla rowerzystów, tylko że nie troszczyłeś się o ich jakość. W ramach niektórych przebudów dróg z Ładu mają powstać takie ciągi, m.in. na K. Wielkiego, a jakoś nie apelujesz o ich zadowalającą jakość jak w przypadku Rusinowskiego.

ODYSEUSZ
3 miesięcy temu
Reply to  rowerowy

Zarówno Ja jak i Ty możemy co najwyżej ponarzekać….A nieudolna włądza UM i tak zrobi swoje !

rowerowy
3 miesięcy temu
Reply to  ODYSEUSZ

To czemu nie narzekasz też na infrastrukturę rowerową w mieście, a tylko na tą dla kierowców? Każdy dba tylko o swoje, co?

Etatowy protestujący
3 miesięcy temu

Cytaty dwa:
Zmiany w organizacji ruchu wprowadzone zostaną od poniedziałku 19 czerwca od godz. 14.00, a przewidują zamknięcie ul. Rusinowskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Sikorskiego i ul. Por. Sarny do wjazdu do PSZOK i TSM. 

Zgodnie z harmonogramem roboty powinny się zakończyć pod koniec listopada 2023 r.

Moja odpowiedź:
Protestuję!!!
To jakiś kabaret? Tak krótki odcinek będzie tak długo remontowany? Ponad 5 miesięcy? Co to trasa WZ w Warsiawce czy może Wisłostrada pod Tarnobrzegiem. Cóż tam takiego planują wybudować? Może jeden człowiek będzie ten remont wykonywał?

obywatel
3 miesięcy temu

Budować NIC NIE BĘDĄ bo tu tylko belfry zwężać mogą a ulica szerszą od jebab??? Tzw ” obwodnicy i to w wielu miejscach !!!

Dorian
3 miesięcy temu

Widzę, że w końcu remontują jakiś odcinek, który rzeczywiście aż się o to prosił, bo poza tym kuriozum w postaci zdzierania dobrej kostki sprzed góra 15 lat i kładzenie nowej

obywatel
3 miesięcy temu
Reply to  Dorian

Będą ZWĘŻAĆ tylko !!!

Muzyk
3 miesięcy temu
Reply to  Dorian

Remontują, bo na tym forum była wzmianka o potrzebie remontu. Urzędnicy z Urzędu Miasta sami się wcześniej nie domyślili, niestety

Marta
3 miesięcy temu

Wszystkie drogi pozamykajcie na raz !
Nie można wyremontować jednej drogi ,oddać ją do użytku i brać się za nastepną???? Najlepiej pozamykać kilka i to w okresie najbardziej wzmożonego ruchu ! MASAKRA!

walt
3 miesięcy temu
Reply to  Marta

zaczynają się zaraz wakacje więc ten ruch właśnie będzie mniejszy.

no chyba,że ktoś nie zauważył jak się zmienia ruch gdy już dzieciaki nie są podwożone do szkół i przedszkoli…. to powinien poszukać dobrego okulisty 😉

Ppp
3 miesięcy temu

Kurwa najlepiej wszystkie ulice nara, robcie

szkoda tych dziur
3 miesięcy temu

Szkoda remontowac, takie ładne dziury i rozmaite łaty na tej drodze. Tak fajnie rzuca autem, rowerem gdy sie jedzie. A po remoncie będzie gładko i spokojnie i tak nudno będzie. No i po co tyle roboty?

Tak myślę
3 miesięcy temu

że nie trzeba wykonywać drogi rowerowej przy tej jezdni remontowanej a już nie daj Boże z kostki !!!

Muzyk
3 miesięcy temu

Podejdę zmierzyć szerokość. Po remoncie tez to poczynię. Sprawdę tym samym o ile drogę zwężyli.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
23
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content