15.07 (sobota) Metal Pod Palmami vol. III

Trzecia edycja Metalu Pod Palmami w tarnobrzeskim Wake Parku nad jeziorem powraca z rozmachem z największym składem do tej pory! Już w sobotę 15go lipca wystąpią dla was Inverted Mind, Blindfolded, Sauerkraut, Sars i tarnobrzeski Piramide! 

 
Start planowany jest o godzinie 18:00, jednak zapraszamy bardzo serdecznie wcześniej wygodnie się rozsiąść na leżakach i spróbować bardzo dobrego piwa na plaży z widokiem na piękne tarnobrzeskie jezioro.
 
Drzwi: 17:00
Start: 18:00
Cena biletu: 25zł
 
Rozpiska:
SAUERKRAUT
BLINDFOLDED
INVERTED MIND
PIRAMIDE
SARS
—————————————————————
INVERTED MIND
Trio z Krakowa reprezentujące mieszankę sludge i post metalu. Na scenie od 2011 roku. Dźwięki wytwarzane przez zespół zakorzenione są w najczarniejszych odmętach duszy. Muzyka i teksty niosą ze sobą zniszczenie, psychozę i brak nadziei. Twórczość grupy to obowiązkowa pozycja dla fanów Crowbar, Amenra, Obscure Sphinx.
—————————————————————
BLINDFOLDED
Mody, pięciosobowy zespół grający muzykę z pogranicza gatunków takich jak Death/Black/Thrash Metal z elementami progresywnymi. Cechuje ich świeże podejście do muzyki metalowej, duża ilość energii, brutalności i niebanalne melodie. Tekstami i muzyką eksplorują motywy dotyczące mitologii, religii, historii i ściśle powiązanymi z nimi problemami ludzkiej psychiki.
—————————————————————
SAUERKRAUT
Sauerkraut to projekt pięciu kumpli tworzących muzę której słuchają. Trzon zespołu to Dawid, Sławek i Łukasz do których dołączył Kuba. W tym składzie powstały pierwsze utwory. W 2019 roku do składu dołączył Janusz z którym udało się kawałki dokończyć i zaaranżować. Obecnie zespół zakończył pracę nad debiutancką EP zatytułowaną „Bloody Stew”. Pomimo niewielkiej objętości wydawnictwa zespół nie próżnuje kompletując materiał na pierwsze dłuższe wydawnictwo. Obecnie na składzie jest 10 numerów i kilka dobrze znanych coverów.
—————————————————————
PIRAMIDE
Tarnobrzeska heavy metalowa formacja z mocnym damskim wokalem na froncie. Można usłyszeć zarówno i ciekawe zagrania, melodyjne zwrotki, jak i ciężkie, okraszone screamem i growlem, breakdowny.

____________________________________________

Rzeszowski zespół SARS, działający od 2018 zaprezentuje wam mieszankę na pograniczu death/metal-cor`a. W 2021 roku wydali EP-ke „thRough Reality” Skład tworzą: Surovy – perkusja Dyvan – wokal Matz – bas Cinek – gitara

FB: https://www.facebook.com/SARSband

YT: https://www.youtube.com/watch?v=XROoZ2NnxNY

https://www.youtube.com/watch?v=pC8sfpV2x-Y

https://www.youtube.com/watch?v=T-8VunPdGXQ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kobra
3 miesięcy temu

Metal is the best!

J.P.
2 miesięcy temu
Reply to  Kobra

Heavy Metal Pany…

Venom
2 miesięcy temu
Reply to  J.P.

Prawdziwy mężczyzna słucha tylko metalu

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content