15.07 (sobota) Metal Pod Palmami vol. III

Trzecia edycja Metalu Pod Palmami w tarnobrzeskim Wake Parku nad jeziorem powraca z rozmachem z największym składem do tej pory! Już w sobotę 15go lipca wystąpią dla was Inverted Mind, Blindfolded, Sauerkraut, Sars i tarnobrzeski Piramide! 

 
Start planowany jest o godzinie 18:00, jednak zapraszamy bardzo serdecznie wcześniej wygodnie się rozsiąść na leżakach i spróbować bardzo dobrego piwa na plaży z widokiem na piękne tarnobrzeskie jezioro.
 
Drzwi: 17:00
Start: 18:00
Cena biletu: 25zł
 
Rozpiska:
SAUERKRAUT
BLINDFOLDED
INVERTED MIND
PIRAMIDE
SARS
—————————————————————
INVERTED MIND
Trio z Krakowa reprezentujące mieszankę sludge i post metalu. Na scenie od 2011 roku. Dźwięki wytwarzane przez zespół zakorzenione są w najczarniejszych odmętach duszy. Muzyka i teksty niosą ze sobą zniszczenie, psychozę i brak nadziei. Twórczość grupy to obowiązkowa pozycja dla fanów Crowbar, Amenra, Obscure Sphinx.
—————————————————————
BLINDFOLDED
Mody, pięciosobowy zespół grający muzykę z pogranicza gatunków takich jak Death/Black/Thrash Metal z elementami progresywnymi. Cechuje ich świeże podejście do muzyki metalowej, duża ilość energii, brutalności i niebanalne melodie. Tekstami i muzyką eksplorują motywy dotyczące mitologii, religii, historii i ściśle powiązanymi z nimi problemami ludzkiej psychiki.
—————————————————————
SAUERKRAUT
Sauerkraut to projekt pięciu kumpli tworzących muzę której słuchają. Trzon zespołu to Dawid, Sławek i Łukasz do których dołączył Kuba. W tym składzie powstały pierwsze utwory. W 2019 roku do składu dołączył Janusz z którym udało się kawałki dokończyć i zaaranżować. Obecnie zespół zakończył pracę nad debiutancką EP zatytułowaną „Bloody Stew”. Pomimo niewielkiej objętości wydawnictwa zespół nie próżnuje kompletując materiał na pierwsze dłuższe wydawnictwo. Obecnie na składzie jest 10 numerów i kilka dobrze znanych coverów.
—————————————————————
PIRAMIDE
Tarnobrzeska heavy metalowa formacja z mocnym damskim wokalem na froncie. Można usłyszeć zarówno i ciekawe zagrania, melodyjne zwrotki, jak i ciężkie, okraszone screamem i growlem, breakdowny.

____________________________________________

Rzeszowski zespół SARS, działający od 2018 zaprezentuje wam mieszankę na pograniczu death/metal-cor`a. W 2021 roku wydali EP-ke „thRough Reality” Skład tworzą: Surovy – perkusja Dyvan – wokal Matz – bas Cinek – gitara

FB: https://www.facebook.com/SARSband

YT: https://www.youtube.com/watch?v=XROoZ2NnxNY

https://www.youtube.com/watch?v=pC8sfpV2x-Y

https://www.youtube.com/watch?v=T-8VunPdGXQ

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kobra
1 rok temu

Metal is the best!

J.P.
11 miesięcy temu
Reply to  Kobra

Heavy Metal Pany…

Venom
11 miesięcy temu
Reply to  J.P.

Prawdziwy mężczyzna słucha tylko metalu

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content