„Przypilnuj mi wyborów” – namawiają parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej (zdjęcia oraz video)

W Tarnobrzegu zainicjowana została dwudniowa kampania na Podkarpaciu pn. „Przypilnujesz mi wyborów?”. W konferencji udział wzięli koordynujący akcje poseł Sławomir Nitras oraz posłanki Barbara Nowacka i Krystyna Skowrońska.

Jak tłumaczyli politycy, celem Koalicji Obywatelskiej jest aby w każdej komisji wyborczej był jeden przedstawiciel KO. – W mieście i w powiecie tarnobrzeskim potrzebujemy ponad 100 osób, w tej chwili ponad połowa miejsc nie jest jeszcze obsadzona – wyjaśniał Sławomir Nitras.

– Dziś rano obudził nas nowy sondaż robiony przez jedna z gazet, który mówi ze 45 procent Polaków, ma poważne wątpliwości, czy wybory w Polsce będą uczciwe – kontynuował poseł KO.

– Ja się im nie dziwię, rzeczywiście dożyliśmy z przykrością to stwierdzam czasów, w których drżymy nie o wynik wyborczy, ale drżmy o to,  czy głosy będą liczone uczciwie, czy Polska pozostanie krajem, w którym głos obywateli w sposób niezakłócony, niezafałszowany będzie liczony. To są wybory, w których bardzo ważne jest żeby głosować, ale równie ważne jest w tych wyborach kto będzie liczył głosy. I stąd nasza obecność dzisiaj u Państwa, chcieliśmy serdecznie prosić wszystkich obywateli i obywatelki (…) o zaangażowanie, bardzo ważna jest Państwa obecność – dodał Sławomir Nitras.

 – Byliśmy w województwie świętokrzyskim, teraz przez dwa dni jesteśmy w województwie podkarpackim bo wiemy, że władzę najbardziej korci skręcać wybory tam, gdzie im się wydaje, że jest łatwo – tłumaczyła Barbara Nowacka, posłanka KO.

–  Tylko zapominają o jednej rzeczy, że w Polsce ludzi dobrej woli jest więcej, tych, którzy zadbają o uczciwy proces wyborczy, tych, którym zależy na wolnej, demokratycznej Polsce. I tych wszystkich będziemy mobilizować, by poświęcili jeden dzień i patrzyli władzy na ręce. Bo jeżeli oni tak kradną jak kradną, tak zawłaszczają państwowe pieniądze, tak oszukują chowając sondaże, tak niszczą polska przyrodę wycinając lasy, tak zawłaszczają spółki skarbu państwa, tak organizują referendum, żeby jeszcze więcej nachapać i wpuścić w kampanie wyborczą, to co, wyborów nie sfałszują? Nie są do tego zdolni? Wiemy, ze są zdolni do ukradzenia wyborów – dodała.

Wynagrodzenie za prace w komisji wynosi ok.600 zł. Zarejestrować się można za pośrednictwem strony internetowej https://okw.info.pl/#dolacz

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
56 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
2 miesięcy temu

Przypilnuj aby ludzie na zdjęciach się nie dostali do Sejmu #NiedlaMastalerza

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Ten na niebiesko ( w krótkich spodenkach – zdjęcie 7)
TO NIE PRZYPADKIM były prezio co o ludzi NIEDBAŁ
– PIERWSZY SKOCZEK NA KASĘ po tarnobrzesku ??

Już przebiera kumpelek helikoptera aby dobrać się do KORYTA ( jak poprzednio
w kopalni Machów) ???

Obserwator
2 miesięcy temu
Reply to  obywatel

A teraz przy korycie Kopalni Machów jest też były prezydent J Motyka z pisu
I to z poręki PO czyli Bożka i Pluty.
Kopalnia w likwidacji a Motyka nic nie załatwił dla Kopalni po linii i pisu

To on ma nadal.zostac w tej Kopalni.Chyba nie.
Obudźmy się

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Obserwator

Ha ha ha – tam jest niezła ekipą – w radzie Stępień były poseł komuch
– ZSL.
Darmozjady wieczne a motyczka to mówisz, że z PiS(zdu) ????
To taki pisowiec co dla stołka i kasy może być wszędzie , nawet w partii Putina !

Robin
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Kogoś mi brakuję w tym towarzystwie.
Gdzie jest prezydent Bożek? Już go Platforma Obywatelska nie popiera?
Już nie popiera jego bezradności i głupich pomysłów?
Gdzie jest poseł Poncyliusz wybrany głosami mieszkańców Tarnobrzega?
Już się Platforma Obywatelska do niego nie przyznaje? A szkoda bo tak fantastycznie 🙂 dbał o nasze miasto. Ciekawe czy rozmawiał w parlamencie o tragicznej sytuacji w Wojewódzkim Szpitalu w Tarnobrzegu? Coś załatwił u ministra zdrowia bo efektów nie widać. Będzie ten dyrektor i interna czy nie panie pośle ?!
Nie ma ich bo się źle kojarzą. Mastalerz jest choć jego prezydentura to wielka porażka. Liczą na naszą amnezję czy mają nas za idiotów.
IM CHODZI TYLKO O KORYTA W SEJMIE I SENACIE DLA JEDYNEK NA LISTACH WYBORCZYCH A NIE O LOSY TARNOBRZEGA I JEGO MIESZKAŃCÓW.
Moim zdaniem wszyscy wypieli się na nasze miasto. Dlatego w październikowych wyborach w Tarnobrzegu powinna być frekfencja na poziomie 5 %. Bo zerowa jest nie możliwa bo koryciarze pójdę głosować. Kochani mieszkańcy jeśli oni mają nas w dupach to pokażmy im środkowy palec i zostańmy w domach. Niech cała Polska to zobaczy. Niech zobaczy jak zniszczyli nasze miasto.

Minister
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Ch*j dupa i kamieni kupa – państwo z dykty i tektury

Dziadek 600+
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Mój sąsiad pilnuje mi mieszkania zupełnie za darmo i to przez dwa tygodnie, jak wyjeżdżam na wakacje. A tu proszę proPOnują 600 zł, za POpilnowanie, to dopiero rozdawnictwo. Widać mają prawdziwe rzesze lojalnych sympatyków, którzy tłumnie zgromadzili się nad jeziorem. Śmieszny i głupi przykład, że nie można mieć 100 % poparcia. To jakby powiedzieć tam zgromadzonym, że na 100% ich mąż, żona ich zdradziła. Ciekawe, co wówczas by powiedzieli. To niemożliwe !!! Poza tym argument, że dzieci, czy rodzina starszych osób, które zostały oddane do domu opieki nie mogły tak zagłosować, gdyż ich znają jest tak głupi i infantylny, że aż głowa boli. Myślę, że nie wiedzą co myślą starsi ludzie oddani do tego typu przybytków, którzy kiedyś dbali i wychowywali swoje dzieci, a na końcu zostali potraktowani jak bezużyteczny niepotrzebny stary mebel odstawiony w kąt. Ale wiedzą, że ich rodzice, starsi ludzie tak nie myślą i nie mogli postąpić. Może Ci ludzie zostali opiłowani z uczuć i ze współczucia i tak postąpili !!!

Eryk
2 miesięcy temu
Reply to  Dziadek 600+

@Dziadek, chyba niedowidzisz, a te 6 stówek to projekcja marzeń.
Włóż okulary i looknij tu
https://kod.okw.info.pl/usersc/join.php

Dziadek 600+
2 miesięcy temu
Reply to  Eryk

Widzę dobrze, słyszę dobrze i obejrzę łup przeczytam w całości nim coś skomentuję. Obejrzyj cały powyższy materiał i POsłuchaj synku, ci POwiedział specjalista od piłowania na pytanie dziennikarza. Znowu kłamał i che orżnąć lub opiłować naiwnych ludzi. Dzięki tobie stracili mój głos synu!?!

Obserwator
2 miesięcy temu
Reply to  Dziadek 600+

Masz dziadku rację, co innego mówią, co innego robią, a jeszcze co innego obiecują.

Obatelka
2 miesięcy temu
Reply to  Dziadek 600+

Hospicjum to ludzie,którzy potrzebują monitorowania stanu zdrowia i opieki przez całą dobę. Często są osobami leżącymi i w domu bez odpowiednich warunków nie można nawet tych osób wykąpać czy podać im specjalnych leków w kroplówce czy używając specjalistycznego
sprzętu. Poza tym za pobyt się płaci,albo chory albo jego rodzina. Raczej bym krytykowała te rodziny które nie chcąc pozbywać się emerytur i dodatków należnych chorej osobie załatwiają w różny sposób wielotygodniowe czy nawet wielomiesięczne pobyty w szpitalach ,gdzie opieka jest na NFZ.

Dziadek 600+
2 miesięcy temu
Reply to  Obatelka

Pomiędzy hospicjum, a domem opieki jest zdecydowana różnica ! Kolejna sprawa, to Agent Tomek, który prowadził taki przybytek oraz wiele innych tego typu podobnych przypadków. Twoja diagnoza jest zupełnie nietrafiona ! komentarz dotyczył sytuacji o której wsPOmniał gość od opiłowywania. Obejrzyj powyższą konferencję !

Olek
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

wstydu nie mają za grosz przed ludźmi, już tuptają, już nóżkami przebierają może może się załapią…. A ja jaj a ja jaj. A wypier…ić , to dziadostwo w kosmos podczas wyborów i tyle.

kamasz
2 miesięcy temu

nitras mosz pilnik?

obywatel
2 miesięcy temu

Pajace i błazny – ” przypilnujcie SOBIE SAMI ” wieczne nieroby ????

PĘTACTWO chciałoby aby ZA DARMO im przypilnować KORYTO ??

Prezes
2 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Im kury szczać prowadzać a nie politykę robić

Józef miał rację
2 miesięcy temu
Reply to  Prezes

Naród wspaniały ale politycy to k****

obywatel
2 miesięcy temu

A GDZUE KONIE ???
KONI NIE BYŁO ?

Mówią prawdę ” kradną, oszukują, zawlaszczają ” ale tak publicznie o SOBIE , swoich , tych byłych i obecnych u sterów w mieście Tbg ???

Po takiej spowiedzi TO POWINNI jeszcze PRZEPROSIĆ i ” wypierd????”!

święty z aureolą
2 miesięcy temu

Was z PO trzeba było pilnować. Niewiele brakowało a z Polski nic by nie zostało. Na wasze gęby już patrzeć nie mogę. Same świętoszki na obrazku. Zapamiętajcie sobie, że zgrzeszyć można myślo, mowo, uczynkiem albo zaniedbaniem.

Nitras to ten w trampkach? Normalne jaja. Jak jeden z polityków początkiem lat 90-tych, w trampkach pojechał do Japonii.

Bezrobotny
2 miesięcy temu

Po brzuchach i pucułowatych facjatach widać że biedy to nie klepią

nie polityk
2 miesięcy temu
Reply to  Bezrobotny

Nie klepią. POlityka to niezłe koryto+.

stat
2 miesięcy temu

Tylko koni tylko koni żal

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  stat

Ha ha ha A TEN SŁUP z BILBORDEM WYBORCZYM to aby NIE ZA GRUBY ???

Wiem już teraz PO CO TAM zjawił się stajenny ??

ODYSEUSZ
2 miesięcy temu

Polaków Oszukujemy w skrócie PO

koryto PO.jpg
Włodek
2 miesięcy temu

Potański nie wstyd ci brać udział w tej hucpie ? Łatwo przychodzi ci spojrzenie sąsiadom w oczy że zadajesz się z takimi ludźmi ? Nie wstyd ci ? Historia ciebie oceni i raczej negatywnie.

Kobe
2 miesięcy temu
Reply to  Włodek

Potańscy to intelektualne jak i pozbawione kultury dno !!! I Panie administratorze strony dlaczego Pan usuwa moje komentarze ????? Nie są obraźliwe lecz prawdziwe. Zapewne Pan admin jest powiązany z tą kliką skorumpowanych dobroczyńców Tarnobrzega.

Bezrobotny
2 miesięcy temu

Pracy i chleba a nie igrzysk w tym mieście potrzeba!

odp
2 miesięcy temu
Reply to  Bezrobotny

tacy sobie los wybraliście mieszkancy tarnobrzega

Belkot
2 miesięcy temu

CYTAT – MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG….. . ………

Kobe
2 miesięcy temu

Nie mogę patrzeć na te fałszywe i pozbawione kultury osobistej mordy Potańskich !!!

Jan
2 miesięcy temu

Przypilnuj mi Załęża .

walt
2 miesięcy temu

Mastalerz gwarancją uczciwości ?

nowe,nie znałem 😀

Realista
2 miesięcy temu

Czy Zarząd Koalicji Obywatelskiej udaje, że nic nie wie o dokonaniach pewnych osób widniejących na zdjęciach, czy udaje, że wszystko jest w porządku.
W PIS-ie pewnie zacierają ręce.

teodorszcze
2 miesięcy temu

A ja bym był za tym ,co by masztalala przypilnować co do diety , gdyż jak świniak zaczyna wyglądać.

Robin
2 miesięcy temu

Posłanka Skowrońska krzyczała jak kiedyś w Sejmie? Pytam bo nie mogłem tego oglądać bo to już nie na moje siły.
W Sejmie ostatnio nie krzyczała aby zaprotestować ze PiS likwiduje Szpitala Wojewodzki w Tarnobrzegu . To miała być działka Platformy Obywatelskiej. Jedni warci drugich. Mieszkańcy Tarnobrzega zostańcie w domach podczas październikowych wyborach. Pokażmy im środkowy palec bo na to sobie wszyscy zapracowali .

Ireneusz
2 miesięcy temu

Pis bez fałszowania wygra wybory. Przed wyborami dadzą chachłom prawa wyborcze których jest w Polsce prawie 5 milionów a ci na nich zagłosują za te wszystkie przywileje co otrzymali od pisu typu zasiłki,mieszkania i opieka medyczna na koszt polskich podatników

Mieszkaniec
2 miesięcy temu

Ale ludzi było ledwo się zmieścili. A won od wolnej i demokratycznej POLSKI złodzieje i krętacze z PO. Na szparagi do Niemiec zarabiać a nie okradać POLAKÓW

Nie dla helikoptera
2 miesięcy temu

Brakuje tutaj Taty Prezesa, który teraz jest w koalicji z Helikopterem.
Marzy się ubezpieczenie całego miasta i go dojenie.

obywatel
2 miesięcy temu

Tu brakuje tylko prawdziwych KONI ??

Tam tylko zjechane klacze i wypalone wałachy;

Błazny chcą wjechać do sejmu na pipie ?

Przypilnuj PLAY-a
2 miesięcy temu

Temat na czasie:

tyna.info.pl/pl/15_fotorelacje/97_wydarzenia/4548_spotkanie-w-sprawie-masztu-w-zakrzowie.html

W ramach solidarności z mieszkańcami Zakrzowa proponuję wszystkie numery telefoniczne PLAY mieszkańców Tarnobrzega przenieść do innych operatorów sieci komórkowych.
Nie będzie firma robić co się jej podoba.

Z ostatniej chwili
2 miesięcy temu

Ogólnopolskie media wspierające to całe towarzystwo na fotce mają za złe że policja zaalarmowana przez lekarza upilnowały niedoszłą samobójczynie. Czy to było złe że pomogli kobiecie załamanej nerwowo ?!
Playformiarze i wasze media w Tarnobrzegu nie miałyby takich „problemów”. Mastalerz może się tym poszczycić bo mieszkańcy Tarnobrzega z załamaniem nerwowym nie mają właściwej opieki medycznej (psychiatrycznej) i się … SKUTECZNIE ZABIJAJĄ.
Zdarzenie z ostatnich dni.
Młoda osoba kolejny raz ma próbę samobójczą! Dlaczego po pierwszej nie jest w szpitalu?! Dlatego że Tarnobrzeski szpital już dawno przestał właściwie działać i otaczać właściwą opieką medyczną mieszkańców naszego miasta?! Dlatego że nie ma oddziału chorób wewnętrznych z konsultacjami psychiatrycznymi ? !
Człowiek popełnia samobójstwo i ….CISZA.
Ten wpis dedykuję tym co doprowadzili do upadku Szpitala Wojewodzkiego w Tarnobrzegu i tym którzy to zaakceptowali a nie powinni !!!! Macie kolejną ofiarę na sumieniach.

Jolka
2 miesięcy temu

PRZYPILNUJCIE NAM SZPITALA WOJEWÓDZKIEGO W TARNOBRZEGU ABY SPRAWNIE I KOMPLEKSOWO NAS LECZYŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

peowiec
2 miesięcy temu
Reply to  Jolka

Przypilnujcie podniesienia wieku emerytalnego tak 80 plus będzie GIT!

Obatelka
2 miesięcy temu

Tabletka wczesnoporonna wywołuje poronienie a nie samobójstwo . Akcja była specjalnie zorganizowana żeby zastraszyć , upokorzyć i ukarać kobietę i lekarzy.

Obatelka
2 miesięcy temu

Nie przesadzaj . Nikt by się nie zainteresował gdyby nie wiadomość o tabletce wczesnoporonnej. Ta troska idzie w parze z restrykcyjna ustawa antyaborcyjną i klauzulami sumienia(?).

Fiskus dębolistny
1 miesiąc temu

Zadzwoń do lekarza, powiedz że masz myśli samobójcze. Potem nam opowiesz, kto i jak się tobą zajął. Tylko o aborcji nie wspominaj. Zobaczymy.

JADWIGA
2 miesięcy temu

KOŃCZ WAŚĆ,WSTYDU OSZCZĘDZ!

Starszy podchujaszczy
2 miesięcy temu

Jestem chętny przypilnować wyborów za 1000 zł + flaszka dobrej whiskey

hehe
2 miesięcy temu

lepi swoi baby pilnuj jak ja mosz

Obatelka
2 miesięcy temu

Obawiam się że po złym panie jeszcze gorszy nastanie, albo wróci ten zły wraz ze swoją drużyną,która doiła miasto.

Adim
1 miesiąc temu

Oszuści szukają oszustow

Fiskus dębolistny
1 miesiąc temu

Patrzę i myślę jak ważne dla wiarygodności przekazu jest tło

trolingstones
1 miesiąc temu

Żałosne to jest ze przypominaja sobie o mieszkańcach przed wyborami. Niestety mieszkańcy mają złą pamiec bo długą i pamiętają co było kilka lat temu. Takim zachowaniem tylko pokazujecie że zależy wam na korycie.

WWW
1 miesiąc temu

Nitras i uczciwość= to się nie klei

Kit
1 miesiąc temu

PO co pchać pieniądze w jezioro !!! POwinna przyjechać Kidawa Błońska i by POwiedziała , że jakby natura chciała, to jezioro by powstało i pieniądze podatników nie byłyby wyrzucane w błoto, jak w tej chwili.

Piła
1 miesiąc temu

Nitras to ten rozrabiaka co zatrzymał posła wchodzącego po schodach?
Poseł powinien mu strzał w mordę zafundować. Może to dało by mu do myślenia.

Nitras to ten rozrabiaka co mówił , że chrześcijan z czegoś tam trzeba opiłować?
To Nitrasowi łepetynę ktoś powinien opiłować, może takich wygłupów nie czyniłby.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
56
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content