Mieszkaniec Tarnobrzega jadący maserati przekroczył w terenie zabudowanym dozwoloną prędkość o 67 km/h

Policjanci ruchu drogowego grupy SPEED zatrzymali troje kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. 27-letni motocyklista jechał przez gminę Grębów z prędkością 130 km/h, natomiast 35-letnia kobieta kierując peugeotem przekroczyła prędkość o 55 km/h. Trzeci z ujawnionych kierowców złamał ograniczenie prędkości, jadąc maserati z prędkością 117 km/h. Wszyscy kierujący stracili prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Policjanci z grupy SPEED interweniowali wobec kierowców, którzy złamali ograniczenia prędkości.

W sobotę (12 sierpnia) przed godz. 9, policjanci ruchu drogowego, na ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu, zarejestrowali peugeota, który jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 105 km/h, czyli o 55 km/h za szybko. W związku z popełnionym wykroczeniem, 35-letnia kobieta straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy oraz została ukarana mandatem i punktami karnymi. Tłumaczyła się policjantom, że spieszyła się na ślubny makijaż.
W niedzielę ( 13 sierpnia) po godz. 17, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę. 27-letni mężczyzna jechał przez gminę Grębów z prędkością 130 km/h. Kierowca przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 80 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.
Wczoraj po godz. 19, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego maserati. 52-letni mieszkaniec Tarnobrzega, jadąc przez Nową Dębę 117 km/h, przekroczył dozwoloną prędkość o 67 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące. O jego dalszym losie będzie decydował sąd.

Policja apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

foto&info: Policja

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tymoteusz
1 miesiąc temu

Może by postawić radary na warszawskiej i dąbrówki W nocy się rajdy motocyklowe odbywają. Jeżdżą też starymi gruchotami Im głośniejszy tym lepszy kto to do ruchu dopuszcza?!

Tymoteusz
1 miesiąc temu
Reply to  Tymoteusz

Od tej chwili proszę mnie nie łączyć z wypowiedziami Tymoteusza bo kolejny genius go sobie przypisał.

brzoza
1 miesiąc temu
Reply to  Tymoteusz

Na Dąbrówki już dawno powinny być progi zwalniające albo radary faktycznie. Cud, że jeszcze tam nie doszło do tragedii.

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu

No i co?
Policja nabiła statystyki?

Łysy
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Podejrzewam że to było jednak PASERATI

Ziutek
1 miesiąc temu
Reply to  Łysy

Albo bmw z LPG

Łysy
1 miesiąc temu

Baby to rzeczywiście mają pół mózgu

Ppp
1 miesiąc temu

Straszne rzeczy Dzielna milicja Ratuje Polskę Proponuję nich dają mandaty na granicy

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  Ppp

Niech policjanci pilnują żeby kogoś nie zabili, jak chcą szybko jeździć to na tor. Odnoszę wrażenie że policja jest nieobecna na drogach i piraci robią co chcą. Żeby było pewne że zabiją lub okalecza tylko siebie to niechby jeździli bez kontroli ale przez takich giną postronni niewinni ludzie a dużo staje się kalekami.

Wera
1 miesiąc temu
Reply to  Obatelka

Ale policja jest obecna tylko że na Wisłostradzie, na tych krótkich odcinkach gdzie jest ograniczenie do 50 i 70 km/h

Robin
1 miesiąc temu
Reply to  Ppp

Ja się zastanawiam dlaczego istnieje taka grupa tylko na zwykłych obywateli kierujących pojazdami.
Dlaczego nie istnieje GRUPA SPEED dla polityków i samorządowców? !
Bez uprawnień ” kierują” miastami i losami ich mieszkańców. Przykładowo władze Tarnobrzega i bezradni od samych wyborów jadą bez trzymanki. Rozwalili miasto i dalej jadą. Nie dostali punktów karnych ani mandatów. Przez kilka lat nie zostali wyeliminowani z tej wariackiej jazdy.
Gdyby był taka GRUPA SPEED to najpóźniej rok po wyborach w Tarnobrzegu odbyłyby się kolejne wybory. Bo „wariatów” pełno na drogach i w urzędach też. I to nie tylko w Tarnobrzegu. Przykład : Od dwóch lat nieudolni „kierowcy” prowadzący Szpital Wojewódzki w Tarnobrzegu oraz władze miasta igrają ze zdrowiem i życiem mieszkańców miasta i okolicy po tym jak zamknęli podstawowy oddział jakim była interna. Są pewnie ofiary tej jazdy bo zgonów w Tarnobrzegu jak za srowidu. Szkoda tylko ze te zgony takie ciche i nie wpływają na statystyki i premie milicjantów…
Oczywiście i jak zawsze to moje skromne zdanie w tym temacie.

Tycjan
1 miesiąc temu
Reply to  Robin

Robinku masz problem z pamięcią.Grupa SPEED przecież zabrała prawko niejakiemi Donkowi krulowi jewropy za przekroczenie prędkości i co jakiś czas media donoszą że politycy mniejsi czy więksi tracą prawko choćby były poseł Zawisza..Nie jest najgorzej

Schetyna
1 miesiąc temu

I dobrze, niech łapią szczególnie ta patologię w starych niemieckich szrotach na wisłostradzie z tablicami TSA i RTA.

Obahteltah
1 miesiąc temu
Reply to  Schetyna

Ksenofob sie znalazł, bo ci z RT to lepiej jeżdżą od tych z innymi tablicami.Jak już tak wymieniasz, to dla sprawiedliwości dorzuć jeszcze RMI, RST, niech wszyscy będą źli tylko jeden Tarnobrzeg najlepiej pilnujący przepisów w całym regionie

Tytus
1 miesiąc temu
Reply to  Schetyna

Naprawdę TSA nie umieją jeździć po tbg Nie wiedza co to są ścieżki rowerowe Na skrzyżowaniach na zielonym próbują przepuszczać pieszych którzy mają czerwone światło Przecież tbg to nie warszawa

yuta jazz
1 miesiąc temu
Reply to  Tytus

tarnobrzeg to nie warszawa?lapy precz od Tsa galu

Obah-teleh
1 miesiąc temu
Reply to  Tytus

A ty umiesz jeździć po Sandomierzu i wszystko już znasz ,każde skrzyżowanie opanowałeś? Każdy jest cwaniakiem w swoim mieście . Ale widać żeś typowy wieśniak, bo obrażasz innych ludzi nie stąd.

Alf
1 miesiąc temu

I na czym polega ta sensacja? Na tym ,że przekroczył o 67 km/h czy ,że jechał maserati ?

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Ciekawe co byś zrobił gdyby zabił ci kogoś bliskiego albo okaleczył.

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  Obatelka

Zabił ?

Rydzykomania
1 miesiąc temu

BRAWO. POLICJA,
!!! KARAĆ tych amatorów szybkiej jazdy do bólu. Rodzice powinni jeszcze dostawać dodkowe mandaty ze nie umieli wychować swoich dzieci.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
21
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content