Małgorzata Zych nie będzie kandydatką Paktu Senackiego

Zgłoszona przez PSL w okręgu do Senatu nr 54 (Stalowa Wola) Małgorzata Zych nie będzie kandydatką Paktu Senackiego ani żadnej z jego sił. Była to „jednogłośna decyzja sygnatariuszy Paktu”.

„R. Dmowski „Jest wielu Polaków, którzy bardziej nienawidzą Rosji,niż kochają Polskę”.
Moje usunięcie z list do #Senat jest dowodem na to, że na przebieg kampanii wyborczej w Polsce mają wpływ obce interesy. Pityński miał rację:”W Polsce następuje transfuzja krwi z polskiej na ukraińską”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Olo
19 dni temu

Jednodniowa kadydatka do wypożyczenia bez gwarancji .
Śmiech na cały kraj!!!

Efka
19 dni temu

I to jej prawdziwe oblicze, fałsz i obłuda. Trąbi o Polsce, a dba tylko o własny interes.

Ada
19 dni temu

Ale dalej judzi! Kobieto, nie ośmieszaj się.

Olek
19 dni temu

Potwierdziło się jednoznacznie to co wszyscy mówili.
Pani Zych to tylko jedna wielka obłuda i kłamstwo dla własnych interesów. Potrafi tak się …… zeszmacić, złajdaczyć ? Jakie słowo jest adekwatne w tej sytuacji do jej zachowania.

Łysy
19 dni temu

Nad Wisłą w Warszawie kilka dni temu szoszony pobili Polaków ale jak wyszło że to ukry to teraz dziennikarzyny i pismaki zrobili z nich „imigrantów” z Kaukazu

Działacz
19 dni temu
Reply to  Łysy

Debilni dziennikarze nie skumali że na Kaukazie nie krzyczy sie banderowskiego sława ukrainu i myśleli że wszyscy im uwierzą

As
19 dni temu
Reply to  Łysy

Nie kłam. Na Bulwarach Wiślanych zaatakowali naszych rodaków Gruzini. Prawdopodobnie działali na zlecenie

Mieszkaniec
19 dni temu

To Sagatowska może otwierać szampana bo chyba nigdy w życiu nie miała łatwiejszej drogi do Senatu. Rywale sami się wypisali jeszcze przed startem.

wladymir
19 dni temu

i co teroz ?

Koniuszy z Dzikowa
19 dni temu

Samoobrona RP sie reaktywowała więc może z tej partii by spróbowała startować do senatu

obywatel
19 dni temu

Cóż można napisać ??? Zastanawiam się kto tu jest gorszy : – czy pani nawrócona, – czy też ZSL i tak ch potomstwo ( wiejska przybudówka PZPR z minionej epoki , taka PZPR w wydaniu wiejskim)? Pierwsza dla kariery jest zrobić wszystko, nawet sprzedać swoje wieloletnie przekazać bania i poglądy , powiedzieć co jej każą ??? Czy ZSL ( wiejscy postkomuniści – które przywłaszczyli sobie nazwę PSL ). które wpakowali na listę , złamało kręgosłup moralny kandydatce zmuszając do wypowiedzenia potępienia aby ją później potraktować jak śmiecia , wyrzucając z listy na która ja sami namawiali i wpakowali. Tak właśnie metody miały dawniej milicja, SB, UB , PZPR i ich przybudówki polityczne z ZSL na czele. Tak właśnie tzw PSL-owcy baronowie mają metody aby dostać się tylko do KORYTA Nie liczą się ludzie tylko KORYTO jak dla świń, wieprzy, knurów i macior . Miejmy nadzieję, że znikną z parlamentu bo dla koryta zrobią wszystko i ze wszystkimi ??? Tak na marginesie szkoda, że sama sobie złamała kręgosłup moralny i zasady etyczne ALE TAKIE są samozwańcze elity w Tbg bez względu na opcję ! Tak mi to przypomina sytuację tj: kandydata na sołtysa w Tbg który wmówił wszystkim, że jest bezpartyjny… Czytaj więcej »

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content