Kamil Kalinka po raz trzeci powalczy o mandat posła

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało pełne listy kandydatów w wyborach parlamentarnych. Zgodnie z przewidywaniami na liście w okręgu nr 23 znalazło się nazwisko szefa tarnobrzeskich struktur PiS Kamila Kalinki. Jedynką w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim jest minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Przypomnijmy Kamil Kalinka bez powodzenia startował z 17. miejsca listy PiS do Sejmu w wyborach w 2015 i 2019 roku. W październikowych wyborach o mandat poselski powalczy startując z 19 miejsca.

Oto kandydaci PiS w okręgu 23:

1. Zbigniew Ziobro
2. Krzysztof Sobolewski
3. Ewa Leniart
4. Rafał Weber
5. Jan Warzecha
6. Zbigniew Chmielowiec
7. Ewa Draus
8. Jerzy Bednarz
9. Andrzej Szlachta
10. Fryderyk Kapinos
11. Jerzy Paul
12. Kazimierz Gołojuch
13. Karol Ożóg
14. Krystyna Wróblewska
15. Stanisław Kruczek
16. Kamila Piech
17. Jacek Magdoń
18. Halina Szydełko
19. Kamil Kalinka
20. Robert Godek
21. Piotr Chęciek
22. Bernadetta Frysztak
23. Mieczysław Tołpa
24. Ewa Kantor
25. Krystyna Rusin
26. Joanna Murias
27. Karolina Paleń
28. Grażyna Szarama
29. Andrzej Głaz
30. Marcin Warchoł

O mandat senatorski w okręgu wyborczym 54 powalczy Janina Sagatowska, ze Stalowej Woli, która w izbie wyższej polskiego parlamentu zasiada od pięciu kadencji. Okręg nr 54 obejmuje obszar powiatów leżajskiego, niżańskiego, stalowowolskiego i tarnobrzeskiego oraz miasta na prawach powiatu Tarnobrzega.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
81 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tarnobrzeg moim domem.
18 dni temu

Tarnobrzeg potrzebuje posła. Dlatego warto wybierać właściwie. Potrzebnych jest 18 tys. głosów na kandydata. Nie rozbijaj głosów, głosuj z głową, głosuj dla Tarnobrzega.

Wyborca
18 dni temu

Kalinka NIE

Tarnobrzeg nasz dom
18 dni temu
Reply to  Wyborca

Jeśli nie on to kto? Tarnobrzeg jest jeden. Inni kandydaci są zwykłymi słupami. Głosuj na Tarnobrzeg, bo jeżeli znowu głosy przepadną to Tarnobrzeg będzie dalej się zapadał na Podkarpaciu. Tarnobrzeg potrzebuje posła, wszyscy, którzy tego nie rozumieją działają jak 5 kolumna.

obywatel
18 dni temu

Jak to kto ???
Nie wiesz ???
Tylko belfer , lokalny bożek a głosów od turystów z rejestracją rat, rmi, rz byłoby mnóstwo a i w Tbg ma wielu wyznawców ( z przywiśla, TTBS)???
Zresztą miałby poparcie wszystkich , łącznie z baronami z PiS.
Aż dziwne , że barony z Podkarpacia pisowscy nie znaleźli dla niego miejsca ??
Tak dba w urzędzie o ludzi z PiS , pełno ich w urzędzie i spółkach miasta ( radach nadzorczych)???

Wątpię czy przekroczy 12 tysięcy glosów nawet w Tbg ???

wyborca Bozka
18 dni temu
Reply to  obywatel

Jak Bożek przegra to posadki pisowców w urzędzie i radach nadzorczych też polecą.

obywatel
18 dni temu
Reply to  wyborca Bozka

Ha ha ha – ty w to wierzysz ??
Przecież to wszystko praktycznie jedna rodzina – postkomuna ?
Czy z prawa czy z lewą dzieła się korytem a dla publiki czasem kabaret zrobią ???

Taki ponton choćby – jakoś dziwnym trafem zawsze gdzieś wypłynie , w jakiejś radzie nadzorczej ???
Albo były poseł jeden i drugi ???
A w radzie miasta nie jest inaczej ???

mieszkaniec
18 dni temu

Ale kolesie Kalinki się denerwują .Wymyślili sobie ,że z 19 miejsca można wygrać i myślą ,że jak Tarnobrzeg pisowski zagłosuje to Kalinką będzie naszym zbawicielem .Mrzonki Panowie.

Robin
17 dni temu

A od 8 lat się nie zapada ?
Kto nas okradł ze szprych kolejowej do CPK?
Kto nas okradł z Wód Polskich ?
Krasnoludki ? Nie. Staliwa Wola z partią trzech liter czyli PiS.
Kto nas okradł z Rejonu Energetycznego ?
Kto nas okradł z Pogotowia Ratunkowego ?
Krasnoludki? Nie. Mielec z partią trzech liter czyli PiS.
Kto pozamykał oddziały w Szpitalu Wojewódzkim w Tarnobrzegu i kto go konsekwentnie niszczy ?
Krasnoludki? Nie. Prowadzący szpital-Marszałek Ortyl z partią trzech liter czyli PiS .
Kandydat Kalinka siedział cicho w tych sprawach czyli popiera niszczenie Tarnobrzega? Popiera upadlanie starszych I schorowanych ludzi którzy nie mają w swoim mieście oddziału chorób wewnętrznych?
Ja i ktoś z trzeźwym umysłem mamy zagłosować na takiego kandydata ? !
Ja zbojkotuje te wybory bo każde ugrupowanie polityczne ma Tarnobrzeg w dupie. To ja też ich tam mam. Mocne słowa ale prawdziwe i sprawiedliwie oceniające rzeczywistość.

Dorian
18 dni temu

***** ***

mieszkaniec
18 dni temu

Ciekawe czy Ziobro to chociaż był z raz w Tarnobrzegu

Alf
18 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Po co ? Głupi naród i tak zagłosuje na partyjnych nominatów

obywatel
18 dni temu
Reply to  Alf

SKOCZKÓW , spadochroniarzy ??
Na takich ludzi nigdy nie powinni się głosować a listę otwiera spadochroniarz i zamyka też skoczek obecnie ( a nie mieszkaniec)?

Alf
18 dni temu
Reply to  obywatel

I to kto. Człowiek który przyczynia się do tego ,że nie oglądamy na razie nawet euro lib jak kto woli złotówki z KPO. Kraj znalazł się tymczasem w technicznej recesji

obywatel
18 dni temu
Reply to  Alf

Waść już dostałeś GARY lub Lodówkę z funduszu sprawiedliwości ??? Jak widać babcie z kół gospodyń i klubów babć i dziadków dostały bo prowadzą tu kampanię – ZA ??? Waść tu niektórzy optują za Kalineczką to aż dziw . Wystarczy przypomnieć to : https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://korso24.pl/podkarpacie/folwark-zwierzecy-w-wojewodzkim-osrodku-ruchu-drogowego-w-tarnobrzegu-rysunek-na-tablicy-ogloszen-brak-premii-i-upomnienie-od-dyrekcji-egzaminatorzy-wiedzieli-ze-jak-nie-przyjda-do-pracy-to-nie-dostana-nagrody-komentuj-kamil-kalinka/mcgQrG1sz6gq4eW7vF0B&ved=2ahUKEwiiuvGkiY-BAxUMEBAIHb9zAnMQFnoECA0QAQ&usg=AOvVaw3ueLQvKF31jM0Sruzkzb8r Niesamowite , że klakierzy ruszyli do akcji i wmawiają, że świat się zawalił jak Kalineczką nie zostanie posłem ?? Z całą pewnością zdecydowana większość dawnego KiZPS nie zagłosuje , co więcej nawet ci co obecnie pracują w tym co po KiZPS zostało a nawet wielu mieszkanców Mokrzyszowa ??? Typowy działacz partyjny i nic więcej , wystawiony przez prezia aby pracował na skoczków . A ten człowiek jak mawiają ZERR0 to nic innego nie zrobił poza wpakowaniem swoich do kasty a dla obywateli podniósł wszelkie opłaty i koszty sądowe ?? Zwykli obywatele nie mają co na niego liczyć , nawet z Tbg bo nic nie zrobił dla zwykłych obywateli ( chyba że jesteś z PiS) nawet dla mieszkańca tego miasta . Jego kumple z prokuratury i kasty ochraniają tych co w Tbg okradli ludzi na około 2,5 mln. Obecnie ochraniają mafie spółdzielcze w Tbg ! Tak dla przypomnienia , jego kumpel z ostatniego miejsca na liście ,… Czytaj więcej »

obywatel
18 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Był odwiedzić kumpli z kasty ???
Ma tu i tam wiernych nominatów ale w Tbg szczególnie z rodowodem ze stalowej .
Była mafia podkarpacka a teraz zmieniono tylko baronów i szefów jak w Tbg ???

Działacz
18 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Tak samo był jak i mlaskający karzeł którego nazywają prezesem

Robin
17 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Moim zdaniem Ziobro jest już tak skompromitowanym politykiem ze tylko w najgłupszych okręgu może się ponownie dostać na stołek ministra sprawiedliwości. Dlaczego skompromitowanym?
Balcerowicz ze swoją bandą zniszczył nasz kraj. Zamiast przekształcać gospodarkę zniszczyli wszystko a co miało jakąś wartość oddali za grosze w zachodnie ręce. Przykład? Proszę bardzo. Polska taki duży kraj a nie ma firmy telekomunikacyjnej. Młodzi tego nie pamiętają ale starszym nie muszę przypominać jakie ogromne haracze płaciliśmy za rozmowy telefoniczne gdy wchodziły zachodnie firmy z telefonami komórkowymi. Dlaczego minister Ziobro nie rozliczył tych ludzi? Dla nich powinna być wprowadzona kara śmierci!! Oczywiście zamieniona na dożywocie bo wiadomo kto z PiSem rządzi w naszym kraju.

Wyborca
18 dni temu

Ja zawsze głosuje na ostatniego z listy

obywatel
18 dni temu

A te z trzeciego jak zawsze : wystartuje do sejmu i może się także tym razem załapać na później na wojewodę ???

Ze sloganem ” dla dobra mieszkanców” ???
Czyli może być dalszy ciąg ogłupiania aby na listę zagłosować ???
Podobnie jest z kalineczką – nierealny wybór , nawet w Tbg ma więcej przeciwników jak zwolenników ???

Tarnobrzeg nasz dom
18 dni temu
Reply to  obywatel

Tarnobrzeg potrzebuje posła, bo Tarnobrzeg staje się zapadliskiem podkarpackim. Panu powinno też zależeć na Tarnobrzegu, nawet jak nie wszystko się Panu podoba. Tarnobrzeg to nasz dom. To tu mieszkamy i to tu są nasze potrzeby, kto jak nie swój kandydat pomoże miastu.

odp
18 dni temu

moge na niego głos oddac ale niech zrobi co obiecał krwiodawctwo
ludzie narzekają że w tbg-u nie masz szpitala ale byli w nim kiedyś dobrzy specialiści
nie wiem czy się bożkowi postawi bo nie mamy nawet porzadnego dworca pkp a obok miał być drugi dworzec autobusowy nie wiem kogo to są puste słowa jak to ogranie ma mój głos
fer play gramy

obywatel
18 dni temu

Pewnie że potrzebuje tylko z czym ( z kim) ???

obywatel
18 dni temu

Najpierw trzeba zrobić porządek w mieście czyli wypierd??? Wszystkich obecnych i byłych samorządowców włącznie z bezradnymi ??? Jakoś o sprawach mieszkanców cicho : TTBS, sprzedaży wodociagów ,sprzedaży działek przez mądrale ?? Inwestycje nad zalewem też jego udział jako radnego co odbywa się kosztem miasta , tam gdzie ludzie mieszkają ??? Zresztą sołtys Tbg jasno powiedział , że to wszystko załatwił on z kumplami z komitetu KOZ ??? To dzięki niemu mamy też zadłużone miasto , wyzbycie się udziałów wodociagów, skoki na kasę ( bo belfrowii się należy bo pracuje 24/ na dobę ) , wyprzedaży działek w mieście itd ??? Nic nie zrobił w sprawie opłat dla mieszkanców na cmentarzu komunalnym ?? Nie dajmy się ogłupiać i głosować tylko dlatego że jest z Tbg . Mieszkaniec dymitrowa też był wybrany głosami mieszkanców Tbg I CO dla miasta zrobił ??? W nagrodę dostał koryto w mieście przez kumpli z komitetu ” razem Z Tarnobrzega”?? Samo molestowanie kota to za mało czy też zgłoszenie sprawy w sprawie rdm do organów : CBA, prokuratury, nik??? Zresztą zobaczymy czy tym razem też będa zaśmiecone tablice ogłoszeniowe na klatkach schodowych w budynkach zarządzanych przez SM Siarkowiec ?? Niech pokaże dowody wpłaty za to bo to… Czytaj więcej »

Utopia
18 dni temu

Kandydat do cudnego świata będzie sam miał cudnie a nie mieszkańcy.

1984
18 dni temu
Reply to  Utopia

Tarnobrzeg nie skorzysta gdy nie będzie miał posła. Czy wy chcecie dobra miasta?

Edward
17 dni temu
Reply to  1984

I tak nie będzie miał. Z 19 miejsca? Poza tym, dlaczego głosować na PIS? Mało nas rolują?

obywatel
18 dni temu

Potrzebuje posła a nie osła!!!

Pokaż mi choć jedną rzecz do której sam doszedł praca a nie partyjno- rodzinnym koneksjom ???

Marzena z Tarnobrzega
18 dni temu

Kamil Kalinka w żadnym wypadku nie zasługuje na to aby startować na Posła.
Jest to bardzo zła osoba, zachowanie jest bardzo chamskie, potrafi tylko pluć na ludzi. Dzieli a nie łączy

Kamila Kalinka nie będzie miał głosu mojego ani mojej rodziny !!!

Francisko
18 dni temu

Tarnobrzeg potrzebuje posła a innej opcji nie ma, może pani głosować na inne miasta, jeżeli serce tak każe.

ODYSEUSZ
18 dni temu

Kalinka to nie Moja bajka jak i cały PIS. Ale to miasto potrzebuje człowieka z stąd aby mógł upominać się o Nasze prawa i godną egzystencję… W imię wyższego dobra czasami trzeba iść na ustępstwa dla dobra ogółu !

obywatel
18 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Czyli waść niedoszły kandydat (a) na senatora też dla wyższego z dobrą zmieniła poglady z dnia na dzień , ba nawet swoje zdanie ???

Przypomnę był poseł Stępien z Tbg i co ??
Miasto upadało i dzisiaj osiąga dno od jego czasu ??? A on jako DZIADek klepie kasę w spółce miasta jako radny ???

Ja już nie czekam na obiecywane przez niego zakłady pracy bo to były obietnice puste ??

ODYSEUSZ
18 dni temu
Reply to  obywatel

Ale co miasto bez swojego rozwiązania to dobry pomysł? Spójrz na ościenne miasta jak się rozwijają, bo ma kto się upomnieć o sprawy mieszkańców. Tak samo pani Zych byłaby o niebo lepsza opcją dla TBG niż pani Sagatowska która nie dość że nie pomaga to z premedytacją szkodzi miastu i mieszkańcom !

obywatel
18 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Z tą Zychowa to masz rację ale cóż słaby charakter i wiejscy komuniści z PSL ją załatwili ??
Szkoda .
A babcia senatorów wie gdzie są wyborcy -powiat stalowa i nisko rządzi ???

ODYSEUSZ
18 dni temu
Reply to  obywatel

Tarnobrzeg też nie wypadł sroce spod ogona i ma coś do powiedzenia. Szkoda tylko że u Nas ciężko z jednością i wzajemną solidarnością !

Jaś
17 dni temu
Reply to  obywatel

Zychowa miałaby w du… miasto. To element napływowy. Dla niej liczy się tylko władza i kasa. Poza tym nie grzeszy rozumkiem, jest tylko cwana.

Gonia
17 dni temu
Reply to  obywatel

To wybuduj o otwórz waść te zakłady. Wszystko pada z winy PISu. Nikt normalny nie będzie inwestował w zaścianku i pośmiewisku Europy.

Dzikowiak.
18 dni temu

Ja oddam głos na Rafała Webera zresztą prezydent Bożek też do tego namawia

Lasoviak
18 dni temu
Reply to  Dzikowiak.

To wbrew miastu. Miasto potrzebuje swojego posła. Że Stalowej wystawili 3 osoby, bo liczą na Tarnobrzeg.

obywatel
18 dni temu
Reply to  Dzikowiak.

Czyli działa na niekorzyść miasta ??

ODYSEUSZ
18 dni temu
Reply to  obywatel

Patrząc że miasto Tarnobrzeg dostaje ochłapy w porównaniu do Stalowej włącznie z przesunięciem szprychy kolejowej. Dostaje to co innym spadnie ze stołu ot !

obywatel
18 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Poczytaj co pisze Dzikowiak!??
Jeszcze grabarz miasta namawia ponoć ??

Jak można dać takiemu ” zasłużony dla miasta ” za wypełnianie obowiazków służbowych ???
Samo wnioskowanie to jest profanacja – bezczelna prywata i traktowanie mieszkanców miasta jak debili ..

Jeśli ktoś myśli że jak Kalineczką zostanie to będzie lepiej ???
Bez jaj , jest tylko po to na liście aby było najwięcej glosów na PiS a około 10 tysięcy jest nie do pogarszania dla partii ???

ODYSEUSZ
18 dni temu
Reply to  obywatel

Fakt ale lepszym wałkiem było danie honorowego Ortylowi – to już cyrk i wałek na całego !

obywatel
17 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Rzecz w tym , że dostaje ochłapy bo miasto kasy nie ma na wkłady własne a wszystko jest tylko na kredyt i za pożyczone ???
W przeciwieństwie do stalowej gdzie zawsze mają po kilka kilkanaście, kilkadziesiąt milionów na wkłady .

Ale jak urzędasy z belframi zrobili skok na ŻŁÓB dla siebie na maksa to na resztę NIE MA .

Jak można starać się o Około 300 mln mając wkładu tylko kilka milionów ( chyba 7) i to z kredytu.

Nawet jak Kalinka zostanie posłem , czy ktoś inny z Tbg to może się tylko pohuśtać przy stanie zadłużenia miasta !!

Także opowiadanie o załatwianiu to można w bajki tylko wlożyć ???

ODYSEUSZ
17 dni temu
Reply to  obywatel

Przecież Stalowa ostatnio dostała od Państwa 400 mln zł na wkłady własne, a Tarnobrzeg wielkie nic !

obywatel
17 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Tylko, że stalową dostała na inwestycje dla mieszkanców : przedszkola, MKS, zakłady komunalne i pod inwestycje pod zakłady pracy
A NIE JAK pierd?i bezmózgowcy z Tbg występują po inwestycje dla turystów, balonowe boiska, farmy ( bez grosza własnego) , ścianki bożkowe,i , stanicy i inne pierdoły z których mieszkaniec ma nic ???
Topienie kasy przez ćwiercibteligentów bezwizyjnych belfrów , politologów, socjologów aby zaspokoić hobby nielicznych na koszt ogółu ???

Czy słyszałeś aby w stalowej urzędasy chwaliły się WITACZAMI ??

Mieszkaniec1
17 dni temu
Reply to  obywatel

A kto zadłużył miasto? Dziubek i Masztalenka najwięcej . Teraz dług spada ale nie da się go spłacić na pstryknięcie

Mieszkaniec
17 dni temu
Reply to  Dzikowiak.

Głupiś

fach
18 dni temu

Na posła nie, bo partie telewizyjne w parlamencie już przerabialiśmy 😉 Jednak gdyby PiS został znów partią rządzącą, to na prezydenta miasta tak, żeby pieniądze płynęły do Tarnobrzega szerokim strumieniem jak przez ostatnie lata płynęły do Stalowej 🙂

obywatel
18 dni temu
Reply to  fach

Miałby pierwszą okazję zostać wybrany przez mieszkanców miasta i pierwsza okazję coś zrobić ??

Na razie to ma tylko dzięki partii , nawet pracę i kasę ??

Nawet na kandydata został wpisane przez właściciela pierwszego kota w RP
a nie mieezkanców miasta .

fach
18 dni temu
Reply to  obywatel

Prosty przykład: miliony na obwodówkę od rządu trafiły do miasta bez niego jako posła i to za bezpartyjnego prezydenta, który konkurował z nim w wyborach na urząd prezydenta 🙂 O ile więcej pieniędzy trafiłoby więc do Tarnobrzega, gdyby był prezydentem? Dlatego w wyborach parlamentarnych zagłosuję górnolotnie na kandydatów spoza partii telewizyjnych, a w wyborach samorządowych pragmatycznie na kandydatów z partii rządzącej 😉

fach
18 dni temu
Reply to  obywatel

Poprawka: w samorządowych na kandydatów z ugrupowania rządzącego, bo niekoniecznie musi to być partia 😉 Mam nadzieję, że będzie to Ruch Dobrobytu i Pokoju, przynajmniej jako języczek u wagi 🙂

demokracja
17 dni temu
Reply to  fach

Ma to sens. Na szczeblu krajowym trzeba głosować ugrupowania ideowe, które chcą zmienić ten postkomunistyczny ustrój. Przypomnę, że wolnej demokratycznej Polsce, jaką teraz ponoć mamy, poseł może być ministrem, a wolność słowa obejmuje właściwie tylko osoby z immunitetem. Natomiast na szczeblu lokalnym trzeba głosować na przedstawicieli obozu rządzącego, bo samorząd nie uchwala ustaw, a jednocześnie utrzymuje drogi, szpitale itd., na co zawsze brakuje pieniędzy i potrzeba dotacji rządowych.

Goło i wesoło, tak na złość miastu
18 dni temu

Kto nienawidzi swojego miasta niech głosuje na ludzi spoza miasta. Goło i wesoło i płacz.

obywatel
18 dni temu

Ja proponuję na Mietka spod sklepu monopolowego ????

Jest z Tarnobrzega , pije za swoje za to co zarobił .
Pożyczył kiedyś parę złotych i oddał zgodnie z obietnicą a pożyczał na piwko – wiarygodny , słowa dotrzymuje ???

Magura
18 dni temu

A ja pamiętam, że ten pan będąc zastępcą zastępcy prezydenta miasta Tarnobrzega okazał się nieudolny, sparaliżował miasto remontami,,wyborczymi,,akurat na rozpoczęcie roku szkolnego. Ponadto pamiętam, że zniszczył koszykówkę w Tarnobrzegu. No i pamiętam, że nic dla mieszkańców i miasta nie zrobił. Ponadto tylko jątrzy,dzieli, typowy gburek i Lander. Jestem zdecydowanie na nie!

Magura
18 dni temu
Reply to  Magura

Sorry winno być ,,lanser,,

Goło i wesoło, tak na złość miastu
18 dni temu
Reply to  Magura

Czyli goło i wesoło.

As
18 dni temu
Reply to  Magura

Do tego sygnalista

obywatel
18 dni temu
Reply to  As

Sygnaliści są pod ochroną w UE .

Najlepiej siedzieć cicho i kryć przestępstwa, matactwa, krętactwa, oszustwa, kłamstwa itd ??

W tym temacie to można się przyczepić do reszty błaznów z bezrady ?

Każdy radny ma obowiązek zgłaszania przestępstw a pytanie gdzie jest reszta bezradnych ???

Antypis
18 dni temu
Reply to  As

Nie Kalince

obywatel
17 dni temu
Reply to  Antypis

Przynajmniej jest wierny partii co oznacza , że na stałe poglądy a reszta w Tbg wyrzeknie się wszystkiego aby zaistnieć tak jak Grażynka, Małgosia , helikopter itd – wędrowniczki szukające żłoba i koryta ???
Nie udaje też bezpartyjnego jak belfer za którym stało i stoi Partia Oszustów, ZSL ( co gardzi ludźmi – patrz Zychowa), SLD, milicja, UB, SB, Orno, PZPR ????

Takich ” wędrowniczków ” w poszukiwaniu żłoba i koryta jest w BEZRADZIE miasta mnóstwo a to są ludzie bez jakichkolwiek prawdziwych podglądów i zrobią wszystko aby pozostać przy żłobie i korycie !

Za to też należy się uznanie tylko po co otacza się ludźmi z mafii spółdzielczej ???

obywatel
18 dni temu
Reply to  Magura

To co powiedzieć o belfrach teraz ??

obywatel
18 dni temu
Reply to  Magura

To już wiem dlaczego za belfra jest tak samo ???

Buszujący w ryżu
18 dni temu

Na PiS nigdy

Tycjan
18 dni temu

Gdyby Stalowa tak uważała przy ostatnich wyborach to dziś była by w ciemnej dziurze a tak my jesteśmy i dzięki Tobie i tobie podobnych będziemy tam tkwić dalej.Kumasz

Wacek Kutasinsky
18 dni temu

Wyborcy powinni zobaczyć zdjęcia tych bab które startują do sejmu żeby wiedzieć na kogo głosować byle nie brzydka i gruba flądra wierna słuchaczka radyjka ma-ryja

walt
17 dni temu

ale towarzystwo – zero i vicezero…

mnie dziwi,że pan Kalina od dawna nie robi nic by uświadomić mieszkańcom,że właściwie to tylko On może mieć szansę na mandat.
wielu ludzi naprawdę wierzy,że gdyby tu rządził pis to nie będzie rządził jak za mlecznego tylko jak kudłaty w Stalowej.
z wiarą ciężko walczyć.
nie to bym ja był podatny na takie umizgi bo staram się głosować zgodnie z własnymi poglądami i sumieniem i dlatego ani na kaczki ani na tuskowych nie oddaję głosu bo to jest jego doszczętne zmarnowanie.
niesamowicie przy kwestii senackiej skompromitowali się ministranci hołownia z kosiniakiem.
niesamowicie !
na konfederastów też głosować nie zwykłem a i obecność różowych libków biedronek czy czarzastych odstręcza mnie od Lewicy choć liczę,że będzie ktoś z ideowych zdawałoby się Razemiaków.

dziwię się aktywowi całej partii u nas bo pan Kalina gdyby zmobilizował z 20 tyś wyborców mógłby naprawdę dostać się i do pierwszej ligi i do Sejmu.
ale chyba On sam niespecjalnie tego chce bo jego aktywności na tym tle od lat nie widzę.
a jest na liście z której może i 10 mandatów wpaść łupem partii.

Mieszkaniec
17 dni temu
Reply to  walt

Obawiam się,że tak jak w STW to nie będzie bo jednak Nadbereżny ma wiele pomysłów i to nowoczesnych. Czuje świat i przenosi rozwiązania z Zachodniej Europy i Korei Południowej na miasto. Też tam dokonała się wymiana pokoleniowa. Ze starej gwardii została tylko Sagatowska a reszta to są osoby młode. Fakt dostaje środki z rządu ale też te pomysły ktoś nakreślił na papierze i na nie wpadł. Raczej na 4 osiedla i strefę 1000 ha to mało kto by odważył się wpaść a co dopiero taką inwestycję przeprowadzić bo jednak takie rzeczy trzeba potrafić przeprowadzić. W Tarnobrzegu rządzący są starej daty i wolą jakieś uzdrowiska. Brak młodych i światowych ludzi w polityce to jest problem miasta

walt
17 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

pan Kamil jest z pis i jest stosunkowo młody niczym kudłaty.
jago koledzy z pisu też są stosunkowo młodzi a jednak ich nikt tak i w takiej ilości nie promuje jak sagatowska swój klan.

ja tam nie widzę błogosławionego wpływu pana Lucka i raczej jego sprawczość przypisuję temu ile partia w nich władowała ale tam partia ma ministrów i viceministrów a u nas ma kogo ? tylko jana co siedzi w sejmiku i się nawet o szpital nie upomni.
zadziwia to tym bardziej,że przecież znowu tylu ludzi odda na nich głos ale skoro oddają nie mając nic w zamian to może po prostu tak już musi być ?

Cóż
17 dni temu

Kiedy Kalinka pojmie, że jest NIEWYBIERALNY? Dla dobra ogółu i własnego może powinien to wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady.

Wyborca
17 dni temu
Reply to  Cóż

On doskonale o tym wie. Tak samo jak pozostałych 25 słupów. Oni robią dobrą robote tylko dla 5 moze 6 tych z przodu listy. Kalinka za słupowanie i rozwieszanie plakatów wyborczych ma zapewniony stołek w WORD do emerytury. On zadowolony, partia PiS zadowolona a sprawy miasta go tak interesują jak brak interny w naszym szpitalu.

Działacz
17 dni temu
Reply to  Wyborca

PiS straci władze to i Kalinka straci fuche w WORD jak swego czasu Lichota z SLD
Nie ma ludzi niezastąpionych

walt
16 dni temu
Reply to  Działacz

akurat po wielu działaczach związanych przed laty z pisem widać,że o nich partia dba.
a mają różne fajne przechowalnie i to od lat widać było nawet po rzeczniku pana Jana.
dlatego nie dadzą swoim zginąć 🙂 a tu powiatów i gmin gdzie będzie rządził pis będzie bez liku,zresztą na najbliższe lata trudno sobie wyobrazić,że pis kiedyś przegra ten sejmik tu.

rowerowy
17 dni temu

Jako że w tym mieście poszczególne grupy mieszkańców nie wspierają się ani nie pomagają sobie nawzajem i każdy dba o swoje, to nie będę odnosił się do jeziora zalewowego, obwodnicy opaskowej ani szpitala marszałkownego. Zapytam tylko retorycznie, co radny zrobił na rzecz stosowania w Tarnobrzegu pisowskich wytycznych dotyczących infrastruktury rowerowej?
gov.pl/web/infrastruktura/wr-d

Dziękuję radnemu, reszcie pisu, ale i po, psl itp. za ich starania, już mi ich wystarczy.

obywatel
17 dni temu
Reply to  rowerowy

Waść – czasu nie miał bo była LISTA na głowie ???

Poczytaj w szmatławcu niemieckim co i jak ???

https://wiadomosci.onet.pl/slask/rozlam-w-pis-tuz-przed-wyborami-gaweda-wystartuje-do-senatu-jako-bezpartyjna/r6xevpr

TrupFolkowy
17 dni temu

Niezbyt oddany okolicy, ale cholera zawzięty. 4:0 zapewne.

TrupFolkowy
17 dni temu

Ojoj. „Tak bardzo się starałem”.

Tarnobrzeg potrzebuje rozwoju
15 dni temu

Czekamy na posła z Tarnobrzega. Posła regionu tarnobrzeskiego – Tarnobrzeg – Nowa Dęba – Baranów Sandomierski -Gorzyce – Grębów. Nasz poseł to nasze sprawy. Liczy się każdy głos. Na pewno się uda.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
81
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content