Konferencja prasowa Stowarzyszenia Nie dla spalarni nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Zapraszamy na transmisję (video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej Stowarzyszenia Nie dla spalarni nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Na konferencję zaprasza przewodnicząca stowarzyszenia, Małgorzata Zych.

Konferencja odbędzie się w poniedziałek 4 września br., przed zamkiem Tarnowskich, początek godz.16

LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
65 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Spalarnia
18 dni temu

I dobrze Pani Zych umie działać lokalnie
Na dużej polityce się nie zna i padła
Na razie.

Pieron
18 dni temu
Reply to  Spalarnia

Lokalnie, to ona działała ale na innym kontynencie.

TrupFolkowy
17 dni temu
Reply to  Spalarnia

Umie działać? Póki co z Jej konferencyjek płynie samo pustosłowie i sny o potędze. Konferencyjek ma mnóstwo, ale władzy nawet w Radzie Miasta nie posiada. Ot, taki Gracjan Roztocki dla okolicy, lub inny patocelebryta. Za przeprosiny dla Putina należy się tej pani przynajmniej społeczny ostracyzm.

TrupFolkowy
17 dni temu
Reply to  Spalarnia

Niech mi wskaże dowolną myśl po Jałcie wiarygodną, że z Kacapami w coś warto iść. Generał Patton ostrzegał.

Jan
16 dni temu
Reply to  Spalarnia

Szkoda,że nie działała za czasów dziubinskiego,może uratowała by zakład komunalny.pec i mksy.?

Buszujący w ryżu
18 dni temu

Jak jej teraz zaufać w jakiejkolwiek sprawie?

TrupFolkowy
17 dni temu

Polegaj jak na Zawiszy. Niestety Artur Zawisza to zawodnik z kręgu „narodowego”, który lubi jeździć bez prawa jazdy. Polecam sprawdzić.

Ela
18 dni temu

Znów ta wariatka o której głosno w całej Polsce.
Wstyd dla miasta i regionu Pani Zych.
Wstyd !!!

mieszkaniec
18 dni temu
Reply to  Ela

Tylko nie wariatka. Zapoznaj się dokładnie z oświadczeniami . To przeciwnicy rzuciłi się na nią tylko dflatego ze nie była jeszcze w grupie. Media miały pozywkę ,ze hej a my w to uwierzyliśmy. . Okropna ta polityka. Same stare zgredy się trzymają.Pis się ucieszył bo to na ich korzyść.

orzeł
18 dni temu
Reply to  mieszkaniec

jak to? przecież mówiła, jak ją już wywalili z konfy, że od dawana ją źle traktowali a jednak dała się tak traktować. Dali jej ultimatum z psl i go wypełniła, potem ją i z pslu wywalili to i zdanie znów zmieniła. W dodatku męża kiedyś wywalili z pisu. LITOŚCI. Odejdź duszo niezysta

nie szuler
17 dni temu
Reply to  orzeł

Polityka to wielka „szulernia”, dlatego tak została potraktowana.

TrupFolkowy
17 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Wariactwem nie jest przepraszanie jawnego zbrodniarza? Polecam biografię Putina, jeszcze sprzed inwazji na Ukrainę pióra Kurczab-Redlich pt. „Wowa-Władmir-Wołodia”, chyba że objętość lektury przeraża? Spokojnie, czcionka jest adekwatna.

Obatelka
18 dni temu

Spalarnia w Machowie jest najlepszym miejscem dla takiej inwestycji, lepsze to miejsce niż jakakolwiek dzielnica miasta, bo sezon nad jeziorem trwa 2 miesiące, a na osiedlu ludzie żyją non stop. W sezonie można przyhamować przerób śmieci. Trzeba tylko pilnować żeby nie zwozili toksycznych odpadów jak np.po produkcji trotylu czy inne.

ODYSEUSZ
18 dni temu
Reply to  Obatelka

Spalarnia będzie truła 24/24 przez 365 dni w roku. Opary nie będą skupiły się tylko w Machowie ale rozchodziły się we wszystkich kierunkach na co najmniej paręnaście kilometrów – czyli centrum miasta również będzie pod jej wpływem. Tyle mówi się o ekologii i recyklingu – kupuj samochód na prąd bo nie będziesz zanieczyszczać powietrza ale spalarnia jest już ok – paranoja !

Dr Hous
18 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Może podasz jakiś przykład nowoczesnej spalarni co rzekomo truje.?? Bo twoja wiedzą na ten temat to JEDNO DNO.

telefon
18 dni temu
Reply to  Dr Hous

Znawco!
Wystarczy, że dojdzie do awarii. To jedno a drugie, nie należy wierzyć, że te spalarnie to takie krystaliczne. Zawsze jest taka mozliwość, że można kombinować jak podwyższyć wydajność i może się to odbywac kosztem otoczenia.

ODYSEUSZ
18 dni temu
Reply to  Dr Hous

Przez analogię czy jest bezpieczny samochód na paliwo diesel pomimo różnego rodzaju katalizatorów w nim zamontowanych ? No nie ma bo w coraz większej ilości miast zakazują wjazdu takich samochodów i nie tylko starych ale również z tych tzw spod igły ! Traz to samo w druga stronę podaj fakty i dane że splaranie śmieci nie zatruwają powietrza

TrupFolkowy
17 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Odysie, piewco Konfy – wytłumacz, jeśli możesz, fenomen Pani Zych. Ja nie siedzę w tych klimatach, jak i w jakichkolwiek politycznych. Jak to wygląda z Panią Zych, bo długo była twarzą Konfy w okolicy. W znacznej mierze dlatego skreśliłem Konfederację jako opcję do głosowania, skoro takie persony lansują partię.

Obatelka
17 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Znad jeziora, a właściwie z Machowa jest dużo dalej do osiedli ludzkich niż z jakiejkolwiek innej dzielnicy miasta. Jest tam dobry dojazd jeszcze z czasów kopalni i w ogóle lepsze przystosowanie.

mieszkaniec
18 dni temu
Reply to  Obatelka

Wywód Obatelki rodem z uzsadnienia Kalinki. Boże gdzie ja żyję.
Teza o ograniczaniu wywozu śmieci w sezonie kiedy produkuje się ich najwięcej. Gdzie to Obatelka usłyszał ?. Czyżby w siedzibie Pis

Jan
17 dni temu
Reply to  Obatelka

Nikt tego nie skontroluje,chyba że nasza dzielna straż miejska wejdzie na kominy i sprawdzi filtry.ha ha …

Dzikowiak.
18 dni temu

Spalarnie przenieśc do Petersburga !!!!!!!!!!!!

TrupFolkowy
17 dni temu
Reply to  Dzikowiak.

Nie można! Tam żywotnia siła kacapskiego naroda. Spalarnie musi trafić do Buriacji. Bo jakby smrodzili w Petersburgu, to by Putin się wściekł. Podobnie w Moskwie.

Olo
18 dni temu

Nowe wcielenie szkoda że nie ładniejsze i prawdomówne.
Nikt się nie nabierze na jej bajki.
Zostań kobieto w domu i nie kompromituj się!!!

orzeł
18 dni temu
Reply to  Olo

ktoś zapłaci i będzie przepraszać spalarnię jak putina 🙂

Pis
17 dni temu
Reply to  orzeł

Pamiętaj że w Spalarni będzie zatrudnionych nie więcej niż 20 pracownikow
A samochody że śmieciami będą jeździć 24 godziny na dobe
Tarnobrzeg to jednak Tarnobrzeg

orzeł
17 dni temu
Reply to  Pis

jakby jej ktoś zaproponował jedynkę na liście tylko w zamian kazali napisać oświadczenie że spalarnia jest jednak okej to by podpisała 🙂 Później by jej dali kopa i by przepraszała 🙂

Mietek pocięgło
17 dni temu

nawet jakbym należał do tego stowarzyszenia, to teraz by mi było się wstyd do tego przyznać

walt
17 dni temu

trzeba jej jedno oddać – niezłomnie idzie i się nie przejmuje dopiero co rozegraną dramatem kompromitacją.
a może warto usiąść i na chwilę sobie to wszystko ułożyć i się uspokoić ?

a może to sabotaż ? bo przecież jej osoba podobnie jak szefa miejscowej peo raczej mobilizacji ludzi i w ogóle sprawie może nie tylko nie pomóc ale wręcz zaskoczyć ? oni biorą to w ogóle pod uwagę ? czy to ten sam poziom zacietrzewienia i samouwielbienia ?

walt
17 dni temu
Reply to  walt

*zaszkodzić sprawie miało być.

obywatel
17 dni temu
Reply to  walt

Ale ” wiejscy postkomuniści z ZSL” ją wystawili .
Samo zaproponowali aby późnie ją skompromitować łamiąc przy tym jej kręgosłup moralny i etyczny .

TO CO O NICH SĄDZIĆ jak tak bezczelnie łamiąc ludziom kręgosłupy funkcjonują w polityce ????

Chyba już wie i zapamięta że z postkomuna się paktu nie zawiera ???

walt
17 dni temu
Reply to  obywatel

mają na swoich listach nawet dziambora więc łapanka była nie tylko na Podkarpaciu.
absolutnie się ministranci hołownia i tygrysek Kosiniak tym zbłaźnili.

pamiętam jak w 2015 PSL wystawiło Szlęzaka i to był konkretny facet i konkretna kandydatura.

no ale jak mieli ją promować skoro w chaosie wydawanych oświadczeń ta pani się tak kompromitująco pogubiła ?

inna rzecz,że w wyborach do Senatu potencjalnie nawet ja brałem pod uwagę wybranie kandydata opozycji z Paktu senackiego ale na panią Zych nie oddałbym głosu bo pamiętam jej konferencje z braunem czy rolą i sumienie nie pozwoliłoby mi wybrać konfederatki.

obywatel
17 dni temu
Reply to  walt

Właśnie w tym rzecz mają wielu z łapanki a od skoczków, spadochroniarzy , wędrowniczków z partii do partii aż się ROI.
Gotowi na wszystko aby tylko dorwać się do żłoba i koryta – to jest ich program jedyny !!!

walt
17 dni temu
Reply to  obywatel

nikt inny się do tego nie pcha.
może czas na pana ?

TrupFolkowy
17 dni temu
Reply to  walt

Czy „niezłomność” mityczną należy wiązać z poglądami wrogimi Polsce, albo urojonymi klechdami o panslawizmie? Zapewne tego fantasty Dugina nie czytała, ale kocha zamordyzm, skoro jawnego zbrodniarza przeprasza. I jej argument: „nic mu nie udowodnili”. A czy nad Pol Potem odbył się jakiś trybunał, albo nad Stalinem, Hitlerem? Blond-plereza zapewne przedawkowała kacapskie portale z teoriami spiskowymi.

walt
17 dni temu
Reply to  TrupFolkowy

na moje oko zdążyła się tak skompromitować,że nie będę jej leżącej kopał.
ale doceniam,że jest taką tupeciarą,że nie bierze wytchnienia nawet i że jej nie jest wstyd tylko dziś leci od nowa ze stałą mantrą.
tylko jakbym nie chciał spalarni i chciał przyciągnąć jak najwięcej ludzi do urny to nie wiem czy promocją tego powinna zajmować się ona bo mnie np. kompletnie zniechęca by w czymkolwiek wspomóc kogoś takiego jak ona.

TrupFolkowy
17 dni temu
Reply to  walt

A według mnie należy „kopać”, bo ta Pani głosi poglądy wrogie polskiej, jak i w ogóle zachodniej racji stanu. Zachodu, do którego cywilizacyjnie dążymy i nim mimo głupoty niektórych „sarmatów” byliśmy. Stąd Europa środkowo-wschdonia.
Ad rem.
Spalarnia przy naszym „słynnym akwenie” to wizerunkowy samobój, skoro tak się Nasi „włodarze” nad tym skupili. Nikt z turystów nie chce się grzać w klimacie palonego plastiku. Ale Pani Zych dla dobra sprawy powinna zniknąć.
„Tupeciara”, czy może zwierzęce parcie na szkło kamer telewizji lokalnej? Raczej w świat Jej egzatlacja dalej nie podąża, chyba że do Brauna.
Zniechęca słuszną ideę. Lokalne PO wspiera, ale to celebrytka pcha się na afisz. Ja jako Tarnobrzeżanin z Dziada Pradziada nie chcę takiej reprezentacji „przywłok”.

walt
17 dni temu
Reply to  TrupFolkowy

zachód skutecznie obrzydza i tvpis od kurskiego.
spalarnia to nie widzi mi się włodarzy tylko inicjatywa prywatna i to na terenie co do którego zdaje się zgodę wydał sam NM co w tej sytuacji jest dodatkowym smaczkiem.
ja tam nie będę się skupiał na Zychowej bo zdaje się już pokazała co i jak.
a jak pisałem – kopać leżącej nie będę.szkoda mi czasu na nią.

pokora
17 dni temu

po chrześcijańsku jej wybaczam ale swoją opowieść życia musi rozpocząć od nowa czas czyny słowa pokażą czy jest wiarygodna i sama z sobą musi się uporać

Jolka
17 dni temu

A kiedy konferencja w sprawie Szpitala Wojewodzkiego w Tarnobrzegu?
Jeśli Panią Zych coś jeszcze nasz szpital interesuję to powinna mieć dla mieszkańców nowe wiadomości.
Nowe ale czy lepsze ?

TrupFolkowy
17 dni temu
Reply to  Jolka

Widok z okna szpitala: kilka kamer, Pani Zych i brak wsparcia Mieszkańców, kilka staruszek się zaplątało w kadrze. Ale jeśli o sprawach Naszego Szpitala ma walczyć Pani Zych? Niestety jest to szpital marszałkowski, więc bez zmiany władzy na wiele liczyć nie możemy.

obywatel
17 dni temu
Reply to  TrupFolkowy

A inaczej jest jak belfer szopki robi ???
Belfer i kumple z komitetu KOZ oraz urzędasy którzy z urzędu muszą .
Takie same konferencje jak Kalinka, koniuszy i belfer ??

TrupFolkowy
15 dni temu
Reply to  obywatel

Poziomu polityki medialnej El Presidente nie będę komentował motywując się kulturą osobistą. Ale ten „telebim” pod „Pałacem Prezydenckim” to jednak muszę uznać za socrealistyczne kuriozum w imię hasła: „Władza się nie chwali, ale to jej zasługa”.

TrupFolkowy
17 dni temu

„Wyklęty powstań Ludu Ziemi”. Albo inne bzdety o „Swabodzie Ruskiego Naroda”. Ta Pani sukcesywnie kompromitowała Tarnobrzeg w skali lokalnej swymi „konferencyjkami” w Dzikowie kpiąc zapewne nieświadomie z takich postaci jak Juliusz Tarnowski. Ta Pani to atencjuszka. Nic mądrego nie głosi, ale parcie na szkło jest przeogromne. Wstyd, bo już kilku znajomych ze studiów Tarnobrzeg kojarzy z Tarnobrzeską Pieskową/Zacharową. Już kontakty z Braunem mocno śmierdziały. Ale w obliczu zdrady najłatwiej zmieniać temat i wracać do krytyki Spalarni. Pani jest przegrana w Tarnobrzegu, Pani Zych. Więc kończ Waćpanno i wstydu sobie oszczędź. Jak śpiewał Krzysztof Krawczyk: „Arrivederci, moja dziewczyno” – ten kawałek polecam tarnobrzeskiej Konfederacji, która stała za nią murem. Wstyd.

TrupFolkowy
17 dni temu

Pani Zych, niech Pani jeszcze wybełkocze że „zło idzie z zachodu” to już będę domagał się od Pani pampersów w ramach rekompensaty. Kacapy od Brauna niech nie ośmieszają Podkarpacia (swoją drogą śmiesznego tworu).

Robin
17 dni temu
Reply to  TrupFolkowy

TrupFolkowy czy Trup ze Stalowej Woli ?
Boicie się że senator Sagatowska nie załapie się na kolejną kadencję?! Bójcie się. Jeśli nic nie robiła dla regionu tylko dla Stalowej Woli to teraz powinno jej braknąć kilku głosów do zwycięstwa. Ja bojkotuje te wybory ale życzę Zychowej aby pokonała Sagatowską. Tarnobrzescy pisiory też zostanie w domach. To PiS przez 8 lat niszczył nasze miasto. Im lepiej w Stalowej Woli tym gorzej w Tarnobrzegu . Mieszkańcy Tarnobrzega nie wspierajcie Stalowej Woli .

TrupFolkowy
16 dni temu
Reply to  Robin

Po pierwsze, Trup tarnobrzeski. Po drugie, równie jak tarnobrzeski – antypisowski. Niestety aktywność Lucjano i stalowowolskiego PiS-u interesuje mnie tylko wtedy, kiedy ten „wzorcowy samorządowiec PiS” (Obajtek 2.0) inkasuje kasę dla okolicy w ramach „zrównoważonego rozwoju” wg. PiS. A więc gnębienia samorządów mających nie po drodze z Nowogrodzką lub bez prezydenta/wótja/burmistrza z legitymacją partyjną.

orzeł
17 dni temu

Swoją drogą to pana Andrzeja coś przy niej nie widać ostatnio, dlaczego?

Alf
17 dni temu

Może już wystarczy tego pastwienia się nad Panią Zych ? Myślę ,że już wystarczająco dostała w kość . Swoją drogą nikt z nas nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji

orzeł
17 dni temu
Reply to  Alf

no tak, większość ludzi nie zmienia zdania dwa razy w ciągu dwóch dni 🙂 nikt też chyba nie przepraszał putina? Wstyd dla naszego miasta i tyle

Alf
17 dni temu
Reply to  orzeł

Ja leżącego nie kopię

orzeł
16 dni temu
Reply to  Alf

ja dla onuc nie mam skrupułów. na własne życzenie. Głupotę trzeba tępić, tępić i jeszcze raz tępić. Ku przestrodze, żeby drugi taki del się zastanowił najpierw zanim coś powie

obywatel
17 dni temu
Reply to  orzeł

Dlaczego jeszcze jej się czepiacie ??

Może coś o tym katolicy się wypowiedzą , najpierw chwali ” wielką rosję ” a teraz jednego z największych zbrodniarzy w dziejach :
Co jest nie tak z ludźmi uważających się za ” Elite” lub ” pomazanców boskich ” ???

Poczytajcie – nikt nie zmusza do przeprosin ???

A i Polacy jadą pokłony składać do częstochowy ????

Poczytajcie :
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://pch24.pl/papiez-w-mongolii-peany-na-czesc-czyngis-chana-wezwania-do-ochrony-srodowiska-i-budowania-braterstwa/&ved=2ahUKEwi2xfnQyJGBAxXM_rsIHYqrBmU4ChAWegQIAxAB&usg=AOvVaw0ApYb-eC-KAhFq9YDRxnYp

Mieszkaniec.
17 dni temu

„Lokalna idiotka z tutejszym kretynem” cytując za Tuwimem. Jeszcze ma czelność stanąć przed kamerą zamiast zapaść się pod ziemię że wstydu. Fuj!

TrupFolkowy
15 dni temu
Reply to  Mieszkaniec.

Gdyby tylko kino jakieś było, prócz tego w Domu Kultury. Kino Wisła to był coś.

Roman
17 dni temu

PANI ZYCH WSTYD, HAŃBA NICZYM PANI JUŻ SIĘ NIE WYBIELI. JEŚLI MA PANI CHOCIAŻ TROCHĘ HONORU NIECH PANI ZEJDZIE ZE SCENY POLITYCZNEJ.

Buszujący w ryżu
17 dni temu

Marszałek gwałtownie się zainteresował, być może przedwyborcze wzmożenie

Mieszkaniec
17 dni temu

Pani Zych to lubi pani w końcu Putina czy nie, tylko tak od siebie proszę odpowiedzieć

Tropiciel idiotologii
16 dni temu

To bardzo przyjemne patrzeć jak radni PIS połykają własny język.Odwracają teraz kota ogonem twierdząc że zawsze byli za a nawet przeciw.Przez trzy lata wili się jak węgorze optując za spalarnią FCC.Wszystko działo się po cichu i wszyscy zagłosowali ZA!!!!!!!! Za zamianą działek bo spalarnia miała powstać po cichu i bez wiedzy mieszkańców.
Dzięki nagłośnieniu tematu spalarni przez zblamowaną ostatnio Małgorzatę Zych i zbieraniu przez nią podpisów PRZECIWKO BUDOWIE SPALARNI tarnobrzeżanie zaczęli szeroko otwierać oczy bojąc się , że „złote algi”zatrują Wisłę i nasze Jezioro a dioksyny sprowadza epidemię raka w Tbg. Dioksyny to nie żart .To fakty .Dioksyny to trucicielki produkt spalarni,które w wyniku działalności takiej spalarni zwiększą zachorowalność tarnobrzeżan na raka o 30%.
Tak się dzieje przy takich spalarniach w promieniu do 30km od jej wybudowania,co pokazują dane europejskie i przywolywane byly na Facebooku przez grupę która protestowała przeciwko spalarni,zbierała podpisy i nagłośniła ten skandal

Obatelka
16 dni temu

Najgorsze są odpady i ścieki z przemysłu , wylewane do rzek i morza. Spalarnia nie wylewa ścieków , bo działa inaczej. Nowoczesne spalarnie są ratunkiem dla ludzi, którzy utoną w śmieciach.

Mieszczanin
15 dni temu
Reply to  Obatelka

Może niektórzy lubią takie widoki jak na ulicach Neapolu

Jan
15 dni temu
Reply to  Obatelka

Ratuj kretynie całą europę 100 ciezarówek dziennie.

Kazimierz
16 dni temu

Jeśli ona jest przeciw spalarni to ja jestem za.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
65
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content