Konferencja prasowa przedstawicieli PSL-u (zdjęcia oraz video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej zwołanej przez przedstawicieli Polskiego Stronnictwa Ludowego. W konferencji uczestniczyć będą Leszek Surdy – kandydat na Posła RP, wiceprezes ZW PSL oraz Paweł Bartoszek – kandydat na Senatora RP, a także były poseł Władysław Stępień, starosta sandomierski Marcin Piwnik oraz wicestarosta Paweł Niedźwiedź.

W spotkaniu udział wezmą również przedstawiciele Paktu Senackiego, którzy włączyli się w zbiórkę podpisów m.in. Dariusz Bukowski, Witold Bochyński oraz Tadeusz Sęk.

Konferencja odbędzie się w czwartek 14 września br. przed pomnikiem Bartosza Głowackiego, w Tarnobrzegu. Początek godz.10

LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wyborca
13 dni temu

To Władziu już nie jest w SLD?

obywatel
13 dni temu
Reply to  Wyborca

Bo popatrz : PONTON wypłynoł !

Czyżby brakło z premii w kopalni Machów po pierwszym skoku po tarnobrzesku ???
To ” bochenek” nie jest w PO ???
Toż to coś nowego ??

Wyjście awaryjne
12 dni temu
Reply to  Wyborca

Może wspiera PSL duchowo albo w poglądach to następna chorągiewka?

ODYSEUSZ
13 dni temu

Gdy pytają PSL kto będzie rządził po wyborach – jak zawsze odpowiedz brzmi : nasz koalicjant ! Im jest po drodze ze wszystkimi byle dorwać się do koryta !

Tycjan
13 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Nie wejdą do Sejmu a brak konfitur poitycznych oznacza że przechodzą do historii politycznej PL

obywatel
13 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Jak widać Waść – KOMUCHY w natarciu tylko teraz przefarbowane na zielono .

Jakie PSL ?
PSL to było przed wojną a teraz to ZSL czyli postkomunistyczną wiejska przybudówka PZPR !
Przywłaszczyli sobie nazwę partii chłopskiej i tyle !
Bochynski czy Stępien to teraz chyba chłopi się zrobili – to są jaja ?

Niech Redakcja NW24 zapyta ile Stępien zebrał podpisów w urzędzie miasta bo ponoć zbierał ???
Przeniósł zwyczaje z KiZPS do urzędu !

ODYSEUSZ
13 dni temu
Reply to  obywatel

Wiadomo że PSL ma tyle wspólnego z chłopami i rolnictwem, że gdyby nie dożynki to nie wiedzieliby jak wygląda wieś.

obywatel
13 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

To tak jak w Tarnobrzegu, w urzędzie i BEZRADZIE : bożek i kapusciakowa – dożynki w mieście ???

Jednak komuchy trzymają się razem a ten sęk to też kolejny mistrz świata ??

To przypadkiem nie ten z armii ludowej ???

TrupFolkowy
12 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Znany i autentyczny szlagwort, bo PSL z każdym po władzę pójdzie, byle Witosa nie obrażał. Teraz chyba Hołownia ich nieco hamuje, co mimo braku zaufania do „Trzeciej Drogi” i tak wystawia lepsze świadectwo niż Konfederacji, która może nie pójdzie w otwarty alians z PiS. Będzie zjadana jak Kukizowcy. Ot, taka paprotka jak Andruszkiewicz (ponoć „narodowiec”). Inaczej jegomościa ocenić nie mogę, bo jegomość ma problemy z polszczyzną (co w wypadku „narodowca” powinno wykluczać, poglądy teraz głosi socjalistyczne). W Konfederacji znajdą się podobne paprotki. Dlaczego? Bo listy Konfederacji zawierają wiele dziwnych person. Plus to, że sama Konfederacja nie jest monolitem w kwestiach np. gospodarczych. Poza tym cieszę się, że spadają jej notowania i zyskuje Petru. Dlaczego? Bo „wszystko wyrwane z kontekstu” – wczorajszy Sośnierz przypomniał mi o tej „linii obrony” w sprawie Mentzena zachwalającego działania Niedzielskiego w sprawie COVIDu. Więcej brudu za paznokciami macie, np. taka Siarkowska. I piszę to jako liberał. Zbyt wiele odnóg, zbyt wiele żenujących już tłumaczeń określonych postaw. No i „z nikim nie wejdziemy w koalicję” – to po cholerę pchacie się do Sejmu? Robić szopki ze statystykami, jak to zawsze Konfa była anty? Jako wyborca domagam się działań konstruktywnych, a nie permanentnej negacji. No i wasze poglądy… Czytaj więcej »

Działacz
13 dni temu

Oni za stołki zawsze do kogoś się przyklejali po wyborach. W latach 90 do AWS potem do SLD a na końcu do PO. Tylko Samoobrona i LPR nie chciało PSL w koalicji poza tym Lepper swego czasu ich podsumował mówiąc że to cwaniacy i oszuści pod ładnym zielonym sztandarem

Jolka
13 dni temu

A dlaczego nie pod Szpitalem Wojewódzkim w Tarnobrzegu?
Tu są prawdziwe problemy Tarnobrzeskich wyborców! Oddział chorób wewnętrznych nie działa już dwa lata!!! Jakie ma pomysły to towarzystwo na rozwiązanie tej patowej sytuacji ?!
Pan poseł Stępień powinien pomóc szpitalowi bo jeśli się nie mylę a nie chce wchodzić w szczegóły to dobre samopoczucie i zdrowie zawdzięcza tej placówce.

obywatel
13 dni temu
Reply to  Jolka

On to tylko sobie może pomóc i pomaga jak może , nawet u belfra ???

Wyborca
13 dni temu
Reply to  Jolka

Podobno był lub jeszcze jest w radzie społecznej szpitala

Robin.
13 dni temu

Niech się wytłumaczą dlaczego najpierw wzięli Panią Zych jako kandydatkę do Senatu a potem ją utrącili. Tyle powinni mieć do powiedzenia w Tarnobrzegu bo jak znam życie o prawdziwych problemach naszego miasta będzie cisza. Resztę niech przedstawiają w Grębowie, Baranowie albo w Gorzycach. Tarnobrzeg widzą tylko przed wyborami !!!
Kurcze jak to jest ze wszyscy liczą tylko na głupich mieszkańców naszego miasta. No bo jak to możliwe że wszystkie opcje polityczne nas olewają a mieszkańcy Tarnobrzega I tak na nich głosują? Moim zdaniem przy tych wyborach w naszym mieście powinna być jednocyfrowa frekwencja czyli najniższa w kraju. Nie dam się otłumanić. Podczas wyborów zostaję w dom.

Tbg
13 dni temu
Reply to  Robin.

No fakt szpital powiatowy w Nowej Dębie działa lepiej niż wojewódzki w Tarnobrzegu. Perony kolejowe w Cyganach i Chmielowie lepsze od tych w Tarnobrzegu. ŻADNEJ PARTII TO NIE PRZESZKADZA A PRZECIEŻ PARTIE POPIERAJĄ KANDYDATÓW. Ja też bojkotuje te wybory. Jeśli dbają tylko o swoje interesy a nie o moje miasto to niech się sami wybierają.

Z ostatniej chwili
12 dni temu
Reply to  Tbg

Dziś w Legionowie w blasku kamer TVP otwarto nowy ODDZIAŁ CHORÓB DZIECIĘCYCH. Czego tam nie ma? Zachwalał sam minister Błaszczak. CO JEST W SZPITALU WOJEWODZKIM W TARNOBRZEGU ? A RACZEJ CZEGO NAM BRAKUJĘ? BRAK INTERNY I CHIRURGI DZIECI !!! Brak nowoczesnego leczenia jak w Sandomierzu i Staliwej Woli.
ŁYSO WAM POLITYCY WSZELAKIEJ MAŚCI ? !

Jolka
12 dni temu

Czyli lekarze są. Wystarczy ich dobrze poszukać. Czy tak zrobi nowy dyrektor Szpitala Wojewódzkieg w Tarnobrzegu Pan Jacek Czajka ? Czy po wyborach będzie zamykał kolejne oddziały?
Jakie cele postawił mu zarząd Województwa podkarpackiego do którego Tarnobrzeg ma nieszczęśliwie należeć ?
Niestety w mediach regionalnych cisza i brak pytań do nowego dyrektora szpitala.

Wyjście awaryjne
12 dni temu
Reply to  Jolka

Z czasem będzie zamykał oddziały. Wspomnisz moje słowa.
Nie będzie wyjścia awaryjnego.

obywatel
11 dni temu
Reply to  Robin.

Potraktowali ją jak śmiecia i tyle.
nie dość , że złamali jej kręgosłup moralny to jeszcze pokazali co ludzie dla nich znaczą

  • czyli NIC bo dla koryta są do wszystkiego zdolni .

Swoją drogą kto na takie COŚ może głosować , przecież tam za plecami są stare komuchy co się przykleją do wszystkich i wszystkiego aby koryto było i o to im tylko chodzi.

Robin
12 dni temu

Jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu że ci wszyscy kandydaci dbają tylko o swoje interesy.
No bo kochani mieszkańcy jak to jest ?
PKW blokuje start w wyborach kandydata Bartoszka. W kilka godzin znajdują się prawnicy z Rzeszowa i Tych którzy piszą tak skuteczne odwołanie że PKW odpuszcza. Najbardziej potrzebny oddział internistyczny w naszym szpitalu nie działa już 2 lata. Tu nie pomogli znaleść kandydata na ordynatora i lekarzy ani w Rzeszowie ani w Tychach ani nawet w Gdańsku.
Do reszty tego cyrku nie będę się wypowiadał. Bozia dała oczy i rozum więc trzeba go używać. Zwrócę nieskromnie uwagę na jedną rzecz. Prowadzący i słupy wyborcze naobiecywali wszystkim i wszystko. A osoba która ma realne szanse na wybór do Senatu bardzo powściągliwa w obietnicach. Dopiero po zadaniu pytania przez Pana Piotra coś powiedział.
Szanowni dziennikarze zobaczcie jak ważną rolę macie do zrobienia przed tymi wyborami. Szkoda tylko że nie chcecie sobie tego uświadomić i wziąść do serca oraz przekuć w działanie na rzecz naszego Tarnobrzega. Proszę Was przed tymi wyborami nie ograniczajcie się tylko do publikacji płatnych audycji wyborczych.

Gruz
12 dni temu
Reply to  Robin

A co tam szpital. Mi jeszcze daleko zanim tam będę chodził. Jezioro powinni lepsze obiecywać i np. darmowy wjazd i parking nad nim. A nie jak teraz muszę rowerem jeździć z tymi piwami z Chmielowskiej biedronki. A lekkie nie są. Z powrotem lepiej się wraca bo już bez tych puszek, ale jakby był parking za darmo to żona by mnie wiozła i nie musiałbym tyle dźwigać. Nie będę głosował na trzecią drogę bo nikt o jezioro nie zadba!

Ciuchcia
12 dni temu

Ale łaskawcy 🙂 Gdzie było to lewackie towarzystwo gdy pisiory okradały Tarnobrzeg ze szprychy kolejowej do CPK?

Tadeusz
12 dni temu

W imię Boga – Trzecia Droga. Kandydat na liście NR 14

Wyjście awaryjne
12 dni temu

Z chłopami nigdy!!!
Miałem chłopów przełożonych. Nigdy więcej. Dbają tylko o własny interes, skłócają ludzi.
Tak poza tym to „chłop żywemu nie przepuści”, jak to w kabarecie mówiono. Chłop musi mieć wroga i jego zwalczanie to cel życia. Wrogiem jest rodzina, somsiad, współpracownik. Z chłopem może pracować tylko chłop, ale już nie inteligentny człowiek. I niech się nawet widłami pozabijają. Chłop nie może być u władzy. Miejsce chłopa jest w polu, na gospodarstwie.
Jest zawsze wyjście awaryjne, że jeśli można , należy chłopów unikać i na nich nie głosować.

Paweł
11 dni temu

Głosujcie na nas, czas zamoczyć ryje w korycie.

Ula
10 dni temu
Reply to  Paweł

I O TO WŁAŚNIE W TYCH CAŁYCH WYBORACH CHODZI.
Zniszczyliście moje miasto Tarnobrzeg więc wybierajcie się sami

Eryk
10 dni temu
Reply to  Ula

Ja też do tego szamba ręki nie przyłożę. Zostaję w domu.

Ppp
10 dni temu

Wyścig do koryta rozpoczęty

obywatel
10 dni temu
Reply to  Ppp

Świnie, wieprze, knury i maciory w biegu !

Koniuszy z Dzikowa
9 dni temu
Reply to  obywatel

Poparcie będą mieli w granicach błędu statystycznego

obywatel
9 dni temu

Gdzie ?? W Tbg ???

Popatrz kogo pierwszy belfer z Tbg wpakował do rad spółek miasta
– ponton, komunistyczny eksposeł ???
Myślisz, że to przypadek , że histeryk i z ich poparciem to BEZPARTYJNY ???

Dekutowskiego
10 dni temu

Panu kandydatowi to by się przydał jakiś dobry ortodonta.

Mieszczanin
9 dni temu

A towarzysze z PSL mają jakiś program dla Tarnobrzega i okolic czy tylko chodzi o wyżebranie głosów od mieszkańców i obsadzenia lukratywnych posad swoimi działaczami?

Wizjoner
9 dni temu
Reply to  Mieszczanin

PO ma:

  • upodlenie Polski i Polaków
  • wprowadzenie migrantów do Polski
  • likwidacja mięsa z kurczaków
  • wprowadzenie robali (z odchodami), do jadłospisu Polaków
  • anulowanie zamówien na sprzęt wojskowy
  • likwidacja ogrodzenia na granicy z Bialorusią
  • likwidacja szpitali
  • walka z PiS-em

Wystarczy, że PO ma program. PSL się do nich przyklei i będą mieć program dla narodu polskiego.

obywatel
9 dni temu
Reply to  Mieszczanin

Mają dla siebie a to najważniejsze
– KORYTO , ŻŁÓB , KORYTO

Tak naprawdę to ciągle te same mordy u koryta z ZSL tylko szyldzik zmienili tak jak poprzednio oszuści z komitetu KOZ
” razem Z tarnobrzega” .

Tam przecie za komuchem stoi komuch
( ubek, sbek, kapuś , pzpr- więc, milicjant ormowiec , zsl- owiec, sld- więc i POpaprancy z partii oszustów !!!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
36
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content