Mightytips.pl wita Jewgienija „Hurricane” Aleksiejewa: odnoszącego sukcesy boksera, który zachwyca fanów

Marka MightyTips, znana szerokiemu gronu odbiorców z fachowych analiz sportowych służących między innymi branży bukmacherskiej, nawiązała współpracę marketingową ze znanym sportowcem. Chodzi o Jevgenijsa „The Hurricane” Aleksejevsa, a więc niezwykle wszechstronnego przedstawiciela sportów walki, który w swoim dorobku ma nie tylko ringowe konfrontacje rangi krajowej, ale również europejskiej i światowej. Łotysz może się pochwalić rekordem 13-0. 

Mightytips.pl powitać na naszym pokładzie Jevgenijsa „The Hurricane” Aleksejevsa. Postanowiliśmy się przyjrzeć tej kooperacji z bliska. Szczególnie że obywatel Łotwy dotychczas w zawodowym ringu bokserskim nie odniósł żadnej porażki. To utalentowany fighter, który ma wszelkie predyspozycje, by osiągać kolejne sukcesy. To szybkie ręce i ciężkie pięści sprawiające, że pod ich naporem uginał się niejeden przeciwnik. Wystarczy powiedzieć, że Aleksejevs dotychczas ponad 50 procent swoich walk kończył przed czasem! 

Współpraca z MightyTips 

Co oczywiste, marka MightyTips jest bardzo aktywna w przestrzeni sportowej. Obecnie z jej treści regularnie korzysta przeszło 1,3 miliona czytelników, w tym ci mocno zainteresowani sportami walki. Pracownicy tego przedsiębiorstwa na co dzień informują typerów o aktualnych kursach, wyjaśniają jak funkcjonują bonusy bukmacherskie, a także poprzez swoje recenzje proponują najlepsze aplikacje bukmacherskie dostępne między innymi na polskim poletku. 

Aby rozwinąć swoją działalność, firma postanowiła skorzystać ze znanego schematu marketingowego, jakim jest sponsoring. W świecie sportu to znane rozwiązanie, z którego korzystają liczne kluby sportowe, a także indywidualni sportowcy znajdujący się na praktycznie każdym szczeblu sportowym. Po takie wsparcie sięgają choćby znane u nas Siarka Tarnobrzeg, czy Wisła Sandomierz. 

To obopólna korzyść, o czym mówi Irenka Zając, jednej z autorek MightyTips. – Chcemy jeszcze mocniej zaistnieć w świadomości fanów boksu, dlatego postanowiliśmy wejść we współpracę marketingową z Jevgenijsem „The Hurricanem” Aleksejevsem. Jednak najważniejsze jest dobro sportu, dlatego niezmiernie cieszymy się, że możemy pomóc naszemu nowemu ambasadorowi w osiąganiu kolejnych szczytów kariery. 

W ramach współpracy mierzący 182 centymetry wzrostu łotewski wojownik będzie zobowiązany promować markę w swoich mediach społecznościowych, podczas walk, a także przy okazji realizacji materiałów dziennikarskich. Z kolei MightyTips ma prawo sięgać po wizerunek sportowca w celu promocji swoich produktów i usług. Oczywiście szczegóły tej kooperacji nie są znane. 

„Mam walkę we krwi!”

Jevgenijs Aleksejevs walczy w postawie ortodoksyjnej. Na arenie międzynarodowej zaistniał już w 2007 roku tym, że sięgnął po mistrzostwo świata kick-boxingu. Warto nadmienić, że w swojej młodzieńczej karierze wygrywał też mistrzostwa Europy w kick-boxingu (2008), Muaythai (2011), czy w K-1 (2015). Jak sam przyznaje, walkę ma we krwi. Według jego relacji, bić się o swoje musiał już w wieku sześciu lat. Jednym z takich przełomowych momentów było to, jak tata zabrał go na lekcje sztuk walki. To było czymś w rodzaju miłości od pierwszego wejrzenia. „The Hurricanem” szybko sięgnął po czarny pas Taekwondo, a następnie po niezliczone złote medale w krajowych i europejskich turniejach. 

Kolejnym przystankiem w jego sportowej karierze był dość popularny w swoim czasie nad Wisłą kick-boxing. Jednym z bardziej znamienitych polskich sportowców uprawiających tę dyscyplinę był Przemysław Saleta, który w swoim dorobku ma na przykład mistrzostwo świata. Jeśli chodzi o Aleksejevsa, pierwsze sukcesy w kick-boxingu osiągnął już w wieku 13 lat, natomiast jako 15-latek wywalczył najwyższe miejsce podium mistrzostw Europy. 

Trudy sportowca. Jevgenijs „The Hurricane” Aleksejevs łamie nogę 

Niestety słynne powiedzenie „sport to zdrowie” nie zawsze dotyczy sportów uprawianych wyczynowo. Przekonał się o tym na własnej skórze opisywany przez nas Łotysz. Jego prężnie rozwijającą się karierę przerwała okropna kontuzja. W 2015 roku, po 17 sekundach walki, doszło do złamania nogi. Kości nie wytrzymały. Dla wielu zawodników to oznaczałoby wyrok, jednak wojownik z kraju bałtyckiego nie poddał się i już po miesiącu wrócił na salkę treningową, gdzie z oczywistych względów skupił się na pracy rąk. 

Na powrót do ringu nie chciał czekać zbyt długo i zrobił to po niemal połowie roku. Wtedy to otrzymał propozycję walki bokserskiej w Rydze. Mimo relatywnie niewielkiego doświadczenia w tej dyscyplinie sportowej, postanowił spróbować. W pracy nad optymalną dyspozycją pomagał mu nie byle kto, bo sam Mairis Briedis, czempion wagi junior ciężkiej, a przy okazji jedna z największych sportowych gwiazd Łotwy. Aleksejevs miał okazję odbyć z mistrzem kilka sparingów, które dały owoce. „The Hurricane” walkę wygrał i do dziś w boksie jest niepokonany. 

Razem z MightyTips po kolejne sukcesy

– To dla nas wielka radość, że możemy wspólnie pracować na sukces z tak nieprzejednanym sportowcem, jakim jest Jevgenijs „The Hurricane” Aleksejevs. To facet, który zwycięstwo ma wpisane w swój genotyp. Można powiedzieć, że wiele nas łączy, ponieważ jako marka bukmacherska każdego dnia pracujemy na rzecz sukcesów naszych czytelników w świecie zakładów sportowych. Robimy wszystko, by mogli wygrywać, co sprawia nam ogromną satysfakcję. Dlatego super, że na zwycięskim szlaku będziemy towarzyszyć też Jewgienijsowi – podkreśla Irenka Zając z MightyTips. 

„The Hurricane” to po polsku huragan, dlatego należy się spodziewać, że Łotysz w najbliższym czasie zmiecie z ringu niejednego rywala. Można tak śmiało twierdzić szczególnie przez wzgląd na jego imponujące liczby nokautów. Aleksejevs przez najbliższy czas będzie ambasadorem marki MightyTips i można się spodziewać, że razem zajdą w sporcie naprawdę daleko.

materiał partnera

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content