DŻEM gwiazdą I edycji ROCK TDK. Ruszyła sprzedaż biletów na październikowy koncert

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się wczoraj w Urzędzie Miasta Tarnobrzega został przedstawiony nowy muzyczny projekt „Rock TDK”.

Po „Tarnobrzeskiej Wiośnie Kabaretowej”, „Muzyce z Energią”, „Tarnobrzeskich Potańcówkach”, czy „Alternatywnych Dniach Tarnobrzega”, to kolejna nowa propozycja kulturalna dla mieszkańców Tarnobrzega – informuje prezydent miasta Dariusz Bożek.

Gwiazdą I edycji „Rock TDK” będzie legendarny zespół Dżem! Przed gwiazdą na scenie TDK-u zaprezentuje się grupa Rather Blues, tarnobrzeski zespół, którzy przed 33 laty miał już okazję grać z Dżem. Koncert odbędzie się w sobotę 21 października br.

Bilety w cenie 130 zł można kupić w kasie TDK lub na stronie internetowej TDK.

Cennik Usług Detektywistycznych na 2024 Rok

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Porucznik Gruber
2 miesięcy temu

Wreszcie coś fajnego nie dla tych co tylko tańczą na potańcówkach. To jest już dla wyrobionych intelektualnie i stabilnych emocjonalnie odbiorców piękne zespół i artysta najwyższej próby

Raf.
1 miesiąc temu

AMEN.

Barbie
1 miesiąc temu

ten koncert powinien otworzyć pan Prezydent swoją kwiecistą przemową w której poruszył by serca widzów znaną przemową o tym jak w czasach studenckich, oddalony od rodzinnego domu słuchał intensywnie Dżemu i zaczytywał się Norwidem by już nigdy nie być samotnym. Jak wiadomo owe treści uczyniły go w dorosłym życiu człowiekiem sukcesu dlatego teraz po latach spłaca dług wdzięczności tym koncertem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content